Svētdiena, 25. augusts
Šodien sveicam: Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija

Aizvadīts “Pļavu Kauss 2018” pludmales volejbolā 3. posms

02-07-2018

1. jūlijā Pļavu ezera sporta un atpūtas bāzē norisinājās 3. posms pludmales volejbolā “Pļavu Kauss 2018”.

Posms iesākās ar iesildošo turnīru apakšējās piespēlēs, kur sieviešu grupā uzvarēja Anna Krauze, bet vīriešu grupā Dāvids Mucenieks.
 3. posma rezultāti:  sieviešu grupā 1. vietu izcīnīja Anna Krauze un Kerija Grudkina, 2. vietā ­­- Santa Lubgane un Kerija Vilsone, bet 3. vietā - Diāna Lubgane un Santa Lubgane.
Jauniešu-iesācēju grupā uzvarēja Dāvids Mucenieks un Justavs Cīrulis, 2. vietā - Oskars Šļakota un 3. vietā - Dženifera Pūliņa ar Jansons Uldis Uldens
Vīriešu grupā uzvarēja Māris Dinsbergs ar Jānis Krūze, 2. vietā - Vilnis Beinarovičs un Matīss Apsāns, bet 3. vietā - Artūrs Pētersons un Toms Krūze
Pasākumu atbalstīja un organizēja Laucienes pagasta pārvalde, Sporta centrs ”Lauciene”, par balvām rūpējās SK Lauciene.

Paldies dalībniekiem, tiekamies 4. posmā 15. jūlijā.