Ceturtdiena, 8. decembris
Šodien sveicam: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Valsts atbalsts

LR Ekonomikas ministrijas mājas lapā atradīsiet noderīgu informāciju par pieejamo valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un uzņēmējdarbības veicināšanu.

Atbalstu uzņēmējiem, sākot ar informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanu, dažādām valsts atbalsta programmām un finansējuma piesaistes iespējām, un beidzot ar atbalstu uzņēmējiem, kas vēlas uzsākt eksportu un meklē sadarbības partnerus ārvalstīs, sniedz Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Vairāk par aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem – šeit.

 

Latvijas Garantiju aģentūra palīdz uzņēmējiem piesaistīt jaunas investīcijas savas darbības paplašināšanai. Aģentūra nodrošina mehānismu, kā komersanti var saņemt reālu finansu atbalstu inovatīvu biznesa ideju realizācijai, saņemot garantiju kredīta vai līzinga saņemšanai Latvijas komercbankās. Vairāk par aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem – šeit.

ALTUM piedāvā plašu pakalpojumu klāstu uzņēmējiem, savu galveno atbalstu sniedzot tiem virzieniem, kas veicina Latvijas tautsaimniecības attīstību un pievienotas vērtības radīšanu. ALTUM realizēto atbalsta programmu ietvaros finansējumu var saņemt gan biznesa uzsācēji un jaundibinātie komersanti, gan pieredzējuši uzņēmēji, kas vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību un celt konkurētspēju, kā arī lauku saimnieki dažādām vajadzībām. Vairāk par ALTUM atbalsta programmām - šeit

Notikumu kalendārs

Decembris, 2016
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Tīkla kamera

Laika ziņas