Otrdiena, 19. jūnijs
Šodien sveicam: Viktors, Nils

Ritma dejas

SENIORU DEJU KOPA „SARMA”

Balgales tautas nams

 

Vadītāja: Dainuvīte Mirecka

Tel.: 28357849

Nodarbību laiks: ceturtdienās, plkst. 11.00 – 13.00

Lai veicinātu vecāku cilvēku aktivizēšanos, pasivitātes un izolācijas pārvarēšanu, radusies senioru deja. Tā ir īpaša dejas forma, kura ievēro vecāku cilvēku vajadzības un spējas.

Deju kopa „Sarma” dibināta 2001.gadā un bija viens no pirmajiem senioru deju kolektīviem Latvijā. Šobrīd deju kopā dejo 15 dalībnieces , 49 – 65 gadus jaunas, možas un enerģiskas. Savu dejotprasmi „Sarma” rādījusi dažādos festivālos un sadančos Rīgā, Jūrmalā, Valkā, Apē, Limbažos, Salaspilī, Ogrē, Ventspilī, Kandavā, Saldū, Rojā, Sabilē un Talsos. 


SIEVIEŠU DEJU GRUPA „AFRODĪTES”

Vandzenes tautas nams

Vadītāja: Linda Jansone

Tel.: 29506505

E-pasta adrese: linjan@inbox.lv

Nodarbību laiks: otrdienās un ceturtdienās, plkst. 19.00 – 20.00

„Afrodītes” savu darbību sāka 1998.gadā un 2011.gadā atzīmēja 15 gadu jubileju. „Afrodītes” ir krāsainas, mainīgas, ātras un idejām bagātas dāmas. Ar      saviem krāšņajiem koncertnumuriem kolektīvs kuplina    ne vienu vien svētku programmu kāzās, dzimšanas dienās un citos svētkos. Deju grupa „Afrodītes” ik gadu piedalās arī aerobikas festivālā. 


DEJU GRUPA „MŪSDIENU DEJAS” (1.-4.klases skolēniem)

Lībagu BLPC

Vadītāja: Dagnija Āboltiņa

Tel.: 28365314

E-pasta adrese: dagnija_i@inbox.lv

Nodarbību laiks: otrdienās, plkst. 14.30 – 15.30

2011. gada septembrī, pateicoties Lībagu sākumskolas tautisko deju kolektīvu „Dzītariņš” un „Dzītariņi” vadītājas Sandras Znotiņas iniciatīvai, Dagnija Āboltiņa nodibināja jaunu deju grupu „Mūsdienu dejas” 1.-4. Klases skolēniem. Pašlaik deju grupas nodarbības aktīvi apmeklē vairāk nekā 20 bērni. Nodarbībās skan atraktīva un jautra mūzika, savukārt deju grupas vadītāja ir vispusīga un zinoša, tāpēc horeogrāfijā tiek izmantoti dažādi deju stili. Katra nodarbība sākas ar iesildīšanos, nodarbības vidusdaļā bērni atkārto vai apgūst jaunus deju soļus, kas pēc tam tiek izmantoti topošajā dejā. Nodarbības nobeiguma daļā tiek izpildīti stiepšanās vingrinājumi. Grupas „Mūsdienu dejas” dalībnieki uz nodarbībām nāk labprāt, viņi ir gatavi daudz mācīties, lai varētu izpildīt aizvien sarežģītākus deju elementus. Grupa „Mūsdienu dejas” plāno uzstāties Lībagu brīvā laika pavadīšanas centra un Lībagu sākumskolas rīkotajos pasākumos, kā arī iespēju robežās uzstāties ārpus pagasta robežām.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas