Pirmdiena, 24. novembris
Šodien sveicam: Velta, Velda

Sacensību rezultāti

 

 

Sports 19.11.- 23.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Latvijas gadadienas kausa izcīņa zolītē pensionāriem

1

Valdis Lapševskis 15 p

       

2

Valdis Girniuss 12.5 (+68) p

       

3

Aldis Zanders 12.5 (+63) p

       
   

               zolmans

Valdis Lapševskis 11 p

 
               

Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga

 
 

Talsi/Triobet

-

Lielvārde

1

-

3

 

               

Republikas meistarsacīkstes florbolā 1.līga

 
 

Apelsīns (Talsi)

-

Kuldīga

9

-

4

 
               

Talsu novada kausa izcīņa šaha ātrspēlē  3.posms

 

1

Jānis Sapels 7.5 p

           

2

Ilgars Rebhuns 7 p

           

3

Aldis Sīpols 7 p

           
 

pēc 3 posmiem

 

Ilgars Rebhuns 53 p

 

 

 

 

 

 

Talsu novada kausa izcīņa novusā 2.posms

     

1

Māris Cela 12 p

           

2

Aivars Lāže 12 p

           

3

Alvis Buholcs 11 p

           
 

pēc 2 posmiem

 

Aivars Čaklis un Aivars Lāže  40 p

 

 

 

 

       

Talsu  novada kausa izcīņas posms  sporta bridžā  

 

20.novembra  rezultāti

         

1

Raitis Petrovskis 23 p

         

2

Zintis Vicinskis 20 p

 

 

 

 

 

 

3

Jānis Brauers 19 p

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

Talsu sporta nama kausa izcīņa BASKETBOLĀ

 

 

Narko Barons

-

Štanga

73

-

71

 

 

Narko Barons

-

Vandzene

77

-

83

 

 

Štanga

-

Veterāni

91

-

65

 

               

Talsu novada meistarsacīkstes telpu FUTBOLĀ

 

 

Brabantija

 

Roja

5

-

4

 

 

TALCE

-

Balgale

5

-

1

 

 

SIA  Vika Wood

 

Roja

6

-

1

 

 

SIA Artiuss

-

STILLS

1

-

3

 

             

 

Talsu sporta nama kausa izcīņa VOLEJBOLĀ

 

 

Lauciene

-

Sk Krams

0

-

3

 

 

Tēvi un dēli

-

Sk Krams

2

-

3

 

 

Tēvi un dēli

-

Sporta skola

3

-

2

 

 

Lauciene

-

Sporta skola

3

-

2

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

Sports 10.11.- 18.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Latvijas gadadienas kausa izcīņa dambretes ātrspēlē

 

1

Aleksandrs Krivāns 5 ( 33.5) p

       

2

Vilnis Rugājs  5 (29) p

         

3

Viktors Podberezņikovs 4,5 p

         
                 

Latvijas gadadienas kausa izcīņa šaha ātrspēlē

   

1

Uģis Vīksne 9 p

       

2

Aldis Sīpols 7 p

         

3

Jānis Sapels 6 p

         
                 

Latvijas gadadienas kausa izcīņa galda tenisā

   

1

Edgars Skore (Kuldīga)

 

1

Inga Vērdiņa

 

2

Jānis Jankovskis (Tukums)

2

Austra Birzniece (Kandava)

3

Uldis Sūna (Lauciene)

 

3

Ina Šmēdiņa

 
                 

Latvijas gadadienas kausa izcīņa novusa dubultspēlēs

 

1

Alvils Cielēns un Einārs Ozoliņš  15 p

       

2

Alvis Buholcs un Edvīns Eglītis   14 p

         

3

Alvis Zaicis un Ēvalds Vaivads 9 p

         
                 

Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga

   
 

Talsi/Triobet

-

Latvijas U-19

5

-

9

 

 
                 

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga

   
 

Talsi NSS

-

Leģions/Grobiņas n.

4

-

5

pagarinājums

 
 

Talsi NSS

-

Fk Roja Rauda Print

5

-

6

   
                 

Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā

 
 

Talsi

-

Sk Jēkabpils Lūši

2

-

3

   
 

Talsi

-

Vk LSPA/Stopiņi

1

-

3

   
                 

Republikas meistarsacīkstes Rietumu līga  Basketbolā

 

 

Talsi

-

Baltijas Ekspresis

76

-

74

pagarinājumā

 
 

M.Ķiršakmens 16 p, M.Grīnvalds 15 p, E.Cīrulis 13 p, J.Auns 13 p

 
                 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

 

Talsi -  Bauska

         

U15

91

-

65

R.Pūliņš 43 p

 

U17

69

-

71

E.Gūtmanis 23 p

 

U19

81

-

82

M.Klaužs 29 p

 
 

Talsi -  Roja

         

U14

107

-

26

E.Jansons 34 p un R.Vitte 22 p

U17

77

-

83

R.Pūliņš 26 p un E.Gūtmanis 20 p

 

Talsi -  Iecava

         

U14

105

-

33

E.Jansons 42 p

 

U15

68

-

45

R.Pūliņš 35 p

 

U16

109

-

52

E.Gūtmanis 27 p un R.Pūliņš 24 p

U19

64

-

80

G.Buks 23 p un R.Veliks 15 p

                 

Talsu novada meistarsacīkstes spēka trīscīņā 2.posms

 

 

līdz 82.5 kg

 

 

līdz 100 kg

 

1.  Māris Fīrmanis (Valdemārpils)  420 kg

1. Jānis Ratnieks (Talsi) 550 kg

2. Toma Freijs (Talsi) 400,5 kg

2. Juris Popmanis (Pastende) 510 kg

3.  Aivis Hermansons (Talsi) 363 kg

3. Aleksandrs Kēnigsvalds (Pastende) 510 kg

 

Virs 100 kg

 

 

 

 

1. Pēteris Karņevskis (Roja) 640 kg

 

 

 

 

 

2. Jānis Linejs (Talsi) 620 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

Talsu  novada kausa izcīņas posms  sporta bridžā  

 
 

13.novembra  rezultāti

           

1

Ivo Zariņš 22 p

             
     

 

 

 

 

 

 

Talsu sporta nama kausa izcīņa BASKETBOLĀ

   

 

Ugāle

 

Als_i

78

-

63

 

 

 

Veterāni

-

Sporta skola

79

-

73

 

 

 

Veterāni

 

Als_i

70

-

66

 

 

 

Roja

-

Narko Barons

63

-

101

 

 

                 

Talsu novada meistarsacīkstes telpu FUTBOLĀ

 

 

 

Fk Laidze 

-

SIA  Vika Wood

1

-

3

 

 

 

miniValdgale

-

Brabantia

3

-

6

 

 

 

SIA  Vika Wood

-

Dundaga

6

-

1

 

 

 

STILLS

-

FK Mērsrags

1

-

3

 

 

 

Dundaga

-

Mērsrags

4

-

2

 

 

 

Monster Energy

-

TALCE

4

-

10

 

 

 

miniValdgale

-

Mērsrags 

5

-

3

 

 

 

Štanga

-

FK Mērsrags

3

-

11

 

 

 

TALCE

-

Kolka

7

-

3

 

 

 

Balgale

-

Fk Laidze 

3

-

7

 

 

 

Kolka

 

Roja

9

-

1

 

 

 

Vandzene

-

STILLS

2

-

6

 

 

 

Verners % Co

 

Roja

6

-

6

 

 

 

Brabantia

-

Monster Energy

4

-

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu sporta nama kausa izcīņa VOLEJBOLĀ

 

 

 

Ziemeļkurzeme

-

Sporta skola

3

-

0

 

 

 

Ziemeļkurzeme

-

Sk Krams

1

-

3

 

 

 

Sk Krams

-

Sporta skola

3

-

1

 

 

 
 

 

 

Sports 03.11.- 09.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu novada 5.mazās sadraudzības spēles

 

uzvarētāji atsevišķos sporta veidos

         
 

Lube  

-

"boulings"  

   
 

Ķūļciems  

-

"pāra bumbiņu mešana"

   
 

Strazde

-

"piramīdas likšana" 

   

 

Strazde

-

"lidojošie šķīvīši"

 

 

 

Ķūļciems  

-

"makšķerēšana"

 

 

 

Strazde

-

"bumbiņu mešana spainīšos"

 

 

 

Ķūļciems  

-

stafete

 

 

 

Ķūļciems  

-

tautas bumba

 

 

uzvarētāji kopvērtējumā

             

1

Ķūļciems 13 p

           

2

Strazde 18 p

             

3

Lube  23 p

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga

   
 

Talsi/Triobet

-

Valmiera

3

-

4

pagarinājumā

 
 

Talsi/Triobet

-

Cēsu alus/Lekrings

4

-

10

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā 1.līga

   
 

Apelsīns (Talsi)

-

RSU

9

-

4

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā

 
 

Talsi

-

Aizpute

0

-

3

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes Rietumu līga  Basketbolā

 

 

Talsi

-

SK KANDAVA

83

-

50

   
 

M.Ķiršakmens 17 p, E.Cīrulis 15 p, A.Ronis 15 p

         

 

 

 

 

 

 

 

   

Republikas meistarsacīkstes Veterānu līga  Basketbolā

 

 

Talsi

-

Ikšķile

57

-

49

   
 

A.Blumbergs 14 p, J.Vitauskis 11 p, A.Bērziņš 10 p

   

 

 

 

 

 

 

 

   

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

 

D grupu sabraukumi  

             

U-12

Talsi

-

Liepāja

46

-

27

R.Šimpermanis 14 p, P.Reimanis 12

 

Talsi

-

Ventspils

43

-

42

D.Māls 13 p un I.Freimanis 12 p

U-13

Talsi

-

Liepāja

26

-

44

M.Cinis un P.Kunkulis 6 p

 

Talsi

-

Ventspils

32

-

46

D.Indriksons 14 p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu novada meistarsacīkstes dambretes ātrspēlē

 

1

Aleksandrs Krivāns 7.5 p

           

2

Vilnis Rugājs  7 p

             

3

Gints Lembergs 5.5 p

             
                 

Talsu novada meistarsacīkstes Novusā

 

1

Aigars Aleksandrovs

             

2

Aldis Bišovs

             

3

Alvils Cielēns

             
                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu novada ziemas kausa izcīņa zolītē pensionāriem 1.posms

 

1

Jānis Jakubaitis 15 p

         

2

Laimnesis Jēkabsons 13 p

         

3

Valdis Lapševskis 12.5 p

         
   

               zolmans

Laimnesis Jēkabsons 12 p

   
 

 

 

 

 

 

Talsu  novada kausa izcīņa dambretes ātspēlē 3. un 4.posms

 

3.posms

   

4.posms

   

1

Aleksandrs Krivāns 7.5 p

1

Aleksandrs Krivāns 6.5 p

2

Vilnis Rugājs  7 p

   

2

Vilnis Rugājs  6.5 p

3

Gints Lembergs 5.5 p

   

3

Gints Lembergs 5 p

 

pēc 4.kārtām   

Aleksandrs Krivāns   78 p  

   
                 

Jura Dembovska balvas izcīņa galda tenisā 2.posms

 

1

Normunds Dvarovs (Kuldīga)

1

Austra Birzniece (Kandava)

2

Edgars Skore (Kuldīga)

 

2

Inga Vērdiņa

 

3

Edijs Atmats (Kuldīga)

 

3

Ina Šmēdiņa

 

pēc 2 posmiem

Edgars Skore (Kuldīga)  30 p

 Austra Birzniece (Kandava) 12 p

       

 

 

 

 

 

Talsu  novada kausa izcīņas posms  sporta bridžā  

 
 

6.novembra  rezultāti

             

1

Ivo Zariņš 26 p

             

2

Māris Raugulis un Zintis Vicinskis 24 p

         
     

 

 

 

 

 

 

Talsu sporta nama kausa izcīņa BASKETBOLĀ

   

 

Sporta skola

-

Narko Barons

60

-

68

 

 

 

Als_i

 

Štanga

70

-

79

 

 

 

Vandzene

-

Roja

67

 

49

 

 

 

Ugāle

-

Vandzene

64

-

77

 

 

 

Sporta skola

 

Als_i

95

-

57

 

 

 

Veterāni

-

Roja

74

-

52

 

 

                 

Talsu novada meistarsacīkstes telpu FUTBOLĀ

 

 
 

Brabantia

-

Fk Laidze 

3

-

1

 

 

 

Štanga

-

Talsu Mežrūpniecība

4

-

7

 

 

 

Verners % Co

-

Mērsrags

18

-

0

 

 

 

miniValdgale

-

Kolka

3

-

13

 

 

 

Mērsrags 

-

LFA

1

-

8

 

 

 

Monster Energy

-

Kolka

2

-

10

 

 

 

TALCE

-

Fk Laidze 

7

-

4

 

 

 

Mērsrags 

-

Brabantia

1

-

7

 

 

 

LFA

 

Roja

5

-

0

 

 

 

Vandzene

-

KTG

1

-

3

 

 

 

LFA

-

Balgale

6

-

2

 

 

 

Dundaga

 

Roja

3

-

3

 

 

 

SIA  Vika Wood

-

Verners % Co

6

-

2

 

 

 

Dundaga

-

Monster Energy

4

-

1

 

 

 

SIA  Vika Wood

-

miniValdgale

6

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu sporta nama kausa izcīņa VOLEJBOLĀ

 

 

 

Lauciene

-

Tēvi un dēli

0

-

3

 

 

 

Tēvi un dēli

-

Ziemeļkurzeme

3

-

0

 

 

 

Lauciene

-

Ziemeļkurzeme

3

-

2

 

 

 
 
 

 

 

Sports 27.10.- 02.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā 1.līga

 
 

Apelsīns (Talsi)

-

Irlava

4

-

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga

 
 

Talsu NSS

-

Fk Livonija

12

-

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes Rietumu līga  Basketbolā

 

Talsi

-

SALDUS

64

-

71

 
 

E.Cīrulis 20 p, U.Smilgainis 13 p

       

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes Rietumu līga  Basketbolā

 

Talsi

-

Kuldīgas Hercogs

82

-

66

 
               

Talsu novada meistarsacīkstes intelektuālās spēlēs (šahs+dambrete)

1

Aldis Sīpols 23.5 p

           

2

Ilgars Rebhuns 16.5 p

           

3

Jānis Sapels 16.5 p

           
               

Talsu novada rudens kausa izcīņa zolītē pensionāriem 6.posms

1

Andris Ozols 14.5 p

       

2

Gunārs Undrests 14 (+112)p

       

3

Valdis Lapševskis 14 (+60) p

       
   

               zolmans

Mārīte Mūrniece 9 p

   

Rudens kopvērtējums (5 labākie posmi)

 

 

 

 

1

Gunārs Undrests 63 p

 

 

 

 

 

2

Mārīte Mūrniece 59.5 p

 

 

 

 

 

3

Vilnis Volanskis 57.5 p

 

 

 

 

 

4

Andris Grencbergs 57 p

       

5

Andris Ozols 56 p

         

6

Valdis Lapševskis 55.5 (+224) p

       
     

               zolmans

Gunārs Undrests 43 p

Talsu novada meistarsacīkstes telpu FUTBOLĀ

 

 

Kolka

-

SIA  Vika Wood

6

-

2

 

 

Brabantia

-

Dundaga

3

-

4

 

 

Kolka

-

Verners % Co

2

-

2

 

 

Dundaga

-

miniValdgale

0

-

3

 

 

Fk Laidze 

-

Mērsrags

2

-

1

 

 

STILLS

-

Štanga

4

-

3

 

 

Monster Energy

-

Mērsrags

6

-

3

 

 

Mērsrags

-

TALCE

2

-

6

 

 

miniValdgale

-

Fk Laidze 

0

-

8

 

 

Balgale

-

Verners % Co

0

-

7

 

 

STILLS

-

KTG

1

-

8

 

 

Balgale

 

Roja

4

-

7

 

 

Talsu Mežrūpniecība

-

SIA Artiuss

3

-

3

 

 

Monster Energy

 

Roja

3

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talsu sporta nama kausa izcīņa VOLEJBOLĀ

 

 

Tēvi un dēli

-

Sporta skola

3

-

1

 

 

Lauciene

-

Sporta skola

1

-

3

 

 

Tēvi un dēli

-

Ziemeļkurzeme

3

-

1

 

 

Lauciene

-

Ziemeļkurzeme

3

-

1

 
 

 

 

Sports 20.10.- 26.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga

   
 

Talsi/Triobet

-

Bauska

4

-

5

pagarinājums

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga

   
 

Talsu NSS

-

Fk Vārme

18

-

14

   

 

 

 

 

 

 

 

   

Republikas meistarsacīkstes Rietumu līga  Basketbolā

 

 

Talsi

-

Pāvilostas nov.

64

-

75

   
 

E.Cīrulis 23 p, M.Ķiršakmens 13 p

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

 
 

Talsi - Liepāja

         

U14

46

-

72

E.Jansons 27 p

 

U15

83

-

30

D.Talents 20 p

 

U16

50

-

86

E.Gūtmanis 22 p

 
 

Talsi -  Pļavnieki

         

U14

65

-

77

E.Jansons 32 p

 
                 

Talsu novada meistarsacīkstes dambretē sievietēm

 

1

Ilga Blumberga  5 p

             

2

Ārija Tīfentāle 4 p

             

3

Ausma Elaus  3 p

             
                 

Talsu  novada kausa izcīņa tempo šahā 2.posms

 

1-3.

Aldis Sīpols   7.5 p

             

1-3.

Uģis Vīksne   7.5 p

             

1-3.

Ilgars Rebhuns  7.5 p

             
 

pēc 2.kārtām   

Uģis Vīksne    38 p  

       
                 

Daiņa Derkevica balvas izcīņa galda tenisā 

   

1

Arvis Šaroks (Kuldīga)

 

1

Ina Šmēdiņa

 

2

Jānis Jankovskis  (Tukums)

2

Austra Birzniece (Kandava)

3

Uldis Dēliņš

   

3

Inga Vērdiņa

 
                 

Republikas meistarsacīkstes novusā 1/8 fināls

 

1

Gvido Frīdenbergs 18 p

         

2

Nēme Tāramē (Saldus)16 p

         

3

Ģirts Bikse (Saldus) 14 p

         
                 

Republikas LVF „Kausa izcīņa” volejbolā jaunietēm 

 
 

Talsu NSS

 

Liepājas RSS

3

-

1

   
 

Talsu NSS

 

Minusas VS

3

-

0

   
 

Talsu NSS

 

Aizkraukles NSS

3

-

0

   
 

Talsu NSS

 

Madonas BJSs

3

-

2

   
                 

Talsu sporta nama kausa izcīņa VOLEJBOLĀ

 

 

 

Lauciene

-

Sk Krams

2

-

3

 

 

 

Tēvi un dēli

-

Sk Krams

3

-

1

 

 

 

Lauciene

-

Tēvi un dēli

0

-

3

 

 

                 

Talsu sporta nama kausa izcīņa BASKETBOLĀ

   

 

Narko Barons

-

Veterāni

69

-

56

 

 

 

Roja

-

Ugāle

102

-

68

 

 

 

Štanga

-

Vandzene

81

-

80

 

 

 

Sporta skola

-

Štanga

62

-

84

 

 

 

Narko Barons

-

Sporta skola 2

90

-

60

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

Sports 13.10.- 19.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga

   

 

 

Talsi/Triobet

-

Ulbroka/FS Masters

7

-

11

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Republikas meistarsacīkstes florbolā 1.līga

   

 

 

Apelsīns (Talsi)

-

Babīte

7

-

2

   

 

 

Apelsīns (Talsi)

-

LU/Fs Masters

5

-

3

   
                   
 

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga

   

 

 

Talsu NSS

-

Fk Kurši 3

4

-

3

   
                   
 

Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā

 

 

 

Talsi

-

OC Limbaži

3

-

0

   
                   
 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

 
 

D grupu sabraukumi  

             
 

U-12

Talsi

-

Kandava

45

-

47

D.Māls 29 p

 
 

U-13

Talsi

-

Kuldīga

61

-

30

P.Kunkulis 14 p un M.Cinis 13 p

   

 

             
 

Talsu novada meistarsacīkstes šaha ātrspēlē

 
 

1

Uģis Vīksne 12 p

             
 

2

Aldis Sīpols 9.5 p

             
 

3

Juris Dadzis 9 p

             
                   
 

Talsu  novada kausa izcīņa šaha ātspēlē 2.posms

 
 

1

Uģis Vīksne 12 p

       
 

2

Aldis Sīpols 9.5 p

       
 

3

Juris Dadzis 9 p

       
   

pēc 2.kārtām   

Ilgars Rebhuns   35 p  

 
                   
 

Talsu novada meistarsacīkstes spēka trīscīņā 1.posms

 
 

 

līdz 80 kg

 

 

līdz 90 kg

 

 

1.  Māris Fīrmanis (Valdemārpils)  395 kg

1. Mārtiņš Blūms (Kuldīga) 530 kg

 

2. Toma Freijs (Talsi) 390 kg

2. Arvis Iļjins (Vald-pils) 495 kg

 

3.  Gatis Rozentāls (Talsi) 325 kg

3. Aleksandrs Kēnigsvalds (Pastende) 485 kg

   

 

 

 

         
 

 

Virs 90 kg

 

 

 

 

 

 

1. Jānis Ratnieks (Talsi) 540 kg

 
 

 

2. Juris Popmanis (Pastende) 510 kg

         
   

3. Mārcis Kristbergs (Talsi) 493 kg

         
                   
 

Talsu sporta nama kausa izcīņa BASKETBOLĀ

   

 

 

Roja

-

Sporta skola 2

93

-

81

 

 

 

 

Sporta skola

-

Ugāle

92

-

61

 

 

 

 

Sporta skola 2

-

Štanga

57

-

102

 

 

 

 

Als_i

 

Vandzene

64

-

83

 

 

 

 

Sporta skola 2

-

Ugāle

60

-

91

 

 

 

 

Als_i

 

Roja

66

-

79

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Talsu  novada kausa izcīņas posms  sporta bridžā  

 
   

16.oktobra  rezultāti

             
 

1

Zintis Vicinskis 22 p

           
 

2

Raitis Petrovskis 21 p

           
 

3

Andris Trūbs un Pēteris Poudžiunas 19 p

         

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Talsu novada meistarsacīkstes telpu FUTBOLĀ

 

 

 

Kolka

-

Dundaga

9

-

2

 

 

 

 

LFA

-

Fk Laidze 

4

-

2

 

 

 

 

Balgale

-

Kolka

2

-

9

 

 

 

 

SIA Artiuss

-

Štanga

10

-

3

 

 

 

 

Verners % Co

-

Monster Energy

10

-

1

 

 

 

 

Balgale

-

miniValdgale

0

-

4

 

 

 

 

TALCE

-

Brabantia

5

-

0

 

 

 

 

Krauzers

-

STILLS

6

-

1

 

 

 

 

Vandzene

-

Talsu Mežrūpniecība

4

-

2

 

 

 

 

SIA  Vika Wood

-

Mērsrags 

7

-

0

 

 

 

 

FK Mērsrags

-

KTG

2

-

0

 

 

   

Verners % Co

-

miniValdgale

7

-

0

 

 

   

Fk Laidze 

 

Roja

7

-

2

 

 

   

Brabantia

-

SIA  Vika Wood

2

-

5

 

 

 

 

Mērsrags 

 

Roja

6

-

4

 

 

   

FK Mērsrags

-

SIA Artiuss

3

-

3

 

 

 

 

Monster Energy

-

Balgale

2

-

1

 

 

   

Talce

 

Roja

4

-

1

 

 

   

Fk Laidze 

-

Dundaga

2

-

5

 

 

   

miniValdgale

 

Roja

8

-

2

 

 

   

Brabantia

-

Verners % Co

2

-

4

 

 

   

Dundaga

-

LFA

2

-

7

 

 

   

SIA Artiuss

-

KTG

2

-

4

 

 

   

Krauzers

-

Vandzene

8

-

0

 

 

   

Monster Energy

-

LFA

0

-

9

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

Talsu novada ORIENTĒŠANĀS sacensību ZIG-ZAG kopvērtējums

 
 

 

S12  grupa

 

 

V12 grupa

 

 

1.Lauma Leja, Valdemārpils

       1.Miks Indriksons, Valdemārpils

 

2.Kristīne Čakle, Talsu BJC

 

 

 

       2.Edgars Komlevs, Valdemārpils

 

 3.Brenda Endzele, Valdemārpils

 

 

 

       3.Filips Ēcis, TKS

 

 

S14  grupa

 

 

V18 grupa

 

 

 

       1.Gerda Kačoreka, Talsu BJC

1. Pēteris Ēcis, TKS

 

 

       2.Samanta Dambe, Talsi

2.Daniels Muzikants-Spēlmanis, Valdemārpils

 

 

S18  grupa

 

 

V grupa

 

 

      1.Anna Vilka, Valdemārpils

         1.Kristaps Bērziņš, Taka

 

       2.Keita Muzikante-Spēlmane, Valdemārpils

         2.Aigars Vārna, Vizbulītes

 

       3.Kristiāna Mirecka, Kampalkalns

         3.Guntars Sils, Dundaga

 

 

S  grupa

 

 

VB grupa

 

 

1.Līga Virbule, Taka TOK

1.Jānis Pētersons, Taka TOK

 

2.Alvita Mirecka, Kamparkalns

2.Jānis Gūtmanis, Talsi

 

3.Odeta Turka, Taka TOK

3.Juris Kačoreks, Talsi

 

 

S40  grupa

 

 

V50 grupa

 

 

       1.Ināra Kalniņa, Kamparkalns

       1.Imants Čaklis, OK_Ziemeļkurzeme

 

       2.Guna Vilka, Valdemārpils

       2.Juris Vilks, Lībagi

 

       3.Lolita Lipska-Meijere, Talsi

       3.Viesturs Meijers, TBK

 
 

 

Sports 06.10.- 12.10

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā 1.līga

Apelsīns (Talsi)

-

Kuldīga

7

-

2

           

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga

Talsu NSS

-

Fk Roja Rauda Print

8

-

4

           

Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā

Talsi

-

SC Mārupe

2

-

3

           

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

Talsi -  Saldus

     

68

-

69

R.Pūliņš 27 p

74

-

72

E.Gūtmanis 35 p un R.Pūliņš 20 p

Talsi -  Liepāja

     

25

-

74

R.Pūliņš 11 p

48

-

63

E.Gūtmanis 11 p

           

Talsu novada meistarsacīkstes novusā (dubultspēles)

Aldis Bišovs un Aivars Čaklis  16 p

     

Alvils Cielēns un Einārs Ozoliņš 15 p

     

Gvido Frīdenbergs un Māris Cela 14 p

     
           

Talsu novada rudens kausa izcīņa zolītē pensionāriem 5.posms

Arvīds Līnis 16 p

         

Kārlis Šteinbergs 13 (+92) p

     

Edgars Mednis 13 (+71) p

     
 

               zolmans

Arvīds Līnis  11 p

 

pēc 5.posmiem 

Gunārs Undrests 59 p

   

               zolmans

 

Gunārs Undrests 38 p

 
           

Talsu  novada kausa izcīņa dambretes ātspēlē 1. un 2.posms

1.posms

   

2.posms

Vilnis Rugājs  6 p

 

1

Aleksandrs Krivāns 6,5 p

Aleksandrs Krivāns 6 p

 

2

Vilnis Rugājs  6 p

Sandis Balmanis 5.5 p

 

3

Aldis Sīpols  5.5 p

pēc 2.kārtām   

Aleksandrs Krivāns un Vilnis Rugājs   38 p  

           

Jura Dembovska balvas izcīņa galda tenisā 1.posms

Arvis Šarovs

   

1

Austra Birzniece (Kandava)

Edgars Skore

   

2

Ina Šmēdiņa

Edijs Atmats

   

3

Inga Vērdiņa

           

Talsu  novada kausa izcīņas posms  sporta bridžā  

9.oktobra  rezultāti

         

Māris Raugulis 21 p

       

Māris Freimanis, Raitis Petrovskis un Jānis Dzenis 15 p

           
           
           

Talsu sporta nama kausa izcīņa BASKETBOLĀ

Roja

-

Sporta skola

56

-

77

Sporta skola 2

-

Veterāni

51

-

84

Štanga

-

Ugāle

76

-

65

Vandzene

-

Sporta skola

92

-

61

Veterāni

-

Vandzene

70

-

63

Ugāle

-

Narko Barons

56

-

108

           

Talsu sporta nama kausa izcīņa VOLEJBOLĀ

Ziemeļkurzeme

-

Sporta skola

2

-

3

Ziemeļkurzeme

-

Sk Krams

0

-

3

Sk Krams

-

Sporta skola

3

-

0

           

 

Sports 30.09.- 05.10

 

 

 

 

 

 

 

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga

 

Talsi/Triobet

-

Sk Pārgauja

3

-

11

 

Talsi/Triobet

-

Rubene

3

-

6

 
             

Republikas meistarsacīkstes florbolā 1.līga

 

Apelsīns (Talsi)

-

FK Kurši 2

8

-

5

 
             

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga

 

Talsu NSS

-

Leģions/Grobiņas n.

9

-

4

 
             

Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā

Talsi

-

 Cēsis

0

-

3

 
             

Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstes volejbolā

Talsu NSS

-

RVS

3

-

0

 

Talsu NSS

-

Liepājas RSS

0

-

3

 

Talsu NSS

-

Minusas VS

3

-

0

 
             

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā 

Talsi -  Pārdaugava

       

41

-

61

E.Jansons 16 p

65

-

56

R.Pūliņš 40 p

56

-

70

E.Gūtmanis 31 p

56

-

69

G.Buks 20 p

Talsi -  Pārdaugava 2

       

92

-

50

E.Jansons 33 p

Talsi -  Jūrmala

       

102

-

41

D.Talents 25 p

62

-

90

P.Neimanis 17 p

81

-

68

G.Buks 34p

Talsi -  Mārupes SC

       

89

-

49

E.Jansons 27 p un J.Vēveris 23 p

             

Talsu sporta nama kausa izcīņa šahā  

 

Aldis Sīpols 14 p

           

Ilgars Rebhuns 10,5 p

           

Jānis Sapels 8.5 p

           
             

Talsu sporta nama kausa izcīņa BASKETBOLĀ

 

Sporta skola

-

Sporta skola 2

84

-

59

 

Als_i

 

Sporta skola 2

73

-

71

 

Vandzene

-

Narko Barons

71

-

113

 

Štanga

-

Roja

60

-

51

 

Narko Barons

 

Als_i

107

-

72

 

Ugāle

-

Veterāni

67

-

89

 
             
             
             

Talsu  novada kausa izcīņas posms  sporta bridžā  

2.oktobra  rezultāti

           

Jānis Dzenis 23 p

           

Zintis Vicinskis 22 p

           

Andris Trūbs 21 p

           
             

Talsu  kausa izcīņa vasaras biatlonā

       

Vīrieši

     

Juniori

Lūsis Gints

   

1

Robalds Andris

Birkentāls Nauris

   

2

Zikovs Andrejs

Vanags Kārlis

   

3

Līdaks Ivo

Veterāni

     

C gr jaunieši

Neimanis Jānis

   

1

Birkentāls Renārs

Neimanis Gatis

   

2

Ēcis Pēteris

Aigars Lūsis

   

3

Bresme Aksels

D gr jaunieši

     

D gr meitenes

Reinbergs Gatis

   

1

Spruģevica Viktorija

   

 Tabūns Matīss

           

 Krišmanis Ulvis

           

E gr jaunieši

     

E gr meitenes

Brencis Roberts

   

1

Bernāne Karīna

Kārlsbergs Kristiāns

           

Alksnis Rinalds

           

F gr jaunieši

     

F gr meitenes

Šņoriņš Adriāns

   

1

Krišmane Luīze

Bresme Valters

   

2

Ance Volanska

Proživoits Rūdolfs

           

Supersprints

           

Birkentals Nauris

           

Lūsis Gints

           

Neimanis Jānis

           
 
 
Sports 22.09.- 28.09      
                     
  Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga      
    Talsi/Triobet - Fk Rīga 7 - 8 pagarinājumā    
    Talsi/Triobet - RTU/Inspecta 4 - 16      
                     
  Republikas meistarsacīkstes florbolā 1.līga      
    Apelsīns (Talsi) - RSU 8 - 2      
                     
  Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā     
    Talsi -  Dobele            
  U19 77 - 50 Miks Klaužs 21 p    
    Talsi -  Rīdzene            
  U14 60 - 43 R.Pūliņš 35 p    
  U15 72 - 40 E.Jansons 30 p    
  U16 81 - 55 E.Gūtmanis 27 p    
  U17 55 - 68 K.Zabiņaks 11 p    
  U19 30 - 74            
    Talsi -  Rīdzene 2            
  U16 82 - 57            
                     
  Talsu novada rudens kausa izcīņa zolītē pensionāriem 4.posms    
  1 Māris Šmithens 14.5 p              
  2 Gunārs Undrests 13 p                
  3 Mārīte Mūrniece 12.5 p              
                    zolmans Mārīte Mūrniece 11 p        
    pēc 4.posmiem  Gunārs Undrests 49 p          
                   zolmans   Gunārs Undrests 28 p        
                     
  Talsu novada kausa izcīņa tempo šahā  1.posms      
  1 Uģis Vēksne 12 p                
  2 Ilgvars Rebhuns 7,5 p                
  3 Jānis Sapels 7 p                
                     
  Talsu novada kausa izcīņa novusā  1.posms      
  1 Aldis Bišovs  10.5 (74.5) p            
  2 Aigars Aleksandrovs 10.5 (12.75) p            
  3 Alvils Cielēns 9 p                
                     
  Talsu sporta Halles kausa izcīņa telpu futbolā      
  1 Mērsrags                
  2 Vika                
  3 Verners & Co                
  4 KTG                
                     
  Talsu sporta nama kausa izcīņa BASKETBOLĀ      
    Sporta skola 2 - Vandzene 55 - 106      
    Štanga - Veterāni 77 - 72
Sports 15.09.- 21.09      
                     
  Republikas meistarsacīkstes florbolā Virslīga      
    Talsi/Triobet - Jelgavas nov. 8 - 4      
                     
  Latvijas Jaunatnes basketbola līgas meistarsacīkstes basketbolā   
  D grupu sabraukumi                  
  U-12 Talsi - Jelgava 44 - 56 D.Māls 23 p    
                     
  U-13 Talsi - Jelgava 64 - 10 P.Karkulis 16 p    
    Talsi - Dobele 111 - 13 P.Karkulis 21 p    
                     
  Talsu  novada kausa izcīņas posms  sporta bridžā      
    18.septembra  rezultāti              
  1-3.v Jānis Dzenis, Fēliks Kalniņš un Pēteris Poudžiunas 23 p 
Sports 08.09.- 14.09      
                     
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FLORBOLĀ  Elites līga     
                     
  par 3.vieta Adax - Pingvīni 12 - 5      
 
par 1.vieta Krauzers - Autogarant 3 - 5      
                     
  1 Autogarant                
  2 Krauzers                
  3 Adax                
                     
  Talsu novada rudens kausa izcīņa zolītē pensionāriem 3.posms    
  1 Mārīte Mūrniece 14 p                
  2 Gunārs Undrests 13.5 p              
  3 Edgars Mednis 13 p                
                   zolmans Gunārs Undrests 13 p      
    pēc 3.posmiem  Gunārs Undrests un Aldis Zanders 36 p    
                   zolmans Gunārs Undrests 21 p        
                     
  Talsu novada kausa izcīņa šaha ātrspēlē  1.posms      
  1 Ilgvars Rebhuns 7 p                
  2 Jānis Sapels 3 p                
   
 
 
 
 
3 Juris Dadzis 2 p  


Sacensību rezultāti 01.09.- 07.09  

Talsu novada meistarsacīkstes Brazīļu dambretē

1. Mārcis Mitlers 8 p

2. Vilnis Rugājs 5 p

3. Aldis Sīpols 2.5 p


Talsu novada sezonas atklāšanas turnīrs novusā

1. Aldis Bišovs 29 p

2. Alvils Cielēns 28 p

3. Raivo Bumbieris 27 p

 

Talsu  novada kausa izcīņas posms  sporta bridžā  

4.septembra  rezultāti

1. Māris Raugulis 29 p

2. Jānis Dzenis 29 p

3. Feliks Kalniņš 23 p

 


 Sacensību rezultāti 04.08- 10.08 

Kurzemes novada meistarsacīkstes '2014 NOVUSĀ    
  1 Kaspars Leitis 22 p  (Ventspils)            
  2 Kaspars Knipens 21 p  (Ventspils)            
  3 Alvils Cielēns 19 p (Talsi)            
  4 Ritvars Stalidzāns 18 p (Talsi)            
                     
  Leo Tomana kausa izcīņa makšķerēšanā    
  1 Igors Kude  3 p ( 5.06 kg)  (Talsi)            
  2 Renārs Purniņš  8 p (3.84 kg)  (Rīga)            
  3 Vasilijs Kosenko  9 p ( 3.31 kg)  (Pastende)            
  4 Raimonds Purniņš  12 p (3.51 kg)  (Rīga)            
 
  lielākā zivs - Līnis 2.07 kg  ( Igors Kude)      
                     
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FLORBOLĀ    
    Adax - Lauciene 10 - 1      
    Adax - Pingvīni 3 - 2 sm    
    Autogarant - Pingvīni 5 - 3      
    Pingvīni - Kandava 11 - 7      
    Vandzenes Metalurgs   - RROOOMM 4 - 3      
    Pingvīni - RROOOMM 5 - 7      
    Tukums - Kandava 0 - 5      
                     
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FUTBOLĀ    
    Krauzers - SIA  Artiuss 3 - 0      
    Fk Laidze juniors - Balgale 5 - 4      
    SIA  Artiuss - Wika 2 - 0      
    Kolka  - Talsu mežrūpniecība 4 - 2      
                 

Sacensību rezultāti 28.07.-03.08.

       
                   
 
Talsu novada Makšķerēšanas svētki bērniem un jauniešiem  
    līdz 7 gadiem     8 līdz 10 gadiem  
  1 Reinis Strauts 1 zivs Luara Nata Ramane 6 zivis
                   
    11 līdz 13 gadiem              
  1 Eduards Jonušs 25 zivis          
  2 Staņislavs Govriļa 15 zivis          
                   
  Talsu  novada vasaras kausa izcīņa zolītē pensionāriem 5.posms  
  1 Vilnis Volanskis 14 p          
  2 Nora Plivna 13.5 p          
  3 Andris Ozols 12 (+86)p          
                     zolmans Vilnis Volanskis 11 p    
    Vasaras kopvērtējums              
  1 Valdis Lapševskis 63 p          
  2 Jānis Jakubaitis 58.5 p          
  3 Ernests Krontāls 57 p          
  4 Aldis Zanders 55.5 p          
  5 Gunārs Undrests 53  p          
  6 Vilnis Volanskis 52.5  p          
                     zolmans Andris Ozols 36 p        
                   
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FLORBOLĀ  
    Tukums - Pingvīni 7 - 9    
    Tukums - RROOOMM 4 - 3 sm  
    Pingvīni - Lauciene 6 - 4    
    Lauciene - Autogarant 8 - 4    
                   
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FUTBOLĀ  
    Talsu mežrūpniecība - SIA  Artiuss 4 - 2    
    Mērsrags - Balgale 1 - 1    
    Wika - Balgale 5 - 1    
    Fk Laidze juniors - Mērsrags 2 - 6    
                   


  Sporta pasākumi   nākošai nedēļām (10 dienām)  
                   
5 18.30 Pastendes kauss-2014 pludmales volejbolā  5.posms Pastende
9 10.00 Lubes pagasta sporta spēles  Lube
10 7.00 L.Tomana kausa izcīņa makšķerēšanā Talsu ezers
10 10.00 " Pļavu kauss-2014 " pludmales volejbolā  5.posms Pļavas sp.b
                   
                   
13 9.00 Novada pensionāru rudens kausa izcīņas  1. posms zolītē Talsu SN
16 10.00 Virbi pagasta (pārvaldes) sporta spēles  Virbi
16 10.00 Lībagu pagasta (pārvaldes) sporta spēles  Selekcija
17 10.00 " Pļavu kauss-2014 " pludmales volejbolā  6.posms (noslēgums) Pļavas sp.b
                   

 


Sacensību rezultāti 21.07.-27.07.

       
                   
 
                 
  Latvijas Republikas meistarsacīkstes futbolā 2.līga  
    Laidze/ Talsi - Fk Bankava 2 - 0    
                   
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FLORBOLĀ  
    Pingvīni - RROOOMM 3 - 5    
    Vandzenes Metalurgs   - Kandava 5 - 6    
    Pingvīni - Vandzenes Metalurgs   3 - 10    
                   
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FUTBOLĀ  
    Fk Laidze  - Mērsrags 0 - 3    
    Talsu mežrūpniecība - Fk Laidze juniors 4 - 1    
    Wika - Kolka  4 - 1    
    SIA  Artiuss - Fk Laidze juniors 5 - 2    
    Balgale - Brabantia 1 - 1    
                   
                   
 
Sporta pasākumi   nākošai nedēļām (10 dienām)  
                   
30 9.00 Novada pensionāru vasara kausa izcīņas 6. posms zolītē Talsu SN
1 13.00 Novada meistarsacīkstes smaiļošanā un kanoe airēšanā Valdemārpils
2 10.00 Talsu novada meistarsacīkstes pludmales volejbolā Pļavas sp.b
2 10.00 Novada meistarsacīkstes smaiļošanā un kanoe airēšanā Valdemārpils
2 10.00 Valdemārpils pilsētas (pārvaldes) sporta spēles  Valdemārpils
2 10.00 Stendes pilsētas (pārvaldes) sporta spēles  Stende
3 9.00 Makšķerēšanas svētki bērniem un jauniešiem Talsu ezers
                   
                   
5 18.30 Pastendes kauss-2014 pludmales volejbolā  5.posms Pastende
6 9.00 Novada pensionāru rudens kausa izcīņas  1. posms zolītē Talsu SN
9 10.00 Lubes pagasta sporta spēles  Selekcija
10 7.00 L.Tomana kausa izcīņa makšķerēšanā Talsu ezers
10 10.00 " Pļavu kauss-2014 " pludmales volejbolā  5.posms Pļavas sp.b
                   


           
Sacensību rezultāti uz 07.07.-14.07.
  Talsu  novada vasaras kausa izcīņa zolītē pensionāriem 5.posms    
  1 Valdis Lapševskis 15 p              
  2 Aldis Zanders 14 p                
   
 
 
 
 
3 Māris Šmithens 13 p                
                   zolmans Josifs Kuzenko 12 p      
    pēc 5.posmiem  Valdis Lapševskis 60.5 p      
                     zolmans Andris Ozols un Valdis Lapševskis 30 p    
                     
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FLORBOLĀ    
    Tukums - Vandzenes Metalurgs   6 - 2      
    Tukums - Kandava 7 - 4      
    Autogarant - Adax 5 - 4      
    Pingvīni - Adax 5 - 3      
                     
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FUTBOLĀ    
    Wika - Krauzers 0 - 1      
    Krauzers - Talsu mežrūpniecība 0 - 2      
                     
                     
                     
 
Sporta pasākumi   nākošai nedēļām (10 dienām)    
                     
                     
15 11.00 Kurzemes novada meistarsacīkstes futbolā U-12 gr. Talsu stadions
19 10.00 Laucienes pagasta (pārvaldes) sporta spēles  Pļavas  
19 10.00 Ģibuļi pagasta (pārvaldes) sporta spēles  Pastende  
19 17.00 Latvijas Republikas meistarsacīkstes futbolā 2.līga Laidze-Grobiņas SC Laidze  
22 18.30 Pastendes kauss-2014 pludmales volejbolā  4.posms Pastende  
                     
                     
26 10.00 Balgales pagasta (pārvaldes) sporta spēles  Dursupe  
26 10.00 Sabiles pārvaldes sporta spēles  Sabile  
27 10.00 " Pļavu kauss-2014 " pludmales volejbolā  4.posms Pļavas sp.b  
27 16.00 Latvijas Republikas meistarsacīkstes futbolā 2.līga Laidze-Fk Bankava Laidze  
30 9.00 Novada pensionāru vasara kausa izcīņas 6. posms zolītē Talsu SN  
                     
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FUTBOLĀ    
18.07 20.00 Virbi   Talsu mežrūpniecība - SIA  Artiuss        
                     
19.07 18.00 Pastende   Brabantia - Mērsrags    
19.07 20.00 Balgale   Balgale - Krauzers    
                     
20.07 16.00 Laidze   Fk Laidze juniors - Wika      
20.07 17.30 Laidze   Fk Laidze  - Ķūļciems    
20.07 20.00 Mērsrags   Mērsrags - Kolka       
               

 
Sacensību rezultāti uz 30.06-06.07.
       
                   
                   
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FUTBOLĀ  
    Brabantia - SIA  Artiuss 1 - 8    
    Ķūļciems - Balgale 4 - 2    
                   
                   
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FLORBOLĀ  
    RROOOMM - Vandzenes Metalurgs   7 - 6    
    Tukums - Pingvīni 3 - 2    
    Krauzers - Lauciene 10 - 4    
    Autogarant - Pingvīni 7 - 0    
    Adax - Krauzers 2 - 5    
    Kandava - Vandzenes Metalurgs   7 - 4    
    Adax - Lauciene 11 - 4    
    Kandava - RROOOMM 7 - 1    
                   
                   
                   
 
Sporta pasākumi   nākošai nedēļām (10 dienām)  
                   
8 18.30 Pastendes kauss-2014 pludmales volejbolā  3.posms Pastende
9 9.00 Novada pensionāru vasara kausa izcīņas 5. posms zolītē  
9 11.00 Kurzemes novada meistarsacīkstes futbolā U-9 gr. Talsu stadions
                   
12 10.00 Jūras svētki Roja, Mērsrags
12 17.00 Latvijas Republikas meistarsacīkstes futbolā 2.līga Fk Nīca-Laidze Rude
13 10.00 " Pļavu kauss-2014 " pludmales volejbolā  3.posms Pļavas sp.b
                   
                   
15 11.00 Kurzemes novada meistarsacīkstes futbolā U-12 gr. Talsu stadions
19 10.00 Laucienes pagasta (pārvaldes) sporta spēles  Pļavas
19 10.00 Ģibuļi pagasta (pārvaldes) sporta spēles  Pastende
19 17.00 Latvijas Republikas meistarsacīkstes futbolā 2.līga Laidze-Grobiņas SC Laidze
22 18.30 Pastendes kauss-2014 pludmales volejbolā  4.posms Pastende
                   
                   
                   
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FLORBOLĀ Talsu SN
9.07 19.00 Pingvīni - Kandava          
  20.00 Tukums - Vandzenes Metalurgs          
  21.00 Tukums - Kandava          
                   
13.07 14.00 Autogarant - Adax          
  15.00 Pingvīni - Adax          
                   
                   
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FUTBOLĀ  
11.07 19.00 Talsi   Wika - Krauzers      
11.07 20.30 Virbi   Talsu mežrūpniecība - Fk Laidze juniors  
13.07 15.00 Laidze   Fk Laidze  - Ķūļciems  
                   


Sacensību rezultāti 16.06.-29.06.
         
                     
                     
  Talsu  novada vasaras kausa izcīņa zolītē pensionāriem 4.posms    
  1 Jānis Jakubaitis 16 p                
  2 Silvija Lauva 13.5 p                
   
 
 
 
 
3 Uldis Girniuss 13 p                
                     zolmans Gunārs Undrests 13 p          
    pēc 4.posmiem  Jānis Jakubaitis 46.5 p          
                       zolmans Andris Ozols 25 p    
                     
                     
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FUTBOLĀ    
    Balgale - Fk Laidze  1 - 10      
    Mērsrags - Krauzers 0 - 2      
    Ķūļciems - Kolka  3 - 1      
    Brabantia - Fk Laidze juniors 7 - 3      
    Krauzers - Brabantia 12 - 2      
    SIA  Artiuss - Ķūļciems 2 - 0      
    Talsu mežrūpniecība - Wika 1 - 2      
    Kolka  - Brabantia 2 - 4      
    Fk Laidze  - SIA  Artiuss 0 - 2      
                     
 
Sporta pasākumi   nākošai nedēļām (10 dienām)    
                     
04.-06.07   Talsu pilsētas svētki    
5   Vislatvijas Līnijdeju Festivāls Talsu sp.halle
6   Vislatvijas Līnijdeju Festivāls Talsu sp.halle
8 18.30 Pastendes kauss-2014 pludmales volejbolā  3.posms Pastende  
9 9.00 Novada pensionāru vasara kausa izcīņas 5. posms zolītē    
                     
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FLORBOLĀ Talsu SN  
2.07 18.00 RROOOMM - Vandzenes Metalurgs            
  19.00 Tukums - Pingvīni            
  20.00 Krauzers - Pingvīni            
  21.00 Autogarant - Lauciene            
                     
6.07 14.00 Autogarant - Pingvīni            
  15.00 Adax - Krauzers            
  16.00 Kandava - Vandzenes Metalurgs            
  17.00 Adax - Lauciene            
  18.00 Kandava - RROOOMM  
 
 
 

Sacensību rezultāti uz 02.-07.06
 
         
                     
  Novada  sporta spēles vasaras posms            
  2014.gads              
  Makšķerēšana              
  1 Igors Kude (Lībagi) 6.50 kg 1 Marika Valdmane (Lībagi) 2.60 kg  
   
 
 
 
 
2 Juris Bleiders (Lībagi)  3.72 kg            
  3 Andris Žurakovskis (Mērsrags)  2.75 kg            
                     
  1 Lībagi 4 p ( 12.82 kg)              
  2 Mērsrags 8 p ( 5.74 kg)              
  3 Talsi  10 p ( 4.30 kg)                
                     
  Futbols                
  1 Vandzene  ( Artūrs Ronis, Gatis Blumbahs, Juris Kurovskis, Edgars Aleksējevs, 
                       Edgars Lasenbergs, Kristaps Šteinbergs, Kaspars Šteinbergs, Jānis Bete,  
                         Jānis Zuļķis, Verners Jurkāns, Gatis Lasenbergs, Rūdis Lasenbergs)  
  2 Mērsrags                
  3 Talsi                
                     
  Ģimeņu stafete                
    1.grupa                
  1 Solovjovu ģimene (Lauciene) -Ernests, Kristaps, Ilze, Oļegs    
  2 Frīdenbergu ģim. (Balgale)            
  3 Ragovsku ģim (Valdemārpils)            
                     
    2.grupa                
  1 Matisonu ģimene (Valdemārpils)- Krista, Līga-Laima, Laura, Lauris    
  2 Lobodu ģimene (Ģibuļi)               
  3 Frīdenbergu ģim. (Mērsrags)            
                     
    3.grupa                
  1 Lobodu ģimene (Ģibuļi)  Valērijs, Ilze, Kristaps,           
  2 Lauru ģim. (Mērsrags)              
  3 Tarasovu ģim (Sabile)              
                     
    4.grupa                
  1 Olektu ģim (Roja )  ( Laila. Katerīna, Guntis)            
  2 Lobodu ģimene (Ģibuļi)               
  3 Akmeņlauku ģim (Sabile)             
                     
    5.grupa                
  1 Prūšu ģim (Virbi) ( Krista, Marta. Artis)            
  2 Frīdenbergu ģim. (Mērsrags)            
  3 Indruškēviču ģim. (Mērsrags)            
                     
    6.grupa                
  1 Kalderausku-Ukavicu ģim (Ģibuļi) (Patriks, Raimonda, Valdis)      
  2 Kalderausku-Vecmaņu ģim (Ģibuļi)              
  3 Kalderausku-Kramēnu ģim (Ģibuļi)              
    kopvērtējums  Ģimeņu stafete            
  1 Ģibuļi                
  2 Mērsrags                
  3 Valdemārpils                
                     
  Vieglatlētika                
    60 metru skrējiens                
    1.grupa                
  1 Edgars Jansons (Mērsrags) 1 Anna Laura Krauze (Lauciene)  
  2 Roberts Jaunozols (Roja) 2 Lizete Kļaviņa (Talsi)    
  3 Mārcis Červoņikovs (Sabile) 3 Dita Upesjure (Mērsrags)   
          3 Elīna Medne (Roja)    
    2,grupa                
  1 Valērijs Loboda (Ģibuļi)   1 Ilze Trukšane (Roja)    
  2 Leonīds Zīverts (Mērsrags) 2 Liene Lismente (Roja)    
  3 Māris Simpermanis (Lībagi) 3 Ilze Loboda (Ģibuļi)    
    3,grupa                
  1 Agris Blumbergs (Ģibuļi)  1 Ināra Zvīdre (Lauciene)  
  2 Uldis Zaļkalns (Mērsrags)  2 Liena Švarca (Lībagi)     
  3 Gaidis Gailītis (Mērsrags) 3 Daiga Auziņa (Mērsrags)  
                     
    Tāllekšana                
    1.grupa                
  1 Roberts Jaunozols (Roja) 1 Anna Laura Krauze (Lauciene)  
  2 Dāvis Ūdris (Ģibuļi)     2 Kristīne Jansone (Vandzene)  
  3 Jānis Motivāns (Valdemārpils) 3 Lizete Kļaviņa (Talsi)    
    2,grupa                
  1 Māris Simpermanis (Lībagi) 1 Gunita Tālberga (Valdgale)  
  2 Ģirts Zanders (Roja)     2 Ilze Loboda (Ģibuļi)    
  3 Aigars Gūtšmits (Mērsrags) 3 Liene Lismente (Roja)    
    3,grupa                
  1 Agris Blumbergs (Ģibuļi)   1 Dace Jaunzenme (Roja)   
  2 Gaidis Gailītis (Mērsrags) 2 Marina Bulkina (Stende)  
  3 Kaspars Kalniņš (Talsi)   3 Ināra Zvīdre (Lauciene)  
                     
    Lodes grūšana                
    1.grupa                
  1 Guntis Eizenbergs (Valdemārpils)  1 Santa Roze (Virbi)    
  2 Kalvis Liepa (Talsi)      2 Undīne Paipala (Ģibuļi)  
  3 Roberts Jaunozols     3 Zanda ziemele (Lībagi)  
                     
    2,grupa                
  1 Valērijs Loboda (Ģibuļi)   1 Eva Palameika (Valdemārpils)  
  2 Inguss Eizenbergs (Valdgale)  2 Ilze Trukšāne (Roja)    
  3 Māris Simpermanis (Lībagi) 3 Ilze Loboda (Ģibuļi)    
    3,grupa                
  1 Viktors Poremskis (Roja) 1 Hermīne Bajāre (Ģibuļi)   
  2 Kaspars Kalniņš (Talsi)   2 Indra Valberga (Valdemārpils)  
  3 Mārcis Štrobinders (Talsi) 3 Dace Jaunzenme (Roja)   
                     
    1000 m skrējiens     apm 500 m skrējiens    
    1.grupa     1.grupa          
  1 Edgars Dravnieks (Roja)   1 Sabīne Goldberga (Talsi)  
  2 Mārtiņš Rēvalds (Mērsrags) 2 Marta Rubene (Talsi)    
  3 Edgars Jansons (Mērsrags) 3 Kristīne Jansone (Vandzene)  
    2,grupa     2,grupa      
  1 Aigars Gūtšmits (Mērsrags) 1 Liene Lismete-Kviese    
  2 Ģirts Zanders (Roja)     2 Gunita Tālberga (Valdgale)  
  3 Leonīds Zīverts (Mērsrags) 3 laura Telle-Freimane (Lībagi)  
    3,grupa     3,grupa      
  1 Normunds Dūda (Roja)   1 Ināra Zvīdre (Lauciene)  
  2 Guntars Doniņš (Roja)   2 Vizbulīte Puriņa (Roja)    
  3 Arvis Reinholds (Roja)   3 Daida Auziņa (Mērsrags)  
                     
    Tāllekšanas Stafete                
  1 Roja (Elīna Medne, Ilze Trukšane, Liene Lismente-Kviese, Ēriks Niegliņš, Roberts Jaunozols,Krists Lisments-Kviesis)
  2 Balgale                
  3 Lauciene                
    6 x 60 m Stafete                
  1 Roja (Elīna Medne, Ilze Trukšane, Evita Vaviļina, Ēriks Niegliņš, Roberts Jaunozols,Krists Lisments-Kviesis)
  2 Vandzene                
  3 Lauciene                
    Vieglatlētikas Kopvērtējums            
  1 Roja                
  2 Ģibuļi                
  3 Lauciene                
                     
                     
  " Pentangs "                
  1 Māris Simpermanis (Lībagi) 1 Laine Damberga (Vandzene)  
  2 Juris Popmanis (Ģibuļi)   2 Inga Garsila (Valdgale)  
  3 Roberts Akmeņlauks (Sabile) 3 Iluta Ērkšķe (Stende)    
    Pentanga  kopvērtējums            
  1 Vandzene                
  2 Ģibuļi                
  3 Stende                
                     
  Veiklības stafete                
  1 Talsi ( Marta Rubene, Annija Ādmīdiņa, kaspars Sakniņš, Emīls hartmanis, Andris Robalts, Miks Klaužs)
  2 Sabile                
  3 Dundaga                
                     
  Auto stumšana                
  1 Balgale ( Dainis Zāģeris, Oskars Pakšiņš, Ulvis ķirsis, Kristiāns Frunza)    
  2 Roja                
  3 Vandzene                
                     
  Volejbols sievietes                  
  1 Lauciene ( Zane kalniņa, Ilze Višņevska, Baiba Grdrovica )    
  2 Lībagi                
  3 Roja                
                     
  Volejbols vīrieši                
  1 Dundaga (  Jānis Zingniks, Kristaps Šepte, Kaspars Kristiņš)    
  2 Talsi                
  3 Sabile                
                     
  Basketbols sievietes                  
  1 Roja ( Dace Jaunzeme, Guntra Stocka, Evita Dubure, Tatjana Kirilova)    
  2 Sabile                
  3 Virbi                
                     
  Basketbols vīrieši                
  1 Valdemārpils ( Guntis Eizenbergs, Reinis Alsbergs, Rihards Lomažs)    
  2 Vandzene                
  3 Roja                
                     
  Vasaras posma kopvērtējums            
  1 Ģibuļi 124 p                
  2 Roja 121 p                
  3 Talsi 121 p                
                     
   Talsu novada 2014.gada sporta spēļu kopvērtējums     
  1 Talsi    240 p                
  2 Mērsrags 221                
  3 Roja 220  p                  
  4 Valdemārpils 220 p              
  5 Lauciene 217 p                
  6 Sabile 214 p                
                     
  Republikas meistarsacīkstes '2014  FUTBOLĀ    
    Laidze  - Kuldīga 4 - 5      
                     
                     
                     
  Talsu  novada vasaras kausa izcīņa zolītē pensionāriem 3.posms  
  1 Edgars Mednis 14.5 p              
  2 Valdis Lapševskis 14 p              
  3 Helmuts Neimanis 13 p              
                     zolmans Andrejs Lasenbergs 11 p      
    pēc 3.posmiem  Valdis Lapševskis 35.5 p      
                       zolmans Andris Ozols 18 p     
                     
                     
  Talsu novada meistarsacīkstes '2014  FUTBOLĀ    
    Wika - Mērsrags 4 - 0      
    Brabantia - Wika 0 - 3  

Sacensību rezultāti 26.05-01.06.
         
                     
                     
  Novada  sporta spēles vasaras posms            
  2014.gads                
  Makšķerēšana                
  1 Igors Kude (Lībagi) 6.50 kg 1 Marika Valdmane (Lībagi) 2.60 kg  
 
2 Juris Bleiders (Lībagi)  3.72 kg            
  3 Andris Žurakovskis (Mērsrags)  2.75 kg            
                     
  1 Lībagi 4 p ( 12.82 kg)              
  2 Mērsrags 8 p ( 5.74 kg)              
  3 Talsi  10 p ( 4.30 kg)                
                     
  Futbols                
  1 Vandzene  ( Artūrs Ronis, Gatis Blumbahs, Juris Kurovskis, Edgars Aleksējevs, 
                       Edgars Lasenbergs, Kristaps Šteinbergs, Kaspars Šteinbergs, Jānis Bete,  
                         Jānis Zuļķis, Verners Jurkāns, Gatis Lasenbergs, Rūdis Lasenbergs)  
  2 Mērsrags                
  3 Talsi                
                     
                     
  Talsu  novada vasaras kausa izcīņa zolītē pensionāriem 2.posms  
  1 Kārlis Reimats 15.5 p                
  2 Vilnis Volanskis 13 p                
  3 Antonija Tāse 12 (+89) p              
                     zolmans Andris Ozols 10 p           
    pēc 2.posmiem  Kārlis Reimats 24 p            
                       zolmans Andris Ozols un Uldis Girniuss 12 p   
                     
                     
                     
 
 
Sporta pasākumi   nākošai nedēļām (10 dienām)
   
                     
                     
2 15.00 Orientēšanās sacensības ZIG-ZAG  ( Roja)    
4 9.00 Novada pensionāru vasara kausa izcīņas 3. posms zolītē Talsu SN  
                     
7 10.00 Talsu novada sporta spēles  Valdemārpils  
8 16.00 Latvijas Republikas meistarsacīkstes futbolā 2.līga Kuldīga-Laidze  Kuldīga  
                     
9 15.00 Orientēšanās sacensības ZIG-ZAG  ( Vēžezera)    
14 7.00 Novada meistarsacīkstes makšķerēšanā meistarklasē Talsu ezers  
14 10.00 Latvijas sporta veterānu spartakiāde pludmales volejbols Jūrmala  
15 10.00 " Pļavu kauss-2014 " pludmales volejbolā  1.posms Pļavas sp.b  
                     
                     
                     
 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
0º C
Rīt:
-0.5º C