Ceturtdiena, 21. jūnijs
Šodien sveicam: Emīls, Egita, Monvīds

Noslēdzies Talsu novada pašvaldības sporta spēļu ziemas posms

17-03-2017

No 26. februāra līdz 11. martam norisinājās Talsu novada pašvaldības sporta spēļu ziemas posms, kurā piedalījās Talsu novada pārvalžu komandas, kā arī sportisti no Mērsraga, Rojas, Dundagas. Ziemas posmā tika iekļautas šādas disciplīnas – novuss, zoles spēle, atkal tika iekļauts telpu futbols, dambrete, šahs, svara stieņa spiešana guļus, galda teniss, šautriņu mešana un nobeigumā pārvalžu vadītāju trīscīņa.

Pirmajā spēļu dienā piedalījās 14 komandas, kas izlozes kārtībā tika iedalītas 4 grupās, lai sāktu sacensības novusā. Pēc pirmās kārtas katrā grupā tika noskaidrotas labākās komandas, lai sacensības turpinātos ar izslēgšanas spēlēm un vietu iedalījumu. Novusā bronzas godalgu ieguva Laidzes komanda, otro vietu ieņēma Vandzene, bet godpilno pirmo – Rojas komanda.

Jau nākamajā sestdienā, 4.martā, dalībnieki aktīvi rosījās gan Talsu sporta namā, gan Talsu 2. vidusskolas un Talsu Valsts ģimnāzijas sporta hallēs. Talsu sporta namā notika zoles spēle, kurā piedalījās komandas trīs cilvēku sastāvā. Šajā prāta spēlē, lai uzvarētu, vairāk par veiksmi nepieciešamas prasmes un ass prāts. Šoreiz no visām pārvaldēm asākais prāts izrādījās Stendes komandai, kura ieguva 1.vietu. Roja ierindojās 2.vietā un Virbu komanda – 3.vietā.

Kamēr zoles spēlētāji asināja prātus, tikmēr sporta hallēs notika spēles telpu futbolā. Tāpat kā novusā arī šoreiz notika izloze, kurā komandas tika iedalītas 4 grupās. Telpu futbolā tika pārstāvētas 12 pārvaldes no Talsu novada, to skaitā arī Īves un Lubes apvienotā komanda, kā arī Mērsraga, Dundagas un Rojas pārstāvji. Pirmās izspēles bija starp komandām noteiktajā grupā, kad vietu sadalījums grupā tika noteikts, notika izslēgšanas spēles. Ar azartisku komandu iesaistīšanos gandrīz 8 stundu laikā tika izspēlētas 54 spēles, kuru gala rezultātā tika noskaidroti uzvarētāji. Spēlē par 3. un 4. vietu tikās Laidzes un Ģibuļu pārvalžu komandas, šoreiz pārāka izrādījās Ģibuļu pagasta pārvaldes komanda, kura ar rezultātu 4:1 izcīnīja 3.vietu. Finālā spēlē spēcīgāka izrādījās Mērsraga komanda, atstājot Vandzenei godpilno 2.vietu.

11. martā notika Talsu novada pašvaldības sporta spēļu ziemas posma noslēgums. Tika spēlēta dambrete, šahs, galda teniss, mestas šautriņas, bija arī svara stieņa spiešana guļus. Nobeigumā savu veiklību trīscīņā pārbaudīja pārvalžu vadītāji. Trīscīņā tika iekļauta šautriņu mešana sēdus, lidojošo šķīvīšu mešana mērķī un pāra bumbiņu mešana. Izveicīgākā no pārvalžu vadītājiem bija Rojas novada pašvaldības vadītāja Eva Kārkliņa, otro vietu ieguva Stendes pilsētas pārvaldes vadītājs Andis Āboliņš un kā trešā ierindojās Kitija Vecmane, Ģibuļu pagasta pārvaldes vadītāja.

Ziemas posma kopvērtējumā 1.vietu ieguva Rojas novada pašvaldība, 2.vietā ierindojās Mērsraga novada pašvaldība un 3.vietā – Talsu pilsētas pārvaldes pārstāvji.

 

Dana Vecmane
Talsu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Komunikācijas speciāliste

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas