Svētdiena, 25. augusts
Šodien sveicam: Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija

Sporta skolas audzēkņi viesojas Polijā

25-06-2018

No 15. līdz 17. jūnijam Talsu novada sporta skolas badmintona un futbola nodaļas jaunieši, treneri Aivars Eņģelis un Edgars Kviesi, kā arī sporta skolas direktors Kaspars Sakniņš viesojās Polijā, Piņčovā. Vizītes laikā notika sadraudzības sporta spēles kopā ar Polijas, Čehijas, Slovākijas, Francijas un Ungārijas jauniešiem.

Sacensības notika futbolā, badmintonā un veiklības stafetē, kur mūsējie bija pārliecinoši un virves vilkšanā visus uzvarēja. Sacensību noslēgumā notika svinīga apbalvošana.

Pārrunājot skolu mācību programmas un citas aktivitātes ar citu valstu pārstāvjiem, Talsu novada sporta skolas direktors saņēma atzinīgus vārdus, par to, ka Talsos ir specializēta sporta skola, kur bērniem un jauniešiem tiek piedāvāta dažādu sporta veidu apguve. Vizītes laikā interesi par Talsu novada jauniešu dalību sporta sacensībās izrādīja Francijas pārstāvji.

Uzaicinājumu uz sadraudzības sporta spēlēm Talsu novada pašvaldība saņēma šī gada 5. martā, kad Talsos viesojās Piņčovas pilsētas mērs Wlodzimierz Badurak un skolu projektu koordinators Rafal Kawiorski.

 

Dana Vecmane

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk