Ceturtdiena, 21. jūnijs
Šodien sveicam: Emīls, Egita, Monvīds

Senioru

SENIORU DEJU KOLEKTĪVS „DRAUDZĪBA”

Talsu tautas nams

Vadītāja: Santa Prūse

Koncertmeistare: Īra Vēbere

Tel.: 26368319

E-pasts: santa.pruse@inbox.lv

Nodarbību laiks: trešdienās, plkst.19.00 

Vairumam kolektīva dalībnieku dejošana ir vaļasprieks jau kopš jaunības, kad dejots Talsu TDA „Rotā” vai Pastendes jauniešu deju kolektīvā. Turpināts dejas prieks „Talsu kuršos” vai Pastendes vidējās paaudzes deju kolektīvā. Daži dalībnieki pieņēmuši izaicinājumu uzsākt dejotprasmes apguvi jau krietni pusmūžā un lieliski iekļāvušies kolektīvā.

 „Draudzības” pirmsākumi meklējami 1972.gadā Ģibuļu pagasta Pastendē. Kolektīva pirmā vadītāja bija Marta Reinfelde, bet 1998.gadā kolektīva vadību pārņema Jolanta Ozola. 2008.gada rudenī kolektīvs pieņem uzaicināju turpināt darbību Talsu tautas namā.

Kustību prieks, humors un aktīvs dzīvesveids ir vērtības, kas vieno kolektīva dalībniekus un padara viņu dzīvi krāsainu. Visu darbības laiku par goda lietu kolektīvs uzskata dalību Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos, senioru festivālos un Talsu novada kultūras pasākumos.

Ilggadēja sadarbība izveidojusies ar radniecīgiem kolektīviem - „Nurme” (Talsu novada Laucienes pagats), „Kandavnieks” (Kandavas novads), Ventspils novada Ances kultūras nama senioru kolektīvs un Ķekavas novada „Sidrabaine” ir ilggadēji un sirsnīgi draugi.

„Draudzība” iedibinājusi tradīciju un aicina draugu kolektīvus ciemos uz Talsiem maija sākumā, kad notiek senioru deju kolektīvu festivāls.

Ikvienam interesentam ir iespēja kolektīvam pievienoties, pavadīt laiku kopīgos mēģinājumos, koncertos, ekskursijās, festivālos. Dejot, smieties un justies vajadzīgam! 

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas