Piektdiena, 14. decembris
Šodien sveicam: Auseklis, Gaisma

Aizvadīts Latvijas Čempionāta distanču slēpošanā otrais posms

06-03-2018

3.-4. martam Vietalvā slēpošanas kompleksā „Mailes” norisinājās Latvijas Čempionāta distanču slēpošanā otrais posms, kas vienlaicīgi bija arī starptautiskās FIS sacensības. Talsu novadu Latvijas Čempionāta otrajā posmā pārstāvēja Talsu pakalnu sporta klubs sportisti Jānis Šņoriņš, Juris Damškalns, Gints Lūsis un Kārlis Vanags.

Sestdien 3.martā norisinājās sprinta (1,2km) sacensības klasiskajā stilā, kur talsenieku labāko rezultātu kvalifikācijā uzrādīja Jānis, izcīnot 2.vietu par nieka (4,85sek) atpaliekot no Phjončhanas olimpiskajās spēlēs startējošā Induļa Bikšes. Pārējie talsenieki - Juris 3.vietā, Gints 4.vietā, bet Kārlis ieņēma 6.vietu. Ceturtdaļfinālu visi talsenieki pārvarēja bez lielām grūtībām. Savukārt finālā labāko rezultātu uzrādīja Juris izcīnot 2.vietu, Kārlis izcīnīja 3.vietu, Jānis izcīnīja 4.vietu un Gints - 5.vietu.

Svētdien, 4.martā, norisinājās intervāla starts brīvajā stilā 15km (3,75km x 4) sacensības. Šoreiz sacensībās piedalījās arī Latvijas biatlona izlases sportisti, padarot sacensības vēl aizraujošākas. Labāko rezultātu no talsiniekiem izdevās uzrādīt Jurim izcīnot 6.vietu, Kārlis ierindojās 7.vietā, bet Gints ieņēma 9.vietu.

Pēc šī veiksmīgi aizvadītā Latvijas čempionāta sportisti turpina aktīvi gatavoties nu jau pēdējam, trešajam Latvijas čempionāta posmam, kurš no 17.-18.martam notiks Madonā „Smeceres sila” aktīvās atpūtas bāzē.

Sakām lielu paldies Talsu Novada Pašvaldībai par finansiālu atbalstu startiem Latvijas Čempionātā un starptautiskajās FIS sacensībās.