Svētdiena, 25. augusts
Šodien sveicam: Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija

Aktualitātes sportā

Futbola sezonas atklāšana Sabilē Futbola sezonas atklāšana Sabilē

03-05-2012

29.aprīlī Sabilē notika tradicionālais futbola sezonas atklāšanas turnīrs. Šoreiz piedalījās 8 komandas ar 75 dalībniekiem. Vistālāko ceļu mēroja ventspilnieki, kā vienmēr ieradās arī kaimiņi – kuldīdznieki, kandavnieki.

TKK/Bušmanis kļūst par Latvijas junioru čempionāta uzvarētājiem un Latvijas junioru izlasi kērlingā TKK/Bušmanis kļūst par Latvijas junioru čempionāta uzvarētājiem un Latvijas junioru izlasi kērlingā

02-05-2012

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika aizvadītas 2012. gada Latvijas čempionāta junioriem kērlingā finālspēles sieviešu un vīriešu konkurencē. Vīriešu konkurencē par Latvijas čempioniem jau otro gadu pēc kārtas kļuva Talsu kērlinga kluba komanda TKK/Bušmanis, kura izšķirošajās spēlēs ar 7:4 un 10:4 izcīnīja uzvaras pār Ventspils kērlinga kluba komandu VKK/Puriņš.

IELU VINGROTĀJI TALKO KURZEMĒ UN UZSĀK “MEISTARKLASES” IELU VINGROTĀJI TALKO KURZEMĒ UN UZSĀK “MEISTARKLASES”

25-04-2012

Aizvadītajās brīvdienās (21. un 22. aprīlī) viesojoties Kurzemes pilsētās Liepājā, Saldū, Talsos un Tukumā, Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrība (LIVSB) pulcēja vairāk kā 300 dalībniekus. Šīs bija pirmās pilsētas, kurās ar OKartes atbalstu tika uzsāktas ielu vingrošanas “Meistarklases”- publiski vingrošanas treniņi pilsētu iedzīvotājiem. Pirms sportošanas Liepājā notika arī apkārtnes sakopšana, paužot atbalstu “Lielās Talkas” idejai.

Talsi/Krauzers 2003 florbolisti nepārspēti arī Zviedrijā! Talsi/Krauzers 2003 florbolisti nepārspēti arī Zviedrijā!

25-04-2012

Vispirms liels paldies visiem, kas atdeva savu balsi par mūsu projektu labiedarbi.lv, kā arī visiem, kas iesaistījās balsu vākšanas kampaņā, kas ļāva mūsu puišiem piedalīties florbola turnīrā Stokholmā. Projekts mums ļāva ne tikai tik pie nepieciešamā finansējuma, bet arī palielināt atpazīstamību un saliedēt bērnu vecākus, kas ir ļoti svarīgi turpmākajai bērnu un komandas attīstībai.

TKK/Bušmanis startēs Latvijas junioru čempionāta finālsacensībās TKK/Bušmanis startēs Latvijas junioru čempionāta finālsacensībās

24-04-2012

Aizvadītajā nedēļas nogalē noslēdzās pamatturnīrs Latvijas junioru čempionātā kērlingā, kurā piedalījās divas Talsu kērlinga kluba komandas - TKK/Bušmanis un TKK/Bremanis un Ventspils kērlinga kluba komanda - VKK/Puriņš. Grupu turnīra ietvaros pārliecinošāko sniegumu demonstrēja TKK/Bušmanis, kura visās 4 spēlēs izcīnīja pārliecinošas uzvaras (12:3 un 9:1 pret VKK/Puriņš un 16:1 un 14:0 pret TKK/Bremanis).

Kuldīgā sākušās Latvijas III Olimpiādes priekšacīkstes Kuldīgā sākušās Latvijas III Olimpiādes priekšacīkstes

22-04-2012

Kuldīgā sāksušās Latvijas III Olimpiādes priekšsacīkstes volejbolā. Priekšsacīkstes notiks arī basketbolistiem. Abos komandu sporta veidos dalību pieteikušas vairāk kā 20 komandas, bet sacensību nolikums paredz kā finālā piedalās 4 komandas.

Talsos notiks ielu vingrošanas meistarklases Talsos notiks ielu vingrošanas meistarklases

19-04-2012

22.aprīlī no 13.00-15.00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta laukumā norisināsies ielu vingrošanas atvērtās meistarklases profesionālu vingrotāju pavadībā. Pasākumu rīko Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrība (LIVSB) "Fiziskās aktivitātes mēneša" ietvaros un tie norisināsies arī citviet Lavijā. Ielu vingrošanas meistarklasēs būs iespēja apgūt vingrojumus, saņemt padomus par veselīgu uzturu, kā arī noskatīties profesionāļu paraugdemonstrējumus.

TKK/Juniori izvirzās Amatieru līgas vadībā TKK/Juniori izvirzās Amatieru līgas vadībā

19-04-2012

Iepriekšējās nedēļas nogalē noslēdzās Amatieru līgas 8.kārta, kurā piedalījās trīs Talsu kērlinga komandas – TKK Juniori, TKK Take - Out un TKK Seniori. TKK Juniori aizvadītajās divās kārtas spēlēs izcīnīja pārliecinošas uzvaras, vispirms ar 11:3 uzvarēta komanda OPA! (Latvijas ratiņkrēslu izlase), bet otrā spēlē ar 16:3 pārspēta komanda TKK Take - Out. Pēc izcīnītajām uzvarām TKK Juniori izvirzījās Amatieru līgas vadībā, ieņemot 1. vietu 19 komandu konkurencē.

Talsu kērlinga kluba komandas startēs Latvijas junioru čempionātā Talsu kērlinga kluba komandas startēs Latvijas junioru čempionātā

19-04-2012

Šīs nedēļas nogalē startēs Latvijas junioru čempionāts kērlingā, kurā dalību pieteikušas divas Talsu kērlinga kluba komandas - TKK/Bušmanis un TKK/Bremanis un Ventspils kērlinga kluba komanda - VKK/Puriņš. Šajā nedēļas nogalē komandas aizvadīs divu apļu grupu turnīru pēc kura divas labākās komandas 29.aprīlī aizvadīs finālspēļu sēriju līdz divām uzvarām.

Sportiskās aktivitātes Sabilē Sportiskās aktivitātes Sabilē

19-04-2012

Ir jau aprīļa vidus, bet sporta aktivitātes Sabilē norit pilnā sparā . Ir notikušas sporta sacensības „Līdzsvars”, aizvadīts galda tenisa turnīrs un sacensības, kā arī dubultspēles tenisā. Mēneša beigās tiks atklāta futbola sezona un notiks riteņbraukšanas sacensības, kā arī maijā sporta dzīve Sabilē solās būt tik pat spraiga un azartiska.

Laucienes Lieldienu Kauss Florbolā Laucienes Lieldienu Kauss Florbolā

16-04-2012

Laucienes sporta centrā nu jau kā tradīcija katrās Lieldienās notiek sportiskas aktivitātes - Florbola turnīrs gan maziem , gan lieliem. Garās brīvdienas un sporta aktivitātes ļoti labi sader kopā. Tāpēc 7.aprīlī Laucienē notika turnīrs Florbolā. Sacensības sākums bija jau plkst.10.00, kurās piedalījās šādas komandas - Aizputes, Dursupes Talsu apvienotā komanda un Laucienes mazie brašuļi.

Abavas kauss basketbolā sievietēm izcīnīts Abavas kauss basketbolā sievietēm izcīnīts

11-04-2012

9.aprīlī Kandavā ar ceturtā posma sabraukuma spēlēm noslēdzās Abavas kausa izcīņas sacensības basketbolā sievietēm, kurās visos posmos piedalījās pavisam piecas komandas no Sabiles, Kandavas un Jaunpils.

Talsu novada čempionāta hokejā finālspēles Talsu novada čempionāta hokejā finālspēles

31-03-2012

Sestdien, 31.martā plkst.18.00 - Talsu novada čempionāta hokejā otrā spēle par 3.vietu: Stende - Sabile; pēc tam, plkst.19.30 - pirmā spēle par 1.vietu: CO-Sistēmas - THK Svētdien, 1.aprīlī plkst.12.00 - Talsu novada čempionāta hokejā otrā spēle par 1.vietu: THK - CO-Sistēmas. Sīkāka informācija www.thk.lv

Talsu hokeja klubs aicina slidot! Talsu hokeja klubs aicina slidot!

31-03-2012

Sestdien, 31.martā no plkst.15.00 līdz 16.00 Svētdien, 1.aprīlī no plkst.15.00 līdz 16.00 Ieeja - 2,20 LVL, pirmsskolas vecuma bērniem - 1,20 LVL Slidu noma - 1,20 LVL

Pure Chocolate Sabiles kausu tenisā izcīna Rebeka Erķena Pure Chocolate Sabiles kausu tenisā izcīna Rebeka Erķena

31-03-2012

25.martā Sabiles sporta centrā noslēdzās Pure Chocolate kausa izcīņa tenisā, kur tika noskaidroti turnīra labākie spēlētāji. Pirmo ceļojošo kausu šajās sacensībās izcīnīja Rebeka Erķena, kura ar rezultātu 6:0, 6:3 pārspēja Intaru Šulcu. Pavisam sacensībās piedalījās 11 tenisisti no Talsiem, Sabiles, Rīgas un Kandavas, ko kuriem ceturtdaļfinālā iekļuva vien četri pāri.

Vēl tikai šonedēļ varam atbalstīt Talsu jaunos florbolistus! Vēl tikai šonedēļ varam atbalstīt Talsu jaunos florbolistus!

28-03-2012

Talsu jaunākie florbolisti, kas startē 8 gadīgo grupā ar nosaukumu „Talsi/Krauzers 2003/2004” 12 spēlēs izcīnījuši 12 uzvaras, ieņemot pirmo vietu. Komanda nolēmusi piedalīties starptautiskā florbola turnīrā „Taby Open” Zviedrijā, Stokholmā. Ikvienam ir iespējas palīdzēt komandai sniedzot mums atbalstu interneta balsojumā projektā „Labie darbi”.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk