Svētdiena, 25. augusts
Šodien sveicam: Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija

Talsenieks Mārtiņš Skulte – vicečempions kartingā!

22-07-2019

Čempionāts DISCOMANIA OILHEAD ir daudzposmu sacensības, kas notiek Latvijas, Lietuvas un Igaunijas kartinga trasēs un hallēs, izmantojot īres gokartus. 14. jūlijā Kandavas kartodromā notika noslēguma posms īres kartingu Discomania Oilheads 2018./2019. gada sezonai.

Sacensībās talsenieks Mārtiņš Skulte izcīnīja otro vietu, piekāpjoties Latvijas čempionam autokrosā Jānim Spīķim. “Sacensībās gāja lieliski un ar vislielāko baudu aizvadīju tieši šo posmu. Kandavas kartinga trasei ir īpaša vieta manā sirdī, jo tieši šeit es aizvadīju savas pirmās kartinga sacensības,” teica Mārtiņš.

Lai gan ir noslēgusies Discomania sezona un tā atsāksies jau septembrī, paralēli turpinās Openkart īres kartingu čempionāts, kurā Mārtiņš turpinās piedalīties un sacensties ar labākajiem īres kartingu braucējiem. Neizpaliek arī dalība jaunajā amatieru kartinga seriāla “RX Kart”. Mārtiņš uzsver, ka dalība īres kartinga čempionātos ļauj lieliski trenēties un apgūt jaunas iemaņas, gan pieredzējušiem autosportistiem, gan iesācējiem.

Mārtiņš ne tikai piedalās kartinga sacensībās, bet arī autošosejas treniņos Mano Motorsport Events ar savu auto “Mitsubishi Colt”, ar kuru tuvā nākotnē startēs Latvijas autošosejas čempionātā “ABC Race” ieskaitē, kurā pats arī darbojas un ir viens no organizatoriem. Paralēli aktivitātēm autošosejā un kartingā Mārtiņš bija organizators Latvijas Drifta Kausa 2. posmam “Jelgava Drift” un officiālais fotogrāfs Baltijas Autošosejas Čempionāta 2. posmā Botniaring trasē Somijā.

M.Skulte izsaka vēlmi startēt arī citās autosporta disciplinās, Latvijas Drifta Kausa rīkotajās “Gymkhana” un autokrosa čempionātā. Paralēli visam viņš turpinās dalību īres kartingu čempionātos un cer, ka spēs rast līdzekļus dalībai lielajā “ProKart” kartinga čempionātā, kā arī turpinās būt kā sporta fotogrāfs.

 


Dana Vecmane

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk