Pirmdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Starptautiskais akadēmiskās dziedāšanas konkurss

 

Sākas pieteikšanās Talsu Starptautiskajam bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkursam

Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar NMV Rīgas Doma kora skolu aicina akadēmiskās dziedāšanas individuālos izpildītājus un vokālos ansambļus vecumā no 8 līdz 23 gadiem piedalīties Talsu Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkursā.

Konkurss notiks 3. un 4. maijā Talsos. Konkursa I kārta paredzēta 3. maijā, otrā kārta un noslēguma koncerts – 4. maijā.

Konkurss notiek divās kārtās – solo dziedāšana un vokālie ansambļi. Solo dziedāšana un vokālo ansambļu konkurss notiek sešās vecuma grupās.

Konkursa pirmajā kārtā dalībniekiem ir jāizpilda viens obligātais skaņdarbs un viens tās valsts, kuru dalībnieks pārstāv, komponista darbs. Otrajā kārtā dalībniekiem jāizpilda divi brīvās izvēles skaņdarbi.

Obligāto skaņdarbu saraksts pieejams Talsu novada pašvaldības un NMV Rīgas Doma kora skolas mājas lapās (www.talsi.lvwww.rdks.lv).

Konkursu vērtēs starptautiska žūrijas komisija un tam pieteikties iespējams līdz 1. aprīlim nosūtot pieteikuma anketu uz elektroniskā pasta adresi vocal@talsi.lv. Dalības maksa, nolikumā noteiktajā apmērā, jāsamaksā līdz 3.aprīlim.

 

NOLIKUMS

PIETEIKUMA ANKETA

Obligātie skaņdarbi

NOTIS

NOTIS A grupai

NAKŠŅOŠANAS VIETAS 

 

Notikumu kalendārs

Maijs, 2019
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk