Pirmdiena, 26. augusts
Šodien sveicam: Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Spāres muižā notiks projekta „Satiec savu tautasdziesmu Kurzemē” koncerts

06-02-2019

20. februārī plkst. 19.00 Spāres muižā norisināsies Laura Amantova džeza kvarteta projekta „Satiec savu tautasdziesmu Kurzemē” koncerts, kas realizēts pateicoties Kuldīgas novada pašvaldības aģentūras „Kuldīgas kultūras centrs”. Projekts tika radīts, lai popularizētu džeza mūziku ārpus Rīgas, bet šoreiz it īpaši - latviešu tautasdziesmu melodijas džeza ritmos un skaņās.

Visa programma ir veltīta latviešu tautas dziesmām, apdares veidojot gan elegantā kamerstilā, gan ciešā džeza un tautas mūzikas sintēzē. Programmas nosaukums nav izvēlēts nejauši -  saklausāmā līdzība ar akciju “Satiec savu meistaru” ir apzināta, jo noritēs ar to vienlaicīgi, tikai popularizējot latviešu džeza mūziku un izcilus Latvijas džeza mūzikas izpildītājmāksliniekus, jo šajā ansamblī ir apvienojušies Latvijas labākie sava instrumenta džeza spēles meistari - Lauris Amantovs (trombons), Viktors Ritovs (taustiņinstrumenti), Andris Grunte (kontrabass), Artis Orubs (sitamie instrumenti).

 

Talsu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas praktikante
Alise Niparte

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk