Sestdiena, 25. marts
Šodien sveicam: Māra, Mārīte, Marita

Sporta rezultātu arhīvs līdz 2015. gadam

 

 

 

Sports 23.11.- 29.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga

 
 

Talsi/Krauzers

-

Pārgauja

7

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes volejbolā  Nacionālā līgā 

 

Talsi

-

Vk LSPA/Stopiņi

1

-

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes Rietumu līga  Basketbolā

 

Talsi

-

Barsy Atyrau

80

-

79

 
 

K.Kantoris 24 p, E.Cīrulis 24 p, M.Grīnvalds 18 p

     

 

 

 

 

 

 

 

 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

 

Talsi -  Bauska

       

U14

72

-

39

A.Frīdenbergs 23 punkti

U16

92

-

47

R.Pūliņš 27 punkti; D.Talents 26 punkti

U19

63

-

76

E.Gūtmanis 28 punkti

 

Talsi -  Mārupes SC

       

U15

70

-

45

E.Jansons 32 punkti; R.Vitte 21 punkts

 

Talsi -  Pārdaugava

       

U16

64

-

54

E.Jansons 16 punkti

U17

78

-

85

E.Gūtmanis 35 punkti; R.Pūliņš 19 punkti

U18

55

-

80

E.Gūtmanis un U.Tropiņš 13 punkti

               

Talsu novada ziemas kausa izcīņa zolītē pensionāriem 2.posms

1

Dainuvite Mirecka 13.5 (+66) punkti

       

2

Vilnis Volanskis  13.5 (+66) punkti

       

3

Jānis Jakubaitis 13 punkti

       
   

               zolmans

Aldis Zanders 9 punkti

 
 

pēc 2.posmiem 

Aldis Zanders 25 punkti

 

               zolmans

Aldis Zanders un Mirdza Kopele 16 punkti

               

Talsu novada meistarsacīkstes galda tenisā komandām (2+1)

1

komanda 50+ (Ina Šmēdiņa, Māries Priede, Pēteris Buļbiks

2

"Stende" ( Inga Vērdiņa, Uldis Dēliņš, Alvis Buholcs)

3

"Tukums" Anita Zeltiņa, Gundars Kūla, Uldis Tilibs)

               

Talsu novada kausa izcīņa Tempo šahā 3.kārta

 

1

Aldis Sīpols 7.5 punkti

       

2

Ilgars Rebhuns 5.5 punkti

       

3

Juris Dadzis 3 punkti

       
 

pēc 3 posmiem

 

Aldis Sīpols 57 punkti

   
               

Talsu Sporta nama kausa izcīņa dambretē  

   

1

Aleksandrs Krivāns 6.5 punkti

       

2

Jānis Jakubaitis  6 punkti

       

3

Aleksandrs Krivāns 5.5 punkti

       
               

Talsu  novada kausa izcīņas posms  sporta bridžā  

 

26.novembra  rezultāti

         

1

Aleksandrs Tarabanovskis un Māris Raugulis 30 punkti

 

2

Raitis Petrovskis un Fēlikss Kalniņš 29 punkti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu sporta nama kausa izcīņa basketbolā

 

 

Sixtyniners

 

Štanga

75

-

101

 
 

Narko Barons

 

Sporta skola

83

-

60

 
 

Veterāni

 

Sporta skola 2

76

-

49

 
 

Štanga

 

Veterāni

115

 

82

 
     

 

 

 

   

Talsu novada meistarsacīkstes telpu FUTBOLĀ

 

 

Simar

-

Ventspils Augstskola

1

-

8

 

 

miniValdgale

-

Vandzene

0

-

4

 
 

Roja

-

Ventspils Augstskola

4

-

4

 
 

Štanga

-

TALCE

3

-

3

 
 

Roja

-

Ģibuļi

3

-

2

 
 

KTG

-

STILLS

2

-

1

 
 

Monster Energy

-

Fk Laidze 

2

-

3

 
 

SIA Artiuss

-

Talsu Mežrūpniecība

10

-

4

 

 

 

 

 

Sports 16.11.- 23.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga

   

 

 

Talsi/Krauzers

-

Ķekavas Buldogi

7

-

4

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

 
   

Talsi -  Vecumnieki/Iecava

         
 

U14

79

-

46

M.Cinis 23 punkti; A.Frīdenbergs 15 punkti

 

U16

66

-

69

D.Talents 22 punkti; K.Tebernieks 19 punkti

 

U19

80

-

83

E.Gūtmanis 12 punkti

 
                   
 

Latvijas gadadienas kausa izcīņa  galda tenisā

 
 

1

Kalvis Silajānis

 

1

Austra Birzniece (Kandava)

 
 

2

Jānis Jankovskis

 

2

Inga Vērdiņa

 
 

3

Arvis Štāls

 

3

Ina Šmēdiņa

 
                   
 

Latvijas gadadienas kausa izcīņa  novusā

   
 

1

Aldis Bišovs un Juris Leivalds 15 punkti

         
 

2

Aivars Lāže un Normunds Lāže 14 punkti

         
 

3

Alvils Cielēne un Gvido Frīdenbergs 12 punkti

         

 

                 
 

Talsu novada kausa izcīņa šaha ātrspēlē  3.posms

   
 

1

Aldis Sīpols 13.5 punkti

         
 

2

Ilgars Rebhuns 12.5 punkti

         
 

3

Juris Dadzis un Kārlis Balandiņš 6 punkti

         
   

pēc 3 posmiem

 

Aldis Sīpols 57 punkti

     
                   
 

Talsu novada kausa izcīņa zolītē 3.posms

     
 

1

Arnis Kleinbergs 36 punkti

         
 

2

Margus Asplints  29 punkti

         
 

3

Māris Uzuls 28 (+22) punkti

         
     

               zolmans

Oskars Puntulis 9 punkti

   

pēc 3 posmiem

Janeks Kasjaņenko 84 punkti

         
                   
 

Talsu  novada kausa izcīņas posms  sporta bridžā  

 
   

19.novembra  rezultāti

           
 

1

Jānis Dzenis un Zintis Vicinskis  47 (+14) punkti

   
 

2

Aleksandrs Tarabanovskis un Māris Raugulis 47 (+14) punkti

 
 

3

Jurijs Sinkēvičs un Māris Freimanis 47 (+12) punkti

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu sporta nama kausa izcīņa basketbolā

 

 
   

Sporta skola

 

Sporta skola 2

60

-

73

   
   

Sporta skola

-

Veterāni

66

-

75

   
   

Roja

-

Sixtyniners

92

-

73

   
   

Štanga

 

Narko Barons

99

-

66

   
   

Narko Barons

-

Vika

66

-

73

   
   

Roja

 

Štanga

79

-

98

   
   

Sporta skola

 

Sixtyniners

80

-

94

   
   

Roja

 

Sporta skola

101

-

59

   
       

 

 

 

     
 

Talsu novada meistarsacīkstes telpu FUTBOLĀ

 

 

 

 

LFA

-

Roja

2

-

5

   

 

 

Balgale/TalsuSS

-

Monster Energy

1

-

3

   
   

LFA

-

Mērsrags 

0

-

8

   
   

Mērsrags United

-

Roja

0

-

0

   
   

FK Mērsrags

-

Štanga

3

-

2

   
   

Fk Laidze 

-

Mērsrags United

2

-

2

   
   

miniValdgale

-

Mērsrags 

3

-

11

   
   

STILLS

-

FK Mērsrags

2

-

4

   
   

Ģibuļi

-

miniValdgale

4

-

3

   
   

Kolka

-

KTG

0

-

4

   
   

Ģibuļi

-

Dundaga

2

-

2

   
   

Talsu Mežrūpniecība

-

Kolka

9

-

3

   
   

Dundaga

-

Monster Energy

1

-

4

   
   

TALCE

-

SIA Artiuss

3

-

4

   
   

 

 

 

 

 

     
 

Talsu sporta nama kausa izcīņa volejbolā

 

 
   

Sporta skola

-

Tēvi un dēli

0

-

3

   
   

Sporta skola

-

Lauciene

3

-

0

   
   

Lauciene

-

Ziemeļkurzeme

3

-

2

   
   

Ventspils

-

Sporta skola

2

-

3

   
   

Ziemeļkurzeme

-

Sporta skola

0

-

3

   
   

Tēvi un dēli

-

Ventspils

3

-

0

   
 

 

 

 

Sports 09.11.- 09.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga

 
 

Talsi/Krauzers

-

Lielvārde

3

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes volejbolā  Nacionālā līgā 

 

Talsi

-

Vk Aizkraukle

1

-

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes Rietumu līga  Basketbolā

 

Talsi

-

Bk VISS.lv

62

-

90

 
 

E.Cīrulis 14 punkti, O.Bekmanis 11 punkti

       

 

 

 

 

 

 

 

 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

 

Talsi -  Roja

       

U15

115

-

40

R.Vitte 26 punkti; J.Vēveris 20 punkti

U16

85

-

46

K.Tebernieks 28 punkti

U19

59

-

101

E.Gūtmanis 17 punkti; U.Tropiņš 12 punkti

 

Talsi -  Jūrmala

       

U15

98

-

54

E.Jansons 21 punkts; R.Vitte 19 punkti

U19

62

-

79

E.Gūtmanis 25 punkti; U.Tropiņš 16 punkti

               

Latvijas gadadienas kausa izcīņa  zolīte pensionāriem

1

Helmuts Neimanis 14.5 punkti

       

2

Andrejs Lasenbergs 12 punkti

       

3

Kārlis Reimats 11.5 (+48) punkti

       

4

Māris Šmithens 11.5 (+45) punkti

       
 

               zolmans

Helmuts Neimanis 11 punkti

 

               

Latvijas gadadienas kausa izcīņa  dambretes ātrspēle 

1

Gints Lembergs 5.5 punkti

       

2

Andis Freimanis 4.5  punkti

       

3

Vilnis Rugājs 4.5 punkti

       
               

Latvijas gadadienas kausa izcīņa  šaha ātrspēle

1

Alnis Auziņš  7.5 punkti

       

2

Ilgars Rebhuns 3.5 punkti

       

3

Juris Dadzis  1 punkts

       
               

Talsu novada meistarsacīkstes spēka trīscīņa 2.posms

 

līdz 70 kg

 

 

līdz 80 kg

 

1

Kristians Vāne

 

1

Mārcis  Jansons

2

Elvijs Goša

2

Lūkass Kēnigsvalds

 

līdz 90 kg

 

 

līdz 100 kg

 

1

Dāvis  Roščenkovs

 

1

Aleksis  Staprāns

               

Talsu novada kausa izcīņa novusā   2.posms

1

Aldis Bišovs 20 punkti

       

2

Imants Blūms 18 punkti

       

3

Sergejs Lomonoss 16 punkti

       
 

pēc 2 posmiem

 

Aldis Bišovs 50 punkti

   
               
               

Jura Dembovska balvas izcīņa galda tenisā 2.posms

1

Jevģenijs Gmiraks

 

1

Jana Linde (Skrunda)

2

Kalvis Silajānis

 

2

Austra Birzniece (Kandava)

3

Arvis Štāls

 

3

Ina Šmēdiņa

pēc 2 posmiem

Jevģenijs Gmiraks  32 punkti

 Austra Birzniece (Kandava) 11 punkti

               

Talsu  novada kausa izcīņas posms  sporta bridžā  

 

12.novembra  rezultāti

         

1

Jānis Dzenis un Zintis Vicinskis  55 p

 

2

Aleksandrs Tarabanovskis un Māris Raugulis 51 punkts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu sporta nama kausa izcīņa basketbolā

 

 

Narko Barons

 

Veterāni

87

-

47

 
 

Sixtyniners

 

Vika

51

-

58

 
 

 

           

Talsu novada meistarsacīkstes telpu FUTBOLĀ

 

 

Vandzene

-

Roja

7

-

5

 

 

Fk Laidze 

-

Balgale/TalsuSS

8

-

3

 
 

Vandzene

-

Monster Energy

4

-

0

 
 

Balgale/TalsuSS

-

Roja

1

-

8

 
 

miniValdgale

-

Dundaga

2

-

4

 
 

Ventspils Augstskola

-

Vandzene

4

 

3

 
 

STILLS

-

SIA Artiuss

1

-

2

 
 

Dundaga

-

Vandzene

1

-

9

 
 

Ģibuļi

-

Ventspils Augstskola

3

-

6

 
 

Štanga

-

KTG

0

-

10

 
 

Simar

-

Ģibuļi

2

-

6

 
 

Monster Energy

-

Simar

2

-

1

 
 

 

 

 

Sports 02.11.- 09.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu novada 7.mazās sadraudzības spēles

uzvarētāji

 

 

 

 

 

 

 

ārenberga mērķis

 

Valdgale

 

 

 

 

 

šautriņu mešana

 

Ķūļciems

 

 

 

 

 

minigolfs 2

 

Ķūļciems

 

 

 

 

 

pāra bumbiņu mešana

 

Strazde

 

 

 

 

 

auto vilkšana

 

Ķūļciems

 

 

 

 

 

minigolfs 1

 

Balgale

 

 

 

 

 

stafete

 

Ķūļciems

 

 

 

 

 

tautas bumba

 

Strazde

 

 

 

 

kopvērtējums

 

 

 

 

 

 

1

Ķūļciems 16 punkti

 

 

 

 

 

2

Strazde 20 punkti

 

 

 

 

 

3

Balgale 22 punkti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes volejbolā  Nacionālā līgā 

 

Talsi

-

Sk Fono

3

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes Rietumu līga  Basketbolā

 

Talsi

-

Baltijas Ekspresis

71

-

74

 

   
               

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

 

Talsi -  Rīga/Pārdaugava

       

U14

69

-

46

A.Frīdenbergs 25 punkti

U15

43

-

68

E.Jansons 22 punkti

U15-2

73

-

54

N.Māls 17 punkti

 

 

 

 

 

 

 

 

               
               

Talsu novada meistarsacīkstes dambretes ātrspēlē

1

Dāvids Benderskis

       

2

Edijs Pušmucāns

       

3

Aleksandrs Krivāns

       
               

Talsu novada meistarsacīkstes novusā jauniešiem

 

Kadetes

     

Jaunietes

1

Kērija Ivanova

 

1

Digna Ceraukste

2

Alita Ceraukste

         

3

Keita Indriksons

         
               
 

Kadeti

     

Jaunieši

1

Rihards Štrauss

 

1

Kārlis Alberts Dzenis

2

Kevins Eizenbergs

 

2

Diass Kacars

3

Armands Kauliņš

     
               

Talsu novada ziemas kausa izcīņa zolītē pensionāriem 1.posms

1

Aldis Zanders 17 punkti

       

2

Valdis Girniuss 13 (+28) punkti

       

3

Andris Aulmanis 13 (+25) punkti

       
   

               zolmans

Mirdza Kopele 9 punkti

 

               

Talsu novada kausa izcīņa dambretes ātrspēlē  3.posms

1

Dāvids Benderskis 9.5 punkti

       

2

Edijs Pušmucāns  7.5 punkti

       

3

Aleksandrs Krivāns  7 punkti

       
 

pēc 3 posmiem

 

Vilnis Rugājs 53 punkti

 
               

Talsu  novada kausa izcīņas posms  sporta bridžā  

 

5.novembra  rezultāti

         

1

Jānis Dzenis un Pēteris Poudžiunas 64 p

 

2

Aleksandrs Tarabanovskis un Māris Raugulis 46 punkti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu sporta nama kausa izcīņa volejbolā

 

 

Lauciene

-

Ventspils

3

-

0

 
 

Ziemeļkurzeme

-

Tēvi un dēli

3

-

2

 
 

Ventspils

-

Ziemeļkurzeme

0

-

3

 
 

Lauciene

-

Tēvi un dēli

3

-

1

 
 

 

           

Talsu sporta nama kausa izcīņa basketbolā

 

 

Sporta skola 2

 

Roja

51

-

87

 
 

Sixtyniners

 

Veterāni

88

-

64

 
 

Vika

 

Štanga

85

-

78

 
 

Veterāni

 

Vika

58

-

80

 
 

Sporta skola 2

 

Sixtyniners

48

-

91

 
 

 

           

Talsu novada meistarsacīkstes telpu FUTBOLĀ

 

 

Fk Laidze 

-

Dundaga

7

-

3

 

 

Balgale/TalsuSS

-

Simar

2

-

5

 
 

Dundaga

-

Mērsrags 

4

-

7

 
 

Mērsrags United

-

LFA

4

-

2

 
 

FK Mērsrags

-

Talsu Mežrūpniecība

2

-

5

 
 

Mērsrags United

-

Vandzene

2

-

5

 
 

Vandzene

-

Ģibuļi

6

-

1

 
 

LFA

-

Vandzene

3

-

5

 
 

Mērsrags 

-

Ģibuļi

2

-

1

 
 

KTG

-

FK Mērsrags

3

-

3

 
 

STILLS

-

Kolka

3

-

2

 
 

miniValdgale

-

Balgale/TalsuSS

3

-

2

 
 

Kolka

-

Štanga

5

-

9

 
 

Simar

-

Fk Laidze 

0

-

4

 
 

 

 

 

Sports 26.10.- 01.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga

 
 

Talsi/Krauzers

-

Fk Lekrings

1

-

5

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes volejbolā  Nacionālā līgā 

 
 

Talsi

-

OC Limbaži

1

-

3

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes Rietumu līga  Basketbolā

 

Talsi

-

Kuldīgas Hercogs

74

-

55

 

 
 

E.Cīrulis 34 punkti, R.Jaunozols 11 punkti, M.Klaužs 8 punkti

 
                 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

 

D grupu mini kauss 2006.g.dz.

         

U-10

Talsi

-

Tukums 2

48

-

42

R.Donis 10 punkti

 

Talsi

-

Iecava

58

-

20

R.Donis 14 punkti; K.Siliņš 10 punkti

 

Talsi

-

Bauska 2

96

-

27

R.Donis 32 punkti; A.Ziediņš 17 punkti

                 

Baltijas Basketbola līgas meistarsacīkstes U14 vecuma zēniem 

 
 

Talsi

-

Kandava

55

-

31

   
 

Talsi

-

Telšiai

33

-

50

   
 

Talsi

-

Barsy

38

-

46

   
 

Talsi

 

Honka

29

-

68

   
 

Talsi

-

Mažeikiai

42

-

67

   
 

Līvāni

-

Pārdaugava

48

-

34

   
 

Barsy

-

Mažeikiai

31

-

40

   
 

Mažeikiai

-

Kandava

66

-

46

   
 

Pārdaugava

-

Barsy

40

-

50

   
 

Honka

-

Līvāni

73

-

64

   
 

Kandava

-

Honka

35

-

70

   
 

Pārdaugava

-

Mažeikiai

36

-

77

   
 

Līvāni

-

Telšiai

53

-

37

   
 

Mažeikiai

-

Līvāni

64

-

43

   
 

Telšiai

-

Pārdaugava

41

-

45

   
 

Pārdaugava

-

Honka

38

-

48

   
 

Līvāni

-

Barsy

40

-

50

   
 

Honka

-

Telšiai

53

-

50

   
                 

Talsu novada rudens kausa izcīņa zolītē pensionāriem 6.posms

 

1

Dainuvīte Mirecka 17 punkti

         

2

Gunārs Krišjānis 13 punkti

         

3

Ojārs Akmens 12 (+113) punkti

         

4

Gunārs Undrests 12 (+73) punkti

         
   

               zolmans

Helmuts Neimanis 7 punkti

 

 
 

kopvērtējums

 

           

1

Gunārs Undrests 61.5 punkti

         

2

Valdis lapševskis 61 punkts

         

3

Andris Ozols 59.5 punkti

         

4

Gunārs Krišjānis 53 punkti

         

5

Valdis Girniuss 54 (+186) punkti

         

6

Edgars Mednis 54 (+182) punkti

         
   

               zolmans

Gunārs Undrests 37 punkti

 

 
 

 

             

Talsu novada meistarsacīkstes intelektuālās spēlēs (šahs+dambrete)

 

1

Aldis Sīpols

         

2

Ilgars Rebhuns

         

3

Juris Dadzis

         
 

 

             

Talsu novada meistarsacīkstes telpu FUTBOLĀ

 

 

 

Vandzene

-

Simar

1

-

1

   

 

Ģibuļi

-

Fk Laidze 

3

-

4

   
 

Balgale/TalsuSS

-

Vandzene

0

-

5

   
 

SIA Artiuss

-

Štanga

8

-

3

   
 

Simar

-

miniValdgale

4

-

2

   
 

Ģibuļi

-

LFA

1

-

6

   
 

Ventspils Augstskola

-

miniValdgale

15

-

1

   
 

Simar

-

Dundaga

4

-

2

   
 

Fk Laidze 

-

Ventspils Augstskola

4

-

5

   
 

Dundaga

-

Balgale/TalsuSS

1

-

3

   
 

KTG

-

SIA Artiuss

3

-

4

   
 

TALCE

-

STILLS

3

-

4

   
 

 

             

 

 
 

 

 

 

 

Sports 19.10.- 25.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga

 

 

 

Talsi/Krauzers

-

Ulbroka/FS Masters

9

-

8

   

 

 

Talsi/Krauzers

-

Mogo-RTU/Rockets

5

-

9

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes Rietumu līga  Basketbolā

 

 

Talsi

-

Tukums

71

-

74

pagarinājums

 
   

E.Cīrulis un R.Jaunozols pa 20 punktiem

         
                   
 

Republikas meistarsacīkstes Basketbolā veterāniem 40+ 

 

 

 

Talsi

-

Doks Jelgava

39

-

72

S.Fabriciuss 12 punkti

                   
 

Republikas meistarsacīkstes Basketbolā veterāniem 45+ 

 

 

 

Talsi

-

SSB Jūrmala

62

-

65

 

                   
 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

   

Talsi -  Tukums

         
 

U15

78

-

31

E.Jansons 23 punkti 

 

U19

93

-

65

E.Gūtmanis 31 punkts ; R.Pūliņš 27 punkti

   

Talsi -  Jaunpils

         
 

U14

107

-

17

N.Grosbahs 23 punkti; D.Indriksons 20 punkti

                   
 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

 
 

D grupu sabraukumi  

             
 

U-13

Talsi

-

Liepāja

47

-

58

D.Māls 12 punkti

 
 

U-13

Talsi

-

Saldus

37

-

47

D.Māls 17 punkti

 

 

                 
 

Talsu novada meistarsacīkstes dambretē sievietēm

 
 

1

Ilga Blumberga

         
 

2

Ausma Elaus

         
 

3

Ārija Tīfentāle

         

 

                 
 

Talsu novada meistarsacīkstes spēka trīscīņa 1.posms

 
   

līdz 70 kg

   

līdz 80 kg

   
 

1

Elvijs Goša

 

1

 Toms Freijs

 
 

2

Kristians Vāne

 

2

Gatis Rozentāls

 
 

3

Kristians Vāne

 

3

Māris Fīrmanis

 

 

 

līdz 90 kg

   

līdz 100 kg

   

 

1

Gatis Biezais

 

1

Jānis Zitmanis

 

 

2

Aivis Hermansons

 

2

Aleksandrs Kēnigsvalds

 

 

3

Andis Ķīvičs

 

3

Elvis Ruža

 

 

                 
 

Talsu  novada kausa izcīņa zolītē 2.posms

 

1

Janeks Kosjaņenko 30 punkti

         
 

2

Māris Frīdenbergs 29 punkti

         
 

3

Raitis Lomažs 28 (+109) punkti

         
   

Aleksejs Semjonovs 28 (+70) punkti

         
     

               zolmans

Raitis Lomažs 7 punkti

 
   

pēc 2.posmiem 

Janeks Kosjaņenko 60 punkti 

 

                 
 

Talsu  novada kausa izcīņa tempo šahā 2.posms

 

1

Aldis Sīpols

         
 

2

Ilgars Rebhuns

         
 

3

Juris Dadzis

         
   

pēc 2.kārtām   

Aldis Sīpols un Ilgars Rebhuns 38 punkti

 

 

                 
 

Daiņa Derkevica piemiņas balvas izcīņa galda tenisā

 
 

1

Uldis Dēliņš

 

1

Ina Šmēdiņa

 

2

Aigars Lagzdiņš

 

2

Inga Vērdiņa

 

3

Jānis Jankovskis

 

3

Austra Birzniece (Kandava)

   

 

           
 

Talsu sporta nama kausa izcīņa BASKETBOLĀ

 

 

 

Vika

 

Sporta skola 2

96

-

54

   

 

 

Štanga

 

Sporta skola

97

-

68

   

 

 

Narko Barons

 

Sixtyniners

74

-

61

   
   

 

             
 

Talsu novada meistarsacīkstes telpu FUTBOLĀ

 

 

 

 

Vandzene

-

Fk Laidze 

4

-

3

   

 

 

LFA

-

Simar

5

-

2

   
   

Mērsrags 

-

Mērsrags United

3

-

3

   
   

FK Mērsrags

-

Kolka

4

-

2

   
   

Ģibuļi

-

Mērsrags United

1

-

2

   
   

Kolka

-

TALCE

5

-

3

   
   

miniValdgale

-

Roja

0

-

1

   
   

LFA

-

Balgale/TalsuSS

2

-

1

   
   

Roja

-

Fk Laidze 

3

-

1

   
   

SIA Artiuss

-

FK Mērsrags

2

-

2

   
   

Vandzene

-

Mērsrags 

2

-

1

   
   

Štanga

-

STILLS

4

-

0

   
   

Monster Energy

-

Ģibuļi

2

-

4

   
   

KTG

-

Talsu Mežrūpniecība

2

-

1

   

 

 

 

 

Sports 12.10.- 18.10.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga

 

 

Talsi/Krauzers

-

Valmiera

5

-

7

 

 

 

Talsi/Krauzers

-

Pārgauja

9

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes volejbolā  Nacionālā līgā 

 

 

Talsi

-

Aizpute

1

-

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pārbaudes spēle basketbolā

 

 

Talsi

-

Barsy (Kazahija)

87

-

84

R.Pūliņš 28 punkti

                 
 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

   

Talsi -  Kandava

       
 

U14

32

-

69

D.Indriksons 12 punkti ; N.Grosbahs 10 punkti

 

U15

69

-

36

E.Jansons 16 punkti ; R.Vitte 15 punkti

 

U16

70

-

34

R.Pūliņš un D.Talents 22 punkti

   

Talsi -  Jelgavas BJSS

       
 

U14

112

-

26

P.Kunkulis 23 punkti ; N.Grosbahs 22 punkti

 

               
 

Talsu novada meistarsacīkstes šaha  ātspēlē

 

1

Ilgars Rebhuns 10 punkti

       
 

2

Aldis Sīpols 8 punkti

       
 

3

Juris Dadzis 5 punkti

       

 

               
 

Talsu  novada rudens kausa izcīņa zolītē pensionāriem 5.posms

 

1

Valdis Lapševskis 16 punkti 

       
 

2

Andris Ozols 13 punkti

       
 

3

Edgars Mednis 12.5 punkti

       
 

4

Gunārs Krišjānis 12 (+15) punkti

       
     

               zolmans

Gunārs Undrests 14 punkti

   

pēc 5.posmiem 

Valdis Lapševskis 61 punkts 

   

               zolmans

Gunārs Krišjānis 33 punkti

 

               
 

Talsu  novada kausa izcīņa šaha  ātspēlē 2.posms

 

1

Ilgars Rebhuns 10 punkti

       
 

2

Aldis Sīpols 8 punkti

       
 

3

Juris Dadzis 5 punkti

       
   

pēc 2.kārtām   

Aldis Sīpols 37 punkti

 
   

 

           
 

Talsu sporta nama kausa izcīņa BASKETBOLĀ

 

 

Sporta skola

 

Vika

54

-

99

 

 

 

Sporta skola 2

-

Štanga

71

 

102

 
   

 

           
 

Talsu novada meistarsacīkstes telpu FUTBOLĀ

 

 

 

Roja

-

Mērsrags 

3

-

6

 

 

 

FK Mērsrags

-

TALCE

4

-

1

 
   

Dundaga

-

Roja

3

-

4

 
   

Ventspils Augstskola

-

Dundaga

9

-

3

 
   

Balgale/TalsuSS

-

Ģibuļi

2

-

2

 
   

Monster Energy

-

Ventspils

1

-

6

 

 

 

 

Sports 04.10.- 11.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga

 
 

Talsi/Krauzers

-

Bauska

6

-

5

pagarinājumā

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes volejbolā  Nacionālā līgā 

 

Talsi

-

RTU

0

-

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

 

Talsi -  Saldus

       

U14

63

-

52

N.Grosbahs 14 punkti

U15

73

-

62

M.Māls 19 punkti

U16

72

-

31

R.Pūliņš 25 punkti

U17

65

-

52

R.Pūliņš 23 punkti

               

D grupu sabraukumi  

           

U-13

Talsi

-

Bauska

36

-

42

D.Māls 19 punkti

U-13

Talsi

-

Jelgava

39

-

41

R.Lasenbergs 18 punkti un D.Māls 11punkti

U-13

Talsi

-

Ventspils

34

-

41

P.Reimanis un R.Šimpermanis 10 punkti

U-13

Talsi

-

Jelgava

 

-

41

R.Lasenbergs 18 punkti un D.Māls 11punkti

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu novada meistarsacīkstes novusā  dubultspēles

1

Aldis Bišovs un Ritvars Stalidzāns  19 punkti 

       

2

Raivo Bumbieris un Kaspars Leitis 13 punkti 

       

3

Aivars Lāže un Normunds Lāže 13 punkti 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu sporta nama kausa izcīņa šahā 

1

Alnis Auziņš 4 punkti

       

2

Aldis Sīpols 4 punkti

       

3

Ilgars Rebhuns 3 punkti

       

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu  novada kausa izcīņa dambretes ātspēlē 2.posms

1

Vilnis Rugājs  6 punkti

       

2

Aleksandrs Krivāns 4.5 punkti

       

3

Jānis Jakubaitis 4 punkti

       
 

pēc 2.kārtām   

Vilnis Rugājs 38 punkti

 
           

Jura Dembovska balvas izcīņa galda tenisā 1.posms

1

Jevģenijs Gmiraks

 

1

Austra Birzniece (Kandava)

2

Uģis Jansons

 

2

Ina Šmēdiņa

3

Jānis Naglis

 

3

Lilita Ansberga

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu  novada kausa izcīņa novusā 1.posms

1

Aldis Bišovs 24 punkti

       

2

Alvils Cielēns 22 punkti

       

3

Aivars Lāže 18 punkti

       
 

 

Sports 28.09.- 03.10

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga

 

Fk Rīga

8

-

10

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes volejbolā  Nacionālā līgā 

Vk Ventspils

2

-

3

 

 

 

 

 

 

 

 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

Talsi -  Ķeizars Rīga

       

38

M.Cinis 23 punkti

 

54

E.Jansons 21 punkts un R.Vitte 14 punkti

 

 

 

 

 

 

 

Talsu  novada rudens kausa izcīņa zolītē pensionāriem 4.posms

Andris Ozols 14.5 punkti

       

Gunārs Undrests 13 punkti

       

Valdis Lapševskis 12 (+69) punkti

       

Gunārs Krišjānis 12 (+15) punkti

       

Valdis Lapševskis 9 punkti

 

Gunārs Undrests 48 punkti

Gunārs Krišjānis un Andris Ozols 22 punkti

 

 

 

 

 

 

 

Talsu novada kausa izcīņa tempo šahā 1.posms

Ilgars Rebhuns 7 punkti

       

Aldis Sīpols 5 punkti

       

Juris Dadzis 4 punkti

       
         

 

Talsu  novada kausa izcīņas posms  sporta bridžā  

         

 

Aleksandrs Tarabanovskis un Māris Raugulis 53 punkti

 

Jānis Dzenis un Pēteris Poudžiunas 45 punkti

 
         

 

 

 

 

 

 

Sports 21.09.- 27.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga

 

 

 

Talsi/Krauzers

-

Rubene

9

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

   

Talsi -  Kuldīga

       
 

U14

67

-

33

M.Cinis 14 punkti un M.Grosbahs 13 punkti

 

U16

101

-

47

R.Pūliņš 34 punki un D.Talents 30 punkti

 

U19

76

-

60

R.Pūliņš 21 punkts

   

Talsi -  Liepāja

       
 

U16

81

-

29

R.Pūliņš 26 punki un E.Jansons 20 punkti

 

U17

80

-

48

D.Mūrnieks 34 punkti

 

U19

41

-

117

K.Zabiņaks 18 punkti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu  novada meistarsacīkstes Brazīļu dambrete

 

1

Vilnis Rugājs 4.5  punkti

       
 

2

Dāvids Benderskis 3.5  punkti

       
 

3

Jānis Jakubaitis 2.5  punkti

       
                 
 

Talsu novada kausa izcīņa zolītē 1.posms

       
 

1

Janeks Kosjaņenko 30 (+92) punkti

       
 

2

Jānis Strazdiņš 30 (+59) punkti

       
 

3

Bruno Štokmanis 29 punkti

       
     

               zolmans

Janeks Kosjaņenko un Bruno Štokmanis  7 punkti

                 
 

Talsu novada sezonas atklāšanas sacensības novusā

 

1

Aldis Bišovs 20 (+7) punkti 

       
 

2

Raivo Bumbieris 20 (+4) punkti 

       
 

3

Kaspars Leitis 20 (+3) punkti 

       
 
 
      Sports 07.09.- 20.09    
 
                 
  Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga    
    Talsi/Krauzers - Fk Kurši 5 - 8    
                   
  Talsu  novada rudens kausa izcīņa zolītē pensionāriem 3.posms  
  1 Edgars Mednis 14  punkti          
  2 Andrejs Lasenbergs 13 punkti          
  3 Andris Ozols 12 (+81) punkti          
  4 Gunārs Krišjānis 12 (+33) punkti          
                     zolmans Edgars Mednis 10  punkti  
    pēc 3.posmiem  Gunārs Undrests 35 punkti
                   zolmans Gunārs Krišjānis 18 punkti    
                   
  Talsu  novada kausa izcīņa dambretes ātspēlē 1.posms
  1 Dāvids Benderskis 9.5  punkti          
  2 Vilnis Rugājs 8  punkti          
  3 Jānis Jakubaitis 7  punkti          
                   
  Talsu novada kausa izcīņa šaha ātrspēlē  1.posms  
  1-2. Aldis Sīpols 7 punkti            
  1-2. Jānis Sapels 7 punkti            
  3 Ilgvars Rebhuns 7 punkti
 

 
  Sports 07.09.- 20.09    
 
                 
  Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga    
    Talsi/Krauzers - Fk Kurši 5 - 8    
                   
  Talsu  novada rudens kausa izcīņa zolītē pensionāriem 3.posms  
  1 Edgars Mednis 14  punkti          
  2 Andrejs Lasenbergs 13 punkti          
  3 Andris Ozols 12 (+81) punkti          
  4 Gunārs Krišjānis 12 (+33) punkti          
                     zolmans Edgars Mednis 10  punkti  
    pēc 3.posmiem  Gunārs Undrests 35 punkti
                   zolmans Gunārs Krišjānis 18 punkti    
                   
  Talsu  novada kausa izcīņa dambretes ātspēlē 1.posms
  1 Dāvids Benderskis 9.5  punkti          
  2 Vilnis Rugājs 8  punkti          
  3 Jānis Jakubaitis 7  punkti          
                   
  Talsu novada kausa izcīņa šaha ātrspēlē  1.posms  
  1-2. Aldis Sīpols 7 punkti            
  1-2. Jānis Sapels 7 punkti            
  3 Ilgvars Rebhuns 7 punkti            
                   
  Sporta pasākumi   nākošai nedēļām (10 dienām)  
                   
21 15.00 Orientēšanās sacensības " ZIG - ZAG "  posms  Dundaga  
23 18.00  Pārstāvju sanāksme Talsu sporta nama kausa izcīņai basketbolā un volejbolā Talsu SN
24 19.00 Talsu novada kausa izcīņas seriāla sacensības Sporta Bridžā  Talsu SN
25 9.30 Latvijas Olimpiskā diena Talsu novads
26 10.00 NOVADA  MEISTARSACĪKSTES   BRAZĪĻU dambretē Talsu SN
26 10.00 Sezonas atklāšanas turnīrs novusā  Talsu SN
26 11.00 LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā  Talsi - Kuldīga (3sp) Talsu SN
26 18.00 LR meistarsacīkstes florbolā Sk Pārgauja - Talsi/Krauzers Stalbe
27 11.00 LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā  Liepāja - Talsi  (3sp) Liepājas OC
27 16.00 LR meistarsacīkstes florbolā Rubene - Talsi/Krauzers Kocēni
                   
                   
28 15.00 Orientēšanās sacensības " ZIG - ZAG "  posms  Cēre  
30 9.00 Novada pensionāru rudens kausa izcīņas 4. posms zolītē Talsu SN
1 19.00 Talsu novada kausa izcīņas seriāla sacensības Sporta Bridžā  Talsu SN
3 10.00 Novada kausa izcīņa Tempo šahā 1.kārta Talsu SN
3 12.30 LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā  Ķeizars Rīga - Talsi   Rīga
3 18.00 Republikas meistarsacīkstes florbolā  Talsi/Krauzers - Fk Rīga Talsu ģimn.
3 16.00 Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā Vk Ventspils - Talsi Ventspils
4 10.00 "Talsu sporta Halles " kauss telpu futbolā Talsu Sp.Halle
4 10.00 Rojas kausa izcīņas posms zolītē Rojupe
4 10.00 Talsu novada kausa izcīņas 1. posms  novusā  Talsu SN
4 11.00 LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā  Talsi - Saldus ( 4sp) Talsu SN
5 15.00 Orientēšanās sacensības " ZIG - ZAG "  posms  Laidze  
                   
                   
4 10.00 "Talsu sporta Halles " kauss telpu futbolā  
    pārcelts no 26.09 uz 4.oktobri  
                   
 

 
 

 

 

Sports 30.08.- 06.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

Talsu  novada meistarsacīkstes florbolā

 

Visby/ Vecalko

-

Pingvīni

6

-

2

 

 

Krauzers

-

Autogarant

4

-

3

 

 

 

 

 

 

Sports 03.08.- 30.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leo Tomana kausa izcīņa makšķerēšanā

 
 

1

Raimonds Purniņš 6.65 kg

         
 

2

Igors Kude 4.39 kg

         
 

3

Vasilijs Kosenko 3.66 kg

         
   

lielākā zivs

 

Raimonds Purniņš-  karūsa   650 grami

 
                   
 

Talsu  novada rudens kausa izcīņa zolītē pensionāriem 1.posms

 
 

1

Jānis Jakubaitis 15  punkti

         
 

2

Anna Tāse 13,5 punkti

         
 

3

Kārlis Reimats  13 punkti

         
     

               zolmans

Jānis Jakubaitis 13  punkti

 
                   
 

Talsu  novada rudens kausa izcīņa zolītē pensionāriem 2.posms

 
 

1

Antonija Tāse 15,5 punkti

         
 

2

Gunārs Undrests 12.5 punkti

         
 

3

Kārlis Reimats  12 punkti

         
     

               zolmans

Andris Ozols 8 punkti

 
   

pēc 2.posmiem 

Kārlis Reimats un Gunārs Undrests 25 punkti

   

               zolmans

Gunārs Krišjānis 16 punkti

   
                   
 

Talsu  novada meistarsacīkstes futbolā

 

 

 

Krauzers

-

Ķūļciems

3

-

1

   

 

 

Kolka

-

Roja

5

-

1

   

 

 

Dundaga

-

Talce

0

-

9

   

 

 

Krauzers

-

FK Laidze

4

-

1

   

 

 

Roja

-

Ķūļciems

1

-

5

   

 

 

Mērsrags

-

Dundaga

5

-

0

   

 

 

Vandzene

-

Krauzers

0

-

4

   

 

 

Talce

-

Vandzene

2

-

0

   

 

 

Ķūļciems

-

Mērsrags

3

-

2

 

 

 

 

Talce

-

Mērsrags

4

-

1

 

 

 

 

Balgale

-

Kolka

1

-

6

 

 

 

 

Mērsrags

-

Krauzers

5

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu novada  meistarsacīkstes  futbolā

         
       

Punkti

         
 

1

Krauzers

 

24

         
 

2

Kolka

 

21

         
 

3

Talce

 

21

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.vieta

Krauzers ( Sandijs Eglītis, Mārcis Červoņikovs, Verners Jurkāns, Aivis Krītiņš, A.Kārkls

 

 

                Ģirts Kurpnieks, Jānis Rukke, Kārlis Pētersons, Pauls Lagzdiņš, Jānis Naudiņš

 

 

                Lauris Rezgals, Mārcis Rezgals, Kaspars Riekstiņš, Raimonds Sproģis, 

 

 

                 Aivars Valgačs, Igors Tarasovs, Sandis Krūmiņš)

 

2.vieta

Kolka ( Ivars Abramovs, Jurģis Ansbergs, Oskars Ašeradens, Janeks Bite, Deins Cielavs, 

   

               Oskars Kučers, Reinis Kučers, Vairis Laķevics, Jānis Magurs, Elvijs Munķevics,  

   

               Kristers Soja,Aldis Zvīdris, Aigars Zvirbulis, Jānis Zvirbulis, Henrijs Bordjugs)

 

3.vieta

Talce ( Aniņš Aigars, Osipovs Janeks, Birkentāls Nauris, Ozolnieks Lauris, Jānis Krūklis,

   

                Dzintars Jaunkalns, Mārtiņš Klints, Aivars Pretics, Gatis Priede, Jānis Rutkis,

   

                Gatis Rutulis, Kaspars Valbergs, Vitālijs Žihs, Sandris Krūmiņš)

                   
 

Talsu  novada meistarsacīkstes florbolā

 

 

 

Krauzers

-

Kandava

8

-

2

 

 

 

 

Krauzers

-

Kandava

4

-

1

 

 

 

 

Pingvīni

-

Autogarant

4

-

8

 

 

 

 

Visby/ Vecalko

-

Krauzers

4

-

10

 

 
 

 

Sports 20.07.- 03.08

 

 

 

 

 

 

 

           

Talsu  novada vasaras kausa izcīņa zolītē pensionāriem 6.posms

Vilis Freimanis 16 punkti

       

Valdis Lapševskis 13 punkti

       

Edgars Mednis 11 (+27)  punkti

       

Jānis Jakubaitis 11 (+25)  punkti

       

               zolmans

Andrejs Lasenbergs 8 punkti

VASARAS Kopvērtējums

       

Gunārs Undrests 62.5 punkti

       

Valdis Lapševskis 59 punkti

       

Vilis Freimanis 55.5 punkti

       

Vilnis Volanskis 54 punkti

       

               zolmans

Gunārs Undrests 47 punkti

           

Talsu  novada makšķerēšanas sacensības bērniem un jauniešiem

           

Mārtiņš Pūliņš 11 zivis

1

Aleksandra Pallo 18 zivis

Renārs Pūliņš 8 zivis

2

Keitija Grīnvalde 3 zivis

Reinis Strauts 2 zivis

3

Nikola Kivrina 1 zivs

           

Marks Sudmalis 48 zivis

1

Žaklīna Šeja 17 zivis

Francis Pūliņš 23 zivis

2

Luāna Nata Ramane 3 zivis

11.-13 gadu vecumam

         

Staņislavs Kovriga 23 zivis

1

Ita Riemere 14 zivis

Mārtiņš Alksnītis 4 zivis

   

Alekss Kivins 3 zivis

   

14.-16 gadu vecumam

         

Daniels Tīde 11 zivis

   

Emīls Brokāns 8 zivis

   
           
           

Talsu  novada meistarsacīkstes futbolā

-

Vandzene

2

-

5

 

-

FK Laidze

0

-

3

 

-

Vandzene

3

-

0

 

-

Roja

4

-

0

 

-

Krauzers

1

-

6

 

-

Kolka

0

-

6

 

-

Mērsrags

2

-

4

 
           

Talsu  novada meistarsacīkstes florbolā

-

Visby/ Vecalko

4

-

5

 

-

Pingvīni

4

-

5

 

-

Visby/ Vecalko

3

-

9

 

-

Kandava

5

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
           
 

 

Sports 06.07.- 19.07

 

 

 

 

 

 

 

 

             

Talsu  novada vasaras kausa izcīņa zolītē pensionāriem 5.posms

Gunārs Undrests 15 punkti

       

Aldis Zanders 12.5  punkti

       

Valdis Lapševskis 12 (+102)  punkti

       

Anna Tāse 12 (+17)  punkti

       
 

               zolmans

Valdis Lapševskis 13 punkti

 

pēc 4.posmiem 

Gunārs Undrests  62.5 punkti

               zolmans

Gunārs Undrests 45 punkti

 
             

Talsu  novada meistarsacīkstes futbolā

Vandzene

-

Balgale

3

-

1

 

FK Laidze

-

Talce

3

-

8

 

Ķūļciems

-

Balgale

1

-

2

 

Vandzene

-

Ķūļciems

5

-

0

 

FK Laidze

-

Kolka

1

-

5

 

FK Laidze

-

Balgale

1

-

6

 

Ķūļciems

-

Talce

1

-

2

 
             

Talsu  novada meistarsacīkstes florbolā

Pingvīni

-

Kandava

7

-

4

 

Pingvīni

-

Visby/ Vecalko

3

-

2

pag

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Sports 30.06.- 05.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
                 
 

Talsu  novada meistarsacīkstes futbolā

 

 

 

Krauzers

-

Dundaga

4

-

1

   

 

 

Roja

-

FK Laidze

2

-

4

   

 

 

Kolka

-

Mērsrags

5

-

4

   

 

 

Dundaga

-

Ķūļciems

2

-

5

   

 

 

Talce

-

Krauzers

2

-

4

   

 

                 

 

                 
 

Talsu  novada meistarsacīkstes florbolā

 

 

 

Kandava

-

Autogarant

3

-

5

   

 

 

Kandava

-

Visby/ Vecalko

6

-

11

   

 

 

Verners &Co

-

Autogarant

2

-

7

   

 

                 

 

Sporta pasākumi   nākošai nedēļām (10 dienām)

 

 

 
  Sports 15.06.- 29.06    
                   
                   
  Talsu  novada vasaras kausa izcīņa zolītē pensionāriem 4.posms  
  1 Māris Šmithens 16.5 punkti          
  2 Austra Mona 13  punkti          
  3 Andrejs Lasenbergs  12  punkti          
                     zolmans Valdis Girniuss 10 punkti    
    pēc 4.posmiem  Gunārs Undrests  47.5 punkti
                   zolmans Gunārs Undrests 36 punkti    
               
 
                 
  Talsu  novada meistarsacīkstes futbolā  
    FK Laidze - Ķūļciems 4 - 1    
    Vandzene - Roja 7 - 0    
    FK Laidze - Vandzene 0 - 0    
    Balgale - Talce 3 - 4    
    Ķūļciems - Kolka 4 - 3    
    Mērsrags - FK Laidze 3 - 0    
    Roja - Balgale 1 - 4    
                   
                   
  Talsu  novada meistarsacīkstes florbolā  
    Pingvīni - Verners &Co 5 - 1    
    Autogarant - Pingvīni 4 - 3  
 

 
Sports 08.06.- 14.06    
                   
                 
Talsu  novada meistarsacīkstes makšķerēšanā 3.posms  
1 Vasilijs Kosenko 4.5 punkti (3.91 kg)          
2 Raimonds Purniņš 5 punkti (3.87 kg)          
3 Igors Kude 5 punkti (3.60 kg)          
  kopvērtējums        
1 Raimonds Purniņš 5 punkti ( 11,54 kg)          
2 Renārs Purniņš  14 punkti ( 7.89 kg)          
3 Juris Bleiders 15 punkti (7.33 kg)          
                 
Talsu  novada meistarsacīkstes futbolā  
  Kolka - Krauzers 2 - 6    
  Dundaga - Balgale 1 - 1    
  Talce - Roja 3 - 0    
  Mērsrags - Vandzene 2 - 1    
  Roja - Dundaga 2 - 2    
 
 

Sports 01.06.- 07.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novada  sporta spēles vasaras posms

 

 

 

 

 

Makšķerēšana  notika 31.05

 

 

 

 

 

1

Vasilijs Kosenko (Ģibuļi)  2.26 kg

1

Santa Roze (Virbi)  540 gr

2

Juris Bleiders (Lībagi) 2.12 kg

 

 

 

 

 

3

Igors Kude (Lībagi)  2.01 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Lībagi  4 punkti ( 6.07 kg)

 

 

 

 

 

2

Ģibuļi  8.5 punkti ( 4.48 kg)

 

 

 

 

 

3

Lauciene 12 punkti ( 2.64 kg )

 

 

 

 

 

4

Mērsrags 12,5 punkti ( 3.70 kg )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Futbols  notika 31.05

 

 

 

 

 

 

 

1

Talsi (Sandijs Eglītis, Daneks Balodis, Raimonds Sproģis, Lauris Rezgals, Mārcis Rezgals, 

 

            Jānis Naudiņš, Jānis Rukke, Aivis Krītiņš, Ģirts Kurpnieks, Mārtiņš Ralle, Artis Kārkls)

2

Mērsrags ( Ivars Indruškēvičs, Rolands Indruškēvičs, Jānis Indruškēvičs, Oskars Veidemanis, 

 

            Jānis Bervalds, Kristaps Lauris, Jānis Bērziņš, Valts Rožkalns, Miks Laukšteins, 

 

            Artūrs Linde, Leonīds Zīverts, Kārlis Brinkmanis)

 

 

3

Valdgale ( Kaspars Riekstiņš, Ingus Pudurs, Jorens Zēle, Sandis Bērziņš, Jānis Čiekurs, 

 

                  Kristaps Riekstiņš, Renārs Višņevskis, Janeks Bite )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vieglatlētika

 

 

 

 

 

 

 

 

60 metru skrējiens

 

 

 

 

 

 

 

 

1.grupa

 

 

 

 

 

 

 

1

Toms Zalviņš (Talsi)

1

Anna Laura Krauze (Lauciene)

2

Pauls Lagzdiņš (Stende)

2

Evija Bidzāne (Lībagi)

3

Dāvis Štokmanis (Stende)

3

Sabīne Goldberga (Talsi)

 

2,grupa

 

 

 

 

 

 

 

1

Mārtiņš Bērziņš (Lībagi)

1

Madara Bakluškins (Mērsrags)

2

Valērijs Loboda (Ģibuļi)

2

Līva Čudare (Lauciene)

3

Aigars Gūtšmits (Ķūļciems)

3

Liene Klismente Kviese (Roja)

 

3,grupa

 

 

 

 

 

 

 

1

Almants Kalniņš (Lībagi)

1

Indra Valberga (Valdemārpils)

2

Mareks Birkentāls (Lībagi)

2

Dace Jaunzeme (Roja)  

3

Agris Blumbergs (Ģibuļi) 

3

Ināra Zvīdre (Lauciene)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tāllekšana

 

 

 

 

 

 

 

 

1.grupa

 

 

 

 

 

 

 

1

Dāvis Ūdris (Ģibuļi)

1

Anna Laura Krauze (Lauciene)

2

Kalvis Liepa (Lauciene)

2

Kristīne Jansone (Vandzene)

3

Pauls Lagzdiņš (Stende)

3

Undīne Paipala (Ģibuļi)

 

2,grupa

 

 

 

 

 

 

 

1

Aigars Gūtšmits (Ķūļciems)

1

Madara Bakluškins (Mērsrags)

2

Dainis Dakstiņš (Mērsrags)

2

Madara Karlsberga (Ģibuļi)

3

Arvis Reinholds ( Lauciene)

3

Liene Klismente Kviese (Roja)

 

3,grupa

 

 

 

 

 

 

 

1

Almants Kalniņš (Lībagi)

1

Dace Jaunzeme (Roja)  

2

Agris Blumbergs (Ģibuļi) 

2

Ināra Zvīdre (Lauciene)

3

Mareks Birkentāls (Lībagi)

3

Indra Valberga (Valdemārpils)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lodes grūšana

 

 

 

 

 

 

 

 

1.grupa

 

 

 

 

 

 

 

1

Guntis Eizenbergs (Valdemārpils) 

1

Santa Roze (Virbi)

2

Kalvis Liepa (Lauciene)

2

Evija Bidzāne (Lībagi)

3

Oskars Bekmanis (Ģibuļi)

3

Undīne Paipala (Ģibuļi)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2,grupa

 

 

 

 

 

 

 

1

Valērijs Loboda (Ģibuļi)

1

Kristīne Mateļēviča ( Sabile)

2

Agnis Krūmiņš (Laidze)

2

Eva Palameika (Valdemārpils)

3

Mārtiņš Ķiršakmens (Vandzene)

3

Ilze Trukšāne (Roja)

 

3,grupa

 

 

 

 

 

 

 

1

Gatis Lasenbergs (Vandzene)

1

Dace Jaunzeme (Roja)  

2

Uldis Zaļkalns (Mērsrags)

2

Tatjana Kirilova (Roja)

3

Normunds Krūze (Lauciene)

3

Liena Švarca (Lībagi) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

apm 1000 m skrējiens

 

apm 500 m skrējiens

 

 

1.grupa

 

 

1.grupa

 

 

1

Krisaps Kļava (Talsi)

1

Sabīne Goldberga (Talsi)

2

Edgars Lasenbergs (Vandzene)

2

Dzintra Biezbārde (valdgale)

3

Kalvis Jansons (Vandzene0

3

Kerija Grutkina (Mērsrags)

 

2,grupa

 

 

2,grupa

 

 

1

Aigars Gūtšmits (Ķūļciems)

1

Ingrīda Jēkabsone (Lībagi)

2

Uģis Kronbergs (Roja)

2

Madara Bakluškins (Mērsrags)

3

Artūrs Freibergs (Lauciene)

3

Maija Nāckalne (Valdemārpils)

 

3,grupa

 

 

3,grupa

 

 

1

Almants Kalniņš (Lībagi)

1

Ināra Zvīdre (Lauciene)

2

Normunds Dūda (Roja)

2

Zane Alkšbirze (Mērsrags)

3

Mareks Birkentāls (Lībagi)

3

Jolanta Doniņa (Roja)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 x 60 m Stafete

 

 

 

 

 

 

 

1

Vandzene (R.Bumbiere, M.Sondore, K.Jansone, E.Lasenbergs, M.Oskerko, K.Jansons) 

2

Stende

 

 

 

 

 

 

 

3

Mērsrags

 

 

 

 

 

 

 

 

Tāllekšanas Stafete

 

 

 

 

 

 

 

1

Talsi (J.Sinķevičš, M.Bajāre, E.Matroze, S.Goldgerga, M.Ralle, T.Zalviņš)

2

Ģibuļi

 

 

 

 

 

 

 

3

Mērsrags

 

 

 

 

 

 

 

 

Vieglatlētikas Kopvērtējums

 

 

 

 

 

1

Mērsrags

 

 

 

 

 

 

 

2

Lībagi

 

 

 

 

 

 

 

3

Ģibuļi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ģimeņu stafete

 

 

 

 

 

 

1.grupa

 

 

 

 

 

 

 

1

Doniņu ģim. (Roja) - Jolanta, Anna Elīze, Kristers, Gundars

 

2

Dakstiņu ģim. (Mērsrags)

 

 

 

 

 

3

Jēkabsonu ģim. (Mērsrags)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.grupa

 

 

 

 

 

 

 

1

Zēles ģim. ( Valdgale)  - Selīna, Sanija, Baiba, Andris

 

2

Ābeļu ģim (Lauciene)

 

 

 

 

 

3

Indruškēviču ģim. (Mērsrags)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.grupa

 

 

 

 

 

 

 

1

Matisonu ģim. (Valdemārpils)  Līga, Laura, Lauris

 

2

Kronbergu ģim. (Roja)

 

 

 

 

 

3

Ābeļu ģim (Lauciene)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.grupa

 

 

 

 

 

 

 

1

Ābeļu ģim (Lauciene) - Dārta, Ilze, Mareks

 

2

Dakstiņu ģim. (Mērsrags)

 

 

 

 

 

3

Zēles ģim. ( Valdgale) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.grupa

 

 

 

 

 

 

 

1

Doniņu ģim. (Roja) - Anna Elīze, Kristers, Gundars

 

2

Ragovsku ģim. (Valdemārpils)

 

 

 

 

 

3

Indruškēviču ģim. (Mērsrags)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.grupa

 

 

 

 

 

 

 

1

Rožkalnu ģim. (Mērsrags)  Rafaels, Ivo, Gints

 

2

Kalderausku ģim (Ģibuļi)  

 

 

 

 

 

3

Dragūnu ģim (Lībagi)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kopvērtējums  Ģimeņu stafete

 

 

 

 

 

1

Valdemārpils  3 p  (1.)

 

 

 

 

 

 

2

Roja  3 p  ( 2.)

 

 

 

 

 

 

 

3

Mērsrags  3 p ( 5.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

" Pentangs "

 

 

 

 

 

 

 

1

Almants Kalniņš (Lībagi)

1

Aiva Damberga (Vandzene)

2

Sandijs Eglītis (Talsi)

2

Sarmīte Popena (Lauciene)

3

Gusts Ošs (Virbi)

3

Ieva Caune (Stende)

 

Pentanga  kopvērtējums

 

 

 

 

 

1

Lībagi

 

 

 

 

 

 

 

2

Vandzene

 

 

 

 

 

 

 

3

Lauciene

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veiklības stafete

 

 

 

 

 

 

 

1

Lauciene ( A.L.Krauze, B.Gedrovica, J.Krūze, K.Liepa, A.Reinholds, K.Sosnarevs) 

2

Lībagi

 

 

 

 

 

 

 

3

Vandzene

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Auto stumšana

 

 

 

 

 

 

 

1

Vandzene ( Mārtiņš Ķiršakmens, Atvars Lukjaņenoks, Krists Perlančiks, Kalvis Jansons)

2

Ģibuļi

 

 

 

 

 

 

 

3

Roja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volejbols sievietes

 

 

 

 

 

 

 

1

Lībagi  (Alise Kalēja, Enija Bidzāne, Anda Jaunpujena-Krūze, Liena Švarca)

2

Talsi

 

 

 

 

 

 

 

3

Sabile

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volejbols vīrieši

 

 

 

 

 

 

 

1

Dundaga  (Didzis Kārkliņš, Krists Dambergs, kaspars Kristiņš)

2

Vandzene

 

 

 

 

 

 

 

3

Sabile

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Basketbols sievietes

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Roja  (Tatjana Kirilova, Dace Jaunzeme, Evita Dubure)

2

Sabile

 

 

 

 

 

 

 

3

Valdemārpils

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Basketbols vīrieši

 

 

 

 

 

 

 

1

Valdemārpils  (Guntis Eizenbergs, Raivis Alsbergs, Gintars Dzirvinkis, Rihards Lomažs)

2

Talsi

 

 

 

 

 

 

 

3

Lībagi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vasaras posma kopvērtējums

 

 

 

 

 

1

Lībagi 130 p

 

 

 

 

 

 

 

2

Vandzene 123 p

 

 

 

 

 

 

 

3

Mērsrags 122

 

 

 

 

 

 

 

4

Lauciene 122 p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Talsu novada 2015.gada sporta spēļu kopvērtējums 

 

1

Mērsrags  229  p

 

 

 

 

 

 

 

2

Roja 220  p  

 

 

 

 

 

 

 

3

Vandzene 218 p

 

 

 

 

 

 

 

4

Lībagi 214 p

 

 

 

 

 

 

 

5

Lauciene 213 p

 

 

 

 

 

 

 

6

Talsi    212 p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu  novada vasaras kausa izcīņa zolītē pensionāriem 3.posms

 

1

Mirdza Kopele 14 (+143) punkti

 

 

 

 

 

2

Gunārs Undrests 14 (+56)  punkti

 

 

 

 

 

3

Vilnis Volanskis 12,5  punkti

 

 

 

 

 

 

 

               zolmans

Mirdza Kopele 13 punkti

 

 

 

pēc 3.posmiem 

Gunārs Undrests  38 punkti

 

               zolmans

Gunārs Undrests 34 punkti

 

 

 

 
 
 

 
    Sports 25.05.- 31.05      
                     
  Novada  sporta spēles vasaras posms            
  Makšķerēšana                
  1 Vasilijs Kosenko (Ģibuļi)  2.26 kg 1 Santa Roze (Virbi)  540 gr  
  2 Juris Bleiders (Lībagi) 2.12 kg            
  3 Igors Kude (Lībagi)  2.01 kg            
                     
  1 Lībagi  4 punkti ( 6.07 kg)            
  2 Ģibuļi  8.5 punkti ( 4.48 kg)            
  3 Lauciene 12 punkti ( 2.64 kg )            
  4 Mērsrags 12,5 punkti ( 3.70 kg )            
                     
  Futbols                
  1 Talsi (Sandijs Eglītis, Daneks Balodis, Raimonds Sproģis, Lauris Rezgals, Mārcis Rezgals, 
                Jānis Naudiņš, Jānis Rukke, Aivis Krītiņš, Ģirts Kurpnieks, Mārtiņš Ralle, Artis Kārkls)  
  2 Mērsrags ( Ivars Indruškēvičs, Rolands Indruškēvičs, Jānis Indruškēvičs, Oskars Veidemanis, 
                Jānis Bervalds, Kristaps Lauris, Jānis Bērziņš, Valts Rožkalns, Miks Laukšteins,   
                Artūrs Linde, Leonīds Zīverts, Kārlis Brinkmanis)      
  3 Valdgale ( Kaspars Riekstiņš, Ingus Pudurs, Jorens Zēle, Sandis Bērziņš, Jānis Čiekurs, 
                      Kristaps Riekstiņš, Renārs Višņevskis, Janeks Bite )                
                     
  Talsu  novada vasaras kausa izcīņa zolītē pensionāriem 1.posms    
  1 Valdis Lapševskis 14 punkti            
  2 Vilnis Volanskis 13,5  punkti            
  3 Andris Raitums  13 punkti            
                     zolmans Gunārs Undrests 12 punkti      
    pēc 2.posmiem  Gunārs Undrests un Valdis Lapševskis 24 punkti  
                   zolmans Gunārs Undrests 25 punkti  
 

 

 

 

Sports 11.05.- 17.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu  novada meistarsacīkstes makšķerēšanā 2.posms

1

Edgars Jaunzems 4 punkti ( 3.45 kg)

       

2

Raimonds Purniņš  7 punkti ( 3.60 kg)

       

3

Renārs Purniņš  7 punkti ( 3.18 kg)

       

4

Juris Bleiders  8 punkti (2.26 kg)

       
 

lielākā zivs

 

Edgars Jaunzems  breksis  350 grami

Pēc 2 posmiem

           

1

Raimonds Purniņš  3 punkti ( 7.67 kg)

       

2

Juris Bleiders  7 punkti (4.87 kg)

       

3

Renārs Purniņš  9 punkti ( 4.99 kg)

       

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu  novada vasaras kausa izcīņa zolītē pensionāriem 1.posms

1

Josifs Kuzenko 13 (+89) punkti

       

2

Gunārs Undrests 13 (+51) punkti

       

3

Edgars Mednis 13 (+38) punkti

       
   

               zolmans

Gunārs Undrests 13 punkti

 
 
 

 

 

 

 

Sports 05.05.- 10.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes Florbolā jauniešiem U-14 grupa

fināls 1.vietu

Talsi

-

Lielvārde

2

-

1

 
   

Talsu komanda  izcīna 1.vietu un Republikas čempionu titulu

                 
 

Republikas meistarsacīkstes Florbolā jauniešiem U-10 grupa

finālposms

Talsi

-

Ķekavas Bulldogs K

8

-

3

 
   

Talsi

 

Ķekavas Bulldogs G

4

-

3

 
   

Talsi

 

Inčukalns-Coyote

7

-

2

 
   

Talsu komanda  izcīna  4.vietu

 
                 
 

Talsu  novada meistarsacīkstes galda spēļu daudzcīņā

 

1

Mārcis Mitlers 41.5 punkti

       
 

2

Alvis Buholcs  40 punkti

       
 

3

Māris Priede 30.5 punkti

       
 

4

Māris Mitlers 30.5 punkti

       
 

Sporta veidos labākie

           
   

Alvis Buholcs

 

šahs

       
   

Dāvis Benderskis

 

dambrete

       
   

Alvis Buholcs

 

novuss

       
   

Alvis Buholcs

 

galda teniss

       
   

Mārcis Mitlers

 

šautriņas

       
                 
 

Talsu novada kausa izcīņas 5. posms novusā

     
 

1

Alvils Cielēns  31 punkts

       
 

2

Aivars Lāže   28 punkti

       
 

3

Valērijs Kovaļonoks 24 punkti

       
   

kopvērtējums

 

 

       
 

1

Alvils Cielēns  91 punkts

       
 

2

Aivars Lāže   88 punkti

       
 

3

Juris Pumpiņš  73 punkti

       
 

 

 

 

 

Sports 27.04.- 05.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes Rietumu līga  Basketbolā  

1/2 fināls

Talsi

-

Bk.Viss.lv

81

-

104

   
   

R.Lomažs 25 punkti, E.Cīrulis 13 punkti, M.Ķiršakmens 13 punkti, 

 

fināls 3.vietu

Talsi

-

BARSY ATYRAU

81

-

77

   
   

M.Ķiršakmens 31 punkts, E.Lasenbergs18 punkti, R.Lomažs 18 punkti

 
   

Talsu komanda  izcīna 3.vietu

 

 

 

 

 

Sports 20.04.- 26.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes Rietumu līga  Basketbolā  1/4 fināls

 

 

Talsi

-

Pāvilostas nov.

102

-

67

   
   

E.Cīrulis 22 punkti, M.Grīnvalds 20 punkti, R.Lomažs 12 punkti

 
   

Talsu komanda  iekļuvusi finālturnīrā, kas 2.maijā notiek Kandavā

                   
 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

 

D grupu sabraukumi  

             
 

U-13

Talsi

-

Krāslava

35

-

39

M.Cinis 12 punkti

 

 

Talsi

-

Bauska

37

-

22

M.Cinis 9 punkti

   

Talsi

-

Ventspils

30

-

36

M.Cinis 10 punkti

   

Talsi

-

Pārdaugava

36

-

39

M.Cinis un M.Grosbahs 7 punkti

                   
 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

   

Talsi -  Liepāja

         
 

U14

48

-

56

E.Jansons 21 punkts

 

U15

80

-

37

R.Pūliņš 39 punkti, E.Jansons 23 punkti

 

U16

57

-

87

E.Gūtmanis 16 punkti, R.Pūliņš 14 punkti

   

Talsi -  Rīdzene

         
 

U14

75

-

44

E.Jansons 23 punkti

 
 

U15

75

-

54

R.Pūliņš 30 punkti

 
 

U16-1

87

-

56

R.Pūliņš 35 punkti, E.Gūtmanis 25 punkti, 

 

U16-2

75

 

42

R.Pūliņš 29 punkti

 
 

U17

66

-

86

E.Gūtmanis 29 punkti

 
 

U19

53

-

68

M.Klaužis 23 punkti

 
                   
 

Talsu  novada pavasara kausa izcīņa zolītē pensionāriem 6.posms

 

1

Aldis Zanders 15 punkti

         
 

2

Kārlis Balandiņš 14 punkti

         
 

3

Valdis Girniuss 13 (+85) punkti

         
 

4

Valdis Lapševskis 13 (+ 78) punkti

         
   

               zolmans

Aldis Zanders  8 punkti

   
   

kopvērtējums ( 6 labākie posmi)

         
 

1

Aldis Zanders 63 punkti

       
 

2

Valdis Girniuss 62 punkti

       
 

3

Valdis Lapševskis 60.5 punkti

       
 

4

Mirdza Kopele 60 punkti

         
 

5

Josifs Kuzenko 56.5 punkti

         
 

6

Andris Ozols  56 punkti

         
     

               zolmans

Valdis Lapševskis 37 punkti

                   
 

Talsu  novada kausa izcīņa šaha ātrspēlē 8.posms

 

1

Ilgars Rebhuns 5 punkti

           
 

2

Uģis Vīksne 4.5 punkti

           
 

3

Juris Dadzis un Aldis Sīpols 4 punkti

         
   

kopvērtējums ( 6 labākie posmi)

         
 

1

Uģis Vīksne 114 punkti