Piektdiena, 26. aprīlis
Šodien sveicam: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Latvijas nozīmīgākais turnīrs disku golfā notiks Talsos jau šonedēļ, 8. un 9. septembrī

05-09-2018

Jau šīs nedēļas beigās, 8. un 9. septembrī,  Talsos un apkaimē notiks Latvijas čempionāts disku golfā, kas ir sezonas nozīmīgākās sacensības šajā sporta veidā.

Disku golfs ziemeļvalstīs ir ākārtīgi populārs sporta veids, kura noteikumi ir līdzīgi kā tradicionālajā golfā, taču bumbiņu un nūjas vietā tiek izmantoti lidojošie diski, tautā saukti arī par “lidojošajiem šķīvīšiem”. Disku golfa diska ātrums var sasniegt pat 100 km/h un lidojuma tālums viegli pārsniedz 100 metrus. Spēles nolūks ir ar pēc iespējas mazāk metieniem sasniegt mērķi - īpaši veidotu grozu, kurā mesto disku uztver ķēdes.

Disku golfa Latvijas čempionāta pirmajā dienā sportisti sacentīsies Deviņkalnu disku golfa parkā Talsos, Jaunatnes ielā 7, savukārt otrajā dienā, svētdien, disku golfa spēlētāji spēkiem mērosies Laumu atpūtas parkā. Sacensību nolūks ir noskaidrot pašus labākos Latvijas disku golfa spēlētājus, un svētdienas pēcpusdienā čempiona balva tiks pasniegta Laumu atpūtas parkā.

Aicinām ikvienu interesentu atvēlēt laiku, lai ierastos Deviņkalnu disku golfa parkā sestdien, no plkst. 10:40 līdz 17:00, un izmantotu iespēju vērot disku golfa spēli. Deviņkalnu disku golfa parks ir ne tikai viens no skaistākajiem disku golfa laukumiem Latvijā, bet arī piedāvā lieliskas iespējas no vienas pozīcijas vērot spēli vairākos laukuma celiņos. Disku golfu vērot varēs arī svētdien Laumu atpūtas parkā, kur sacensību otrā daļa sāksies jau 9:30 un turpināsies visu dienu. Sacensību skatāmākais posms - fināla aplis - Laumu atpūtas parkā sāksies svētdienas plkst. 14:00, un pirms fināla apļa notiks arī skatītāju konkursi ar balvām.

Jāņem vērā, ka trāpījums ar disku golfa disku var būt ļoti nepatīkams, tāpēc aicinām skatītājus ievērot piesardzību un neatrasties disku lidojuma trajektorijā, kā arī uzvesties pieklājīgi un netraucēt spēli, īpaši brīžos, kad spēlētājs izdara metienu.

Disku golfs ir ikvienam pieejams sporta veids, un to var spēlēt katrs, arī bērni, dāmas un seniori. Disku golfa sports nav tik daudz fiziska spēka spēle, cik tehnikas, stratēģijas un atjautības pierādīšana: liela nozīme ir izvēlētajam diskam un metiena trajektorijai. Disku golfs ir arī salīdzinoši ekonomisks sports, jo spēles diska cena ir 10-20 eiro.

Disku golfu ikviens var izmēģināt gan Laumu atpūtas parkā, gan arī Deviņkalnu disku golfa parkā, pieejama arī disku noma.

 

Notikumu kalendārs

Aprīlis, 2019
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk