Pirmdiena, 26. septembris
Šodien sveicam: Gundars, Kurts, Knuts

Aktualitātes kultūrā

Senioru diena Talsos Senioru diena Talsos

21-09-2016

Talsu novada seniori 30. septembrī 13.00 tiek aicināti Talsu tautas namā, lai kopā būtu, svinētu, atpūstos un dalītos pozitīvās emocijās pasākumā “Senioru diena Talsos”.

Maize – mūsu uztura pamatu pamats Maize – mūsu uztura pamatu pamats

20-09-2016

Atzīmējot rudens saulgriežus un gada auglīgās daļas aizvadīšanas svētkus – Miķeļdienu, Talsu novada muzejs 28. septembrī 14.00 aicina uz izglītojošu sarīkojumu.

Rudens Saulgriežu svinības "Apjumības" Rudens Saulgriežu svinības "Apjumības"

19-09-2016

22. septembrī 14.00 pie Virbu pamatskolas, Jaunpagastā biedrība "VIRBI" un Virbu pamatskola, kopīgi īstenojot projektu "Ieriti Saulīte Jaunpagastā", aicina ikvienu pagasta un novada iedzīvotāju piedalīties rudens saulgriežu svinībās - APJUMĪBĀS.

Izstāde par padomju laika vimpeļiem Izstāde par padomju laika vimpeļiem

12-09-2016

Talsu novada muzejs no 16. septembra apmeklētājiem piedāvā apskatīt jauno tematisko krājuma izstādi, kurā būs atspoguļota plaša padomju perioda vimpeļu kolekcija.

Gleznu izstāde "Rudzu lauks" Gleznu izstāde "Rudzu lauks"

07-09-2016

Gleznu kopizstāde „RUDZU LAUKS” skatāma veikalā – studijā „SAPŅU ĶĒRĀJS”, Lielā ielā 6, 2. stāvā, Talsos no 3. septembra līdz 28. oktobrim.

Atvērto durvju dienas Talsu tautas namā Atvērto durvju dienas Talsu tautas namā

06-09-2016

Talsu tautas nama amatiermākslas kolektīvi pamazām atsāk savu darbu jaunajā sezonā! Pievienoties tiek aicināts ikviens, kas mīl dziesmu, deju un mūziku!

Muzejs ieguvis vērtīgu krājuma papildinājumu Muzejs ieguvis vērtīgu krājuma papildinājumu

02-09-2016

Vasarā muzeja krājums papildinājies ar jaunu eksponātu, kam ir bagāta un interesanta vēsture. Bijusī Talsu muzeja māksliniece – noformētāja Inga Ozoliņa uzdāvināja savas vecmāmiņas Vilhelmīnes Ozoliņas tautas tērpu.

Mūsu dejotāji saules un vīna zemē - Ungārijā Mūsu dejotāji saules un vīna zemē - Ungārijā

31-08-2016

Nupat no saulainās Ungārijas atgriezušies Stendes vidējās paaudzes deju kolektīvs „Teika ” un apvienotie senioru d/k „Draudzība” un Dundagas d/k „Dung-Dang”, kuri vīnogu zemē ar savām dejām iepriecināja ungārus Ungārijas dzimšanas dienā, jeb kā viņi paši dēvē, 1. karaļa Sv. Išvāna kronēšanas dienā, kā arī apmeklētājus, tūristus no dažādām valstīm.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas