Svētdiena, 24. jūnijs
Šodien sveicam: Jānis

Sieviešu

SIEVIEŠU VOKĀLAIS ANSAMBLIS „GAISMA”

Stendes tautas nams

Vadītājs:  Armands Ulmanis

Tel.: 29439553

Nodarbību laiki: otrdienās, plkst. 18.00 – 20.30, ceturtdienās, plkst. 19.00 – 21.00

Ansamblis darbojas no 2006.gada. Tam tika dots nosaukums „Varavīksne”, bet 2009. gada novada vokālo ansambļu skatē piedalījās 3 Varavīksnes un ansambļa dalībnieces kopā ar toreizējo ansambļa vadītāju Validu Veideli kādā no mēģinājumiem nosprieda, ka jārīko krustabas un tā „Varavīksne” pārtapa par „Gaismu”. Ansambli vairākus gadus vadīja Inguna Vicinska, bet, uzsākot mācības Liepājas Pedagoģiskajā akadēmijā, viņai ansambļa vadīšana bija jāpārtrauc. Tāpēc talkā tika aicinātas Valida Veidele un Ināra Pirvica, kuras katra savu sirds un dvēseles daļiņu ielikušas ansambļa attīstībā. Patlaban „Gaismu” vada Armands Ulmanis, bet kā „krustmāte” un neoficiāla koncertmeistare savu padomu neliedz arī Inguna Vicinska. Tā kā  A.Ulmanim „Gaisma” ir pirmais viņa vadītais sieviešu ansamblis, tad sākums abām pusēm bija interesants un nezināmā pilns, bet, šķiet, ka izvēle ir bijusi veiksmīga un viss notiek! Arī „Gaisma” visās novada rīkotajās vokālo ansambļu skatēs saņēmusi visaugstāko pakāpi – I pakāpi!


SIEVIEŠU VOKĀLAIS ANSAMBLIS „ALBA”

Lībagu BLPC

Vadītāja: Valida Veidele

Tel.: 26482574; 28830168

E-pasta adrese: validols7@inbox.lv

Nodarbību laiks: piektdienās, plkst. 17.00-18.30; svētdienās, plkst. 17.00-19.00

Sieviešu vokālā ansambļa „Alba” pirmsākumi meklējami 1971. gadā, kad tika dibināts Stendes selekcijas un izmēģinājumu stacijas sieviešu vokālais ansamblis. Ansambļa vadītāja bija Zaiga Zaļaiskalns, koncertmeistare - Ilze Lābane. 1976. gada vasarā par ansambļa vadītāju kļuva Valida Veidele. Ansamblī laika gaitā notikusi dziedātāju maiņa, bet vienmēr ansamblī bijušas mīlošas, ar lielu atdevi un sirsnību dziedošas meitenes.

1998. gadā Validas Veideles vadītais sieviešu vokālais ansamblis ieguva nosaukumu „Alba”. Pašlaik ansamblī dzied piecas dalībnieces. Ansambļa koncertmeistare ir Juta Dreiberga.

Lībagu pagastā klausītāji vienmēr gaida, kad atkal uzstāsies ansamblis „Alba”, jo viņi zina, ka dziesmas būs ar labi gaumi izvēlētas un kvalitatīvi iestudētas, viņi zina, ka atkal skanēs un saskanēs brīnišķīgās balsis. Sieviešu vokālais ansamblis „Alba” labprāt sadarbojas ar vīru vokālo ansambli „Trubadūri” un bieži vien iestudē kopīgas koncertprogrammas. Kopīgi veidots tiek arī ikgadējais vokālo ansambļu draudzības koncerts „Ak, pavasar, ak, pavasar!”, kas parasti tiek organizēts martā. 


SIEVIEŠU VOKĀLAIS ANSAMBLIS „HARMONIJA”

Pastendes kultūras nams

Vadītājs: Juris Lasenbergs

Tālr.: 26213198

E-pasta adrese: lasenbergs.j@inbox.lv

Nodarbību laiks: otrdienās, plkst.19.00 – 21.00

Kolektīva pirmsākumi meklējami 1968.gadā. Kopš 1977.gada ansambļa vadītājs ir Juris Lasenbergs, savukārt 2003.gadā ansamblim tika izvēlēts vārds -   „Harmonija”.

Jau vairākus gadus ansamblim izveidojušās  īpašas attiecības ar sociālās aprūpes biedrību „Kalme”, un ansamblis ir biežs viesis veco ļaužu pansionātā Sabilē, kur tiek gaidīts ar jaunām koncertprogrammām Lieldienās, Līgo un Ziemassvētkos. Pabūts arī dziedošā ceļojumā Dānijā, Talsu novada sadarbības pagastā - Lejrē.


LAIDZES SIEVIEŠU VOKĀLAIS ANSAMBLIS

Laidzes BLPC

Vadītājs: Armands Ulmanis

Tel.29439553

Nodarbības: ceturtdienās, plkst. 17.00 - 19.00

Ansamblis šādā sastāvā izveidojies 2009. gada rudenī. Kolektīva dalībniecēm patīk dziedāt, sadarboties ar citiem kolektīviem kopīgos pasākumos. Laidzes sieviešu vokālais ansamblis uzstājas koncertos pašu pagastā, un labprāt sniedz koncertus arī kaimiņu novados. 


SIEVIEŠU VOKĀLAIS ANSAMBLIS „MADARAS”

Vandzenes tautas nams

Vadītāja: Inese Ozoliņa

Tel.: 26526524

E-pasta adrese: ineseemilija@inbox.lv

Nodarbību laiks: pirmdienās un ceturtdienās, plkst. 17.30 – 19.00

Kolektīvs savu darbību sācis 1975. gadā. Pagājušā gada novembrī kolektīvs krāšņi nosvinēja savu 35 darba gadu jubileju. Skatēs ansamblis guvis labus rezultātus – „Madaras” vairākkārt ir izvirzītas Kurzemes reģiona skatēm. Sieviešu vokālais ansamblis „Madaras” piedalās dažādos vietējas un novada nozīmes pasākumos, katru gadu kolektīvs sagatavo savu koncertprogrammu. Jau kā tradīcija kolektīvam ir gadu no gada uzaicinājums uzstāties Lieldienu un Ziemassvētku dievkalpojumos Iģenes un Kaltenes baznīcās.  


LUBES SIEVIEŠU VOKĀLAIS TRIO

Lubes tautas nams

Vadītāja: Daiga Lakšmane

Tel.: 26132577

E-pasta adrese: gunta.jursevska@talsi.lv

Nodarbību laiks: otrdienās un ceturtdienās, plkst. 15.00 - 17.00

Lubes sieviešu vokālais trio darbojas no 2006. gada. Kolektīvs izkopis augstu māksliniecisko līmeni, kas atzinīgi novērtēts vokālo ansambļu skatēs. Lubes sieviešu vokālais trio aktīvi koncertē ne tikai savās mājās, bet arī citās Talsu novada kultūras iestādēs.


TIŅĢERES SIEVIEŠU VOKĀLAIS ANSAMBLIS

Tiņģeres saieta nams

Vadītāja: Baiba Pipare

Tel.: 26549197

E-pasta adrese: pipare@inbox.lv

Nodarbību laiks: otrdienās un ceturtdienās, plkst.14.00 – 18.00

Kolektīvs dibināts 1997.gadā. Ansamblī dzied astoņas dalībnieces. Kolektīva dalībnieces izpilda ne tikai Latvijā zināmu autoru dziesmas, bet repertuāru kuplina arī pašu dalībnieču saceretās melodijas un dziesmu teksti. Tā tapusi dziesma - veltījums Tiņģerei. Sieviešu vokālais ansamblis aktīvi piedalās pagasta un novada organizētajos sadziedāšanās pasākumos, skatēs, ir nodibinājusies draudzība arī ar Durbes dziedātājām Liepājas novadā.


SIEVIEŠU VOKĀLAIS ANSAMBLIS "ZVĀRGULĪTES"

Ķūļciema BLPC

Vadītāja: Eva Znots - Znotiņa

Tel.: 26868599

E-pasts: sarmite.miezite@talsi.lv


SPĀRES SIEVIEŠU VOKĀLAIS ANSAMBLIS "VARAVĪKSNE"

Spāres tautas nams

Vadītāja: Baiba Petkeviča

Ansamblis pastāv kopš 1996. gada 20. oktobra, to vadījuši gan Juris Lasenbergs, gan Ināra Pirvica, bet no 2012.gada "Varavīksnes" vadītāja ir Ilze Vandzberga. Kolektīvā darbojas 10 dalībnieces. 2012. gada 13. oktobrī ansamblis ar brīnišķīgu koncertu atzīmēja savu 16. dzimšanas dienu. Regulāri tiek koncertēts gan pašu mājās, gan citos pasākumos novadā un ārpus novada. Sagatavotas vairākas tematiskas programmas, kā arī ansamblis muzicē kopā ar vokāli instrumentālo ansambli "Gandrīz ideāli". 

2013.gada skatē ansamblis "Varavīksne" par izcilu sniegumu saņēma augstāko žūrijas novērtējumu.


SIEVIEŠU VOKĀLAIS ANSAMBLIS "KAPRĪZE"

Valdemārpils kultūras nams

Vadītāja: Ingrīda Gulbe

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas