Svētdiena, 25. augusts
Šodien sveicam: Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija

Aizvadīts pludmales volejbola turnīrs “Pļavu kauss 2018” 2.posms

20-06-2018

 17. jūnijā Talsu novada Laucienes pagasta Pļavu sporta un atpūtas bāzē tika aizvadīts 2. posms “Pļavu Kauss 2018” pludmales volejbolā. Šajā posmā jauniešu – iesācēju grupā piedalījās 15 komandas, bet vīriešu grupā – 7 komandas.

Vasaras karstums, vēja plūsmas, sīvas cīņas, tas viss bija baudāms svētdien, kad dalībnieki sportiski pavadīja laiku. Šajā sezonā sacensības kā parasti iesākās ar apakšējo piespēļu konkursu, kur sieviešu grupā uzvarēja Agnese Kajaka, bet vīriešu – Normunds Jansons.

Sieviešu grupā uzvarēja – Anna Laura Krauze un Kerija Grudkina, 2.vietā –  Amanda Dinsberga un Patrīcija Andrejeva.

Jauniešu – iesācēju grupā uzvarēja – Toms Krūze un Elviss Gribusts, 2.vietā – Ulanta Ābola un Miķelis Ābols, 3.vietā – Dāvids Mucenieks un Justavs Cīrulis.

Vīriešu grupā uzvarēja – Arvis Reinholds un Singurs Zariņš, 2.vietā – Marguss Asplints un Agnis Āriņš, bet 3.vietā – Vilnis Benarovičs un Matīss Apsāns.

Dalībniekus apbalvoja ar veikala “Nieciņš” – Gatis Biezais, SK Lauciene, Sporta preču veikals “Sporta Punkts”  sarūpētajām balviņām.
Paldies visiem dalībniekiem par izturību un spraigajām cīņām, tiekamies 1.jūlijā 3.posmā.

 

Sporta centra “Lauciene” vadītājs,
sacensību organizators Normunds Krūze.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk