Svētdiena, 24. jūnijs
Šodien sveicam: Jānis

Līnijdejas

Līnijdeju grupa „EVITA”

Stendes tautas nams

Vadītāja: Vija Ābele

Tel.: 26895490

Nodarbību laiks: trešdienās,  plkst. 18.30 – 21.30

Līnijdeju grupa „Evita” sevī apvieno dažāda vecuma sievietes, kuras vēlas izkustēties, sevi parādīt un citus redzēt, jo lai tikai kāds mēģina līdzināties līnijdejotājām aktivitātes ziņā! Viņas ir neiztrūkstošas visu līnijdejotāju sadanču dalībnieces Spārē un viešņas ikgadējā kantrī deju festivālā Bauskā. Arī Kafijas un tējas svētki Kandavā ir vieta, kur noteikti jādejo! Stendes līnijdejotājas no 2002. gada kopā satur vadītāja Vija Ābele. Viņa ar savu vitalitāti un  neizsmeļamo enerģiju ir paraugs ikvienai dejotājai.


LĪNIJDEJU GRUPA „TIŅĢERE”

Tiņģeres saieta nams

 

Vadītājs: Einars Maurers

Tel: 29628077

Nodarbību laiks: pirmdienās un piektdienās, plkst. 18.00 – 22.00

Azartiskais un vienmēr atraktīvais līnijdeju kolektīvs pirmoreiz kopā sanāca 2007.gada vasarā. Kolektīvs darbojas radoši un iesaistās kā dažādos pagasta, tā arī novada organizētajos pasākumos. Dejas solis tiek papildināts ar interesantiem tērpiem un pat teatralizētiem iestudējumiem, lai latviešiem neraksturīgos dejas ritmus un soļus darītu tuvākus un saprotamākus skatītājiem.


LĪNIJDEJU GRUPA "SPĀRE"

Spāres tautas nams

Vadītājs: Ilze Grūbe

Tel.28600385

Līnijdeju kolektīvs "Spāre" ir visaktīvākais un kustīgākais Spāres tautas nama kolektīvs, kas savu darbību uzsāka 1998.gads oktobrī. 22 dalībnieku lielo kolektīvu vada Ilze Grūbe. Spāres līnijdejotāji piedalās gandrīz visos līnijdejotāju pasākumos visā Latvijā,  kā arī katru gadu ņem dalību Kantrī festivālā Bauskā, regulāri piedalās arī atpūtas kompleksa „Lido” organizētajos pasākumos un no 2009. gada brauc uzstāties uz Tallink prāmja līnijdeju kruīzā.

No 2007. gada  kā tradīcija kļuvusi organizēt un rīkot Vislatvijas līnijdejotāju festivālu Lubes tautas namā, bet katra mēneša trešajā piektdienā – līnijdejotāju sadanci Spārē.


LAIDZES LĪNIJDEJU KOLEKTĪVS

Laidzes BLPC

Vadītājs: Einārs Maurers

Tel.: 29628077

E-pasts: einarsmorss@inbox.lv

Nodarbības: otrdienās, plkst.: 18.30 - 20.30

Laidzes līnijdejotāju kolektīvs ir interesentu apvienība, kura dalībnieki paši maksā dalības maksu. Kolektīvs izveidojās 2011. gada rudenī. Tiem, kam ir mīļa deja un kustības, bet dažādu iemeslu pēc nedejo „Virpulī”, šeit ir īstā vieta, kurā var izdejoties un izkustēties patīkamas mūzikas pavadījumā. Priekšrocība – dejot var viens pats, nav vajadzīgs deju partneris. Būtiski, ka mūsdienu līnijdejas tiek horeografētas pie dažāda stila mūzikām (ne tikai kantrī), tāpēc tās var dejot dažāda vecuma cilvēki un tās ir interesantas gan bērniem, gan cilvēkiem gados.


LĪNIJDEJU KLUBS „C-STEP CLUB”

Valdgales tautas nams

 

Vadītāja: Sanita Krūziņa

Tel.: 29212650

E-pasts: sanita-30@inbox.lv

Nodarbību laiki: Pieaugušo grupa – ceturtdienās, plkst. 19.30, bērnu grupa – svētdienās, plkst. 14.00

Līnijdeju klubs Valdgalē darbojas jau devīto gadu un nule ieguvis ne tikai jaunu tēlu, bet arī repertuārā iekļauti jauni ritmi.

„C-step club” aktīvi piedalās sadančos un līnijdeju festivālos novadā, kā arī iesaistās Kurzemes reģiona un Latvijas mēroga kopdejošanās. Viens no nozīmīgākajiem notikumiem līnijdeju grupai ir tradicionālais „Kantrī mūzikas festivāls”, kas ik gadu notiek Bauskā, taču savas dejotprasmes kolektīvs nekad neatsaka parādīt arī pašu mājās.


VALDEMĀRPILS LĪNIJDEJU KOLEKTĪVS

Valdemārpils kultūras nams

Vadītāja: Einārs Mauers

Tel.: 29628077

E-pasta adrese: antraratniece@inbox.lv

Nodarbību laiks: otrdienās, 19.00 - 21.00

Līnijdeju kolektīvs ir visjaunākais Valdemārpils kolektīvu saimē, jo darbojas tikai no 2010.gada, taču jau aktīvi piedalās  pilsētas un novada  rīkotajos pasākumos. Ļoti rūpīgi iestudē jaunu repertuāru, un pilsētas svētkos izveidoja stundu garu līnijdeju priekšnesumu.


LĪNIJDEJU GRUPA „PURPLE SUN”  

Lībagu BLPC

Vadītāja: Sanita Krūziņa

Tel.: 29212650

E-pasta adrese: sanita-30@inbox.lv

Nodarbību laiks: pirmdienās, plkst. 19.00

Līnijdeju grupa Lībagu brīvā laika pavadīšanas centrā tika nodibināta 2007. gada februārī. Grupas nosaukums „Veveve,dejoramani.lv” gan nebija atrodams kā interneta mājas lapas adrese, toties koncertos un pasākumos vadītājas Aelitas Šimkus iestudētās dejas varēja skatīt diezgan bieži.  2011. gada septembrī, reizē ar jaunās vadītājas Sanitas Krūziņas atnākšanu, līnijdeju grupa ieguva jaunu tēlu un jaunu nosaukumu „Purple Sun” (purpura saule). Tagad dejotāji ļaujas jauniem deju ritmiem un ir iecerējuši ļoti aktīvu koncertdarbību. Grupā apvienojušies dažādu līnijdeju līmeņu (beginer – iesācēji; intermediate; novice) dejotāji. Dejotāji ar aizrautību dejo country, funky, cha-cha, hip-hop un soul stila dejas. „Purple  Sun”  piedalās dažādos pasākumos un līnijdeju sadančos novadā, līnijdeju festivālos Kurzemes reģionā, kā arī Latvijas līnijdeju grupu kopdejošanas svētkos. Viens no nozīmīgākajiem un interesantākajiem ikgadējiem līnijdeju pasākumiem, kurš ieguvis arī visu Latvijas līnijdejotāju atsaucību ir līnijdejotāju sadancošana Šlokenbekas muižā, Engures novadā. Kolektīvam lielākie līnijdeju grupu sadejošanās svētki ir ikgadējā Bauskas kantrī festivāla laikā, kur katrs var ļauties īstiem kantrī deju ritmiem līnijdeju grupu kopkoncertos, baudīt kvalitatīvu mūziku un jauki pavadīt laiku. Tikpat nozīmīgs pasākums, kuram grupa jau aktīvi sākusi gatavoties, ir AS „Tallink” un Latvijas Līnijdeju un Kantrī – Vesterna Deju Asociācijas rīkotais starptautiskais līnijdeju kruīzs pa Baltijas jūru.


LUBES LĪNIJDEJU GRUPA

Lubes tautas nams

Vadītāja: Ilze Grūbe

Tel.: 28600385

Nodarbību laiks: trešdienās, plkst. 17.00 līdz 19.00

Līnijdeju grupa ir jaunākais Lubes tautas nama kolektīvs, kas dibināts 2011.gada rudenī. Vadītājas Ilzes Grūbes vadībā līnijdejas apgūst jauniešu un senioru grupa.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas