Pirmdiena, 26. augusts
Šodien sveicam: Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Latviešu valodas aģentūras ceļojošā izstāde Laidzes bibliotēkā

23-05-2019

Laidzes bibliotēkā līdz 25. jūnijam apskatāma Latviešu valodas aģentūras ceļojošā izstāde “Kļūdies tā, lai citiem prieks”. Izstāde ir aģentūras rīkotā fotogrāfiju un stāstu konkursa rezultāts, kurā redzams, kādas valodas kļūmes vai interesantus pārpratumus konkursa dalībnieki pamanījuši savā ikdienā.

Izstāde rosina saskatīt apkārtējā vidē esošās valodas zīmes, kas piesaista uzmanību ar neparastām vārdu spēlēm, asociācijām, liek pasmaidīt un priecāties par valodas tēlainību, vides zīmju autoru jaušu vai nejaušu radošumu. “Skatieties pasaulē ar smaidu, un, ja Jums gadās piedzīvot vai ieraudzīt ko interesantu, sūtiet to uz e-pastu evd@valoda.lv,” aicina Latviešu valodas aģentūra. Laidzes bibliotēka pateicas Talsu novada pašvaldības Transporta daļai par operativitāti šīs izstādes atgādāšanā no Rīgas.

Laidzes bibliotēkai ir izveidojusies regulāra sadarbība ar Latviešu valodas aģentūru. 2018. gadā bibliotēkā bija skatāma aģentūras ceļojošā izstāde “Redzu labu vārdu, rakstu labu stāstu” un Starptautiskajā dzimtās valodas dienā ar Talsu Galvenās bibliotēkas atbalstu Laidzē notika Latviešu valodas aģentūras galvenās lingvistes Dites Liepas lekcija un valodas viktorīna “Latviešu valoda 21. gadsimtā.”

 

Ieva Jaunupe
Laidzes bibliotēkas vadītāja

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk