Sestdiena, 20. jūlijs
Šodien sveicam: Ritma, Ramona

Izstrādāta sistēma Talsu pilsētas sporta bāžu apmeklētāju reģistrēšanai

04-04-2019

Kultūras un sporta attīstības nodaļa sadarbībā ar Informācijas tehnoloģiju nodaļas speciālistiem ir izstrādājusi sistēmu Talsu pilsētas sporta bāžu apmeklētāju reģistrēšanai. Šim nolūkam ir izgatavotas apmeklētāju kartes ar jauno Talsu novada vizuālo identitāti.

Ikviens Talsu pilsētas sporta bāžu apmeklētājs tiek aicināts pie Talsu sporta halles, Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zāles un Talsu sporta nama dežuranta saņemt jauno apmeklētāja karti ar vārdu, uzvārdu, numuru, kas liecinās par to, ka viņš ir iegādājies abonementu kādām konkrētām aktivitātēm sporta hallē vai zālē.  Sportisti savas apmeklētāju kartes var saņemt Kultūras un sporta attīstības nodaļā pie Sporta daļas sporta speciālistiem.

Turpmāk, ierodoties kādā no sporta bāzēm, apmeklētājam būs jāuzrāda karte dežurantam, tādā veidā dežurants varēs atzīmēt sistēmā sporta zāles apmeklējumu. Apmeklētāju dati tiek ievadīti elektroniskajā uzskaites reģistrā, lai gada beigās tos apkopojot, varētu apkopot Sporta bāžu noslodzi un sporta entuziastu aktivitāti. 

Sistēma ir vienota, līdz ar to visiem dežurantiem ir pieejami sistēmā ievadītie dati. Šāda sistēma atvieglos pēc nepieciešamības apmeklētājiem un sportistiem iespēju ar karti izmantot visu Talsu pilsētas sporta zāļu piedāvājumu.

Neskaidrību gadījumā informāciju var saņemt pie sporta zāles dežuranta vai sporta speciālista Kultūras un sporta attīstības nodaļā.

 

Datu uzskaitīšana un apstrāde tiek veikta saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām.

Pārzinis: Talsu novada pašvaldība, Kareivju iela 7, Talsi, Talsu novads, LV-3201, e-pasts: pasts@talsi.lv

 

Notikumu kalendārs

Jūlijs, 2019
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk