Svētdiena, 25. augusts
Šodien sveicam: Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija

Talsu komanda "Autopilots" kopvērtējumā nostiprina līdera pozīcijas "Mītava Open 2019"

12-08-2019

Komanda Autopilots, pēc uzvaras Talsos, nolēma piedalīties arī pārējos posmos. 27.07 komanda devās uz Gulbeni,kur tika izcīnīta trešā vieta. Šajā nedēļas nogalē, komanda devās uz Līvāniem, kur saspringtā cīņā, tika izcīnīta otrā vieta. Mūsu komanda aizvadīja septiņas spēles un kopā izcīnītas piecas uzvaras un divi zaudējumi, par posma uzvarētājiem kļuva komanda Pārlielupe,kura izcīnīja visas uzvaras, trešajā vietā palika Dobele Alegro.
Pēc šī panākuma mūsu komanda nostiprinājās pirmajā vietā kopvērtējumā ar 48.punktiem, bet netālu seko Dobele Alegro un Pārlielupe abiem par 45.punktiem un Sapņotava Alsūngā 44.punktiem. Pēdējais un izšķirošais posms norisinājies 24.08 Jelgavā, Zemgales olimpiskā centra stadionā.
Talsu “Autopilots” komandā spēlēja (Janeks Bite, Elvijs Muņķevics, Kaspars Valbergs, Oskars Ašeradens, Madars Kronbergs, Sandris Krūmiņš, Mārcis Šnēbergs, Rūdis Šnēbergs.

Renārs Krūmiņš

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk