Piektdiena, 27. marts
Šodien sveicam: Gustavs, Gusts, Tālrīts

Aktualitātes sportā

Aizvadītā nedēļa florbola laukumos Aizvadītā nedēļa florbola laukumos

17-03-2015

Iepriekšējā nedēļā florbola klubs „Talsi” aizvadīja trīs spēles pieaugušo čempionātos – 2. līgā, 1. līgā un Virslīgā.

Talsu novadu pārstāvēs Latvijas III Ziemas Olimpiādē Talsu novadu pārstāvēs Latvijas III Ziemas Olimpiādē

03-03-2015

Latvijas Ziemas Olimpiāde, kas notiks no 6. līdz 8. martam, ir augstākā līmeņa kompleksais sporta pasākums Latvijā. Tajā, noskaidrojot labākos Latvijas sportistus, piedalīsies komandas no pašvaldībām.

Sākusies pieteikšanās uz ikgadējo sporta pasākumu "Stipro skrējiens" Sākusies pieteikšanās uz ikgadējo sporta pasākumu "Stipro skrējiens"

17-02-2015

“Stipro skrējiens” ir Baltijā pirmais un vienīgais šāda veida masu izturības skrējiens, kas Latvijā norisinās kopš 2010.gada. Šīs sacensības ir jauns izaicinājums un neierastas aktivitātes brīvā dabā cilvēkiem, kuri ikdienā nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm. Pasākumā var piedalīties draugu, uzņēmumu, pašvaldību un augstskolu komandas, lai pārbaudītu, cik kolektīvs ir vienots.

Novada sportisti piedalījušies arī “Rally Liepāja” Novada sportisti piedalījušies arī “Rally Liepāja”

17-02-2015

Talsu novada pašvaldība, ņemot vērā rallija tradīcijas ilglaicīgumu novadā, allaž centusies atbalstīt autosporta attīstību. Tieši tādēļ jau otro gadu ieviesta pašvaldības iniciatīva segt pusi no dalības maksas autosporta sacensībās tām ekipāžām, kas popularizē Talsu novadu un iznes tā vārdu ne tikai Latvijas, bet arī pasaules mērogā.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
10º C
Rīt:
3º C