Piektdiena, 14. decembris
Šodien sveicam: Auseklis, Gaisma

Kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkurss

 

Talsu novada pašvaldība aicina iesniegt pieteikumus kultūras un tūrisma projektu konkursā
 

Talsu novada pašvaldība aicina līdz 14. decembrim 17.00 iesniegt projektu pieteikumus, kā ietvaros iecerēts īstenot aktivitātes periodā līdz 30. jūnijam.

Talsu  novada kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursa mērķis ir veicināt Talsu novadam nozīmīgu kultūras, mākslas, tūrisma, kultūrtūrisma, kultūrizglītības projektu īstenošanu, kas sekmē visu kultūras un mākslu nozaru jaunrades attīstību, kultūras mantojuma saglabāšanu; sekmēt kultūras un tūrisma produktu, pakalpojumu piedāvājuma paplašināšanu un dažādošanu, profesionālās mākslas pieejamību Talsu novada iedzīvotājiem.

2019. gada konkursa prioritāte ir Talsu novada kultūras procesam nozīmīgu pasākumu norise, kas piesaista plašu mērķauditoriju un veicina novada kultūrvides saglabāšanu un attīstību.

Projektu aktivitāšu finansēšanai pieejamā summa ir 6000,00 EUR, savukārt maksimāli pieejamais finansējums vienam projektam ir 1000 EUR, ar noteikumu, ka projekta iesniedzējam jānodrošina vismaz 20% no pieprasītā finansējuma apjoma.

Konkursā piedalīties var kultūras un tūrisma nozares nevalstiskās organizācijas (biedrības un nodibinājumi), reliģiskās organizācijas, uzņēmējsabiedrības un fiziskas personas – Latvijas Amatniecības kameras meistari, tautas daiļamata meistari vai radošo apvienību biedri, kuru juridiskā adrese vai deklarētā dzīves vieta ir Talsu novadā.

 

Konkursa pieteikuma sagatavošanai nepieciešamā dokumentācija:

NOLIKUMS

PIETEIKUMA VEIDLAPA

APRAKSTA VEIDLAPA

TĀMES VEIDLAPA

ATSKAITES IESNIEGŠANAS VEIDLAPA

Iesniegšanai nepieciešamās veidlapas iespējams saņemt arī Talsu novada kultūras, sporta un tūrisma centrā K.Valdemāra ielā 17a, Talsos.

Projekti jāiesniedz Talsu novada kultūras, sporta un tūrisma centrā vai jānosūta pa pastu, ar norādi: “Kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursam” K. Valdemāra ielā 17a, Talsos, Talsu novadā, LV-3201 ar noteikumu, ka pasta zīmogs ir divas dienas pirms projektu iesniegšanas termiņa beigām. Papildus kam projekti elektroniskā formā jānosūta kstc@talsi.lv ar norādi “Kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursam”.

Sanita Arciševska
Kultūras un sporta attīstības nodaļas Kultūras daļas vadītāja

E-pasts: sanita.arcisevska@talsi.lv
Tālr: 22043062

Notikumu kalendārs

Decembris, 2018
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk