Otrdiena, 19. jūnijs
Šodien sveicam: Viktors, Nils

Mazie Talsu basketbolisti iegūst 2. vietu Latvijā

08-06-2017

Jūnija sākumā Talsu novada Sporta skolas U-10 un U-11 zēnu komandas piedalījās VEF Latvijas jaunatnes basketbola līgas organizētajās “Kārums kauss” finālposma sacensībās Rīgā. Sezonas laikā notika trīs posmi, kuros komandas nospēlēja 3–4 spēles katrā posmā. Pēc iegūtajiem rezultātiem komandas finālposmā tika sadalītas apakšgrupās, lai cīnītos par augstāku vietu sezonas noslegumā.

 

 

U-10 basketbolisti 1. un 2. jūnijā uzvarēja četras no sešām spēlēm. Tika pieveiktas Bauskas, Rēzeknes, Rugāju un Ķekavas komandas, bet nācās piekāpties Valmieras un Rīdzenes komandai no Rīgas. Iegūtā 13. vieta starp 57 komandām vērtējama kā labs panākums un stimuls tiekties uz augstākām vietām.

Komanda spēlēja – Kārlis Šķiliņš, Matīss Vēvers, Alans Zāģeris, Daniels Bauģis, Tailers Tīģers, Krišs Laursons, Raivo Lagzdiņš, Rūdolfs Brūns, Kārlis Roderis - Roderts un Klāvs Lācis.

U-11 zēnu komanda 3. un 4. jūnijā turpināja sezonas laikā uzsākto uzvaras ceļu (3 posmos tika izcīnītas 10 uzvaras un iztika bez zaudējumiem). Finālposmā Talsu basketbolisti uzvarēja Rīga “Rīdzene”, Cēsu, Ķekavas, Rīga “Jugla” un Rūjienas komandas, taču finālā zaudēja Rīgas DSN komandai. “Kārums kauss” izcīņā t.i. Latvijā iegūtā 2. vieta ir izcils mazo basketbolistu panākums!

Komandā spēlēja – Rūdis Donis, Verners Ross, Mārcis Veliks, Andrejs Ziediņš, Kristaps Loboda, Ričards Šidlovskis un gadu jaunākie Kārlis Šķiliņš, Matīss Vēvers, Daniels Bauģis, Tailers Tīģers.

Komandas sacensībām sagatavoja treneri Arkādijs Bajārs un Mārtiņš Ziediņš.

 

 

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas