Otrdiena, 28. aprīlis
Šodien sveicam: Gundega, Terēze

Aktualitātes kultūrā

Muzeju nakti Latvijā vienos moto „Rainim un Aspazijai – 150” Muzeju nakti Latvijā vienos moto „Rainim un Aspazijai – 150”

22-04-2015

Tuvojas 16. maijs, kad Latvijas muzeji 11. reizi piedalīsies starptautiskajā akcijā „Muzeju nakts”. Tas ir plašākais muzeju nozares notikums, kas vienlaikus notiek gandrīz visās Eiropas valstīs. 16. maijā Latvijas Lauksaimniecības muzejs aicina apmeklēt pasākumu „Pa Raiņa ielu uz Muzeju nakti...”.

Talsu novadu apceļos „Dziedošais autobuss Nr.25” Talsu novadu apceļos „Dziedošais autobuss Nr.25”

22-04-2015

4.maijā par godu Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 25.gadadienai, Talsu novadu apceļos „Dziedošais autobuss Nr.25”. Akcijas laikā brauciena dalībnieki – kori, sniegs koncertus novada pilsētās un pagastos.

Talsu 100 gadu jubilejai par godu top grāmata Talsu 100 gadu jubilejai par godu top grāmata

17-04-2015

Talsu pilsēta 2017. gadā atzīmēs 100 gadu jubileju. Šim notikumam par godu pamazām top īpašs novadpētniecības darbs – „Talsiem 100”. Tā iniciatori ir biedrības „Aleksandra Pelēča lasītava” brīvprātīgie novadpētnieki, bet biedrības pārzinis Zigurds Kalmanis pēc idejas atbalsta vērsās Talsu novada pašvaldībā. Atbalsts ir saņemts. Līdz pilsētas jubilejai paredzēts izveidot digitālu datubāzi un izdot grāmatu par Talsu vecpilsētas vēsturisko apbūvi un ļaudīm, kas šos namus padara nozīmīgus.

Iedegties par mākslu Iedegties par mākslu

16-04-2015

15. aprīlī Mākslas dienas Talsu novada muzejā iesākās ar Talsu mākslinieku izstādes atklāšanu, Žana Sūniņa prēmijas pasniegšanu vizuālajā mākslā, biedrības „Ciparnīca. Tals` keramik`” izstādes „Svētdiena” atklāšanu, kā arī atzīmēts notikums par pilsētu tiesību piešķiršanu Talsiem, Sabilei un Valdemārpilij (Sasmakai) pirms 98 gadiem.

Stendē notiks foto orientēšanās pasākums „Iepazīsti Stendi!” Stendē notiks foto orientēšanās pasākums „Iepazīsti Stendi!”

15-04-2015

Šobrīd pavasara saulīte cīnās ar ziemeļvēju, bet domas jau katram ir par dažādiem darbiem svaigā gaisā. 9. maijs ir Eiropas diena un sestdiena pirms Mātes dienas, tāpēc sadarbojoties sporta un kultūras iestādēm šajā dienā stendeniekus aicinām piedalīties dažādos pasākumos.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Šobrīd:
13º C
Rīt:
5.5º C