Sestdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Stendes pilsēta

Stende

Vēsture
Stende sākusi veidoties 1901.-1904. gados, būvējot Ventspils - Ribinskas dzelzceļu. 1925. gadā ar nosaukumu Renčuciems (vēlāk - Stendesciems) iekļauts bieži apdzīvoto vietu kategorijā. Strādnieku ciemata (no 1961. gada -pilsētciemata) tiesības ieguva 1949. gadā. Pilsētas statuss ir kopš 1991. gada. Pilsētas nosaukums cēlies no dzelzceļa stacijas nosaukuma, kas savukārt nosaukta pēc netālās Stendes (Dižstendes) muižas.

 

Apskates objekti

“Kultūras krātuve”, Lielā iela 12, Stende, Talsu novads

Dežurante Inta Ulmane, tel.26314135, e-pasts: inta.ulmane@talsi.lv 

Genocīda upuru piemiņas vieta pie Stendes stacijas.

Teritorija: 4,5km²

Iedzīvotāju skaits: 1833

Robežojas: ar Lībagu pagastu, Virbu pagastu un Abavas pagastu

 

Pilsētas pārvalde

Dumpīšu iela 3A, Stende, Talsu nov., LV-3257

Pārvaldes vadītājs: Andis Āboliņš

Tel. 22161212  e-pasts: andis.abolins@talsi.lv

Iedzīvotāju pieņemšana: O 8.00 – 12.00 un 13.00 – 18.00

Sekretāre: Aina Petroļeviča

Tel.63232132 e-pasts: stende.parvalde@talsi.lv

Vecākā grāmatvede: Gita Strazdiņa

Tel. 63232133, e-pasts: gita.strazdina@talsi.lv

Kasiere: Biruta Ozola,  tel.63259167, e-pasts: biruta.ozola@talsi.lv        


 

Pārvaldē pieņem Talsu novada pašvaldības speciālisti

Sociālais dienests:

Sociālā dienesta darbiniece - Ilze Zandberga, 63232134 mob.28651745, e-pasts: ilze.zandberga@talsi.lv

Sociālās palīdzības organizatore - Inga Briede, tel.63232134, 26352080 e-pasts: inga.briede@talsi.lv

Iedzīvotāju pieņemšana: P, C 9.00-12.00 un 13.00-16.00, O 9.00-12.00 un 13.00-18.00

Bāriņtiesa: Bāriņtiesas priekšsēdētāja vietniece - Tabita Ēce, tel.29285457

Iedzīvotāju pieņemšana: Piekt.8.00 – 12.00

Bāriņtiesas locekle Ineta Kēla, tel.63232132

Iedzīvotāju pieņemšana: O 9.00 – 12.00

Pašvaldības policija: Iecirkņa inspektors - Ilmārs Deksnis

Tel.22018925, dežūrtālrunis 26132701, e-pasts: ilmars.deksnis@talsi.lv

Iedzīvotāju pieņemšana: O 16.00 -18.00

Nekustamā īpašuma nodaļa: Nekustamā īpašuma speciālists

Viktors Insbergs

Tel.29472958, e-pasts: viktors.insbergs@talsi.lv

Iedzīvotāju pieņemšana: C 8.00 – 17.00

 

Pārvaldes struktūrvienības

Stendes tautas nams: Dumpīšu iela 3A, Stende, Talsu nov., LV-3257

Vadītājs: Andris Priednieks, Tel. 26380121 e-pasts: andris.priednieks@talsi.lv

Stendes bibliotēka: Dumpīšu iela 3A, Stende, Talsu nov., LV-3257

Vadītāja: Dace Kalniete, Tel. 63274214, e-pasts: dace.kalniete@talsi.lv

Stendes bērnu bibliotēka: Dumpīšu iela 3A, Stende, Talsu nov., LV-3257

Vadītāja: Anita Bērziņa, tel.63274224, e-pasts: anita.berzina@talsi.lv

Stendes jauniešu centrs: Dumpīšu iela 3A, Stende, Talsu nov., LV-3257

Darba organizatore: Aija Siliņa, tel.26433010, e-pasts: aija.silina@talsi.lv

Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrs: Brīvības iela 15, Stende, Talsu nov., LV-3257

Vadītājs: Kārlis Pētersons, tel.63291647, e-pasts:karlis.petersons@talsi.lv

Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centra administratore – Aina Cebure, tel.26431006, e-pasts: aina.cebure@talsi.lv

 

Pašvaldības iestādes

Stendes pamatskola: Brīvības iela 15, Stende Talsu nov., LV-3257

Vadītāja: Elīna Vītola, tel.63291645, e-pasts: stendespamatskola@talsi.lv

Skolēnu skaits: uz 01.07.2014. – 77

Stendes PII “Saulīte”: Nākotnes iela 3, Stende, Talsu nov., LV-3257

Vadītāja: Mairita Purene, tel.63274110, e-pasts: mairita.purene@talsi.lv

Skolēnu skaits: uz 01.07.2014. – 82

 

Pilsētas infrastruktūra

Ūdenssaimniecība: centralizēto ūdensvadu kopgarums=….;  apsaimnieko- SIA “Talsu ūdens”.,            

ūdensapgādes urbumi:

Numurs LVĢMC datu bāzē

Atrašanās vieta

 

Aizsargjoslas rādiuss, m

stingrā režīma aizsargjosla

 

bakterioloģiskā aizsargjosla

ķīmiskā aizsargjosla

 

P300696

Ūdensapgādes urbums Nr.1 Kasparu iela 9, Stende

10

Nav nepieciešama

365

P300697

Ūdensapgādes urbums Nr.2 Kasparu iela 9, Stende

10

Nav nepieciešama

365

 

Kanalizācija: centralizēto kanalizācijas tīklu kopgarums=…….;  apsaimnieko – SIA “Talsu ūdens”.

Pilsētas ielas: kopgarums=24,42km (11,71km – melnais; 10,13km – grants; 2,56km – bez seguma)

                                   

     

 

 

Notikumu kalendārs

Maijs, 2017
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Tīkla kamera


Skatīt tiešraidi no tīkla kameras

Laika ziņas