Pirmdiena, 22. oktobris
Šodien sveicam: Īrisa, Irīda

Pilsētu un pagastu pārvaldes

 

 Sīkāku informāciju par Talsu novada pilsētu un pagastu pārvaldēm

skatīt sadaļā NOVADS vai klikšķinot uz pārvaldes nosaukuma

Pārvaldes nosaukums,
nolikums
Pārvaldes vadītājs,
tālrunis, epasts
Pārvaldes e-pasts
Juris Upmalis
26162380
juris.upmalis@talsi.lv
balgale.parvalde@talsi.lv

Kitija Vecmane
26554681
kitija.vecmane@talsi.lv
 
 
Andris Grīnbergs
26514956
andris.grinbergs@talsi.lv
 ive.parvalde@talsi.lv
 
Ķūļciema pagasta pārvaldes p.i.
Juris Upmalis
26162380
tālr./fakss 63254889
 
 
 
Solveiga Stalidzāne
26308401
solveiga.stalidzane@talsi.lv
 laidze.parvalde@talsi.lv
 
Juris Upmalis
26162380
juris.upmalis@talsi.lv
 lauciene.parvalde@talsi.lv
Lauma Jaunpujēna
29484177, lauma.jaunpujena@talsi.lv
libagi.parvalde@talsi.lv
  
Andris Grīnbergs
26514956
andris.grinbergs@talsi.lv
lube.parvalde@talsi.lv
Zigmunds Brunavs
63232141; 29241605
zigmunds.brunavs@talsi.lv
sabile.parvalde@talsi.lv
Andis Āboliņš
22161212
andis.abolins@talsi.lv
stende.parvalde@talsi.lv
Egils Alsbergs
25660225
tālr./fakss 63254889
strazde.parvalde@talsi.lv
Talsu pilsētas pārvalde
 
Talsu pilsētas pārvaldes vadītājs
Normunds Strēlnieks
29294295
normunds.strelnieks@talsi.lv


talsi.parvalde@talsi.lv

Andris Grīnbergs
26514956
andris.grinbergs@talsi.lv
valdemarpils.parvalde@talsi.lv
Jana Robalde
63291253, 26164923,
jana.robalde@talsi.lv
valdgale.parvalde@talsi.lv
Marika Grohjacka
28642346
marika.grohjacka@talsi.lv
vandzene.parvalde@talsi.lv
 
Egils Alsbergs
25660225
egils.alsbergs@talsi.lv
virbi.parvalde@talsi.lv

 

 

Notikumu kalendārs

Oktobris, 2018
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk