Sestdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Kontakti

 

TALSU NOVADA KULTŪRAS CENTRI

IESTĀDE

VADĪTĀJS

TĀLRUŅA NR.

ADRESE

E-PASTS

BALGALES

SPORTA UN BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAS CENTRS

 

Zinta Dreimane

 

 

22148536

zinta.dreimane@talsi.lv

 

„Grantiņi”, Balgales pagasts, LV 3287

VALDEMĀRPILS, TIŅĢERES

UN LUBES

KULTŪRAS NAMS

Vita Krauze

 

29172760 

vita.krauze@talsi.lv

Tautas nams, Tiņģere, Īves pagasts,

LV 3261

ĶŪĻCIEMA

BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAS CENTRS

Sarmīte Miezīte

 

26868599, 63254426 

sarmite.miezite@talsi.lv

BLPC, Ķūļciema pagasts, LV 3283

LAIDZES

BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAS CENTRS

 

Elza Berģe

20343353
 

 BLPC, Laidzes pagasts, LV 3280

LAUCIENES KULTŪRAS NAMS

Madara Eiduka 

 

28609190

madara.eiduka@talsi.lv

Laucienes kultūras nams, Laucienes pagasts, 

LV 3285

LĪBAGU

BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAS CENTRS

Sandra Leja

 

29496291

sandra.leja@talsi.lv

Blieķi 2, Dižstende, Lībagu pagasts,

LV 3258

PASTENDES KULTŪRAS NAMS

Jolanta Ozola

 

26368319, 63291034

jolanta.ozola@talsi.lv

Skolas iela 2, Pastende, Ģibuļu pagasts,

LV 3251

PĻAVMUIŽAS SAIETA NAMS

Dina Bērziņa

 

26559775, 63200106

dina.berzina@talsi.lv

„Pļavu skola” , Laucienes pagasts,

LV 3285

SABILES KULTŪRAS NAMS

 

Gerda Zeberiņa

 

27020740, 63252269

gerda.zeberina@talsi.lv

 Ventspils iela 14, Sabile, LV 3294

SPĀRES

TAUTAS NAMS

Tabita Kalniņa

 

28620076

tabita.kalnina@talsi.lv

 „Brūžlejas”, Spāre, Ģibuļu pagasts, 

LV 2398

STENDES

TAUTAS NAMS

Andris Priednieks

 

26380121

andris.priednieks@talsi.lv

Dumpīšu 3, Stende,   LV 3257

STRAZDES

BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAS CENTRS

Inga Dombrovska

 

20266761, 63254889

inga.dombrovska@talsi.lv

 „Kraujas”, Strazdes pagasts, LV 3291

TALSU

TAUTAS NAMS

Ieva Brūna

(direktore)

 

26156970

ieva.bruna@talsi.lv

 

Lielā iela 19/21, Talsi, LV 3201

 

Lolita Neilande - Frīdenberga

(direktores vietniece)

 

 28656927

lolita.neilande@talsi.lv

VALDGALES TAUTAS NAMS

Daina Erenberga

 

29608547  

daina.erenberga@talsi.lv

Tautas nams, Valdgales pagasts, LV 3253

VANDZENES TAUTAS NAMS

Dace Jankevica

 

26162278, 63225220

dace.jankevica@talsi.lv

Tautas nams, Vandzenes pagasts,

LV 3281

VIRBU

KULTŪRAS NAMS

Ruta Čubare

 

26671876, 63252440

ruta.cubare@talsi.lv

Kalna iela 9, Virbu pagasts, LV 3292

 

Notikumu kalendārs

Maijs, 2017
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Tīkla kamera


Skatīt tiešraidi no tīkla kameras

Laika ziņas