Ceturtdiena, 23. marts
Šodien sveicam: Mirdza, Žanete, Žanna

Pilsētu un pagastu pārvaldes

 

 Sīkāku informāciju par Talsu novada pilsētu un pagastu pārvaldēm

skatīt sadaļā NOVADS vai klikšķinot uz pārvaldes nosaukuma

Pārvaldes nosaukums,
nolikums
Pārvaldes vadītājs,
tālrunis, epasts
Pārvaldes e-pasts
Juris Upmalis
26162380
juris.upmalis@talsi.lv
balgale.parvalde@talsi.lv

Kitija Vecmane
26554681
kitija.vecmane@talsi.lv
 
 
Andris Grīnbergs
26514956
andris.grinbergs@talsi.lv
 ive.parvalde@talsi.lv
 
Inga Kadiķe Skadiņa
26159950
inga.kadike@talsi.lv
 
 
 
Solveiga Stalidzāne
26308401
solveiga.stalidzane@talsi.lv
 laidze.parvalde@talsi.lv
 
Juris Upmalis
26162380
juris.upmalis@talsi.lv
 lauciene.parvalde@talsi.lv
Lauma Jaunpujēna
29484177, lauma.jaunpujena@talsi.lv
libagi.parvalde@talsi.lv
  
Andris Grīnbergs
26514956
andris.grinbergs@talsi.lv
lube.parvalde@talsi.lv
Zigmunds Brunavs
63232141; 29241605
zigmunds.brunavs@talsi.lv
sabile.parvalde@talsi.lv
Andis Āboliņš
22161212
andis.abolins@talsi.lv
stende.parvalde@talsi.lv
Egils Alsbergs
25660225
tālr./fakss 63254889
strazde.parvalde@talsi.lv
Talsu pilsētas pārvalde
 Ģirts Kalnbirze
28381080
63220857
girts.kalnbirze@talsi.lv
talsi.parvalde@talsi.lv

Andris Grīnbergs
26514956
andris.grinbergs@talsi.lv
valdemarpils.parvalde@talsi.lv
Jana Robalde
63291253, 26164923,
jana.robalde@talsi.lv
valdgale.parvalde@talsi.lv
Iveta Jansone
29496347
iveta.jansone@talsi.lv
vandzene.parvalde@talsi.lv
 
Egils Alsbergs
25660225
egils.alsbergs@talsi.lv
virbi.parvalde@talsi.lv

 

 

Notikumu kalendārs

Marts, 2017
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Tīkla kamera


Skatīt tiešraidi no tīkla kameras

Laika ziņas

Aptauja

Par kuru Aleksandra Pelēča literārās prēmijas pretendentu 2017. gadā jūs balsojat?