Sestdiena, 20. decembris
Šodien sveicam: Arta, Minjona

Kultūras nami

PASTENDES KULTŪRAS NAMS

 

Adrese: Skolas iela 2, Pastende, Ģibuļu pag., Talsu nov., LV-3251

Vadītāja: Jolanta Ozola

Tālr.: 632 91 034

Mob.: 263 68 319

E-pasta adrese: jolanta.ozola@talsi.lv

Darba laiks: Darba dienās: 10:00 - 19:00

Pastendes kultūras nams uzsāka darbību 1979.gada 28.decembrī jaunuzceltajā kolhoza "Draudzība" administratīvajā ēkā. Pastendes kultūras namā darbojas visu paaudžu amatiermākslas kolektīvi.

Pirmsskolas vecuma bērni dejo kolektīvā "Circenīši" un nodarbojas zīmēšanas studijā "Saulīte". Jaunieši pulcējas deju kolektīvā "Austris". Vidējā paaudze tiekas deju kolektīvā "Spriganis" un sieviešu vokālajā ansamblī "Harmonija", pilnveido sevi  Balles deju interešu klubā, bet seniori  -  vokālajā ansamblī un pensionāru klubā  "Irbenājs". Gan jaunieši, gan pieaugušie apvienojušies amatierteātrī un  Tautas lietišķās mākslas kolektīvā “Kurši”.  

Pastendes kultūras namā trīs dienas nedēļā nodarbības notiek  Talsu Bērnu un jauniešu centra sporta deju kluba "Sara" un  Pastendes pamatskolas deju kolektīva "Jumalēni" 1.-2.kl., 3.-.4.kl., 5.-6.kl.un 7.-9.kl. grupām, kas kopā apvieno 84 dejotājus. 

Pastendes kultūras namā ir izstāžu zāle, kurā regulāri mainās ekspozīcija, apmeklētājiem dodot iespēju iepazīt dažādus mākslas žanrus, savukārt kultūras nama mazā zāle tiek piedāvāta sapulcēm, semināriem un informatīviem pasākumiem.

 

PASTENDES KULTŪRAS NAMA NOLIKUMS

 


SABILES KULTŪRAS NAMS

Adrese: Ventspils iela 14, Sabile, Talsu novads, LV – 3294

Vadītāja: Gerda Zeberiņa

Tel.: 63252269

E-pasta adrese:gerda.zeberina@talsi.lv, kulturasabile@inbox.lv

Mākslinieciskās daļas vadītāja: Iveta Sēruma

Tel.: 26519437

E-pasta adrese: iseruma@gmail.com

SABILES KULTŪRAS NAMA NOLIKUMS


VALDEMĀRPILS KULTŪRAS NAMS

Adrese: K. Valdemāra 4, Valdemārpils, Talsu nov., LV-3260

Valdemārpils kultūras nams nodots ekspluatācijai 1951.gadā, un šodien tas gaida savu telpu lielo rekonstrukciju. Aktīvākā kultūras darbība norisinās jaunizveidotajā izstāžu zālē, kura atrodas daudzfunkcionālā ēkā. Tajā zem viena jumta draudzīgi sadzīvo tūrisma informācijas centrs, pilsētas un bērnu bibliotēkas un konferenču zāle. Izstāžu zāles pamatfunkcija ir dot iespēju Valdemārpils iedzīvotājiem apskatīt profesionālu mākslinieku un fotogrāfu darbus, kā arī vietējo iedzīvotāju veidotos mākslas darbus.

Valdemārpils kultūras nama lepnums ir amatiermākslas kolektīvi. Dziesmu mīlošie ir apvienojušies jauktajā korī „Akords” un pensionāru ansamblī „Varavīksne”, dejotāji pulcējas vidējās paaudzes deju kolektīvā „Krišjānis” un līnijdeju kolektīvā, interesantu sarunu un lekciju mīlētāji satiekas dāmu klubiņā „Skārleta” un pensionāru klubiņā „Varavīksne”, fizisko stāju var uzlabot divās vingrošanas grupās, bet interesantas idejas pasmelties - rokdarbnieču pulciņā.


VIRBU KULTŪRAS NAMS

Adrese: Kalna iela 9, Jaunpagasts, Virbu pag., Talsu nov., LV-3292

Vadītāja: Ruta Čubare

Tel.: 26671876, 63252440

E-pasta adrese: ruta.cubare@talsi.lv

VIRBU KULTŪRAS NAMA NOLIKUMS

Virbu pagasta kultūras nama ēka ir būvēta 1969.gadā. 2009. un 2011.gados ir īstenota ēkas vienkāršotā rekonstrukcija. Kultūras namā darbojas bērnu un jauniešu vokālā studija (trīs vecuma grupas), bērnu rokdarbu pulciņš u.c.

Virbu kultūras nams veido daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras piedāvājumu atbilstoši savas teritorijas un visu paaudžu un sociālo grupu iedzīvotājiem. Uztur un izkopj pilsoniskās kultūras daudzveidību, nodrošina nacionālās un vietējās kultūras vērtību un tradīciju pārmantošanu. Veicina starpkultūru dialogu un sadarbību, veidot labvēlīgu vidi jaunradei, sociālajai līdzdalībai un mūžizglītības procesam savā teritoriālajā pārvaldē.


LAUCIENES KULTŪRAS NAMS

Adrese: Laucienes kultūras nams, Lauciene, LV-3285

Vadītāja: Madara Eiduka

Tel.28609190

E-pasta adrese: madara.eiduka@talsi.lv

LAUCIENES KULTŪRAS NAMA NOLIKUMS

Par Laucienes pagasta kultūras dzīves viedošanās sākumu uzskatāms 1910. gads, kad tika nodibināta bibliotēkas biedrība. Kopš tā brīža Laucienē spēlēts teātris, skanējušas dziesmas un rībējuši deju soļi. Patlaban, vairāk nekā simts gadu vēlāk, Laucienes kultūras namā darbojas trīs kolektīvi – jauktais koris „Lauciene”, senioru deju kolektīvs „Nurme” un folkloras kopa „Trejteka”. Savu mājvietu kultūras namā raduši arī divi interešu klubi un jaunus deju soļus uz kultūras nama skatuves apgūst arī skolēnu deju kolektīvs „Nurmīte”. 

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Tīkla kamera

Laika ziņas

Šobrīd:
4º C
Rīt:
0.5º C