Ceturtdiena, 24. aprīlis
Šodien sveicam: Visvaldis, Ritvaldis, Nameda

Aktualitātes sportā

Sīvas cīņas Latvijas bērnu un jauniešu čempionātā florbolā Sīvas cīņas Latvijas bērnu un jauniešu čempionātā florbolā

22-04-2014

U18 un U14 florbola grupas jau iekļuvušas pusfinālā, bet U16 komanda atrodas vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas pusfinālā. Finālposmu, kur labākās 9 komandas cīnās par medaļām veiksmīgi uzsākuši arī U10 vecuma grupas spēlētāji.

Aizvadīts pirmais posms Latvijas čempionātā disku golfā Aizvadīts pirmais posms Latvijas čempionātā disku golfā

22-04-2014

12. un 13. aprīlī Latvijas pirmajā pastāvīgajā disku golfa laukumā Laumu dabas parkā, Talsu novadā tika aizvadīts pirmais posms Latvijas čempionātā disku golfā 2014. gadā. Aizsākt cīņu par šī gada Latvijas labākā disku golfa spēlētāja un spēlētājas statusu bija ieradušies vairāk nekā trīs desmiti dalībnieku.

Aizvadīta bērnu 15. sporta diena Aizvadīta bērnu 15. sporta diena

16-04-2014

11. aprīlī Talsu Sporta halles ieeja bija rotāta skaistiem balonu ziediem, jo Talsu, Rojas, Mērsraga, Dundagas sešus gadus veci bērni sabrauca uz piecpadsmito sporta dienu.

Latvijas junioru čempionātā kērlingā uzvar Talsu komandas Latvijas junioru čempionātā kērlingā uzvar Talsu komandas

14-04-2014

Latvijas čempionātā kērlingā junioriem gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē piedalījās pa divām komandām, kas pārstāvēja Talsu un Ventspils kērlinga klubus. Komandas aizvadīja piecu spēļu sēriju līdz trīs uzvarām.

Turpinās balsošana projektā Labie darbi par Sacensību tērpu iegādi Talsu novada Sporta skolas audzēkņiem Turpinās balsošana projektā Labie darbi par Sacensību tērpu iegādi Talsu novada Sporta skolas audzēkņiem

14-04-2014

Talsu novada Sporta skola otro reizi izvirzīta piedalīties balsu vākšanā, šoreiz, lai par projektā iegūtajiem līdzekļiem iegādātos sacensību tērpus astoņos no desmit sporta skolā apgūstamajos sporta veidos. Lai iegūtu projekta iesniegtajā tāmē esošo summu 3990, - Eur, nepieciešams savākt balsis, lai Sporta skolas projekts būtu starp pirmajiem diviem labākajiem, tādēļ nepieciešama visu Talsu un novada iedzīvotāju atbalsts.

Pavisam drīz sāksies jau otrais Latvijas čempionāts disku golfā Pavisam drīz sāksies jau otrais Latvijas čempionāts disku golfā

03-04-2014

Par spīti dzestrajām gaisa temperatūrām un vēl dubļainajām mežu takām, disku golfa cienītāji Latvijā jau sākuši individuālos treniņus, jo pavisam drīz sāksies jau otrais Latvijas čempionāts disku golfā. Pirmais čempionāta posms norisināsies šī gada 12. un 13. aprīlī Latvijā pirmajā pastāvīgajā disku golfa laukumā Laumu dabas parkā, Īves pagastā, Talsu novadā, kur uz azartiskām un draudzīgām sacensībām pulcēsies vairāki desmiti disku golfa cienītāju no visas Latvijas.

Veterānu pasaules čempionāts biatlonā Veterānu pasaules čempionāts biatlonā

03-04-2014

27.-30. martā Somijā, Kontiolahti Biatlona un slēpošanas bāzē notika ikgadējais, jau 17. pasaules veterānu čempionāts biatlonā. Talsu novadu šogad pārstāvēja trīs sportisti: Jānis un Gatis Neimaņi, kā arī Arkādijs Reimanis, katrs pārstāvot savu vecuma grupu.

Talsu 2.vidusskola triumfē Lāses kausā volejbolā Talsu 2.vidusskola triumfē Lāses kausā volejbolā

31-03-2014

Par volejbola sacensību vispārizglītojošo skolu komandām "Lāses kauss" uzvarētājiem vecākajā grupā sestdien kļuva Talsu 2.vidusskola un Jēkabpils Valsts ģimnāzija. Grupā, kurā sacentās 1994.-1997.gadā,dzimušas jaunietēs aiz Talsu 2.vidusskolas palika Daugavpils 3.vidusskola un Rīgas Angļu ģimnāzija. Jēkabpils komandai sekoja Kokneses vidusskola un Aizputes vidusskola.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Tīkla kamera

Laika ziņas

Šobrīd:
8º C
Rīt:
9º C