Pirmdiena, 30. maijs
Šodien sveicam: Vitolds, Lolita

Aktualitātes sportā

Vasaras sporta sezona Laucienes pagastā atklāta Vasaras sporta sezona Laucienes pagastā atklāta

17-05-2016

14.maija sestdienas rītā Talsu novada Laucienes pagasta Pļavu sporta bāzē sākās „Vasaras sezonas atklāšanas sacensības”, kurās dalībnieki pulcējās no daudzām vietām – Popes, Engures, Dundagas, Pūres, Vandzenes, Dursupes, Talsiem, Laucienes un Pļavām.

Panākumiem bagātākā kērlinga sezona noslēgusies Panākumiem bagātākā kērlinga sezona noslēgusies

10-05-2016

Līdz ar siltā laika iestāšanos mūsu kērlingisti noslēdz panākumiem bagātāko sezonu Talsu kērlinga kluba pastāvēšanas vēsturē. Pie nozīmīgākajiem panākumiem var minēt ne vien izcīnītās bronzas medaļas olimpiskajās vīriešu un jaukto pāru disciplīnās Latvijas čempionātos, bet arī dubultuzvaru Baltijas un Latvijas junioru čempionātos un Latvijas Amatieru līgā.

Vecuma grupā ZU12 triumfē jaunie talsenieki Vecuma grupā ZU12 triumfē jaunie talsenieki

06-05-2016

Par Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāta florbolā uzvarētāju vecuma grupas ZU12 turnīrā kļuva komanda "Talsu NSS/Krauzers", kas Lielvārdē notikušajā finālmačā ar 5:0 sakāva mājiniekus - "Lielvārdes" florbolistus. Bronzas medaļas izcīnīja Liepājas FK "Kurši", kas ar 2:1 pārspēja savus vienaudžus no "FS Masters/Ulbrokas".

Normunds Krūze: “Kustība – tā ir mūsu veselība” Normunds Krūze: “Kustība – tā ir mūsu veselība”

02-05-2016

Normunds Krūze („Talsu novada attīstībai”) vairāk pieradis darīt – kā jau patiess sporta entuziasts – tomēr tas nenozīmē, ka viņam nav sava viedokļa. Un kā vēl ir, turklāt viedoklis, kas balstīts praktiskajā darbā un pieredzē.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas