Sestdiena, 24. augusts
Šodien sveicam: Bērtulis, Boļeslavs

Aerobikas cienītāji pulcēsies tradicionālajā festivālā Talsos

21-01-2013

Sestdien, 26. janvāri, Talsu sporta namā no plkst. 19.00 valdīs liela rosība, jo no vairākām Latvijas pilsētām ieradīsies aerobikas cienītāji, lai savu sniegumu rādītu ikgadējā aerobikas un deju festivālā. Festivāls Talsos norisinās jau 17. gadu, un tas ir gana iecienīts gan dalībnieku, gan apmeklētāju vidū.  Festivāla idejas autore un organizatore Sarmīte Erkena arī šogad sola skatītājus pārsteigt ar krāšņiem un interesantiem priekšnesumiem.

Pasākuma pirmajā daļā savus deju un aerobikas priekšnesumus rādīs dalībnieki no Ventspils, Liepājas, Kuldīgas, Grobiņas, Aizputes, Tukuma, Rojas, Dundagas, Engures un Talsiem, ko pārstāvēs trīs deju grupas.  Pasākuma vadīšana šogad uzticēta Kašeram un Jogitai, bet par gaismām un mūziku rūpēsies „Alfa SLS”. Savukārt pasākumā otrajā daļā festivāla apmeklētāji un dalībnieki varēs izkustēties disko mūzikas pavadījumā.

Kā informēja pasākuma organizatore Sarmīte Erkena, „Festivāls apvieno dažāda vecuma dalībniekus, un šogad pasākumā piedalīsies aptuveni tāds pats skaits dalībnieku kā iepriekš, jo jau šobrīd ir pieteikušies vairāk kā 300 dalībnieku.  Apmeklētāji arī šogad varēs izvēlēties vai apmeklēt abas pasākuma daļas, vai arī ierasties tikai uz festivāla priekšnesumiem vai arī diskotēku.”

Ieejas biļete uz pasākumu izmaksās Ls 3, bet, ja apmeklēsiet tikai festivāla programmu vai tikai diskotēku, tad būs jāšķiras no diviem latiem.

Aerobikas un deju festivālu Talsos organizē aerobikas trenere Sarmīte Erkena sadarbībā ar Talsu novada pašvaldības Sporta nodaļu.

 

Informāciju sagatavoja:

Anita Zihelmane,

Talsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 63232115, e-pasts: anita.zihelmane@talsi.lv

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk