Piektdiena, 25. aprīlis
Šodien sveicam: Līksma, Bārbala

Kultūras projektu konkurss

Talsu novada pašvaldības kultūras projektu konkurss, pieteikumu izskatīšana un finansējuma piešķiršana notiek divas reizes gadā – jūnijā un decembrī. Par projekta aktivitātēm, kuras plānots īstenot vai uzsākt to īstenošanu laika periodā no 1.janvāra līdz 31.jūnijam, pieteikumu iesniegšanas termiņš ir līdz 5.decembrim, par projekta aktivitātēm, kuras plānots īstenot vai uzsākt to īstenošanu laika periodā no 1.jūlija līdz 31.decembrim, pieteikumu iesniegšanas termiņš ir līdz 5.jūnijam.

Izsludināta pieteikumu iesniegšana 2013.gada II pusgada kultūras projektu konkursā.

Projektu pieteikumi jāiesniedz Talsu novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā līdz 2013.gada 5.jūnijam pulksten 17.00, kā arī tie elektroniskā veidā jānosūta uz e-pasta adresi: dome@talsi.lv ar norādi „Kultūras projektu konkursam”. Apmeklētāju pieņemšanas centra darba laiks - darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00, tālrunis 63232110, adrese: Kareivju iela 7, Talsi, LV-3201.

Plašāka informācija par pieteikumu iesniegšanu un tajā ietveramo informāciju - Talsu novada kultūras projektu konkursa NOLIKUMĀ 

Projekta pieteikumā iekļaujamās veidlapas:


Saistošie Talsu novada domes lēmumi:

 


Talsu novada 2013.gada I pusgada kultūras projektu konkursā saņemti 29 projektu pieteikumi. Ņemot vērā kopējo projektu konkursa pieejamo finansējumu, finansiāli atbalstīti tiks 12 visaugstāko vērtējumu ieguvušie projekti par kopējo summu 4998.33Ls. 

 

Kultūras projektu konkursa izvērtēšanas komisija, pēc projektu pieteikumu izvērtēšanas saskaņā ar projekta iegūto vidējo aritmētisko punktu skaitu pēc desmit vērtēšanas kritērijiem (atbilstoši nolikuma 26.punktam), pieņēma lēmumu atbalstīt 12 visaugstāko vērtējumu ieguvušos projektus.

Ar rezultātiem varat iepazīties šeit >>

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Tīkla kamera

Laika ziņas

Šobrīd:
6º C
Rīt:
11º C