Svētdiena, 24. jūlijs
Šodien sveicam: Kristīne, Krista, Kristiāna, Kristiāns

Aktualitātes kultūrā

Dižmāras gadatirgus uzziedēs Talsos! Dižmāras gadatirgus uzziedēs Talsos!

20-07-2016

Šogad ar devīzi - “Uzziedi Talsos!” gadatirgus talsiniekiem un pilsētas viesiem sola lustīgu un pozitīvisma piepildītu svētku programmu.

Rozes Talsu novada muzejā Rozes Talsu novada muzejā

05-07-2016

Talsu novada muzejā 22. un 23. jūlijā būs skatāma rožu izstāde. Piedāvājumā - Dailas un Bruno Trubiņu audzētās rozes no Tukuma novada “Rozītēm”. No visām pasaules rozēm viņi cenšas atlasīt veselīgākās, skaistākās un piemērotākās rozes Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

Ikvienam pazīstamas kino melodijas koncertšovā “Tā nav dzīve, tas ir kino!” Talsos Ikvienam pazīstamas kino melodijas koncertšovā “Tā nav dzīve, tas ir kino!” Talsos

05-07-2016

13. augustā, plkst. 22.00, Talsu Sauleskalna estrādē notiks pasaules populārāko kino filmu un mūziklu brīvdabas koncertšovs „Tā nav dzīve, tas ir kino!”. Šovā vienuviet būs dzirdamas daudzu kino žanru melodijas, kas no pirmajām notīm būs pazīstamas un līdzi dziedamas ikkatram. Talsi ir vienīgā pilsēta Kurzemē, kur šovasar būs iespēja vērot šo koncertšovu.

Kurzemes Dziesmu svētkos būs pārstāvēts arī Talsu novads Kurzemes Dziesmu svētkos būs pārstāvēts arī Talsu novads

29-06-2016

Sestdien, 2016. gada 2. jūlijā, Kuldīgu pieskandinās Kurzemes Dziesmu svētku dalībnieki – koristi, dejotāji, pūtēju orķestru un folkloras kopu dalībnieki no Kurzemes, kā arī viesi no citiem Latvijas novadiem. Mūsu novadu svētkos pārstāvēs Valdemārpils, Tiņģeres un Lubes kultūras nama jauktais koris „AKORDS”, vadītāja Baiba Pipare, Vandzenes tautas nama sieviešu koris „DĪVA”, vadītāja Inese Ozoliņa un Talsu tautas nama pūtēju orķestris „TALSI”, vadītājs Raitis Rērihs.

Par dalību projektā "Latvijas karogs" Par dalību projektā "Latvijas karogs"

17-06-2016

Aktualizējoties diskusijai, kas ir patriotisms un vai karoga izmērs būs tas, kas noteiks mīlestību pret valsti, 2. jūnijā Talsu novada pašvaldībā tika rīkota tikšanās ar saņemto vēstuļu autoriem – māksliniekiem, arhitektiem un citiem sabiedriski aktīviem cilvēkiem.

Soli pa solim līdz simtgadei… Soli pa solim līdz simtgadei…

17-06-2016

Tuvojas Latvijas valsts simtgade, kuru svinēsim 2018. gadā. Talsu novada pašvaldība sākusi Latvijas simtgades pasākumu plāna izstrādi, kurā liela loma būs ne tikai kultūras iestāžu, bet arī jauniešu, izglītības darbinieku, uzņēmēju un vietējo iedzīvotāju pašiniciatīvai. Svētku programmu paredzēts īstenot piecu gadu garumā no 2017. līdz 2021. gadam.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas