Ceturtdiena, 21. jūnijs
Šodien sveicam: Emīls, Egita, Monvīds

Uzņēmējdarbības apmācība

 

 

Uzņēmējdarbības apmācības

Darba kārtība

 

Vieta: Talsi, Kareivju ielā 7 (Talsu novada domes administratīvajā ēkā)

 

Datums un laiks

21.septembris (piektdiena)
10:00 – 16:00

22.septembris (sestdiena)
10:00 – 16:00

Pasniedzējs

Viesturs Zeps, SIA ”Baltic Embedded” valdes priekšsēdētājs

Iveta Voltnere, SIA „Latvijas uzņēmējdarbības centrs” valdes locekle

Tēma

Uzņēmējdarbības un inovāciju ieviešanas pamati

 

Organizācijas vadības pamati

 

Mācību procesā paredzēti 3 pārtraukumi, no kuriem vienā pārtraukumā nodrošināsim uzkodas un kafiju/tēju.

 

Projekta Latvijas - Lietuvas pārrobežu programmas ”Konkurētspējīga uzņēmējdarbība caur sadarbību” COOP EDU-SHIP LLIII-175 ietvaros.

 


Aicinām visus dalībniekus, kuri ir pieteikušies apmācību programmai uzņēmējdarbībā uz  pirmo nodarbību!

Apmācību programmas uzņēmējdarbībā svinīgā atklāšana un pirmā nodarbība notiks
8.septembrī plkst. 10.00 , Talsu novada domes administratīvajā ēkā, Lielajā zālē.

tālr. informācijai: 29 333 948
Projekta ”Konkurētspējīga uzņēmējdarbība caur sadarbību”
Apmācību koordinatore Dace Erķena


Aicinām uz bezmaksas apmācībām uzņēmējdarbībā

Talsu novada Pieaugušo izglītības centrs sadarbībā ar nodibinājumu „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” kopīgi īsteno bezmaksas uzņēmējdarbības apmācības Talsos.

Apmācību ietvaros būs iespēja apgūt zināšanas par uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kas ļaus praktiski izvērtēt savas personiskās iemaņas veiksmīgai uzņēmējdarbības uzsākšanai, kā arī iegūt daudzpusīgas, kvalitatīvas zināšanas par būtiskiem procesiem uzņēmējdarbības vadībā un attīstībā, un gūt praktiskus ieteikumus ar uzņēmējdarbību saistītu jautājumu risināšanā, lai programmas noslēgumā iegūtu sertifikātu par piedalīšanos apmācību kursā un iespēju saņemt mentoringa pakalpojumus Talsu Biznesa inkubatorā.

Lai celtu apmācību kvalitāti un praktisko zināšanu līmeni, tās procesā tiks rīkotas tikšanās ar veiksmīgi strādājošiem uzņēmējiem no dažādām nozarēm, un organizētas ekskursijas uz ražojošiem uzņēmumiem Kurzemē.

Apmācību moduļi veidoti gan iesācējiem uzņēmējdarbībā, lai sniegtu padziļinātāku priekšstatu par uzņēmējdarbības vidi un pamatprincipiem, gan arī  jau pieredzējušiem uzņēmējiem, lai viņiem sniegtu noderīgu un praktisku informāciju, kā efektīvāk un straujāk attīstīt savu biznesa ideju.

Mācību programmas lektori ir savas nozares eksperti un praktiķi ar spēcīgu akadēmisko izglītību un pieredzi savā darbības jomā, kuri sniegs zināšanas par tādām tēmām kā  eksporta iespējas, inovāciju piesaiste, pārrobežu sadarbība, vadības psiholoģija, stratēģiskā plānošana, produktu virzīšana vairumtirdzniecības ķēdēs, organizācijas juridiskās formas izvēle – priekšrocības, loģistika un mārketings, sabiedriskās attiecības, prezentāciju meistarklase, zīmola attīstība un uzturēšana un citiem aktuāliem un būtiskiem jautājumiem.

Apmācības notiks Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta ”Konkurētspējīga uzņēmējdarbība caur sadarbību” COOP EDU-SHIP LLIII-175 ietvaros.

Pieteikties apmācībām var līdz 2012.gada 31.augustam. Pieteikuma anketu līdz 2012. gada 1. septembrim lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi talsupic@apollo.lv ar norādi – Pieteikums apmācību programmai uzņēmējdarbībā, vai iesniegt Talsu novada pieaugušo izglītības centrā, Valdemāra ielā 17A, 2.stāvā.

Lai uzzinātu papildus informāciju vai pieteiktos apmācībām, lūgums sazināties ar Talsu novada Pieaugušo izglītības centra atbildīgo speciālisti Ingu Sokolovu: e-pasts: talsupic@apollo.lv, tālr. 26518464.  

Sīkāka informācija atrodama mājaslapas www.talsi.lv sadaļā „Pieaugušo izglītības centrs” un nodibinājuma „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” mājaslapā www.vatp.lv.

Reģistrējies savlaicīgi, vietu skaits ierobežots!

Pieteikuma anketa


 
 

                     Atbalsts inovatīvai uzņēmējdarbībai

Laba ziņa inovatīvu ideju autoriem, kuri meklē iespējas, kā savu ideju realizēt veiksmīgā uzņēmējdarbībā. Jau pavisam drīz, 21.augustā, Ventspilī, notiks seminārs par atbalsta iespējām inovatīvai uzņēmējdarbībai.

Seminārā klausītāji varēs iepazīties ar Eiropas biznesa atbalsta tīkla darbību un sniegtajām atbalsta iespējām, kā arī gūt ieskatu E-studiju kursā „E-IM” (Inovācijas menedžments) uzņēmējiem.

Seminārs notiks 2012.gada 21.augustā no plkst. 12:00 līdz plkst. 14:00

Adrese: Ventspils Augstskola, Inženieru iela 101, D korpuss, 103. auditorija

Programma ir pieejama šeit

Lūdzam līdz 20.augustam pieteikt savu dalību semināram pa e-pastu elza.ozola@vatp.lv vai zvanot Elzai Ozolai pa tālruni 26144813. 

Pasākumā piedalīties aicināti gan mazie un vidējie uzņēmumi, kas vēlas nodarboties vai jau nodarbojas ar inovatīvu uzņēmējdarbību, gan izglītības un zinātniski pētniecisko iestāžu pārstāvji, kas ikdienā strādā ar inovatīvu ideju veicināšanu un realizēšanu.

Semināru organizē Ventspils Augsto tehnoloģiju parks sadarbībā ar Latvijas Tehnoloģisko centru un Kurzemes Tehnoloģiju pārneses kontaktpunktu projekta „Baltic Supply" jeb pilnā nosaukumā „Starpreģionu mazo un vidējo uzņēmumu klasteru sadarbība Ziemeļaustrumu koridora ietvaros" (Interregional SME Clusters along the Northeast Corridor) ietvaros. Projekts finansēts no Baltijas jūras reģiona transnacionālās programmas 2007-2013.  

 

 

Kurzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centrs sadarbībā ar LR Iepirkumu uzraudzības biroju un Valsts reģionālās attīstības aģentūru rīko semināru
„Grozījumi Publisko iepirkumu likumā un iepirkumu veikšana Elektronisko iepirkumu sistēmā”

Seminārs notiks 2012. gada 23.augustā Saldus pilsētas bibliotēkā,  Saldū, Tūristu ielā 3, 3.stāvā.

DARBA KĀRTĪBA

10:00 – 10:30 - Dalībnieku reģistrācija, kafija

10:30 – 12:00 - Grozījumi Publisko iepirkumu likumā. Iepirkumu uzraudzības biroja Metodoloģijas departamenta direktore A.Briška

12:00 – 12:15 - Pauze

12:15 – 13.45  - Grozījumi Publisko iepirkumu likumā. Iepirkumu uzraudzības biroja Metodoloģijas departamenta direktore A.Briška

13:45 – 14:15 - Kafijas pauze

14:15 – 15.15 - Pašvaldību iepirkumi: iespējas tagadnē un problēmas nākotnē
Valsts reģionālās attīstības aģentūras Elektronisko iepirkumu departamenta
direktors Oļegs Fiļipovičs un direktora vietniece Elita Kļaviņa

15:15 – 15:45 Diskusijas

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ
Vienošanās Nr. VSID/TP/CFLA/11/09/007 „Tehniskā palīdzība Kurzemes plānošanas reģiona ES Struktūrfondu informācijas centra darbības nodrošināšanai”

 

 

Grundtvig projekts "Pedagogu stresa noturības veicināšna"

Grundtvig projekta „Pedagogu stresa noturības veicināšana” ietvaros, Latvijas Pieaugušo izglītības apvienība  organizē 5 dienu starptautisku semināru.

Seminārs notiks, ES mājā, Rīgā, Aspāzijas bulvārī 29, no 17.-21.septembrim.

17. un 18. septembrī nodarbības vadīs Sue Cowan un Jennie Guise - psiholoģes un pasniedzējas ar ilggadēju pieredzi Abertay Dundee Universitātē (Apvienotajā Karalistē) un profesionālās tālākizglītības programmu vadīšanā.

19., 20. un 21. septembrī nodarbības vadīs terapeite Dzintra Zariņa no Latvijas. Semināra valoda - angļu. Piedalīšanās seminārā - bezmaksas.

Semināra dalībnieki saņems bezmaksas metodiskos materiālus un DVD, kas satur projekta laikā tapušos materiālus un dažādas praktiskas aktivitātes stresa noturības veicināšanai. Pieteikšanās pa e- pastu sarmite.pilate@laea.lv vai pa tālruni: 26178703 līdz 24.augustam.

Vietu skaits ierobežots.

Semināra programma un reģistrācijas veidlapa.

Sarmīte Pīlāte
Latvijas Pieaugušo izglītības apvienības direktore
tālr.  + 371 7222411, +371 26178703
e-pasts: s
armite.pilate@laea.lv
www.laea.lv

 

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas