Sestdiena, 1. novembris
Šodien sveicam: Ikars

Pasākumu kalendārs

SPORTA NORISES  TALSU NOVADĀ   OKTOBRĪ

Kad?

Cikos?

Kas?

Norises vieta?

Talsos

01.10.

10.00

Talsu novada skolu sacensības vieglatlētikā ( 1995-97; 1998-99 )

Talsu ģimnāzija

 

01.10.

19.00

Talsu novada Skriešanas seriāla sacensības

Talsu Sporta Halle

 

02.10.

19.00

Talsu novada kausa izcīņas seriāla

sacensības Sporta Bridžā

Talsu SN

 

02.10.

20.30

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga Talsu NSS – Leģions/Grobiņas n.

Talsu ģimnāzija

 

03.10.

18.00

Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstes volejbolā

Talsu Sporta Halle

 

03.10.

20.15

Republikas meistarsacīkstes florbolā

Sk Pārgauja - Talsi/Triobet

Stalbe

 

04.10.

10.00

Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstes volejbolā

Talsi

 

04.10.

10.00

R.Kalniņa un J.Broka kausa izcīņas sacensības badmintonā

jauniešiem un pieaugušiem

Talsu 2.vsk.

04.10.

10.00

Sporta nama kauss šaha  Ātrspēlē

Talsu SN

 

04.10.

10.00

Vislatvijas Babtistu draudzes basketbola turnīrs

Talsu Sporta Halle

 

04.10.

11.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā 

Talsi   -  Pārdaugava ( 5 spēles)

Talsu SN

 

04.10.

14.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā

Rubene - Talsi/Triobet

Rubene

 

05.10.

10.00

Rojas kausa izcīņas posms zolītē

Rojupe

 

05.10.

11.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā  Jūrmala - Talsi ( 4 spēles)

Jūrmala

05.10.

12.00

Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā Cēsis - Talsi

Cēsis

05.10.

17.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā 1.līga FK Kurši 2- Apelsīns(Talsi)

Liepāja

 

08.10.

9.00

Novada pensionāru rudens kausa izcīņas 

5. posms zolītē

Talsu SN

 

08.10.

10.00

Talsu novada skolu sacensības futbolā

( 1999-2000 )

Talsu 2.vsk.

 

08.10.

19.00

Talsu novada Skriešanas seriāla sacensības

Talsu Sporta Halle

 

09.10.

19.00

Talsu novada kausa izcīņas seriāla

sacensības Sporta Bridžā

Talsu SN

 

10.10

20.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā 1.līga Apelsīns (Talsi) – Kuldīga

Talsu ģimnāzija

 

11.10

10.00

Novada kausa izcīņa dambretes

Ātrspēlē   1.  un  2.  kārta

Talsu SN

11.10.

11.00

Jura Dembovska piemiņas balvas izcīņa galda tenisā   1. posms

Talsu SN

 

11.10.

10.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā 

Talsi   -  Saldus ( 2 spēles)

Talsu SN

 

11.10.

14.00

Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā  Talsi- SC Mārupe

Talsu SN

 

12.10.

10.00

Talsu novada  meistarsacīkstes  novusā (dubultspēles)

Talsu SN

 

12.10.

11.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā  Liepāja 2 - Talsi ( 4 spēles)

Liepāja

12.10.

14.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga Fk Roja Rauda Print-Talsu NSS

Roja

14.10.
20.00 Republikas meistarsacīkstes florbolā 1.līga Babīte - Apelsīns(Talsi) Spuņciems

15.10.

10.00

Talsu novada skolu sacensības futbolā

( 1996-1998 )

Talsu 2.vsk.

 

15.10.

19.00

Talsu novada Skriešanas seriāla sacensības

Talsu Sporta Halle

 

16.10.

19.00

Talsu novada kausa izcīņas seriāla

sacensības Sporta Bridžā

Talsu SN

 

16.10.

20.30

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga Talsu NSS – Fk Kurši 3

Talsu ģimnāzija

 

18.10.

10.00

Novada kausa izcīņa šaha

Ātrspēlē   2. kārta

Talsu SN

18.10.

10.00

Novada meistarsacīkstes šaha ātrspēlē

Talsu SN

 

18.10.

11.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā 

D grupu sabraukums  Talsi,Kandava, Kuldīga

Kandava

18.10.

14.00

Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā  Talsi- OC Limbaži

Talsu SN

 

18.10.

14.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā meitenēm Rīgas 3.BJSS - Roja/Talsi

Rīga

 

18.00 18.00 Republikas meistarsacīkstes florbolā 1.līga Apelsīns(Talsi) - LU/Fs Masters Talsu Valsts ģimnāzija

19.10.

9.00

Novada kausa izcīņas 2. posms zolītē

Valdemārpils

 

19.10. 11.00 Talsu novada meistarsacīkstes svarstieņa spiešanā guļus 1.posms Pastende

19.10.

11.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā meitenēm Roja/Talsi- Tukums

Roja

 

19.10. 14.00 Rietumu līgas meistarsacīkstes basketbolā PĀVILOSTAS NOVADS - TALSI  Pāvilosta

19.10.

15.30

Republikas meistarsacīkstes florbolā

Ulbroka/FS Masters - Talsi/Triobet

Ulbroka

 

22.10.

19.00

Talsu novada Skriešanas seriāla sacensības

Talsu Sporta Halle

 

23.10.

19.00

Talsu novada kausa izcīņas seriāla

sacensības Sporta Bridžā

Talsu SN

 

23.10. 20.30 Republikas meistarsacīkstes florbolā  Talsi/Triobet - Bauska Talsu ģimnāzija

25.10.

10.00

Talsu novada kausa izcīņa

Tempo šahā 2.kārta

Talsu SN

25.10. 10.00 NOVADA  MEISTARSACĪKSTES  64 lauciņu dambretē sievietēm Talsu SN
25.10. 10.00 LR meistarsacīkstes novusā 1/8 fināls Talsu SN

25.10.

11.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā 

Talsi   -  Liepāja  (3)

Talsu SN

 

25.10. 11.00

Daiņa Derkevica piemiņas balvas izcīņa

galda tenisā.

Talsu SN

 

25.10. 15.00 LR meistarsacīkstes volejbolā meitenēm Talsu sporta halle
26.10. 10.00 LR meistarsacīkstes volejbolā meitenēm Talsu sporta halle

26.10.

11.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā 

Pļavnieki - Talsi ( 1 spēles)

Rīga

 

26.10.

14.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga Fk Vārme (Kuldīga) -Talsu NSS

Vārme

 

29.10.

9.00

 

Talsu novada pensionāru rudens kausa

izcīņas  6. posms zolītē

Talsu SN

 

29.10.

19.00

Talsu novada Skriešanas seriāla sacensības

Talsu Sporta Halle

 

30.10.

 

Republikas meistarsacīkstes florbolā Latvijas U-19 - Talsi/Triobet

Lielvārde

30.10.

19.00

Talsu novada kausa izcīņas seriāla

sacensības Sporta Bridžā

Talsu SN

 

30.10. 20.00 Rietumu līgas meistarsacīkstes basketbolā SALDUS - TALSI Saldus
31.10. 10.00 Treneru seminārs FRISBIJĀ Talsu ģimnāzija

Visu mēnesi

 

Talsu novada čempionāts telpu futbolā 

 ( pēc atsevišķa kalendāra)

Talsu sporta halle

 

Visu mēnesi

 

Sporta nama kauss basketbolā vai volejbolā  (pēc atsevišķa kalendāra)

Talsu SN

 

Sabiles sporta centrā

05.10.

11.00

Teniss. Treniņspēles.

Halle

11.10

11.00

Volejbols. Sezonas atklāšanas turnīrs.

Halle

18.10.

11.00

Teniss. Pure Chocolate  kausa izcīņas spēles.

Halle

19.10.

11.00

Futzāls. Sabiles kausa izcīņa jaunākiem zēniem. 1.posms.

Halle

23.10.

18.00

Novuss. Sabiles kausa izcīņa.

Halle

25.10.

10.00

Futzāls. Sabiles kausa izcīņas 1.posms.

Halle

26.10.

11.00

Teniss. Pure Chocolate kausa izcīņas spēles.

Halle

30.10.

18.00

Novuss. Sabiles kausa izcīņa.

Halle

Laucienes sporta centrā

02.10

18.30

Laucienes Kauss 2014/15 volejbolā 3+1

1. posms

Sporta centrs

10.10

19.00

Laucienes Kauss 2014/15 zolītē 1.posms

Sporta centrs

23.10

18.30

Laucienes Kauss 2014/15 volejbolā 3+1

2.posms

Sporta centrs

17.10

19.00

Laucienes Kauss 2014/15 zolītē 2.posms

Sporta centrs

19.10

10.30

Laucienes Kauss 2014/15 novusā 1.posms

Sporta centrs

30.10

18.30

Laucienes Kauss 2014/15 volejbolā 3+1

3.posms

Sporta centrs


  Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā
18.10. 10.00

Stendes sporta centra viena gada jubilejas mix volejbola turnīru ( 3 vīrieši + 1 sieviete) 

Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā

 

 

SPORTA NORISES  TALSU NOVADĀ   NOVEMBRĪ

 

Kad?

Cikos?

Kas?

Norises vieta?

Talsos

1

10.00

Talsu novada meistarsacīkstes

 intelektuālās spēlēs (šahs+dambrete)

Talsu SN

 

1

14.00

Republikas meistarsac. florbolā 2.līga Talsu NSS - Fk Livonija

Talsu ģimnāzija

 

1.11. 17.00 Republikas meistarsacīkstes florbolā 1.līga Irlava- Apelsīns(Talsi) Irlava

2

10.00

Rojas kausa izcīņas posms zolītē

Rojupe

 

2

14.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga Fk Roja Rauda Print- Fk Kurši 3

Roja

 

2

15.00

Rietumu līgas meistarsacīkstes basketbolā  Kuldīgas Hercogs - Talsi

Kuldīga

 

5

9.00

Novada pensionāru ziemas kausa izcīņas 

1. posms zolītē

Talsu SN

 

5

19.00

Talsu novada Skriešanas seriāla sacensības

Talsu Sporta Halle

 

6

19.00

Talsu novada kausa izcīņas seriāla

sacensības Sporta Bridžā

Talsu SN

 

8

10.00

Novada kausa izcīņa dambretes  Ātrspēlē  

3.  un  4.  kārta

Talsu SN

 

8

10.00

Talsu novada meistarsacīkstes

dambretes  Ātrspēlē

Talsu SN

 

8

10.00

A.Pizika kauss velokrosā Talsu posms

Pie Talsu SN

 

8

11.00

Mazās sadraudzības spēles sacensības 6 novada pagastiem

Pastendes SC

 

8

11.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā

 D grupu sabraukums (Talsi, Liepāja)

Talsu SN

 

8

11.00

Jura Dembovska piemiņas balvas izcīņa galda tenisā   2. posms

Talsu SN

 

8

13.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā meitenēm Liepāja - Roja/Talsi

Ventspils

 

8

13.00

Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā Aizpute - Talsi

Aizpute

 

8

15.30

Republikas meistarsacīkstes florbolā  Valmiera - Talsi/Triobet

Valmiera

 

8

16.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā meitenēm Ventspils - Roja/Talsi

Ventspils

 

8

16.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga Leģions/Grobiņas n. - Talsi NSS

Grobiņa

 

8

17.00

Republikas meistarsacīkstes basketbolā veterāniem 40+  Talsi - Ikšķile

Talsu SN

 

9

9.00

Talsu novada meistarsacīkstes zolītē (individuāli)

Talsu SN

 

9

10.00

Talsu novada meistarsacīkstes

novusā A grupa

Talsu SN

 

9

11.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā

 D grupu sabraukums ( Talsi, Ventspils)

Ventspils

 

9

14.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga  Fk Roja Rauda Print -Sk Vārme

Roja

 

9

15.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā meitenēm  Roja/Talsi- Jelgava

Roja

 

9

17.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā 

Cēsu alus/Lekrings - Talsi/Triobet

Cēsis

 

11

11.00

TDV Talsu nodaļas Lācplēša diena

Talsu SN

 

12

19.00

Talsu novada Skriešanas seriāla sacensības

Talsu Sporta Halle

 

13

19.00

Talsu novada kausa izcīņas seriāla

sacensības Sporta Bridžā

Talsu SN

 

13

20.30

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga

Talsu NSS - Fk Roja Rauda Print

Talsu ģimnāzija

 

14

???

Republikas meistarsacīkstes florbolā 1.līga RSU- Apelsīns(Talsi)

Rīga

 

15

10.00

Latvijas gadadienas kausa izcīņa  dambretes ātrspēle

Talsu SN

 

15

10.00

Latvijas gadadienas kausa izcīņa  šaha ātrspēle

Talsu SN

 

15

10.00

Daiņa Peimaņa kausa izcīņa badmintonā jauniešiem+pieaugušie

Talsu 2.vsk.

15

11.00

LJBL Swedbank meistarsacīkstes basketbolā  Talsi - Bauska (3 sp)

Talsu SN

 

15

16.00

???

Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā Talsi- Sk Jēkabpils Lūši

Talsu SN

 

15

18.00

Rietumu līgas meistarsacīkstes basketbolā  Talsi -  Baltijas Ekspresis

Talsu SN

 

15

18.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā 1.līga  Apelsīns(Talsi) - Fk Kurši 2

Talsu ģimnāzija

 

15

???

Republikas meistarsacīkstes basketbolā veterāniem 40+ SC Group-Talsi

Rīga

 

15

???

Republikas meistarsacīkstes florbolā 

Latvijas  U-19 izl. - Talsi/Triobet

???

 

16

9.00

Latvijas gadadienas kausa izcīņa  zolīte

Talsu SN

 

16

11.00

Latvijas gadadienas kausa izcīņa  galda teniss

Talsu SN

 

16

11.00

LJBL Swedbank meistarsacīkstes basketbolā  Roja - Talsi  (2 sp)

Roja

 

16

11.00

Talsu novada meistarsacīkstes svarstieņa spiešanā guļus 2.posms

Pastendes SC

 

17

10.00 

Latvijas gadadienas kausa izcīņa  novusa dubultspēles

Talsu SN

 

17

11.00

LJBL Swedbank meistarsacīkstes basketbolā  Talsi - Iecava (4sp)

Talsu SN

 

19

9.00

Latvijas gadadienas kausa izcīņa  zolīte pensionāriem

Talsu SN

 

19

9.00

Talsu novada skolu sacensības basketbolā

(B gr)

Talsu Sporta Halle

 

19

19.00

Talsu novada Skriešanas seriāla sacensības

Talsu Sporta Halle

 

20

19.00

Talsu novada kausa izcīņas seriāla

sacensības Sporta Bridžā

Talsu SN

 

21

10.00

Talsu novada pensionāru fonda rudens sporta dienas sacensības

Talsu SN

 

21

20.15

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga Fk Kurši 3 - Talsi NSS

Liepāja

 

21

20.30

Republikas meistarsacīkstes florbolā  Talsi/Triobet - Lielvārde

Talsu ģimnāzija

 

22

10.00

Novada kausa izcīņa  šaha Ātrspēlē 3.kārta

Talsu SN

 

22

13.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā 1.līga Kuldīga- Apelsīns(Talsi)

Kuldīga

 

22

14.00

 

Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā Talsi- Vk LSPA/Stopiņi

Talsu SN

 

23

10.00

Novada kausa izcīņas 2. posms zolītē

Valdemārpils

23

10.00

Novada kausa izcīņa novusā  2.posms

Talsu SN

 

23

11.00

LJBL Swedbank meistarsacīkstes basketbolā   Jūrmala - Talsi (1)

Jūrmala 

 

23

14.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga  Fk Roja Rauda Print -Leģions/Grobiņas n

Roja

 

23

16.00

SCHENKER LĪGA   volejbolā

Biolar/Jelgava- RTU/Robežsardze

Talsu Sporta Halle

 

26

9.00

Talsu novada skolu sacensības basketbolā

(A gr)

Talsu Sporta Halle

 

26

9.00

Novada pensionāru ziemas kausa izcīņas 

2. posms zolītē

Talsu SN

 

26

19.00

Talsu novada Skriešanas seriāla sacensības

Talsu Sporta Halle

 

27

19.00

Talsu novada kausa izcīņas seriāla

sacensības Sporta Bridžā

Talsu SN

 

27

20.30

Republikas meistarsacīkstes florbolā  2.līga Talsu NSS - Fk Vārme

Talsu ģimnāzija

 

28

20.30

Republikas meistarsacīkstes florbolā  Talsi/Triobet - Ķekavas Buldogi

Talsu ģimnāzija

 

29

10.00

Sporta nama kausa izcīņa dambretē 

 

Talsu SN

 

29

10.00

Novada kausa izcīņa Tempo šahā 3.kārta

Talsu SN

 

29

11.00

Rietumu līgas meistarsacīkstes Volejbolā Sabile - 

Sabile

 

29

11.00

LJBL Swedbank meistarsacīkstes basketbolā   Kandava - Talsi (5)

Kandava

 

29

11.00

Talsu novada meistarsacīkstes

galda tenisā komandām (2+1)

Talsu SN

 

29

14.00

Rietumu līgas meistarsacīkstes basketbolā Talsi -  Bk VISS.LV

Talsu SN

 

29

14.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā 2.līga  Fk Roja Rauda Print- Fk Livonija

Roja

 

29

17.00

Republikas meistarsacīkstes basketbolā veterāniem 40+  Talsi - Ventspils

Talsu SN

 

29

19.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā  1.līga Apelsīns(Talsi) - Sk Babīte

Talsu ģimnāzija

 

29

??

Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā     RTU - Talsi

Rīga

 

30

11.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā  D grupu sabraukums (Talsi, Saldus, Jaunpils)

Saldus

 

30

13.00

LJBL LR meistarsacīkstes basketbolā meitenēm Rīga/Jugla - Roja/Talsi

Rīga

 

30

14.00

 

Republikas meistarsacīkstes Nacionālā līgā volejbolā Talsi- Vk Ventspils

Talsu SN

 

30

17.00

Republikas meistarsacīkstes florbolā

 Fk Kurši - Talsi/Triobet

Liepāja

 

 

 

 

 

???

10.00

Talsu novada meistarsacīkstes novusā  veterāniem

Talsu SN

 

 

 

 

 

Visu mēnesi

 

Talsu novada čempionāts telpu futbolā 

 ( pēc atsevišķa kalendāra)

Talsu sporta halle

 

Visu mēnesi

 

Sporta nama kauss basketbolā vai volejbolā  (pēc atsevišķa kalendāra)

Talsu SN

 

 

 

 

 

Laucienes pagastā

7.11

19.00

Laucienes Kauss 2014/15 Zolītē 3.posms

Sporta centrs

8.11

10.30

Lāčplēša Kauss Novusā

Sporta centrs

13.11

18.30

Laucienes Kauss 2014/15  Volejbolā 3+1

4.posms

Sporta centrs

14.11

19.00

Laucienes Kauss 2014/15 Zolītē 4.posms

Sporta centrs

14.11

19.00

„Pļavmuižas kauss 2015” tenisā junioriem un senioriem. 3.kārta. 

Pļavmuižas saieta namā

22.11

19.00

„Pļavmuižas kauss 2015” tenisā junioriem un senioriem. 4.kārta.

Pļavmuižas saieta namā

27.11

18.30

Laucienes Kauss 2014/15  Volejbolā 3+1

5.posms

Sporta centrs

30.11

10.30

Laucienes Kauss 2014/15 Novusā 2.posms

Sporta centrs

???

???

Laucienes Kauss Florbolā   pēc atsevišķa kalendāra

Sporta centrs

 

 

 

 

Sabiles sporta centrā

7., 14., 21., 28.11.

18.00

Novuss. Sabiles kausa izcīņa

Halle

8., 9., 15., 22., 30.11.

11.00

Teniss. Pure CHOCOLATE kausa izcīņas spēles.

Halle

16.11.

11.00

Futbols – starpnovadu sacensības zēniem.

Halle

29.11.

11.00

Volejbols. Rietumu līga.

Halle

 

 

 

 

Pastendes sporta centrā

8

11.00

5. Mazās sadraudzības spēles

Pastendes SC

 

9

9.00

Ģibuļu kausa 2015’  izcīņa zoles spēlē  4. posms

Pastendes SC

 

16

11.00

Talsu novada meistarsacīkstes spēka 3-cīņā - 2. posms

Pastendes SC

 

23

9.00

Ģibuļu kausa 2015’  izcīņa zoles spēlē  5. posms

Pastendes SC

 

 

 

 

 

Papildus informācija vai izmaiņas skatāmas www.talsi.lv sadaļā Sports

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
-1º C
Rīt:
6.5º C