Trešdiena, 25. novembris
Šodien sveicam: Katrīna, Kate, Kadrija, Trīne

Aktualitātes kultūrā

Lielās egles iedegšanas svētki Talsos Lielās egles iedegšanas svētki Talsos

24-11-2015

Kad naktis visgarākās un zvaigznes visspožākās, kad egles mežā sāk izstarot brīnišķīgu gaismu, tieši tad tuvojas Ziemassvētki, un tālajā Rūķu zemē sākas varena rosība. Taču, kad darbi apdarīti, viņi dodas pie lieliem un maziem, lai iepriecinātu ar dziesmām, dejām, rotaļām un dāvanām.

Ikviens aicināts iesaistīties Latvijas valsts simtgades notikumos Ikviens aicināts iesaistīties Latvijas valsts simtgades notikumos

24-11-2015

Latvijas valsts simtgades svētku programmu paredzēts īstenot piecu gadu laikā no 2017. līdz 2021. gadam. Šī gada novembrī sākusi darboties digitāla platforma, kurā ikviens aicināts dāvināt savu brīvprātīgā laiku Latvijas valsts simtgades notikumiem.

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir klāt Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir klāt

23-11-2015

Jau atkal ir klāt gada gaišāko svētku – Ziemassvētku – gaidīšanas laiks. Tradicionāli pilsētā tiek organizēti Adventa laika pasākumi, uz kuriem mīļi aicināts ikviens talsinieks, lai kopā vienotos šajā pārdomu laikā un rastu svētku noskaņojumu.

Talsu novada muzeja mākslas krājuma jaunieguvumu izstāde Talsu novada muzeja mākslas krājuma jaunieguvumu izstāde

17-11-2015

Mūsu muzeja mākslas krājumā ir vairāk nekā 1000 mākslas darbu: gleznas, grafika, skulptūras, mākslas fotogrāfijas, plakāti. Šajā izstādē izstādīti kopš 1990. gadu sākuma krājumā ienākušie eksponāti.

Mārtiņdienas tirgus Mārtiņdienas tirgus

10-11-2015

Klāt ir rudens – ražas laiks. Mārtiņos, kad raža novākta ir īstais laiks, lai piedalītos gadatirgū, kur izaudzētos, noadītos, kaltētos un citus labumus izrādīt rudens tirdziņā. To visu nobaudīt varēja 7. novembrī, kad Sabilē tika svinēta Mārtiņdiena.

Izrāde bērniem „ Misija - Krokodils” Izrāde bērniem „ Misija - Krokodils”

05-11-2015

Radošās apvienības „Teātris un ES” jaunākā un krāšņākā izrāde „ Misija - Krokodils”, kas ir domāta bērniem vecumā no 4 līdz 10 gadiem. Izrāde ir pilna negaidītu notikumu un noslēpumu.

Rosina pilnveidot amatiermākslas kolektīvu vadītāju darba samaksas kritērijus Rosina pilnveidot amatiermākslas kolektīvu vadītāju darba samaksas kritērijus

03-11-2015

26. oktobrī Talsu novada pašvaldības izpilddirektors Aldis Vilsons, izpilddirektora vietniece administratīvajos un finanšu jautājumos Inguna Kaļinka un Kultūras nodaļas vadītājas vietniece Lolita Neilande-Frīdenberga tikās ar novada amatiermākslas kolektīvu vadītājiem, lai uzsāktu sarunu par iespējamām izmaiņām pašreizējā darba samaksas nolikumā un kolektīvu kvalitātes vērtēšanas kritērijos.

Izdejots "Deju šovs" Talsos Izdejots "Deju šovs" Talsos

03-11-2015

31. oktobrī Talsu tautas namā savu veikumu rādīja septiņi Talsu deju meistari, kas bija sagatavojuši priekšnesumus ar septiņiem pazīstamiem talsiniekiem.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Šobrīd:
-1º C
Rīt:
-0.5º C