Sestdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija

Aktualitātes kultūrā

Lībagu līnijdejotāju grupai ``Purple Sun`` 1.vieta Lībagu līnijdejotāju grupai ``Purple Sun`` 1.vieta

15-04-2014

Sestdien,12.aprīlī, Baložu vidusskolas sporta kompleksā notika Latvijas līnijdejotāju olimpiāde „Rīgas kauss 2014”, kas ir grandiozs un Latvijas līnijdeju vēsturē ļoti nozīmīgs līnijdejotāju kopā sanākšanas pasākums un kurā šoreiz kopā pulcējas 223 dalībnieki no visas Latvijas, lai priecētu sevi un citus ar to, kas viņi ir un apliecinātu savu varēšanu dažādās līnijdeju disciplīnās.

Talsu novada vokālie ansambļi gūst augstus rezultātus Vokālo ansambļu skatē Talsu novada vokālie ansambļi gūst augstus rezultātus Vokālo ansambļu skatē

09-04-2014

Aizvadītajā nedēļas nogalē Lubes tautas namā norisinājās Talsu novada vokālo ansambļu skate, kurā novada skanīgākie ansambļi ar savu sniegumu patīkami pārsteidza klātesošos un žūriju, skates rezultātiem vainagojoties ar augstiem vērtējumiem. Līdztekus ansambļu repertuāram, skanīgu, spēcīgu un priekpilnu dziedājumu sniedza Vokālo ansambļu kopkoris, vienoti izpildot skates repertuāra obligāto dziesmu „Zīļota, zaļota”.

Kino ļaudis! Atkalredzēšanās! Kino ļaudis! Atkalredzēšanās!

09-04-2014

Talsu novada Spāres tautas nams mīļi aicina 12. aprīlī uz bijušo kinomehāniķu 2. salidojumu „Ekrāns balts un neparasts – kino dienas garumā”

Pūpolsvētdiena Talsu tautas namā Pūpolsvētdiena Talsu tautas namā

09-04-2014

Pūpolsvētdienā, kad ar pūpoliem nopērti mājnieki un kaimiņi, gaidīsim Jūs 13. aprīlī plkst. 13.00 Radošajā sētā. Jūs pārsteigs mūsu uzņēmēju, firmu, banku un iestāžu radošums un izdoma izstādē "Olu ola!". Vēl Pūpolsvētdienā noteikti jāpagūst sagatavot "īpašais uzlējums" olu krāsošanai, lai Liedienās krāsotās olas būtu īpaši raibas un krāsainas.

Dāņu jauniešu mūzikls koncertēs Talsos Dāņu jauniešu mūzikls koncertēs Talsos

09-04-2014

15. aprīlī 10.00 un 13.00, kā arī 16. aprīlī 18.00, Talsu tautas namā notiks Talsu novada pašvaldības sadarbības partneru Lejres (Dānija) jauniešu iestudētā mūzikla ”Grease” izrāde, kas veidota pēc ASV muzikālās kinofilmas motīviem, un kura pamatā ir jauniešu draudzības un mīlestības stāsts.

Brīnišķais saules akmens - dzintars Brīnišķais saules akmens - dzintars

08-04-2014

2014.gadā Rīga ir Eiropas kultūras galvaspilsēta un tās piedāvājumā ir plaša programma, ko veido sešas tematiskās līnijas. Viena no tām ir dzintara ādere.

Putnu neparastās spējas Putnu neparastās spējas

02-04-2014

Aprīlis ir Putnu dienu mēnesis. No 1. līdz 30. aprīlim Talsu novada muzejā būs apskatāma tematiska izstāde un sagatavota tai atbilstoša programma „Putnu neparastās spējas”.

Lieldienu jampadracis Talsu tautas nama Radošajā sētā Lieldienu jampadracis Talsu tautas nama Radošajā sētā

01-04-2014

20. aprīlī no plkst.11:00 - 15:00 Talsu tautas nama Radošajā sēta „Lieldienu jampadracis" visai ģimenei! Svinēsim svētkus - iepērkoties Lieldienu tirdziņā, apskatot mini ZOO, ripinot olas, piedaloties radošajās darbnīcās, skatoties svētku koncertu, piedaloties akcijā „Naglot prieks" un protams šūpojoties, jo Jūs sagaida pašas augstākās šūpoles Talsos!

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Tīkla kamera

Laika ziņas

Šobrīd:
11º C
Rīt:
11.5º C