Ceturtdiena, 8. decembris
Šodien sveicam: Gunārs, Vladimirs, Gunis

LABDARĪBAS SKOLA

 

Labo darbu aizvien vairāk

 

Līdz ar februāri aizsākās kustības “Labdarības skolas” 2013. gada aktivitātes, kad 13 skolās visā Latvijā tiek īstenota labdarības nedēļa. Šādas nedēļas, kad skolēni realizē pašu izplānotus labdarības un brīvprātīgā darba pasākumus, jau notikušas Grobiņas, Malienas, Virbu pamatskolā un Valmieras 5. vidusskolā un kustībā jau iesaistīti vairāk nekā 1100 skolēnu un 100 skolotāju. Bet ar to Labdarības skola vēl nav beigusies!

 

Labdarības nedēļa ir iespēja skolēniem, blakus tik nepieciešamajiem mācību priekšmetiem kā matemātika, vēsture, dabas zinības vai valodas, iegūt zināšanas par sociālajiem procesiem, kas norit visapkārt. Labdarības nedēļā skolēni izvēlas gan veidot saikni ar vecāko paaudzi, apciemojot pansionātus vai aicinot sirmgalvjus viesoties skolā, gan, vācot makulatūru un šķirojot atkritumus, mācās rūpēties par dabu, gan padomā par dzīvniekiem, ko citi reiz pieradinājuši, bet vēlāk pametuši. Līdz šim skolēnu paveiktie labie darbi jau apskatāmi, novērtējami un lejuplādējami tālākai izmantošanai.

 

Alūksnes novada Malienas pamatskolā:

·   Bildes: http://ej.uz/MalienaBildes

·   Darbi: http://ej.uz/MalienaDarbi

 

Talsu novada Virbu pamatskolā:

·   Bildes: http://ej.uz/VirbiBildes

·   Darbi: http://ej.uz/VirbiDarbi

 

Grobiņas pamatskolā:

·   Bildes: http://ej.uz/GrobinaBildes

·   Darbi: http://ej.uz/GrobinaDarbi

 

Valmieras 5. vidusskolā:

·   Bildes: http://ej.uz/ValmieraBildes

·   Bildes no nedēļas noslēguma: http://ej.uz/ValmieraNoslegums

·   Darbi: http://ej.uz/ValmieraDarbi

 

Šonedēļ par “Labdarības skolu” kļūst Tirzas pamatskola. Labdarības pasākumi vēl gaidāmi Alūksnes novada vidusskolā, Liepājas centra sākumskolā, Mārkalnes un Pededzes pamatskolās, kā arī Lielvārdes novada skolās. Notikumiem var sekot interneta lapā www.draugiem.lv/lskola.

 

Labdarības skolu īsteno Kopienu fondu kustība ar uzņēmuma “Statoil” finansiālu atbalstu. Ideju 2012. gadā aizsāka organizācija “Labdarības faktors”, un tās mērķis ir ar izglītošanu un praktisku līdzdalību veidot nākamo sociāli atbildīgo paaudzi, kura jūtas piederīga sabiedrībai, ir atbildīga un piedalās tās norisēs.

 

Papildu informācija:

Zane Ābelīte-Medne

Kopienu fondu kustība

E-pasts: zane.abelite@vnf.lv; tālrunis 26388362

 


“Labdarības skolu” Latvijā aizvien vairāk

 

Šonedēļ, no 18. februāra, “Labdarības skolas” kustībai pievienojas Valmieras 5. vidusskola. Bērni un jaunieši projektu nedēļas laikā īstenos pašu izvēlētas un izplānotas labdarības un brīvprātīgā darba aktivitātes, tā vairojot piederību savai skolai un pilsētai. Kopš februāra sākuma “Labdarības nedēļas” jau notikušas Malienas, Grobiņas, Pededzes un Virbu pamatskolās, bet līdz aprīlim par “Labdarības skolām” varēs dēvēt jau 13 izglītības iestādes astoņās Latvijas pilsētās.

 

Virbu pamatskolas audzēkņi “Labdarības nedēļā” gan palīdzējuši darbos savai skolai un bērnudārzam, gan padomājuši par putniem un meža zvēriem ziemā, gan dalījušies sirsnībā ar pagasta sirmgalvjiem. Nedēļa Talsu novada Jaunpagastā noslēdzās ar “Labestības brokastīm”, kur katra klase pielika roku pie telpu dekorēšanas, noformēja galdu, gatavoja cienastu vai priekšnesumu. Svētku viesus – tuvējo pagastu pensionārus – bērni pārsteidza ar izzinošām prezentācijām par nedēļā paveikto.

 

Kustība “Labdarības skola” tika aizsākta 2012. gadā ar misiju iesaistīt Latvijas bērnus un jauniešus labdarībā. Tās mērķis ir ar izglītošanu un praktisku līdzdalību veidot nākamo sociāli atbildīgo paaudzi, kura jūtas piederīga sabiedrībai, ir atbildīga un piedalās tās norisēs. Šogad kustībā “Labdarības skola” iesaistījušās skolas Alūksnē, Grobiņā, Lielvārdē, Liepājā, Talsos, Tirzā un Valmierā. “Labdarības nedēļas” vēl gaidāmas:

25. februārī – Tirzas pamatskolā,

28. februārī – Alūksnes novada vidusskolā,

4. martā – Mārkalnes pamatskolā Alūksnes novadā,

20. martā – Liepājas centra sākumskolā,

bet Lielvārdes novada skolās labiem darbiem tiks veltīts teju viss pavasaris.

 

Virbu pamatskolas 2.klases audzēkņi darbojas skolas bibliotēkā

 

Labdarības maratonam sekot un līdzi just var interneta lapā www.draugiem.lv/lskola. “Labdarības skolu”audzēkņu veikums fotogrāfijās apskatāms vietnē foto.inbox.lv/lskola.

Labdarības skolu īsteno Kopienu fondu kustība ar uzņēmuma “Statoil” finansiālu atbalstu. Kustību 2012. gadā aizsāka organizācija “Labdarības faktors”.

 

 

 

Papildu informācija:

Zane Ābelīte-Medne

Kopienu fondu kustība

E-pasts: zane.abelite@vnf.lv

Tālrunis 26388362

 


Virbu pamatskola – Labdarības skola

11-02-2013

Februārī aizsākas kustības “Labdarības skola” 2013. gada maratons, kas līdz pat aprīlim norisināsies 13 Latvijas skolās. Viena no tām Virbu pamatskola.

Kustība “Labdarības skola” tika aizsākta 2012. gadā ar misiju iesaistīt Latvijas bērnus un jauniešus LABDARĪBĀ, lai :

  •  Veicinātu līdzjūtību,
  • Veicinātu iecietību,
  • Veidotu izpratni par dažādiem sociāliem slāņiem, sabiedrības problēmām,
  •  Iesaistītu skolēnus problēmu risināšanā,
  • Veicinātu līdzdalību, atsaucību
  • Veidotu piederības sajūtu videi, kurā dzīvo.

Sadarbībā ar Talsu Novada fondu, 11. februārī Labdarības nedēļa sāksies Virbu pamatskolā. 12.februārī viesosimies Laucienes pansionātā un sniegsim koncertu. Visu nedēļu norisināsies dažādas aktivitātes, kas ļaus skolēniem plānot un īstenot sirsnīgus un unikālus labdarības projektus un brīvprātīgā darba aktivitātes ar mērķi mācīties, kā palīdzēt citiem; gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem, gan meža iemītniekiem.

Nedēļas noslēgumā 2013.GADA 15.FEBRUĀRĪ skolēni ar savu veikumu iepazīstinās Virbu un Strazdes pagasta vecākās paaudzes iedzīvotājus un iestāžu darbiniekus,  aicinot uz

LABESTĪBAS BROKASTĪM  „NO SIRDS UZ SIRDI”.

Centīsimies mācīties otram pretī pasniegt draudzīgu roku un kopīgi pavadīt labestības piepildītu nedēļu!

 

Sandra Bremane

Virbu pamatskolas direktore

telefons saziņai 63252383 vai 26478484


Šonedēļ, no 11. februāra, “Labdarības skolas” vārdu nes Grobiņas, Pededzes un Virbu pamatskolas. Šo skolu audzēkņi projektu nedēļas laikā plānos un īstenos sirsnīgus un unikālus labdarības projektus un brīvprātīgā darba aktivitātes. Pagājušajā nedēļā labus darbus savam pagastam darīja Malienas pamatskolas audzēkņi, bet līdz aprīlim par “Labdarības skolām” varēs dēvēt 13 skolas astoņās Latvijas pilsētās.

 

Malienas pamatskolas 1.-4. klases audzēkņi “Labdarības nedēļā” paveikuši daudz! Bērni no pašu sanestiem produktiem cepa cepumus, ko nesa kā ciema kukuli pansionāta iemītniekiem. Tika vākti ziedojumi un apciemota biedrības „Astes un Ūsas” dzīvnieku patversme. Bet ceturtdien skolā tika sarīkoti īsti svētki pagasta sirmgalvjiem – ar draiskām dejām, jautriem skaitāmpantiem, skanīgām dziesmām un kopīgu radošu darbošanos. Turklāt labie darbi Malienā vēl nebeidzas, jo bērnu saziedotie pārtikas produkti tiks dāvināti tiem pagasta senioriem, kuri uz svētkiem nevarēja atnākt.

 

Kustība “Labdarības skola” tika aizsākta 2012. gadā ar misiju iesaistīt Latvijas bērnus un jauniešus labdarībā. Tās mērķis ir ar izglītošanu un praktisku līdzdalību veidot nākamo sociāli atbildīgo paaudzi, kura jūtas piederīga sabiedrībai, ir atbildīga un piedalās tās norisēs, kurai nerūp tikai pašlabums, bet kas izprot vietējās sabiedrības vajadzības un iesaistās tās problēmu risināšanā. Šogad “Labdarības skolas” meklējamas Alūksnē, Grobiņā, Lielvārdē, Liepājā, Talsos, Tirzā un Valmierā. “Labdarības nedēļas” vēl gaidāmas:

18. februārī – Valmieras 5. vidusskolā,

25. februārī – Tirzas pamatskolā,

28. februārī – Alūksnes novada vidusskolā,

4. martā – Mārkalnes pamatskolā Alūksnes novadā,

20. martā – Liepājas centra sākumskolā,

bet Lielvārdes novada skolās labiem darbiem tiks veltīts teju viss pavasaris.

 

Labdarības maratonam sekot un līdzi just var interneta lapā www.draugiem.lv/lskola. Malienas pamatskolas audzēkņu veikums fotogrāfijās jau apskatāms vietnē foto.inbox.lv/lskola.

 

Labdarības skolu īsteno Kopienu fondu kustība ar uzņēmuma “Statoil” finansiālu atbalstu. Kustību 2012. gadā aizsāka organizācija “Labdarības faktors”.

 

 

 

Papildu informācija:

Zane Ābelīte-Medne

Kopienu fondu kustība

E-pasts: zane.abelite@vnf.lv

Tālrunis 26388362

Notikumu kalendārs

Decembris, 2016
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Tīkla kamera

Laika ziņas