Talsu novada sporta veterāni piedalījās LSVS 56. sporta spēļu finālposmā

26-06-2019

Salaspilī, 15.-16. jūnijā pirmssvētku noskaņās aizvadīts Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) 56. sporta spēļu finālposms vieglatlētikā, kur piedalījās arī Talsu novada sportisti.

Sacensībās ļoti veiksmīgi startēja Vladimirs Orehovs. Savās pamatdisciplīnās -  3 km un 5 km soļošanā -  izcīnītas  zelta godalgas un arī 1500 m skrējienā iegūta pirmā vieta. Papildus, startējot arī individuāli diska un vesera mešanā, tika iegūta bronzas un vēl viena zelta medaļa.

Hermīne Bajāre ar teicamiem  rezultātiem  startēja diska mešanas un lodes grūšanas disciplīnās. Jāatzīmē, ka Hermīnes rezultāts diska mešanā 30,63 m izrādījās absolūti labākais visās vecuma grupās.

Patīkamu pārsteigumu sagādāja Mirdza Jonele, kura pēc daudzu gadu pārtraukuma atkal atgriezās sportā un ar teicamu rezultātu izcīnīja sudraba medaļu tāllēkšanā. Tomēr 100 m sprinta skrējienā gan Mirdzai tik labi nepaveicās, arī Jānim Naglim vecā trauma lika finišēt pārāk apdomīgi, toties ieskaites godam iegūtas.

Mūsu vispusīgākais sportists Almants Kalniņš, īsta daudzcīņnieka cienīgā tempā, tūliņ pēc sudraba finiša 100 m devās uz startu 1500 m skrējienā, kuru, kā pēc finiša viņš atzinās, oficiālās sacensībās veica pirmo reizi, un ieguva sudraba medaļu. Pēc neliela pārtraukuma Almants startēja arī  tāllēkšanā un rezultātā iegūta pirmā vieta un zelta medaļa!

Tamāra Plivna 3 km soļošanā un arī 5 km distancē ieguva sudraba medaļas.

Tikko atvadījusies no savas audzināmās  klases un reizē arī  no Laidzes pamatskolas vēsturē pēdējā izlaiduma, Lilija Karjuse  ieradās uz sacensībām un veiksmīgi startēja augstlēkšanā, izcīnot sudraba medaļu.

Brigita Foršū startēja tāllēkšanā, augstlēkšanā un  šķēpa mešanā, sakrājot pilnu medaļu komplektu. 

Paldies visiem  sportistiem, kuri piedalījās ziemas un vasaras posma vieglatlētikas sacensībās, galda tenisistiem un dambretistiem, telpu  futbola un  basketbola komandai, kā arī paldies tiem, kuri organizēja un atbalstīja šo komandu startus!

Aivars Pekmans
 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
21-08-2019