Piektdiena, 28. novembris
Šodien sveicam: Rita, Vita, Olita

Aktualitātes sportā

Uzsākta sadarbība sporta jomā ar Alānijas pašvaldību Turcijā Uzsākta sadarbība sporta jomā ar Alānijas pašvaldību Turcijā

26-11-2014

Jau iepriekš esam informējuši, ka gadu no gada notiek dažādas apmaiņas vizītes izglītības, kultūras, tūrisma un uzņēmējdarbības jomā starp Talsu novada pašvaldību un Alānijas pašvaldību Turcijā. Bez domes atbalsta un oficiālajām pašvaldības vizītēm nebūtu iespējama šāda veida sadarbība.

Piesaki savu sporta laureātu Piesaki savu sporta laureātu

20-11-2014

Lai atzīmētu 2014. gadā gūtos Talsu novada sportistu sasniegumus un novērtētu treneru, sporta skolotāju un atbalstītāju darbu, Talsu novada sporta nodaļa aicina iedzīvotājus līdz 30. novembrim izvirzīt pretendentus uz sporta laureāta balvu.

Nobalso par Talsu novada sportistiem Nobalso par Talsu novada sportistiem

13-11-2014

Vieglatlētikas sezonas svarīgākās sacensības ir noslēgušās un, kamēr treneri analizē paveikto, bet sportisti jau gatavojas jaunajai sezonai, ikviens vieglatlētikas draugs ir aicināts izvēlēties un nobalsot par 2014. gada vieglatlēti un vieglatlētu Latvijas Sabiedrisko mediju portālā lsm.lv.

Lāčplēša Kauss novusā Lāčplēša Kauss novusā

10-11-2014

8.novembrī Laucienes sporta centrā par godu Lāčplēša dienai tika organizēts tradicionāls turnīrs "Lāčplēša Kauss novusā".

Talsu Hokeja klubam 25 gadi Talsu Hokeja klubam 25 gadi

05-11-2014

17.novembrī visas dienas garumā tiks svinēti hokeja svētki, atzīmējot Talsu hokeja kluba 25 gadu jubileju.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Tīkla kamera

Laika ziņas

Šobrīd:
-7º C
Rīt:
-7.5º C