Pirmdiena, 8. februāris
Šodien sveicam: Aldona

Aktualitātes kultūrā

"Ap Meteni sļūkāt gāju" "Ap Meteni sļūkāt gāju"

05-02-2016

7.februārī plkst.16:00, tiek aicināti uz Talsu tautas namu, kur koncertā "Ap meteni šļūkāt gāju" skatītājus priecēs Talsu tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīva "Talsu Kurši" un jauniešu deju kolektīva "Delveri" dalībnieki.

Koru sadziedāšanās svētki Laucienē Koru sadziedāšanās svētki Laucienē

03-02-2016

6. februārī Laucienes kultūras namā pulcēsies Talsu koru apriņķa un draudzības kori, lai kopīgi gatavotos nozīmīgākajiem koru nozares pasākumiem.

Prezentē Talsu pilsētas svētku programmu Prezentē Talsu pilsētas svētku programmu

02-02-2016

Līdz Talsu pilsētas svētkiem atlicis vēl pusgads, taču to plānošana rit pilnā sparā. 27. janvārī šim nolūkam izveidotā darba grupa tikās ar Talsu novada pašvaldības izpilddirektoru Aldi Vilsonu, lai pastāstītu, kas sagaidāms šā gada „Vasaras vidus svinēšanā”.

Daces Pugas tekstilpiezīmes Daces Pugas tekstilpiezīmes

01-02-2016

Talsu novada muzejā 6. februārī plkst. 14:00 tekstilmāksliniece Dace Puga sevi sveiks vārda dienā ar savas personālizstādes atklāšanu.

Esperanto valodā sastādīta grāmata „Rainis, Aspazija kaj esperanto“ Esperanto valodā sastādīta grāmata „Rainis, Aspazija kaj esperanto“

29-01-2016

27. janvārī Latvijas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā notika LU Akadēmiskās bibliotēkas, Rīgas Tehniskās universitātes Humanitārā institūta un Latvijas zinātņu vēstures asociācijas organizētā sabiedriskās darbinieces Mirdzas Burgmeisteres (1922 – 1989) esperanto valodā sastādītās grāmatas „Rainis, Aspazija kaj esperanto“ (Rainis, Aspazija un esperanto) atvēršanas svētki.

Sveču dienas darbnīca Radošajā sētā Sveču dienas darbnīca Radošajā sētā

29-01-2016

Pēc mūsu senču tradīcijām, 2. februāris tiek dēvēts par Sveču dienu – tai par godu arī viss mēnesis saucams par Sveču mēnesi. Ar Sveču dienu iezīmē ziemas vidu, kad noslēdzās Ziemassvētku laiks un sākās agrs pavasaris.

Tiek meklēti jaunie vokālie talanti Tiek meklēti jaunie vokālie talanti

25-01-2016

Ja esi 13 līdz 25 gadus jauns, Tev patīk mūzika, piemīt vokālās dotības un kaut reizi dzīvē esi sapņojis kļūt par dziedātāju, šis konkurss ir domāts Tev!

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Šobrīd:
4º C
Rīt:
4º C