Sestdiena, 17. novembris
Šodien sveicam: Hugo, Uga, Uģis

Starptautiskais akadēmiskās dziedāšanas konkurss

 
 
Konkursa programma

2. kārtas uzstāšanās kārtība

 

Sākas pieteikšanās Talsu II Starptautiskajam bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkursam
 
Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar NMV Rīgas Doma kora skolu aicina mūzikas skolu, mūzikas vidusskolu, koledžu, kultūras centru, vokālo studiju audzēkņus, kā arī mūzikas akadēmiju un konservatoriju studentus vecumā no 8 līdz 21 gadam piedalīties Talsu II Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkursā. Konkurss Talsos norisināsies no 27. līdz 29. aprīlim, pieteikties iespējams līdz 10. martam.
 
Konkurss notiks trīs kārtās – līdz 10. martam interesentiem uz konkursa oficiālo e-pasta adresi vocal@talsi.lv jānosūta pieteikuma anketa un videoieraksts, kurā konkursa dalībnieks vai dalībnieki izpilda divus dažāda rakstura skaņdarbus. Iesūtītos pieteikumus un video izvērtēs starptautiska žūrija, līdz 17. martam vietnēs talsi.lv un rdks.lv tiks publicēta informācija, kuri pretendenti iekļuvuši konkursa 2. kārtā.
Ar konkursa 2. kārtas dalībniekiem tiksimies Talsos. Starptautiska žūrija, kurā darbosies arī pieredzējuši jomas profesionāļi no Maltas un Vācijas, klātienē uzklausīs obligāto skaņdarbu un tautasdziesmu a capella (obligāto skaņdarbu saraksts un nošu materiāls būs pieejams talsi.lv un rdks.lv). Savukārt tie konkursanti, kas iekļūs konkursa 3. kārtā varēs izpildīt divus skaņdarbus pēc savas izvēles.
 
Talsu II Starptautiskais bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkurss norisināsies trīs dienas. Konkursa dalībniekiem, pedagogiem un citiem interesentiem būs iespēja piedalīties meistarklasēs, kuras vadīs pieredzējuši lektori, tostarp arī konkursa žūrijas locekļi.
 

 
 
 
 

Notikumu kalendārs

Novembris, 2018
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk