Pirmdiena, 22. decembris
Šodien sveicam: Saulvedis

Senioru

SENIORU VOKĀLAIS ANSAMBLIS „ATMIŅAS”

Stendes tautas nams

Vadītāja: Romuta Ozolniece

Tel.: 29412388

E-pasta adrese: ozolniecer@inbox.lv

Nodarbību laiks: otrdienās, plkst. 15.00 – 16.00, ceturtdienās, plkst. 14.00 – 16.00

Ansamblis „Atmiņas” darbojas no 2000.gada. Visu šo gadu garumā ansambli vadījuši vairāki vadītāji un katrs no viņiem atstājis gabaliņu no savas sirds siltuma, savu enerģiju un labās domas. Tāds bija gan Ilmārs Deksnis, kurš savas meitenes  pavadīja uz ģitāras, tāda bija arī Ingrīda Vintermane, ar savu īpašo attieksmi pret ikvienu ansambļa dalībnieci. Šobrīd ansambli vada Romuta Ozolniece, kuras vitalitāte un dzirkstošais humors šajos ne īpaši vieglajos pārmaiņu laikos vienmēr palīdz un atrisina daudzus šķietami samezglojušos jautājumus. „Atmiņu” dziedātājas arī aktīvi koncertē - par tradīciju jau kļuvuši braucieni uz Laucienes pansionātu, kur dziedātājas vienmēr tiek ļoti gaidītas. Tādi ir arī daudzie pensionāru klubiņu sadraudzības vakari, kuros vienmēr skan dziesmas un smiekli, un kur tad vēl tradicionālās Lieldienu un Ziemassvētku senioru balles, kurās vienmēr jāuzstājas. Ar ļoti lielu atbildību dāmas vienmēr gatavojas vokālo ansambļu skatēm un lieliski rezultāti neizpaliek. Tie ir godam nopelnīti I pakāpes vērtējumi.


SENIORU VOKĀLAIS ANSAMBLIS „IRBENĀJS”

Pastendes kultūras nams

 

Vadītājs: Juris Lasenbergs

Tālr.: 26213198

E-pasta adrese: lasenbergs.j@inbox.lv

Nodarbību laiks: otrdienās, plkst. 10.00 - 12.00

Ansamblis izveidojās 2000.gada rudenī no pensionāru kluba „Irbenājs” aktīvajām un skanīgajām dziedātājām.

Kopš 2003.gada "Irbenājs" ir iedibinājis tradīciju ik rudeni novembrī pulcēt kopā senioru vokālos ansambļus no Talsu un Dundagas novadiem, kā arī draugu kolektīvus no Ventspils, Kuldīgas, Kandavas un Saldus novadiem.

Ansamblim ir aktīva koncertdzīve, tas regulāri dzied pernsionāru kluba sarīkojumos Pastendē, uztur draudzīgas attiecības ar radniecīgiem kolektīviem Talsu novadā, sniedz labdarības koncertus vairākas reizes gadā Latvijas Sarkanā Krusta sociālās aprūpes centrā "Stūrīši" un pansijā "Ārlavas".


SENIORU VOKĀLAIS ANSAMBLIS „OZOLZEME”

Vandzenes tautas nams

Vadītāja: Valda Landiša

Tel.:  26245936

E-pasta adrese: dace.jankevica@talsi.lv

Nodarbību laiks: pirmdienās, plkst. 15.00 – 17.00

Senioru vokālā ansambļa „Ozolzeme” darboties sāka 1989. gada 23. janvārī. Kolektīvs ir ļoti draudzīgs un sirsnīgs. Par to liecina biežie izbraukuma notikumi Talsu novadā un ārpus tā. „Ozolzeme” piedalās arī skatēs. 


SENIORU VOKĀLAIS ANSAMBLIS „VAKARAVĪKSNE”

Valdemārpils kultūras nams

Vadītāja: Lidija Laua

Tel.: 29967404

E-pasta adrese: nackalnite@inbox.lv

Nodarbību laiks: ceturtdienās, plkst. 18.00 - 20.00

Kolektīva izveidošanās gads ir 2000. Kopš tā pastāvēšanas pirmsākumiem kolektīvs ļoti aktīvi darbojas, koncertē un veido savus koncertus un pasākumus. „Varavīksne” atbalsta visus pilsētas veidotos pasākumus, dzied dievkalpojumā Valdemārpils ev. lut. baznīcā, kuplina svecīšu vakarus un kapusvētkus Valdemārpils kapsētā.


SENIORU VOKĀLAIS ANSAMBLIS „KAMENE”

Lībagu BLPC

Vadītāja: Romuta Ozolniece

Tel.: 29412388

E-pasta adrese: ozolniecer@inbox.lv

Nodarbību laiks: pirmdienās, plkst. 15.00 - 17.00

Senioru vokālais ansamblis „Kamene” dibināts 2004. gadā. Ar apbrīnojamu pacietību un mācītprasmi, ansambli „Kamene” lolo kolektīva vadītāja Romuta Ozolniece. Ansamblī dzied astoņas dziedātājas ar stāžu un lielu skatuves pieredzi. Par „Kamenēm” varētu teikt tā: "Viņas ir samtenes starp puķēm un kamenes starp bitēm, lapsenes starp spindelēm un altenes dzejnieču korī..." Vokālais ansamblis „Kamene” ļoti aktīvi koncertē ne tikai Lībagu pagastā, bet arī bieži vien tiek uzaicinātas piedalīties pasākumos, kas notiek ārpus pagasta robežām, jo viņas prot sameklēt klausītājiem pievilcīgu repertuāru un vienmēr dzied no sirds uz sirdi.


SIEVIEŠU VOKĀLAIS ANSAMBLIS "VĒRMELĪTE"

Sabiles kultūras nams

Vadītāja: Ilzīte Zvirgzdiņa

Tel.: 63252269

E-pasts: kulturasabile@inbox.lv

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Tīkla kamera

Laika ziņas

Šobrīd:
-2º C
Rīt:
2.5º C