Pirmdiena, 22. oktobris
Šodien sveicam: Īrisa, Irīda

Jauniešu diena 2017’ Laucienes sporta centrā

04-12-2017

Laucienes sporta centrs 2017. gada pēdējo mēnesi sāka ar sportisku un aktivitātēm bagātu sporta pasākumu – “Jauniešu Diena 2017”.

 

Skolēnu volejbola uzvarētāji

2. decembrī Laucienes sporta centrs jau trešo gadu organizē šo pasākumu, lai aktīvie Laucienes skolēni - jaunieši mērotos spēkiem vairākās sporta disciplīnās. Dalību pasākumā pieteica sportisti no Ventspils novada Popes pagasta, Dundagas un Ķesterciema, kā arī Talsu novada jaunieši.

 Sacensību diena sākās ar mini florbola spēli, kur laukumā sacentās 3 pret 3 dalībnieki. Skolēnu 1-9. klašu grupā  līdzīgās cīņās uzvarēja komanda “Gurķi” (Edvards Kļaviņš, Ričards Dambergs, Aleksis Birzlejs un Markuss Urķis), 2. vietā komanda “Bumbulīši” (Raivo Kļaviņš, Kristaps Kļaviņš un Martins Čaplins), 3. vietā komanda “Zaļie Buki” (Denijs Bitīts, Kārlis Šķiliņš, Eduards Mahts un Klāvs Vītols).

Florbola otrajā grupā spēlēja vidusskolēni un studenti, arī šajā grupā pēc sīvām un interesantām spēlēm komandas uzvarētāju noteica tikai pēc gūto un ielaisto vārtu attiecībām, kur ar pozitīvāku bilanci un par turnīra  uzvarētājiem kļuva  komanda “DANSAN” (Toms Krūze, Kristaps Štefenbergs, Severīns Frunza un Daniels Reinholds), 2. vietā komanda “NURME” (Jānis Ieviņš, Ralfs Jaņķevics, Alfrēds Ernests popens un Nauris Zemsarājs), 3. vietā komanda “Ķestersitī” (Klāvs Briedis, Ainārs Antiņš, Emīls Gūtmanis un Mārtiņš Orste).

Volejbolā  komandas arī sacentās divās grupās, kur spēlēja pamatskolas skolēni un  vidusskolēni ar studentiem. Katrā komandā bija pa četriem dalībniekiem, jaunākajā grupā uzvarēja komanda ”Trīs ar pusi” (Raitis Gindra, Artūrs Šiškins, Gatis Kristians Kučers un Markuss Urķis), 2. vietā komanda “Čivauvas” (Agnese Safonova, Arnita Safonova, Paula Balabka un Tīne Briede), 3. vietā komanda “Zābaki” (Karīna Ose, Estera Paula Pluģe, Sabīne Rozentāle un Ričards Dambergs). Jauniešu grupā 1. vietā komanda “Dundaga” (Kristaps Neifelds, Aļģis Tomsons, Aksels Baumanis un Aleks Dēvits), 2. vietā komanda “Pope” (Endijs Skolmeistars, Mārtiņš Meiris, Andris Graudužis un Sandris Jankevičus), 3. vietā komanda “Ķestersitī” (Klāvs Briedis, Ainārs Antiņš, Emīls Gūtmanis un Mārtiņš Orste).

Šautriņu sacensībās  jauniešu grupā uzvarēja  Daniels Reinholds, 2. vietā Markuss Urķis, 3. vietā Kristaps Štefenbergs. Meiteņu grupā 1. vietā Krista Rozentāle, 2. vietā Madara Jēkabsone un 3. vietā Agnese Safonova. Florbola metienos jauniešu grupā uzvarēja Mārtiņš Orste, 2. vietā Jānis Ieviņš, 3. vietā Martins Čaplis. Meiteņu grupā precīzākā bija Agnese Safonova, 2. vietā Diāna Čebina, bet 3. vietā Arnita Safonova.

Liels paldies sacensību tiesnesēm - Agnesei Safonovai, Arnitai Safonovai un Tīnai Briedei, sporta centra darbiniecēm Valentīnai Cuznetovai un Vikijai Gribustei. Tiekamies 9. decembrī, kad Laucienes sporta centrā notiks ikgadējais  “Laucienes nakts turnīrs”.

 

Jaunās tiesneses un palīdzes

Normunds Krūze,
Sporta centra “Lauciene” vadītājs  

Notikumu kalendārs

Oktobris, 2018
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk