Otrdiena, 31. marts
Šodien sveicam: Gvido, Atvars

Pasākumu kalendārs


 SPORTA NORISES  TALSU NOVADĀ APRĪLĪ
 
 

Kad?

Cikos?

Kas?

Norises vieta?

Talsos

01.04.

10.00

Talsu novada skolu sacensības florbolā (2001.–2002.)

Talsu Valsts ģimnāzija

02.04.

19.00

 

Talsu novada kausa izcīņas seriāla sacensības sporta bridžā

Talsu sporta nams

 

04.04.

10.00

Talsu novada kausa izcīņas 7. posms šaha ātrspēlē

Talsu sporta nams

 

04.04.

10.00

Novada meistarsacīkstes 100 lauciņu dambretē

Talsu sporta nams

 

04.04.

11.00

Galda tenisa sacensības, komandas Talsi –Tukums

Talsu sporta nams

 

08.04.

9.00

Novada pensionāru pavasara kausa izcīņas 5. posms zolītē

Talsu sporta nams

 

08.04.

10.00

Kurzemes novada skolu sacensības florbolā (1996.–1998.)

Talsu Valsts ģimnāzija

 

09.04.

19.00

 

Talsu novada kausa izcīņas seriāla sacensības sporta bridžā

Talsu sporta nams

 

10.04.

10.00

Talsu novada sporta spēļu ziemas posms Bērnudārzu diena

Talsu sporta halle

 

11.04.

10.00

Talsu kauss volejbolā veterāniem

Talsu sporta halle

11.04.

10.00

Novada meistarsacīkstes badmintonā

Talsu 2. vsk.

11.04.

10.00

LR meistarsacīkstes novusā jauktās dubultspēles ½ fināls

Talsu sporta nams

11.04.

11.00

Galda tenisa sekcijas gadadienas turnīrs

Talsu sporta nams

12.04.

10.00

Talsu novada kausa izcīņas 3. un 4. posms

dambretes četrcīņā

Talsu sporta nams

 

12.04.

10.00

Novada meistarsacīkstes novusā veterāniem

Talsu sporta nams

12.04.

17.00

LR meistarsacīkstes basketbolā veterāniem Talsi – Price House

Talsu sporta nams

 

13.04.

16.00

Orientēšanās sacensības ZIG–ZAG

 

Kamparkalns

16.04.

19.00

Talsu novada kausa izcīņas seriāla sacensības sporta bridžā

Talsu sporta nams

 

18.04.

7.00

Novada meistarsacīkstes makšķerēšanā meistarklasē

Sabile, Abava

 

18.04.

10.00

Latvijas novadu čempionāts skriešanā

Talsu nov.

18.04.

10.00

Talsu novada kausa izcīņas šaha ātrspēlē 8. posms (noslēgums)

Talsu sporta nams

 

18.04.

11.00

Jura Dembovska piemiņas balvas izcīņas galda tenisā 7. posms (noslēgums)

Talsu sporta nams

 

19.04.

9.00

Novada kausa izcīņas 8. posms zolītē (noslēgums)

Valdemārpils

19.04.

10.00

Novada meistarsacīkstes novusā (izloze) dubultspēlēs

Talsu sporta nams

 

20.04.

16.00

 

Orientēšanās sacensības ZIG–ZAG

 

Sukturi 2

22.04.

9.00

Novada pensionāru pavasara kausa izcīņas 6. posms zolītē

Talsu sporta nams

 

23.04.

10.00

Talsu novada skolu sacensības „Krosa stafetēs”

Vandzene

 

23.04.

19.00

 

Talsu novada kausa izcīņas seriāla sacensības sporta bridžā

Talsu sporta nams

 

25.04.

10.00

Talsu novada kausa izcīņas šaha ātrspēlē 8. posms (noslēgums)

Talsu sporta nams

25.04.

 

Suņu izstāde – sacensības

Talsu sporta halle

26.04.

12.30

 

Starptautiskais Ulda Kundziņa turnīrs svaru bumbu celšanā

Talsu sporta nams

 

30.04.

19.00

 

Talsu novada kausa izcīņas seriāla sacensības sporta bridžā

Talsu sporta nams

 

 

 

Talsu novada meistarsacīkstes volejbolā

(pēc atsevišķa kalendāra)

Sestdienas un

svētdienas

 

 

Talsu novada meistarsacīkstes basketbolā (pēc atsevišķa kalendāra)

Sestdienas un

svētdienas

 

 

Talsu novada čempionāts zāles futbolā

(pēc atsevišķa kalendāra)

Sestdienas un

svētdienas

Laucienes pagastā

02.04

19.00

„Pļavmuižas kausa 2015” 5. posms novusā junioriem un senioriem

Pļavmuižas saieta nams

04.04

10.00

„Laucienes kauss 2014/15” florbolā, fināls, Cerību kauss, noslēgums

Sporta centrs

17.04

19.00

„Laucienes kausa 2014/15” 13. posms zolītē 

Sporta centrs

17.04

19.00

„Pļavmuižas kausa 2015” 6. posms novusā junioriem un senioriem

Pļavmuižas saieta nams

24.04

10.00

„Laucienes kausa 2014/15” zolītē (noslēg.)

Sporta centrs

24.04

20.00

IV dubultspēles novusā „Arņa Bergmaņa kauss 2015”

Pļavmuižas saieta nams

25.04

10.00

Lielā talka

Pļavu ezera sporta bāze

26.04

10.00

„Laucienes kausa 2014/15” 5. posms novusā

Sporta centrs

Sabiles sporta centrā

01.-12.04.

 

Basketbola nometne U–14 (Gruzija)

3 pārbaudes spēles pēc īpaša kalendāra

Sporta centrs

04.04.

13.00

Teniss – Sabiles kausa izcīņa, pusfināls

Halle

18.04.

12.00

Svarcelšana – trīscīņa

Halle

18.04.

12.30

Volejbols, izbraukuma spēles

Smārde

19.04.

11.00

Teniss – Sabiles kausa izcīņa, fināls

Halle

26.04.

12.00

Riteņbraukšana – ar kopējo startu 29 km, ar atsevišķo startu 14,5 km

Abavciema apkārtne

Pastendes sporta centrā

12.04.

9.00

„Ģibuļu pagasta kausa 2015” 13. posms zolītes spēlē

 

10.04.

14.00

Pastendes pamatskolas Ģimeņu sporta diena

 

19.04.

9.00

„Ģibuļu pagasta kausa 2015” 14. posms (noslēgums) zolītes spēlē

 

25.04.

9.00

Lielā talka

 

Ķūļciema pagastā

10.04.

19.00

Ķūļciema pavasara turnīrs zolītē

BLPC

 

 

 

 

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
4º C
Rīt:
3.5º C