Sestdiena, 25. aprīlis
Šodien sveicam: Līksma, Bārbala

Aktualitātes sportā

Iespējams iegādāties Rally Talsi ieejas kartes Iespējams iegādāties Rally Talsi ieejas kartes

20-04-2015

Sākot no 17. aprīļa vairākās tirdzniecības vietās iespējams iegādāties Latvijas rallija čempionāta posma Rally Talsi jeb Čempionu Rallija ieejas kartes, kas iepriekšpārdošanā līdz 10. maijam maksās 12,00 eiro.

Stendē notiks foto orientēšanās pasākums „Iepazīsti Stendi!” Stendē notiks foto orientēšanās pasākums „Iepazīsti Stendi!”

15-04-2015

Šobrīd pavasara saulīte cīnās ar ziemeļvēju, bet domas jau katram ir par dažādiem darbiem svaigā gaisā. 9. maijs ir Eiropas diena un sestdiena pirms Mātes dienas, tāpēc sadarbojoties sporta un kultūras iestādēm šajā dienā stendeniekus aicinām piedalīties dažādos pasākumos.

Nosaukts Latvijas U19 izlases sastāvs Nosaukts Latvijas U19 izlases sastāvs

14-04-2015

No 29. aprīļa līdz 3. maijam Helsingborgā, Zviedrijā notiks Pasaules čempionāts U19 vīriešu izlasēm. Šogad „Talsi/TRIOBET” un Talsu novada sporta skolu pārstāvēs nebijis skaits junioru – četri.

Talsenieki godam pārstāv Latviju Pasaules čempionātā veterāniem biatlonā Talsenieki godam pārstāv Latviju Pasaules čempionātā veterāniem biatlonā

08-04-2015

No 25. līdz 29. martam Somijā, Kontiolahti, notika 18. Pasaules Čempionāts veterāniem biatlonā. Talsu novadu šogad pārstāvēja trīs sportisti: Jānis un Gatis Neimaņi un Arkādijs Reimanis. Kopumā bija pārstāvētas 11 valstis, no kurām Latvija ar 11 dalībniekiem bija trešā kuplākā.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Šobrīd:
6º C
Rīt:
11º C