Pirmdiena, 26. augusts
Šodien sveicam: Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Kristīnes Brokas-Meļķes solo albuma prezentācija Talsu novada muzejā

25-04-2018

28. aprīlī plkst. 16.00 Talsu novada muzejā notiks dziedātājas Kristīnes Brokas–Meļķes jaunā soloalbuma “Tava roka – mana sirds” prezentācijas koncerts. Būs iespēja tikties ar  dziesmu mūzikas autoru - Lielbritānijā dzīvojošo mūziķi un komponistu Helmutu Feldmani.

Albums rakstīts populārās un estrādes mūzikas stilā, to caurvij mīlestības tēma cilvēku savstarpējās attiecībās, attieksmē pret dzimteni un mūziku. Visas dziesmas rakstītas personīgi Kristīnei  Brokai – Meļķei.

Tituldziesma “Tava roka, mana sirds” ir simbolisks stāsts par tautiešiem svešumā, par nesaraujamajām saitēm ar savu zemi un cilvēkiem, kas viņus gaida  Latvijā.

Dziesmu tekstiem izmantoti vairāku autoru darbi. To starpā ir dziesmas ar Lielbritānijā dzīvojošās dzejnieces Veltas Sniķeres vārdiem, kā arī Edvīna Jansona, Sandras Grīnbergas un Ilgoņa Bērsona dzeja.

Albumu aranžējis pats dziesmu autors, bet dziesmas iedziedātas ar   skaņu operatora Ata Freiberga gādību studijā “FA” Talsos.

“Kristīne studijā ir paveikusi ievērojamu darbu un esmu viņai par to bezgala pateicīgs. Liels paldies arī Atim par lielisko darbu studijā un pacietību dažādu māksliniecisko risinājumu meklējumos. Paldies ikvienam, kurš piedalījies šī albuma tapsanā,” atzīst Helmuts Feldmanis.

Jaunais solo albums ir savdabīgs Latvijā un Lielbritānijā dzīvojošo muziķu sadarbības projekts. Mākslai nav robežu un to nespēj sķirt valstiska piederība. Pāri visam ir dziesmu tilts, kas vieno sirdis.

Albuma oficiālais izplatītājs ir mūzikas kompānija “Gailītis G.”

Dziesmu audio ierakstus iespējams noklausīties arī H. Feldmaņa soundcloud profilā:

https://soundcloud.com/helmuts-feldmanis

Gita Japiņa,

Talsu novada muzeja galvenā speciāliste darbā ar sabiedrību

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk