Otrdiena, 26. septembris
Šodien sveicam: Gundars, Kurts, Knuts

Aktuālais šaušanas sporta cienītājiem

15-05-2017

6. maijā Zvārdes šautuvē, Saldus novadā, notika Latvijas čempionāts šaušanā pa skrejošu starptautisko mērķi ar karabīni 50 m distancē (SK50).

Par valsts čempionu kļuva Mārtiņš Turkopulis. Uz pjedestāla 3. vietā kāpa Edžus Bumbieris. Fināla astotniekā 5. vietu  izcīnīja Juris Zelts, 8. vietā Vilnis Veitners.

Komandu čempiona titulu izcīnīja „Bebra kungs”. 1. komanda (M .Turkopulis, E. Bumbieris, V. Veitners). „Bebra kungs” 2. komanda – 4. vietā (J. Zelts, A. Delveris, R. Kļava).
Vienlaikus notika arī Latvijas Kausa izcīņas SK35 (skrejošs mērķis, 35metri, bise) 3. posma sacensības. Individuāli 2. vietu ieguva Edžus Bumbieris, Mārtiņš Turkopulis – 3. vietā, Vilnis Veitners – 4. vietā. Pirmo reizi, izpildot Sporta Meistara rezultātu, 8. vietā – Rolands Kļava. Toms Betners 1.vietā junioru konkurencē.  Komandu cīņā 1.vietā „Bebra kungs”. 1. komanda (E. Bumbieris, V. Veitners, M. Turkopulis un T. Betners). 4. vietā „Bebra kungs” 2. komanda (R. Kļava, J. Zelts, A. Delveris un L. Skaraine).

Latvijas čemions SK50 Mārtiņš Turkopulis. Pa kreisi - 3. vietas ieguvējs - Edžus Bumbieris

27. maijā Pastendes šautuvē notiks kārtējais Latvijas Kausa izcīņas posms vienlaikus ar Talsu novada atklāto čempionātu amatieru (mednieku) komandām. Aicināti piedalīties visi medību šaušanas sporta cienītāji. Nolikums un informācija atrodama www.sasa.lv (medību šaušana/sacensību kalendārs).