Ceturtdiena, 21. augusts
Šodien sveicam: Janīna, Linda

Semināri

  Jauna informācija par projektu īstenošanas iespējām

PASĀKUMI, 18.08.2014.

Seminārs par projektu iesniegšanu Norvēģijas finanšu instrumenta finansētajā aktivitātē "Pētniecība"
Ņemot vērā lielo interesi, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 25. augustā (plkst. 14:00) rīko papildu informatīvu semināru par projektu iesniegumu iesniegšanu aktivitātē “Pētniecība” EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentu programmas “Pētniecība un stipendijas” ietvaros.

Seminārā varēs uzzināt detalizētu informāciju par programmu, konkursa nosacījumiem, elektronisko iesniegšanas kārtību FIBU sistēmā, kā arī būs iespēja uzdot interesējošos jautājumus.

Seminārs notiks VIAA telpās, Vaļņu ielā 1, 4. stāvā. Plānotais ilgums – 2,5h.

Pieteikšanās semināram tiešsaistē šeit.


Informācijas avots: Valsts izglītības attīstības aģentūra

Informatīvie semināri par projektu elektronisko pieteikuma veidlapu aizpildīšanu ES programmā "Erasmus+"
2014. gada 26. augustā notiks informatīvie semināri par jauniešu apmaiņas, Eiropas Brīvprātīgā darba, jaunatnes darbinieku apmācību un  stratēģiskās partnerības projektuelektronisko pieteikuma veidlapu aizpildīšanu Eiropas Savienības programmā „Erasmus+”. Semināri notiks Rīgā 26. augustā, Konventa sētā, Georga zālē plkst. 09:00 - par jauniešu apmaiņas projektiem, plkst. 10:45 - Eiropas Brīvprātīgā Darba projektiem, plkst. 13:00 - par jaunatnes darbinieku apmācību projektiem un plkst. 14:45 – par stratēģiskās partnerības projektiem. Seminārus organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Ja gatavojaties iesniegt projektu uz 2014. gada trešo projektu iesniegšanas termiņu - 1. oktobri, tad seminārs palīdzēs izprast, kā pareizāk aizpildīt projekta elektroniskās pieteikuma veidlapas un budžeta tabulas. Semināra laikā projektu koordinatori iepazīstinās ar projektu elektroniskajām pieteikuma veidlapām, izskaidros finansēšanas noteikumus, visbiežāk pieļautās kļūdas, kas radušās, aizpildot iesnieguma veidlapas, kā arī atbildēs uz citiem interesentu jautājumiem. Seminārs paredzēts jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un citiem interesentiem, kas vēlas izstrādāt un iesniegt projektu programmā „Erasmus+” tuvākajā projektu iesniegšanas termiņā.

Semināram var pieteikties līdz 2014. gada 24. augustam, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē http://ejuz.lv/kkaaa

Gaidīsim arī tos, kuri nebūs aizpildījuši anketu un pieteikuši savu dalību, tomēr ir motivēti rakstīt projektu! Informācija par programmu „Erasmus+” pieejama tīmekļa vietnē 

www.jaunatne.gov.lv

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sniedz konsultācijas, iepriekš piesakoties, par jauniešu apmaiņas, Eiropas Brīvprātīgā darba, jaunatnes darbinieku apmācību, sadarbības tīkla veidošanas, stratēģiskās partnerības un strukturētā dialoga: jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās projektiem. Konsultācijām var pieteikties, zvanot pa tālr. 67358065. 

Programma „Erasmus+” sniedz iespēju darboties neformāli, veidot un īstenot projektus starptautiskā līmenī, sadarboties ar citu valstu jauniešiem, iegūt nozīmīgas prasmes un iemaņas, attīstot jaunatnes jomu Eiropā un Latvijā. Programmas mērķis ir veicināt Eiropas pilsonības apzināšanos un iesaistīt jauniešus Eiropas nākotnes veidošanā. 

Kontaktinformācija:
Jolanta Sermā
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Komunikācijas daļas vecākā referente
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija
jolanta.serma@jaunatne.gov.lv
Tālr.:  +371 67356251
Fakss: +371 67358060 


Informācijas avots: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra


PASĀKUMI

Informatīvie semināri par projektu elektronisko pieteikuma veidlapu aizpildīšanu ES programmā "Erasmus+"
26.08.2014, Rīga
2014. gada 26. augustā notiks informatīvie semināri par jauniešu apmaiņas, Eiropas Brīvprātīgā darba, jaunatnes darbinieku apmācību un stratēģiskās partnerības projektuelektronisko pieteikuma veidlapu aizpildīšanu Eiropas Savienības programmā „Erasmus+”. Semināri notiks Rīgā 26. augustā, Konventa sētā, Georga zālē plkst. 09:00 - par jauniešu apmaiņas projektiem, plkst. 10:45 - Eiropas Brīvprātīgā Darba projektiem, plkst. 13:00 - par jaunatnes darbinieku apmācību projektiem un plkst. 14:45 – par stratēģiskās partnerības projektiem. Seminārus organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Semināram var pieteikties līdz 2014. gada 24. augustam, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē http://ejuz.lv/kkaaa


 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
14º C
Rīt:
14.5º C