Trešdiena, 17. septembris
Šodien sveicam: Vera, Vaira, Vairis

Pasākumu kalendārs

   

SEPTEMBRĪ

Kad?

Cikos?

Kas?

Norises vieta?

Talsos

06.09.

10.00

Sezonas atklāšanas sacensības badmintonā, Talsu badmintona sekcijai 15 gadi

Talsu 2.vsk.

 

06.09.

10.00

Novada meistarsacīkstes brazīļu dambretē

Talsu SN

06.09.

16.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes futbolā 2.līga Grobiņas SC- Laidze

Grobiņa

 

08.09.

 

15.00

Orientēšanās sacensības „ZIG – ZAG” posms Ugāle

Ugāle

 

10.09.

09.00

 

Novada pensionāru rudens kausa

izcīņas 3. posms zolītē

Talsu sporta nams

 

13.09.

10.00

Novada kausa izcīņa šaha Ātrspēlē 1.kārta

Talsu sporta nams

13.09.

10.00

Republikas meistarsacīkstes novusā (veterāniem)

 

 

13.09.

16.00

Latvijas Republikas meistarsacīkstes futbolā 2.līga Fk Bankava-Laidze

Vaiņode

 

15.09.

 

15.00

Orientēšanās sacensības „ZIG – ZAG” posms Dundaga

Dundaga

 

17.09.

10.00 Talsu novada skolu sacensības futbolā ( 2001-02; 2003-05) Talsu 2.vsk.
17.09. 18.00 Pārstāvju sanāksme Talsu sporta nama kausa izcīņai basketbolā un volejbolā Talsu sporta nams
17.09. 19.00 Talsu novada kausa izcīņas posms sporta bridžā  Talsu sporta nams

20.09.

10.00

Republikas meistarsacīkstes novusā (atlases sacensības)

 

20.09.

18.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā Talsi/Triobet – Jelgavas novads

Talsu Valsts ģimnāzija

 

21.09. 11.00 LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā  D grupu sabraukums Talsu sporta nams

22.09.

 

15.00

Orientēšanās sacensības „ZIG – ZAG” posms Laidze

Laidze

 

24.09.

09.00

Novada pensionāru rudens kausa

izcīņas 4. posms zolītē

Talsu sporta nams

 

24.09. 10.00 Talsu novada skolu sacensības Rudens krosa stafetēs Sabile
24.09. 19.00 Talsu novada kausa izcīņas posms sporta bridžā Talsu sporta nams

26.09.

21.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā

Fk Rīga - Talsi/Triobet

Rīgas OC

 

27.09.

10.00

Talsu novada kausa izcīņas Tempo šahā 1.kārta

Talsu sporta nams

27.09.

10.00

Republikas meistarsacīkstes novusā (atlases sacensības)

 

27.09. 12.00 LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā  Talsi- Dobele ( 1 spēles) Talsu sporta nams

28.09.

10.00

„Talsu sporta Halles” kauss telpu futbolā

Talsu sporta halle

28.09. 10.00 Talsu novada kausa izcīņas 1. posms  novusā Talsu sporta nams
28.09. 11.00 LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā  Rīdzene - Talsi ( 6 spēles) Rīdzene

29.09.

15.00

Orientēšanās sacensības „ZIG – ZAG” posms Kandava

Kandava

 

10.00

Sezonas atklāšanas turnīrs novusā

 

Talsu SN

 

 

10.00

Talsu novada skolu sacensības vieglatlētikā (1995-97; 1998-99 )

Talsu valsts ģimnāzija

 

 

09.00

Talsu novada kausa izcīņas 1. posms

zolītē

Talsu sporta nams

 

10.00

Talsu novada kausa izcīņas 1. posms  novusā

Talsu SN

 

10.00

Talsu novada skolu sacensības futbolā

( 2000-01; 2002-04)

Talsu 2.vsk

 

Visu mēnesi

 

Talsu novada čempionāts futbolā

 ( pēc atsevišķa kalendāra)

Talsu novada stadioni

 

Visu mēnesi

 

Sporta nama kauss basketbolā vai volejbolā  (pēc atsevišķa kalendāra)

Talsu SN

 

Sabiles sporta centrā

06.09.

11.00

Strītbols

Sporta laukums

09.09.

18.00

Riteņbraukšana – uzbrauciens kalnā 500 m

Graviņa

13.09.

12.00

Riteņbraukšana ar atsevišķu startu 14,5 km, ar kopējo startu 29 km.

Abavciema apkārtne

27.09.

11.00

Futbols. Sezonas noslēguma turnīrs

Sporta laukums

28.09.

11.00

Teniss. Atlases turnīrs jaunajiem dalībniekiem. Pure Chocolate kausa izcīņa 1. kārta

Halle

Laucienes sporta centrā

06.09

11.00

Turnīrs pludmales volejbolā

Pļavu ezera sporta bāze

Pastendes sporta centrā

 

 

Papildus informācija vai izmaiņas skatāmas www.talsi.lv sadaļā Sports

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
11º C
Rīt:
14º C