Talsu komanda uzvar "Mītava Open 2019" pirmajā posmā

09-07-2019

Pēc desmit gadu pārtraukuma ir atgriezies futbola festivāls amatieriem “Mītava Open 2019”, sadarbībā ar grupu Prāta Vētra un Latvijas Futbola federāciju (LFF), pirmais posms tika uzticēts organizēt tieši Talsos. Pasākumu vadīja un komentēja Anatolijs Kreipāns, tāpat uz pasākumu ieradās LFF prezidents Kaspars Gorkšs un Prāta Vētras bundzinieks Kaspars Roga.

Sacensībās piedalījās 9 komandas, kuras tika sadalītas trīs grupās un tikai grupas uzvarētāji cīnījās par 1-3. vietu, atlikušas vietas sadalīja atkarībā no vietas grupā. Pirmās vietas grupās izcīnīja komandas – “Sapņotava Alsungā”, “Pārlielupe” un mūsu komanda “Autopilots”, kuras tad cīnījās par 1-3.vietu. Pirmajā spēles beigās mūsu komanda izcīnīja uzvaru 3:1 pār komandu “Pārlielupe”, pēc tam “Sapņotava Alsungā“ arī uzvarēja komandu “Pārlielupe”, kas nodrošināja to, ka pēdējā spēlē būs cīņa par 1.vietu. Pirms fināla bija skaidrs, ka mūsu komandai “Autopilots” pietiek arī ar neizšķirtu, lai izcīnītu 1.vietu, bet spēles gaita neliecināja, ka spēlēsim tikai no aizsardzības. Fināla spēle izvērtās ļoti aizraujoša, bet veiksmīgāka izrādījās mūsu komanda, kura spēles beigās izvirzījās vadībā ar 1:0 un arī šo rezultātu noturēja un izcīnīja 1.vietu.

Rezultāti:

1. Autopilots

2. Sapņotava Alsungā

3. Pārlielupe

4. Dobele Allegro

5. Brālis

6. Lizums

7. Mērsrags

8. Saurieši-2

9. Saurieši

Papildus sacensībām, sadarbībā ar 11.lv tika organizēts totalizators un arī stiprākā sitiena īpašnieks.

Liels paldies komandas kapteinim Janekam Bitem, kurš uzņēmās uzrunāt spēlētājus, lai izveidotu komandu “Autopilots” (Janeks Bite, Elvijs Muņķevics, Kaspars Valbergs, Oskars Ašeradens, Madars Kronbergs, Kristaps Lauris, Jānis Rozenštams, Mārcis Červoņikovs, Sandis Braunfelds)

Tāpat liels paldies Talsu novada pašvaldības Kultūras un sporta attīstības nodaļai par sagatavotu infrastruktūru, Dundagas novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu, Talsu sporta skolai par bumbu padevējiem.

Individuāli paldies Renāram Krūmiņam, Andrim Krišjānim, Aivaram Enģelim, Kristai Enģelei, kā arī Mītava Open grupai par sadarbību.

 

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
26-08-2019