Svētdiena, 25. augusts
Šodien sveicam: Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija

Komandu rezultāti Stendes pilsētas sporta svētkos

06-08-2019

 

3. augustā Stendes pilsētā norisinājās Stendes sporta svētki. Kopā pieteikušās bija 10 komandas no dažādām Talsu novada pilsētām un pagastiem. Komandu rezultāti:

 

Futbols:

            1.vieta komandai “Stacijas bērni” (Edgars Pētersons, Danijs Anstrauts, Valters Kalnietis, Edgars Voronovs).

            2. vieta komandai “Dzimtenīte” (Oskars Bekmanis, Reinis Vilsons, Agris Blumbergs, Artūrs Pētersons, Kalvis Liepa).

            3.vieta komandai “Fanāti” (Armands Budreika, Guntis Buks, Rūdis Laizāns, Ginters Āboliņš).

 

Basketbols:

            1.vieta komandai “Dzimtenīte” (Oskars Bekmanis, Reinis Vilsons, Agris Blumbergs, Artūrs Pētersons, Kalvis Liepa).

            2.vieta komandai “Labs nosaukums” (Elans Pīpe, Kaspars Krēķis, Henrihs Bajārs, Dāvis Indriksons, Niks Grosbahs).

            3.vieta komandai “Fanāti” (Armands Budreika, Guntis Buks, Rūdis Laizāns, Ginters Āboliņš).

 

Volejbols:

            1.vieta komandai “Amatieri” (Mārcis Podkalns, Kristaps Dauksts, Raivis Alsbergs, Ģirts Auziņš).

            2.vieta komandai “Dzimtenīte” (Oskars Bekmanis, Reinis Vilsons, Agris Blumbergs, Artūrs Pētersons, Kalvis Liepa).

            3.vieta komandai “Fanāti” (Armands Budreika, Guntis Buks, Rūdis Laizāns, Ginters Āboliņš).

 

Petanks:

            1.vieta komandai “Dzimtenīte” (Oskars Bekmanis, Reinis Vilsons, Agris Blumbergs, Artūrs Pētersons, Kalvis Liepa).

            2.vieta komandai “Amatieri” (Mārcis Podkalns, Kristaps Dauksts, Raivis Alsbergs, Ģirts Auziņš).

            3.vieta komandai “Gudrais un partneri” (Artūrs Piļevs, Rūdolfs Ērkšķis, Raimonds Kalnietis, Ojārs Leja, Edgars Mežmačs).

 

 

Šautriņu mešana:

            1.vieta komandai “Dzimtenīte” (Oskars Bekmanis, Reinis Vilsons, Agris Blumbergs, Artūrs Pētersons, Kalvis Liepa).

            2.vieta komandai “Gudrais un partneri” (Artūrs Piļevs, Rūdolfs Ērkšķis, Raimonds Kalnietis, Ojārs Leja, Edgars Mežmačs).

            3.vieta komandai “Fanāti” (Armands Budreika, Guntis Buks, Rūdis Laizāns, Ginters Āboliņš).

 

Stafete:

            1.vieta komandai “Ķekari” (Janeks Prātiņš, Daniels Kristbergs, Henrijs Strēlis, Dilans Prātiņš, Kristaps Zvaigzne).

            2.vieta komandai “Dzimtenīte” (Oskars Bekmanis, Reinis Vilsons, Agris Blumbergs, Artūrs Pētersons, Kalvis Liepa).

            3.vieta komandai “Gudrais un partneri” (Artūrs Piļevs, Rūdolfs Ērkšķis, Raimonds Kalnietis, Ojārs Leja, Edgars Mežmačs).

 

Lēcieni no vietas:

            1.vieta komandai “Fanāti” (Armands Budreika, Guntis Buks, Rūdis Laizāns, Ginters Āboliņš).

            2.vieta komandai “Dzimtenīte” (Oskars Bekmanis, Reinis Vilsons, Agris Blumbergs, Artūrs Pētersons, Kalvis Liepa).

            3.vieta komandai “Gudrais un partneri” (Artūrs Piļevs, Rūdolfs Ērkšķis, Raimonds Kalnietis, Ojārs Leja, Edgars Mežmačs).

 

Žonglēšana ar futbola bumbu:

            1.vieta komandai “Stacijas bērni” (Edgars Pētersons, Danijs Anstrauts, Valters Kalnietis, Edgars Voronovs).

            2.vieta komandai “Ķekari” (Janeks Prātiņš, Daniels Kristbergs, Henrijs Strēlis, Dilans Prātiņš, Kristaps Zvaigzne).

            3.vieta komandai “Zagus un Co” (Aleksis Kreps, Ričards Abakumovs, Kevins Anstrauts, Rihards Zagorskis).

 

Komandu kopvērtējums:

            1.vieta- komanda “Dzimtenīte” (Oskars Bekmanis, Reinis Vilsons, Agris Blumbergs, Artūrs Pētersons, Kalvis Liepa).

            2.vieta- komanda “Gudrais un partneri” (Artūrs Piļevs, Rūdolfs Ērkšķis, Raimonds Kalnietis, Ojārs Leja, Edgars Mežmačs).

3.vieta- komanda “Fanāti” (Armands Budreika, Guntis Buks, Rūdis Laizāns, Ginters Āboliņš).

 

Individuāli līdz 14 gadu vecumam:

 

Precīzie metieni (frīsbija metieni):

            1.vieta – Patriks Briedis

            2.vieta – Edgars Pētersons

            3.vieta – Henrijs Strēlis

 

Riņķīšu mešana:

            1.vieta – Kārlis Šķiliņš

            2.vieta – Toms Grīvs

            3.vieta – Adelīna Anstrauta

 

Leciens no vietas:

            1.vieta – Dāvids Balodis

            2.vieta – Henrijs Strēlis

            3.vieta – Daniels Kristbergs

 

Žonglēšana ar futbola bumbu:

            1.vieta – Kārlis Šķiliņš

            2.vieta – Samanta Bērziņa

            3.vieta – Eduards Mahts

 

Bērnu skrējiens (500m):

            1.vieta – Kārlis Šķiliņš

            2.vieta – Eduards Mahts

            3.vieta – Henrijs Šņepsts

  

Individuāli no 14-50 gadiem:

 

Petanks:

            1.vieta – Kalvis Liepa

            2.vieta – Oskars Bekmanis

            3.vieta – Kitija Abakumova

 

Šautriņu mešana:

            1.vieta – Ģirts Auziņš

            2.vieta – Reinis Vilsons

            3.vieta – Kalvis Liepa

 

Leciens no vietas:

            1.vieta – Kalvis Liepa

            2.vieta  - Edgars Mežmačs

            3.vieta – Kristaps Zvaigzne

 

Žonglēšana ar futbola bumbu:

            1.vieta – Daniels Janpavlis

            2.vieta – Kalvis Liepa

            3.vieta – Edgars Voronovs

 

Basketbola soda metieni:

            1.vieta – Oskars Bekmanis

            2.vieta – Niks Grosbahs

            3.vieta – Kaspars Krēķis

 

Individuāli senioriem (no 50 gadu vecuma):

 

Petanks:

            1.vieta – Agris Blumbergs

            2.vieta – Jānis Naglis

            3.vieta – Andris Rozentāls

 

Šautriņu mešana:

            1.vieta – Jānis Naglis

            2.vieta – Gunārs Krišjānis

            3.vieta – Agris Blumbergs

 

 Precīzie metieni (frīsbija metieni)

            1.vieta – Agris Blumbergs

            2.vieta – Jānis Naglis

            3.vieta – Inta Bergmane

 

Riņķīšu mešana:

            1.vieta – Agris Blumbergs

            2.vieta – Marija Abakumova

            3.vieta – Ārija Rozentāle

 

Basketbola soda metieni:

            1.vieta – Jānis Naglis

            2.vieta – Agris Blumbergs

            3.vieta – Artis Šķiliņš

 

Vēl paralēli notika nūjošana, kurā piedalījās Inta Bergmane, Ārija Rozentāle, Aija Siliņa, Una Iknere, Andris Rozentāls, kuri kopā veica 5 km garu distanci.

 

14:00 Stendes pilsētas pārvaldē sākās galda tenisa un dambretes turnīrs.

 

Dambrete:

            1.vieta – Kārlis Šķiliņš

            2.vieta – Ainārs Anstrauts

            3.vieta – Edgars Skujiņš

 

Galda teniss:

            1.vieta – Ainārs Anstrauts

            2.vieta – Edgars Skujiņš

            3.vieta – Eduards Mahts

 

Kopā sporta svētku spēlēs piedalījās vairāk kā 150 dalībnieki gan no Stendes, gan arī no citām Talsu novada pilsētām un pagastiem. Liels paldies Jānim Naglim un Dace Ginterei, kuri kā tiesneši darbojas pilsētas pārvaldē pie galda tenisa un dambretes. Paldies Stendes jauniešu centram un tās dalībniekiem, kuri kā tiesneši palīdzēja tiesāt visas sporta spēles visas dienas garumā. Paldies mūsu pasākumu ziedotājiem- Intai Bergmanei, Ainai Ceburei, Mikam Naglim. Paldies firmām un uzņēmumiem- SIA “Miels”, SIA “Delkors”, SIA “Viko”, SIA “ALFA-SLS”, SIA “M-Cargo”. Paldies visiem sportistiem par cīņassparu!

 

 

Stendes sporta centra vadītājs, Roberts Grīnvalds

 

          

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk