Ceturtdiena, 14. decembris
Šodien sveicam: Auseklis, Gaisma

Aicina darbā Pūņu pamatskolas saimniecības pārzini

01-12-2017

Pūņu pamatskola izsludina vakanci uz SAIMNIECĪBAS PĀRZIŅA amatu

Prasības pretendentiem:

  • Vidējā vai augstākā izglītība.
  • Labas valsts valodas un angļu valodas  zināšanas.
  • Teicamas prasmes darbā ar datoru- MS Word, MS Excel, MS Power point un ēdināšanas programma "Rausītis".
  • B kategorijas auto vadītāja apliecība.
  • Augsta atbildības sajūta, prasme sadarboties ar darbiniekiem un komunicēt ar dažāda rakstura cilvēkiem.
  • Spēja pieņemt lēmumus patstāvīgi un spēja reaģēt ārkārtas situācijās.

Galvenie amata pienākumi:

  • Nodrošināt ēkas tehniskās drošības tehnikas un ugunsdrošības noteikumu ievērošanu, apsardzes un elektrības sistēmu uzraudzību.
  • Pārzināt un nodrošināt inventāra un dekorāciju uzglabāšanu Pūņu pamatskolas noliktavā, veikt noliktavas esošā inventāra uzskaiti.
  • Organizēt un vadīt pārējā tehniskā personāla( apkopējas, kurinātāju, pavāru, pavāra palīgu, sētnieku) darbu.
  • Sagatavot dokumentāciju par fiziski un morāli nolietojušos pamatlīdzekļu, mehānismu un iekārtu norakstīšanu un bilanci.
  • Pārvaldīt ēdināšanas programmu “Rausītis” un ēdināšanas bloka noliktavas uzturēšana, pārvaldība.
  • Nodrošināt ēdināšanu atskaišu sagatavi katra mēneša pēdējā datumā.
  • Veikt saimniecisko preču iegādi.

Mēs piedāvājam:

  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku.
Ar izvērtēšanas nolikumu pretendenti tiks iepazīstināti intervijas laikā.

Pretendentiem jāiesniedz CV un motivācijas vēstule.

Pieteikumus var iesniegt:
  • e- pastā: monta.jekabsone@talsi.lv ;​
  • pa pastu: Pūņu pamatskola, Talsu novads, Valdgales pagasts, Pūņas, LV-3253;
  • personīgi Pūņu pamatskolas lietvedei;

Pieteikums iesniegt līdz 12. decembrim plkst. 16.00

Notikumu kalendārs

Decembris, 2017
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas