Sestdiena, 25. novembris
Šodien sveicam: Katrīna, Kate, Kadrija, Trīne

Kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkurss

 
 
IZSLUDINĀTS TALSU NOVADA KULTŪRAS UN TŪRISMA PROJEKTU FINANSĒŠANAS KONKURSS

16-05-2016

Talsu novada pašvaldība izsludina Talsu novada kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursu, aicinot līdz 2016. gada 15.jūnijam iesniegt projektu pieteikumus, kuru ietvaros iecerēts īstenot aktivitātes un pasākumus laika periodā no 2016. gada 1.jūlija līdz 31.decembrim.

Konkursa mērķis ir veicināt Talsu novadam nozīmīgu kultūras, mākslas, tūrisma, kultūrtūrisma, kultūrizglītības projektu īstenošanu, kas sekmē visu kultūras un mākslu nozaru jaunrades attīstību, kultūras mantojuma saglabāšanu; sekmēt kultūras un tūrisma produktu, pakalpojumu piedāvājuma paplašināšanu un dažādošanu, profesionālās mākslas pieejamību Talsu novada iedzīvotājiem.

Konkursa prioritātes ir:

Materiālā un nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanas, aizsardzības un atpazīstamības veidošanas pasākumi un norises, gatavojoties Latvijas simtgadei;

Starptautiskā sadarbība kultūras jomā: amatiermākslas kolektīvu piedalīšanās starptautiskos konkursos un festivālos, kuros tiek vērtēta kolektīvu mākslinieciskā kvalitāte;

Profesionālās mākslas pieejamības nodrošināšana iedzīvotājiem.

Talsu novada kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursa projektu aktivitāšu finansēšanai pieejamā summa ir 6 456,26 EUR; savukārt maksimāli pieejamais finansējuma apjoms vienam projektam ir 1000.00 EUR. Ar noteikumu, ka projekta iesniedzējam jānodrošina vismaz 20% no pieprasītā finansējuma apjoma.

Konkursā piedalīties var pašvaldības kultūras centri, bibliotēkas, muzeji, tūrisma informācijas centri, pilsētu un pagastu pārvaldes, mūzikas un mākslas skolas, kultūras nozares nevalstiskās organizācijas (biedrības un nodibinājumi), reliģiskās organizācijas, uzņēmējsabiedrības un fiziskas personas – Latvijas Amatniecības kameras meistari, Tautas daiļamata meistari, Radošo apvienību biedri, kuru juridiskā adrese vai deklarētā dzīves vieta ir Talsu novada administratīvā teritorijā un kuri ir reģistrējušies Valsts Ieņēmumu dienestā kā saimnieciskās darbības veicēji.

Konkursa nolikums un iesniegšanai nepieciešamās veidlapas ir pieejamas interneta mājas lapās www.talsi.lv, www.kstc.lv, kā arī to iespējams saņemt Talsu novada kultūras, sporta un tūrisma centrā K.Valdemāra ielā 17a, Talsos.

Projekti jāiesniedz Talsu novada kultūras, sporta un tūrisma centrā vai jānosūta pa pastu, ar norādi: “Kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursam” K. Valdemāra ielā 17a, Talsos, Talsu novadā, LV-3201 ar noteikumu, ka pasta zīmogs ir divas dienas pirms projektu iesniegšanas termiņa beigām. Papildus kam projekti elektroniskā formā jānosūta kstc@talsi.lv ar norādi “Kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursam”.

Projekta pieteikuma sagatavošanai nepieciešamā dokumentācija pieejama šeit:

 

KONKURSA NOLIKUMS

PIETEIKUMA VEIDLAPA

PROJEKTA APRAKSTS

PROJEKTA TĀME

PROJEKTA ATSKAITE

 

Sanita Arciševska
Talsu novada kultūras, sporta un tūrisma centra

Vecākā kultūras speciāliste
E-pasts: sanita.arcisevska@talsi.lv
Tālr: 63254003; 22043062

Notikumu kalendārs

Novembris, 2017
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas