Otrdiena, 23. decembris
Šodien sveicam: Viktorija, Balva

Aktualitātes kultūrā

Labdarības akcija "Brīnumam tici" Labdarības akcija "Brīnumam tici"

02-12-2014

Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar Talsu novada fondu arī šogad aicina Jūs kļūt par rūķi, iešūt bērnu sapņus savā spilvenā un atbalstīt labdarības akciju "Brīnumam tici".

ESMU AR PUTNIEM... ESMU AR PUTNIEM...

15-12-2014

Tā savu pasteļu izstādi nosaukusi Talsu novada muzeja galvenā speciāliste dabas jautājumos Linda Smilga-Šimpermane, savietojot tajā divas patiesības: viņas ikdienas darbs saistībā ar putniem ir pavisam reāls - ir jārūpējas par muzeja izbāžņu kolekciju.

Jānis Lagzdiņš "Klusā daba ar tauri" Jānis Lagzdiņš "Klusā daba ar tauri"

15-12-2014

Līdz 2015. gada 11. janvārim Talsu novada muzejā pēc ilgāka pārtraukuma būs apskatāma pazīstamā Talsu akvarelista Jāņa Lagzdiņa darbu izstāde „Klusā daba ar tauri” iepriekšējā izstāde notika 2007. gada sākumā.

Labdarības akcija "Rūķi pār novadiem" Labdarības akcija "Rūķi pār novadiem"

03-12-2014

Jauniešu apvienība „TAS.ES” sadarbībā ar Talsu, Mērsraga, Rojas un Dundagas novadu skolām, jauniešu organizācijām un Talsu novada Sociālo dienestu uzsāk Ziemassvētku labdarības akciju "Rūķi pār novadiem".

Labdarības pasākums "Uzdāvini prieku" Labdarības pasākums "Uzdāvini prieku"

01-12-2014

6. decembrī no 11.00 līdz 18.00 labdarības pasākuma ietvaros tiks vāktas nelielas dāvaniņas (saldumi,kafija, tēja, Ziemassvētku svecītes utml.) Talsu novada iedzīvotājiem, kuri nonākuši novada sociālo darbinieku redzeslokā.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Tīkla kamera

Laika ziņas

Šobrīd:
4º C
Rīt:
1º C