Piektdiena, 25. jūlijs
Šodien sveicam: Jēkabs, Žaklīna

Kontakti

 

TALSU NOVADA KULTŪRAS CENTRI

Iestāde

Vadītājs

Tālruņa nr.

Adrese

E-pasts

Balgales tautas nams

Zinta Jēce

26621543

zinta.jece@talsi.lv

„Grantiņi”, Balgales pagasts , LV 3287

Tiņģeres saieta nams

Vita Krauze

29172760  vita.krauze@talsi.lv

Tautas nams, Tiņģere, Īves pagasts, LV 3261

Ķūļciema Brīvā laika pavadīšanas centrs

Sarmīte Miezīte

26868599, 63254426  sarmite.miezite@talsi.lv

BLPC, Ķūļciema pagasts, LV 3283

Laidzes Brīvā laika pavadīšanas centrs

Sigita Līdaka

29456410, 63221677 

sigita.lidaka@talsi.lv

 BLPC, Laidzes pagasts, LV 3280

Laucienes kultūras nams

Madara Eiduka

28609190

madara.eiduka@inbox.lv

Laucienes kultūras nams, Laucienes pagasts,  LV 3285

Lībagu Brīvā laika pavadīšanas centrs

Sandra Leja

29496291 sandra.leja@talsi.lv

Blieķi 2, Dižstende, Lībagu pagasts, LV 3258

Lubes tautas nams

Gunta Jurševska

28377112 gunta.jursevska@talsi.lv

„Sniedzes” Lubes tautas nams, Lubes pagasts, LV 3262

Pastendes kultūras nams

Jolanta Ozola

26368319, 63291034 jolanta.ozola@talsi.lv

Skolas iela 2, Pastende, Ģibuļu pagasts, LV 3251

Pļavmuižas saieta nams

Dina Bērziņa

26559775, 63200106, dina.berzina@talsi.lv

„Pļavu skola” , Laucienes pagasts, LV-3285

Sabiles kultūras nams

 

Gerda Zeberiņa

27020740, 63252269 gerda.zeberina@talsi.lv

 Ventspils iela 14, Sabile, LV 3294

Spāres tautas nams

Tabita Kalniņa

28620076, tabita.kalnina@talsi.lv

 „Brūžlejas”, Spāre, Ģibuļu pagasts,  LV 2398

Stendes tautas nams

Andris Priednieks

26380121, andris.priednieks@talsi.lv

Dumpīšu 3, Stende, LV 3257

Strazdes Brīvā laika pavadīšanas centrs

Inga Dombrovska

20266761, 63254889 inga.dombrovska@talsi.lv

 „Kraujas”, Strazdes pagasts, LV 3291

Talsu tautas nams

direktora p.i.

Dace Erķena

29442113

dace.erkena@talsi.lv

Lielā iela 19/21, Talsi, LV 3201

administratore

Kristīne Šulce

26106959 tautasnams@talsi.lv

Valdemārpils kultūras nams

 Krista Belova

 25437222

krista.belova@talsi.lv 

Kr.Valdemāra 4, Valdemārpils, LV 3260

Valdgales tautas nams

Daina Erenberga

29608547  daina.erenberga@talsi.lv

Tautas nams, Valdgales pagasts, LV 3253

Vandzenes tautas nams

Dace Jankevica

26162278, 63225220 dace.jankevica@talsi.lv

Tautas nams, Vandzenes pagasts, LV 3281

Virbu kultūras nams

Ruta Čubare

26671876, 63252440 ruta.cubare@talsi.lv

Kalna iela 9, Virbu pagasts, LV 3292

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
º C
Rīt:
23º C