Sestdiena, 27. augusts
Šodien sveicam: Žanis, Jorens, Alens

Aktualitātes kultūrā

Talsus šarmēs astoņdesmito gadu franču kino Talsus šarmēs astoņdesmito gadu franču kino

24-08-2016

Jau 6 mēnešus Talsu novada fondā strādā brīvprātīgais no Francijas Mathieu Chazel, un 2. un 3. septembrī viņš kopā ar savu kolēģi no Turcijas un vietējiem jauniešiem iepazīstinās talseniekus ar franču kino klasiku.

Prieks, ka kopā uzziedējām! Prieks, ka kopā uzziedējām!

15-08-2016

Kā jau katru gadu, arī šogad Talsos norisinājās Dižmāras gadatirgus, šoreiz ar tēmu - “Uzziedi Talsos!”.

Nosvinēti Sabiles Vīna svētki Nosvinēti Sabiles Vīna svētki

09-08-2016

Pēdējā jūlija nedēļas nogalē, par godu Sabiles Vīna kalnam, ik gadu tiek svinēti Vīna svētki. Šogad tika svinēts svētku pilngadības gads – aizvadīti jau astoņpadsmitie svētki piecu dienu garumā.

Rozes Talsu novada muzejā Rozes Talsu novada muzejā

05-07-2016

Talsu novada muzejā 22. un 23. jūlijā būs skatāma rožu izstāde. Piedāvājumā - Dailas un Bruno Trubiņu audzētās rozes no Tukuma novada “Rozītēm”. No visām pasaules rozēm viņi cenšas atlasīt veselīgākās, skaistākās un piemērotākās rozes Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

Ikvienam pazīstamas kino melodijas koncertšovā “Tā nav dzīve, tas ir kino!” Talsos Ikvienam pazīstamas kino melodijas koncertšovā “Tā nav dzīve, tas ir kino!” Talsos

05-07-2016

13. augustā, plkst. 22.00, Talsu Sauleskalna estrādē notiks pasaules populārāko kino filmu un mūziklu brīvdabas koncertšovs „Tā nav dzīve, tas ir kino!”. Šovā vienuviet būs dzirdamas daudzu kino žanru melodijas, kas no pirmajām notīm būs pazīstamas un līdzi dziedamas ikkatram. Talsi ir vienīgā pilsēta Kurzemē, kur šovasar būs iespēja vērot šo koncertšovu.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas