Pirmdiena, 26. augusts
Šodien sveicam: Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Pasākumi Talsu tautas namā maijā

09-05-2019

10.maijā plkst. 15:00 Talsu Tautas namā X Faktora 3.sezonas atlase

10.maijā plkst. 15.00 Talsu Tautas namā notiks X Faktora 3.sezonas atlase. Atlasei aicināti pieteikties muzikālie talanti no visas Latvijas – vecuma grupās 16-25, 25+, kā arī vokālās grupas!

Pieteikšanās X Faktora 3. sezonai: www.xfaktors.lv

 

 

12.maijā plkst. 11:00 pļavā pie Talsu novada pašvaldības administratīvā centra Kareivju ielā Ģimenes dienas pasākums “Kopā būt”

Aicinām 12.maijā plkst. 11.00 uz Ģimenes dienas pasākumu “Kopā būt” pļavā pie Talsu novada pašvaldības administratīvā centra Kareivju ielā!

Pavasaris nāk ar sauli, siltumu un krāsām, tāpēc Ģimenes dienu atzīmēsim pavasara pilnbriedā- maijā.

Aicinām gan lielus, gan mazus 12.maijā plkst. 11.00 apmeklēt Ģimenes dienas pasākumu “Kopā būt” pļavā pie Talsu novada pašvaldības administratīvā centra Kareivju ielā . Pasākuma laikā darbosies lielformāta atrakcijas un aktivitātes, kas īstenojamas visai ģimenei neatkarīgi no tās lieluma un sastāva.

Stiprināsim kopā būšanu, pozitīvas emocijas ar saviem mīļajiem!

 

25.maijā plkst. 14:00 Talsu Sauleskalna estrādē muzikālā izrāde bērniem “Un atkal Pifs”

25. maijā plkst. 14. 00. Talsu Saulkalnes estrādē mazos skatītājus un viņu vecākus aicinām uz mīļu un  sengaidītu tikšanos Parīzē ar jauko sunīti Pifu, nebēdnīgo kaķi Herkulesu, krustmāti Agati, krustētiņu Tontonu, Dudū  un citiem varoņiem muzikālajā izrādē Un atkal Pifs.

Labsirdīgais stāsts par draudzību, kas  vienmēr uzvar, un nemirstīgo atklāsmi – nedari otram to, ko pats sev  negribētu, tiks izspēlēts uz brīvdabas skatuves. Izrāde būs īpaši atraktīva, jo tajā tiks aicināti iesaistīties arī skatītāji.

Izrāde ir klasika,  tētiem un mammām atsauks mīļas atmiņas, jo uz skatuves  varēs redzēt iemīļotos Latvijas Jaunatnes teātra aktierus – Jāni Kirmušku, Pēteri Šogolovu, Lailu Kirmušku, Edgaru Liporu, Vitu Baļčunaiti, Sandi Bergholdu. Skanēs  visiem pazīstamās un iemīļotās dziesmas ar Ivara Vīgnera mūziku un Jāņa Petera dzeju.

Iegādājoties  biļeti uz izrādi, ikvienam tiks nodrošināta sēdvieta. Savukārt bērni līdz trīs gadu vecumam, sēžot mammai vai tētim klēpī (neaizņemot papildus sēdvietas), izrādi varēs noskatīties bez maksas.

Izrāde ilgs pusotru stundu. Protams, apmeklētāji uz vietas varēs iegādāties dažādus  gardumus – saldējumu, popkornu, cukurvati u.c.

Ieeja no plkst. 14:00, izrādes sākums plkst. 15:00.

Biļetes nopērkamas “Biļešu serviss” kasēs.

Biļetes cena – 10,70; 12,70; 15,70  EUR.

Aicinām pieteikties tirgotājus – ēdinātājus (latviešu virtuve,kebabi, burgeri, uzkodas) – pārdodam ēdināšanas monopola tirdzniecības iespēju.
Sūtīt pretendenta vizuālizācijas bildes un aprakstu –  kas mēs esam un ko darām uz epastu cvn@inbox.lv

 

25.maijā plkst. 17:30 Sauleskalna estrādes sezonas atklāšanas pasākums “Zvaigznes virs Talsiem”

Sāc vasaru karsti, muzikāli un grandiozi, atklājot to kopā ar Latvijā populārākajiem un iemīļotākajiem mūziķiem Kurzemes lielākajā vasaras mūzikas festivālā “Zvaigznes Virs Talsiem”, kas norisināsies 25. maijā Talsu Sauleskalna estrādē.

Festivālā notiks kaut kas patiešām grandiozs – uz milzīgas skatuves vienuviet uzstāsies Latvijā populārākās mūzikas grupas – Credo, Tautumeitas, Aija Andrejeva ar grupu, Līvi, grupa Tranzīts, Bermudu Divstūris, atraktīvā grupa Transleiteris, kā arī 2019. gada X Faktors trešās vietas ieguvēji grupa Radio trio.Katra grupa muzicēs veselu stundu, izpildot savus populārākos hitus. Savukārt grupu uzstāšanās starplaikos publiku izklaidēs un foršu mūziku spēlēs Latvijā populārākais DJ Roberts Lejasmeijers.

Mūzikas festivāls “Zvaigznes Virs Talsiem” ir pasākums ģimenei, tajā uzstāsies mūzikas grupas visdažādākajām gaumēm un vecumiem, kā arī notiks dažādās aktivitātes – pieaugušajiem un bērniem.

Ieeja festivālā būs no pl. 17.30, savukārt īstais šovs sāksies pl. 18.00. Brīnišķīga atmosfēra, jautrība un ugunīgas dejas ilgs līdz pat pieciem rītā.

Mūzikas festivāls būs baudījums gardēžiem, jo tajā varēs nogaršot visdažādākos ēdienus, tiks piedāvāts ļoti daudzveidīgs alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu klāsts, arī stipra kafija un gards alus. Bērniem būs dažādi gardumi – popkorns, saldējums, cukurvate u.c.

8EUR IEEJAS BIĻETE – Nodrošina ieeju pasākuma teritorijā un brīvi iespējams pārvietoties pa visu estrādi. Biļete nenodrošina garantētu sēdvietu, bet būs iespēja apsēsties brīvās vietās (estrādes sānos)

VIP SĒDVIETAS – Nodrošinās iespēju maksimāli tuvu sēdēt pretī skatuvei, nodrošinās garantētu sēdvietu un labāko skatu uz skatuves māksliniekiem.

PASĀKUMA DIENĀ – Nebūs iespēja iegādāties VIP sēdvietas un pasākuma dienā ieejas maksa uz pasākumu būs 12.00EUR.

BEZMAKSAS IEEJA –  Bērniem līdz 10 gadu vecumam un 1.,2. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību ieeja bez maksas kā arī 25. un 26. maija vārda dienas un dzimšanas dienas gaviļniekiem, uzrādot personas apliecinošu dokumentu.

Biļetes uz mūzikas festivālu “Zvaigznes Virs Talsiem” var iegādāties “Biļešu serviss” kasēs, degvielas uzpildes stacijās CIRCLE K, kā arī Latvijas pastā.

Uz tikšanos 25. maijā Talsos, Sauleskalna estrādē – vērienīgā mūzikas festivālā “Zvaigznes virs Talsiem”!

Aicinām pieteikties tirgotājus – ēdinātājus (latviešu virtuve,kebabi,burgeri,uzkodas) – pārdodam ēdināšanas monopola tirdzniecības iespēju.
Sūtīt pretendenta vizuālizācijas bildes un aprakstu –  kas mēs esam un ko darām uz epastu cvn@inbox.lv

 

25. maijā plkst. 16:00 Talsu Tautas namā koru koncerts “KUR CITUR TĀDUS ĀBEĻZIEDUS…”

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk