Sestdiena, 18. augusts
Šodien sveicam: Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena

Aizvadīts “Stirnu buka” posms Talsos

07-08-2018

28. jūlijā taku skrējiena seriāla ‘’Stirnu buks 2018” 4. posms lēca Kamparkalnā. Līdz šim karstākais “Stirnu buks” pulcēja tos skrējēju tūkstošus, kuri, nebaidoties no karstuma, devās vienā no piecām distancēm. Sacensību starts un finišs bija Kamparkalnā, savukārt trase vijās pa Talsu pauguraines dabas parku, dodot skrējējiem iespēju izbaudīt mūsu novada aizsargājamo ainavu apvidu. Trases izveidošanā piedalījās arī Talsu pakalna sporta kluba dalībnieki Kārlis Vanags, Gints Lūsis un Juris Damškalns, kā arī Kamparkalna saimnieks Almants Kalniņš.

Talsu pakalna sporta klubs komandu kopvērtējumā Kamparkalna posmā izcīnīja godalgoto 3. vietu. Ātrākajā, 11 km garajā “Zaķa distancē”, uz starta no Talsu pakalnu sporta kluba izgāja četri skrējēji – Reinis Korsūnovs, Baiba Šņoriņa, Aksels Bresme un Oļegs Solovjovs. Ātrākais no talseniekiem bija Reinis, kurš distances kopvērtējumā ieguva 15. vietu, savukārt Baiba Šņoriņa sieviešu konkurencē ieguva 6. vietu, savā vecuma grupā izcīnot godalgoto 2. vietu. Aksels Bresme distances kopvērtējumā ieguva 150. vietu, bet Oļegs Solovjovs starp 1027 skrējējiem ierindojās 90. vietā.

21 km garo “Stirnu buka distanci” pieveica trīs mūsu kluba pārstāvji. Gints Lūsis izcīnīja iespēju kāpt uz goda pjedestāla, iegūstot 3. vietu gan distances kopvērtējumā, gan savā vecuma grupā, Juris Damškalns uzrādīja augstvērtīgu rezultātu un ierindojās 7. vietā, savukārt Jānis Neimanis starp visiem 416 distances skrējējiem ierindojās 72. vietā, savā vecuma grupā izcīnot godalgoto 2. vietu.

31 km garajā un fiziski grūtākajā “Lūša distancē” uz starta izgāja četri mūsu kluba skrējēji. Kārlis Vanags distances kopvērtējumā izcīnīja 5. vietu, Raivis Reinfelds ierindojās 13. vietā. Jānis Šņoriņš distances kopvērtējumā ieguva 19. vietu, bet savā vecuma grupā izcīnīja iespēju kāpt uz goda pjedestāla, iegūstot 2. vietu. Lepojamies ar mūsu komandas veterānu Aigaru Lūsi, kurš starp 172 “Lūša distances” skrējējiem ieguva augsto 28. vietu, savā vecuma grupā izcīnot uzvaru.

Neatņemama “Stirnu buka” sastāvdaļa ir “Kalnu karaļa skrējiens” un tajā nepārspēti joprojām ir mūsu skrējēji – Jānis un Baiba Šņoriņi. Uz goda pjedestāla kāpa arī Reinis, kurš izcīnīja 3. vietu, aiz sevis 4. un 5. vietā atstājot Akselu un Juri.

Paldies “Stirnu buka” komandai par izcilo Kamparkalna posmu, paldies Talsu novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu!