Trešdiena, 4. marts
Šodien sveicam: Alise, Auce

Pasākumu kalendārs


 SPORTA NORISES  TALSU NOVADĀ MARTS  2015.gads   
Kad?
 

Cikos?

Kas?

Norises vieta?

 

Talsos

 

01.03.

10.00

Talsu novada sacensības novusā

Talsu sporta nams

01.03.

10.00

Rojas kausa izcīņas posms zolītē

Rojupe

01.03.

14.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā
SK Jēkabpils Lūši - Talsi

Jēkabpils

 

04.03.

10.00

Talsu novada skolu sacensības florbolā
(99.-2000; 96.-98.)

Talsu Valsts Ģimnāzija

 

04.03.

19.00

Talsu novada skriešanas seriāla sacensības

Talsu sporta halle

05.03.

19.00

Talsu novada kausa izcīņas seriāla sacensības sporta bridžā

Talsu sporta nams

06.03.

10.00

Latvijas III ziemas Olimpiāde    (6-8.03)

Sigulda

06.03. 20.30 LR meistarsacīkstes  1.līga 1/4 fināls  Apelsīns (Talsi)- Madona 2.spēle
Talsu Valsts ģimnāzija

07.03.

10.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes
novusā komandām

Talsu sporta nams

07.03.

10.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes
novusā komandām 2.līga

Tukums

07.03. 10.00 Latvijas Republikas meistarsacīkstes Novusā komandām 1.līga Ogre

07.03.

10.00

Talsu novada kausa izcīņa
dambretes  četrcīņā 1.un 2.posms

Talsu sporta nams

07.03.

11.00

LJBL Swedbank meistarsacīkstes basketbolā Saldus-Talsi  (2)

Saldus

07.03.

11.00

Jura Dembovska piemiņas balvas
izcīņa galda tenisā   6. posms

Talsu sporta nams

07.03. 12.00 LR meistarsacīkstes  1.līga 1/4 fināls  Apelsīns (Talsi)- Madona 3.spēle Talsu Valsts ģimnāzija

07.03.

14.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga Ropaži - Talsi NSS

Ropaži

07.03.

15.30

LJBL Swedbank meistarsacīkstes basketbolā Dobele-Talsi

Dobele

07.03.

16.00

 

Latvijas Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā
VK Ventspils - Talsi

Ventspils

 

07.03.

16.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes basketbolā Rietumlīga
Talsi-Bk Kandava

Talsu sporta nams

 

08.03.

9.00

Talsu sporta nama kausa izcīņa zolītē

Talsu sporta nams

08.03.

10.00

Latvijas Republikas sporta veterānu spartakiāde vieglatlētikā telpās

Rīga

08.03.

10.00

Talsu novada kausa izcīņas
novusā dubultspēles

Talsu sporta nams

08.03.

13.00

 

Latvijas Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā
VK LSPA/Stopini - Talsi

Mārupe

 

08.03.

18.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes florbolā  Talsi/Triobet - Bauska

Talsu Valsts Ģimnāzija

11.03.

9.00

Talsu novada pensionāru pavasara kausa izcīņas 3. posms zolītē

Talsu sporta nams

11.03.

18.00

LJBL Swedbank meistarsacīkstes basketbolā  Talsi - Kuldīga

Talsu sporta nams

11.03.

19.00

Talsu novada skriešanas seriāla sacensības

Talsu sporta halle

12.03.

19.00

Talsu novada kausa izcīņas seriāla sacensības sporta bridžā

Talsu sporta nams

12.03.

20.30

 

Latvijas Republikas meistarsacīkstes
florbolā 2.līga
Talsi NSS- Jūrmala

Talsu Valsts Ģimnāzija

 

14.03.

10.00

Latvijas Republikas sporta veterānu spartakiāde volejbols un basketbols

Jelgava

14.03.

10.00

Kurzemes novada meistarsacīkstes Badmintonā jauniešiem

Talsu 2.vidusskola

14.03.

10.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes 
novusā vīriešu dubultspēles  1.posms

???

14.03.

13.00

 

Latvijas Republikas meistarsacīkstes basketbolā veterāniem
Ventspils - Talsi

Ventspils

14.03.

17.00

 

Latvijas Republikas meistarsacīkstes
florbolā 2.līga
Talsi NSS- Tērvete

Talsu Valsts Ģimnāzija

 

15.03.

9.00

Talsu novada kausa izcīņas 7. posms zolītē

Valdemārpils

15.03.

10.00

Talsu novada kausa izcīņa
šaha ātrspēlē 7.posms

Talsu sporta nams

15.03.

11.00

Talsu novada meistarsacīkstes
galda tenisā dubultspēles

Talsu sporta nams

15.03.

12.00

Republikas meistarsacīkstes telpu futbolā jauniešiem U-15

Talsu Valsts Ģimnāzija

15.03.

15.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes florbolā Pārgauja - Talsi/Triobet

Stalbe

18.03.

9.00

Talsu novada pensionāru pavasara kausa izcīņas 4. posms zolītē

Talsu sporta nams

18.03.

19.00

Talsu novada skriešanas seriāla sacensības

Talsu sporta halle

19.03.

19.00

Talsu novada kausa izcīņas seriāla sacensības sporta bridžā

Talsu sporta nams

21.03.

10.00

Talsu novada sporta spēles ziemas posms (zolīte)

Talsu sporta nams

21.03.

10.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes 
novusā jauktās dubultspēles

???

21.03.

11.00

Talsu sporta nama kausa izcīņa galda tenisā

Talsu sporta nams

21.03.

16.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes basketbolā Rietumlīga
Talsi-Tukums

Talsu sporta nams

 

21.03.

18.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes florbolā  Talsi/Triobet - Pārgauja

Talsu Valsts Ģimnāzija

22.03.

10.00

Talsu novada sporta spēles ziemas posms

Talsu sporta nams

22.03.

10.00

Talsu novada meistarsacīkstes šahā
ar samazinātu apdomas laiku

Talsu sporta nams

22.03.

10.00

Talsu novada kausa izcīņa novusā 4. posms

Talsu sporta nams

22.03.

18.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes florbolā  Jelgavas nov - Talsi/Triobet

Jelgava

25.03.

19.00

Talsu novada skriešanas seriāla sacensības

Talsu sporta halle

26.03.

19.00

Talsu novada kausa izcīņas seriāla sacensības sporta bridžā

Talsu sporta nams

27.03.

20.15

Latvijas Republikas meistarsacīkstes florbolā  Ķekavas Buldogs - Talsi/Triobet

Ķekava

28.03.

10.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes 
novusā vīriešu dubultspēles  1/4 fināls

???

28.03.

12.30

LJBL Swedbank meistarsacīkstes basketbolā Pārdaugava-Talsi  (5)

Rīga

28.03.

15.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes basketbolā Rietumlīga
Bk Viss.lv - Talsi

Kandava

28.03.

18.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes florbolā  Bauska - Talsi/Triobet

Bauska

29.03.

11.00

LJBL Swedbank meistarsacīkstes basketbolā  Talsi - Rīdzene (6)

Talsu sporta nams

 

 

Talsu novada meistarsacīkstes volejbolā
(pēc atsevišķa kalendāra )

Sestdienas un
svētdienas

 

 

Talsu novada meistarsacīkstes basketbolā (pēc atsevišķa kalendāra)

Sestdienas un
svētdienas

 

 

Talsu novada čempionāts zāles futbolā  
(pēc atsevišķa kalendāra)

Sestdienas un
svētdienas

 

Laucienes pagastā

 

   6.03

19.00

„Laucienes Kauss 2014/15”  zolītē

Sporta centrs

14.03

10.00

„Laucienes Kauss 2014/15” florbolā

Sporta centrs

15.03

       14.00

„Laucienes Kauss 2014/15” florbolā

Sporta centrs

19.03

19.00

„Laucienes Kauss 2014/15” volejbolā (3+1)
12.posms

Sporta centrs

20.03

19.00

„Laucienes Kauss 2014/15” volejbolā (3+1)
noslēgums.

Sporta centrs

27.03

19.00

„Laucienes Kauss 2014/15” zolītē

Sporta centrs

29.03

10.00

„Laucienes Kauss 2014/15” novusā  5.posms

Sporta centrs

29.03

       11.00

„Laucienes Kauss 2014/15” florbolā

Sporta centrs

 

Sabiles sporta centrā

 

1.03.
7 .03.
8.03.

11.00

Teniss. Sabiles kausa izcīņa

Halle

5.03.
12.03.

18.00

Novuss. Sabiles kausa izcīņa

Halle

14.03.
25.03.

 

Basketbola nometne U-14 (Gruzija)

Sporta centrs

28.03.

10.00

Līdzdalība Talsu novada sporta spēlēs ziemas posmā

Talsi

29.03.

11.00

Futbols. Sezonas noslēguma turnīrs

Halle

 

Pastendes sporta centrā

 

07.03.

10.00

Talsu novada invalīdu sporta un atpūtas diena

Pastende

08.03.

9.00

Ģibuļu pagasta kausa izcīņa 2015 zoles spēlē -11. posms

Pastende

15.03.

11.00

Ģibuļu pagasta atklātā  kausa izcīņa 2015 spēka trīscīņā

Pastende

20.03.

18.00

Pastendes sporta centra „Akmeņkaļi” 4. Dzimšanas dienas pasākums

Pastende

21.03.

10.00

Talsu Novada SPORTA spēles - zole

Pastende

22.03.

9.00

Ģibuļu pagasta kausa izcīņa 2015 zoles spēlē -12. posms

Pastende

28.03.

10.00

Talsu Novada SPORTA spēles - 1. posms

Pastende

07.03.

10.00

Talsu novada invalīdu sporta un atpūtas diena

Pastende

Papildus informācija vai izmaiņas skatāmas www.talsi.lv sadaļā Sports

 

Notikumu kalendārs

Marts, 2015
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
1º C
Rīt:
-0.5º C