Svētdiena, 25. augusts
Šodien sveicam: Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija

Aizvadīts pirmais šī gada pludmales volejbola turnīrs „Pavasaris 2018”

14-05-2018

Pļavu ezera sporta un atpūtas bāzē 12. maijā tika aizvadītas pirmās šīs sezonas pludmales volejbola sacensības. Laika apstākļi dalībniekus lutināja ar saulainu un viegli vējainu dienu, līdz ar to sacensības varēja aizvadīt veiksmīgi.

Dienas garumā brīvdabā varēja baudīt mūsu hokeja izlases spēli pret Vācijas komandu, kurā mūsu komanda lieliskā spēlē uzvarēja.  Sacensībās piedalījās daudz komandas, kas bija ieradušās no Ventspils, Saldus, Jaunsātiem, Dundagas, Ugāles, Tukuma, Engures, Ķesterciema, Talsiem, Pūres un Laucienes. Dalībnieki spēlēja trīs grupās, jauniešu grupā piedalījās 6 komandas, sieviešu grupā 2 komandas, bet vīriešu grupā 15 komandas.

Jauniešu grupā: 1. vietu ieguva - Dāvis Alkšbirze un Madars Mauriņš          (Dundaga), 2. vietā - Ainārs Antiņš un Klāvs Briedis (Ķesterciems), 3. vietā – Jānis Antiņš un Ivo Mirzojans (Ķesterciems), bet 4. vietā – Kārlis Erdmanis un Nauris Zemsarājs (Lauciene)

Sieviešu grupā: 1. vietu ieguva – Ludmila Kovaļenko un Hevena Letera (Tukums), bet 2. vietā Laura Bernāte un Elza Smilškalne (Talsi),

Vīriešu grupā: 1. vietu ieguva - Uģis Kronlaks un Ingus Pēterfelds (Ventspils), Jānis Krūze, 2.vietā - Jānis Krūze un Niks Freimanis (Talsi), 3. vietā – sportisti no Ventspils, bet 4. vietā- brāļi Oskars un Edgars Tiļļas (Remte).

Pludmales volejbola sezona iesākta veiksmīgi, nākamās sacensības šajā sporta bāzē notiks 26. maijā plkst. 10.00 „Vasaras sezonas atklāšanas sacensības”. Programmā: volejbols 4x4, pludmales futbols 6x6,  basketbola un pentanga metieni, kā arī gandarījuma metiens pasākuma noslēgumā. Šajā dienā komandu sporta veidos būs divas grupas: pirmā līdz 16 gadiem (ieskaitot), otrā no 17 gadiem un vecāki.

 Uz tikšanos nākamajos pasākumos!

 

Normunds Krūze, sporta centra “Laucienes” vadītājs

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk