Ceturtdiena, 18. jūlijs
Šodien sveicam: Rozālija, Roze

Talsu pamatskola

Talsu pamatskola

Iestādes vadītāja: Dina Bičule

Iestādes vadītājas tālrunis: 26129249

Iestādes vadītājas e-pasts: dinabicule@talsi.lv

Iestādes adrese: Gaismas iela – 1, Talsos, LV - 3201

Iestādes kontakttālrunis: 63291842,63291840

Iestādes e-pasts: talsupamatskola@talsi.lv

Iestādes interneta mājas lapa: www.talsupsk.lv

Iestādes darba laiks: 8.00 – 17.30

Apraksts par iestādi
 
Talsu pamatskola – skola aktīviem, zinātkāriem un radošiem jauniešiem. Tā dibināta 1919. gada 20. janvārī kā pirmā valsts skola Talsos. Skolas absolventu vidū ir gan mūziķi un aktieri, gan ārsti un pedagogi, gan uzņēmēji un žurnālisti, kā arī citu profesiju pārstāvji.

Izglītības iestādes mācību un audzināšanas darbs ir vērsts uz skolēna individuālo spēju, vajadzību, interešu un radošā potenciāla attīstību. Skola realizē divas izglītības programmas: vispārējās pamatizglītības programmu un profesionāli orientēta virziena (mūzikas) pamatizglītības programmu, kuru izvēloties, audzēkņiem profesionālu pedagogu vadībā ir iespēja apgūt kāda mūzikas instrumenta – flautas, saksofona, mežraga, ģitāras, klavieru, sitaminstrumentu – spēli, kā arī pilnveidot savas vokālās dotības. Darbojoties dažādos interešu izglītības pulciņos, jaunieši var attīstīt arī citus savus talantus un paplašināt pozitīvās pašrealizācijas iespējas.

Skolēni ik gadu piedalās starpnovadu un valsts mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos, kuros veiksmīgi konkurē ar citu skolu audzēkņiem un saņem godalgotas vietas. Labi mācību darba rezultāti vērojami valsts pārbaudes darbos (īpaši matemātikā un angļu valodā). Skolas absolventi savu izglītības ceļu turpina Talsu Valsts ģimnāzijā, Āgenskalna Valsts ģimnāzijā, Rīgas Doma kora skolā, Ventspils tehnikumā un citās vidējās izglītības iestādēs.

Skolā tiek svinēti svētki, koptas senās un ieviestas jaunas tradīcijas (Zinību diena, Patriotisko dziesmu konkurss, Adventes svētrīti, Ziemassvētku koncerti baznīcā un skolā, skolas jubileja, Lieldienas, Dziesmu svētki u.c.), skolēni dodas pārgājienos, ekskursijās un piedalās sporta dienās.

Par pozitīvu gaisotni rūpējas saliedēta pedagogu komanda un atbalsta personāls: logopēds, psihologs, sociālais pedagogs, medicīnas māsa. Laika gaitā ir labiekārtota skolas apkārtne – plašs dārzs atpūtai un rotaļām – paplašinātas un atjaunotas telpas un radīta tā īpašā gaisotne, kāda piemīt tikai Talsu pamatskolai – skolai ar senām un bagātām tradīcijām.

Iestādes mācību programmas

  • Pamatizglītības programma. Kods 21011111
  • Pamatizglītības profesionāli orientēta virziena ( mūzika) izglītības programma. Kods 21014111

      

 

 

 

Notikumu kalendārs

Jūlijs, 2019
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk