Pirmdiena, 22. oktobris
Šodien sveicam: Īrisa, Irīda

Kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkurss

 

Tiek izsludināta atkārtota Talsu novada kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursa kārta

Talsu novada pašvaldība aicina līdz 14. septembrim 17.00 iesniegt projektu pieteikumus, kā ietvaros iecerēts īstenot aktivitātes periodā līdz 31. decembrim.

Konkursa mērķis ir veicināt Talsu novadam nozīmīgu kultūras, mākslas, tūrisma, kultūrtūrisma, kultūrizglītības projektu īstenošanu, kas sekmē visu kultūras un mākslu nozaru jaunrades attīstību, kultūras mantojuma saglabāšanu; sekmēt kultūras un tūrisma produktu, pakalpojumu piedāvājuma paplašināšanu un dažādošanu, profesionālās mākslas pieejamību Talsu novada iedzīvotājiem.

Konkursa prioritāte ir Latvijas valsts simtgadei veltīti materiālā un nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanas, aizsardzības un atpazīstamības veidošanas pasākumi un norises.

Projektu aktivitāšu finansēšanai pieejamā summa ir 3439 EUR, savukārt maksimāli pieejamais finansējums vienam projektam ir 1000 EUR, ar noteikumu, ka projekta iesniedzējam jānodrošina vismaz 20% no pieprasītā finansējuma apjoma.

Konkursā piedalīties var kultūras un tūrisma nozares nevalstiskās organizācijas (biedrības un nodibinājumi), reliģiskās organizācijas, uzņēmējsabiedrības un fiziskas personas – Latvijas Amatniecības kameras meistari, tautas daiļamata meistari vai radošo apvienību biedri, kuru juridiskā adrese vai deklarētā dzīves vieta ir Talsu novadā.

Konkursa pieteikuma sagatavošanai nepieciešamā dokumentācija:

NOLIKUMS

PIETEIKUMA VEIDLAPA

APRAKSTA VEIDLAPA

TĀMES VEIDLAPA

ATSKAITES IESNIEGŠANAS VEIDLAPA

Iesniegšanai nepieciešamās veidlapas iespējams saņemt arī Talsu novada kultūras, sporta un tūrisma centrā K.Valdemāra ielā 17a, Talsos.

Projekti jāiesniedz Talsu novada kultūras, sporta un tūrisma centrā vai jānosūta pa pastu, ar norādi: “Kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursam” K. Valdemāra ielā 17a, Talsos, Talsu novadā, LV-3201 ar noteikumu, ka pasta zīmogs ir divas dienas pirms projektu iesniegšanas termiņa beigām. Papildus kam projekti elektroniskā formā jānosūta kstc@talsi.lv ar norādi “Kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursam”.

Sanita Arciševska
Talsu novada kultūras, sporta un tūrisma centra

Vecākā kultūras speciāliste
E-pasts: sanita.arcisevska@talsi.lv
Tālr: 22043062

Notikumu kalendārs

Oktobris, 2018
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk