Otrdiena, 16. oktobris
Šodien sveicam: Daiga, Dinija

Kontakti

 

TALSU NOVADA KULTŪRAS CENTRI

IESTĀDE

VADĪTĀJS

TĀLRUŅA NR.

ADRESE

E-PASTS

BALGALES SPORTA UN BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAS CENTRS

Lelde Čerpinska

22148536

lelde.cerpinska@talsi.lv

„Grantiņi”, Balgales pagasts, LV 3287

VALDEMĀRPILS, TIŅĢERES UN LUBES KULTŪRAS NAMS

 Sigita Līdaka

25437222

sigita.lidaka@talsi.lv

Raiņa iela 14a, Valdemārpils, LV-3260

ĶŪĻCIEMA BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAS CENTRS

Sarmīte Miezīte

26868599, 63254426 

sarmite.miezite@talsi.lv

BLPC, Ķūļciema pagasts, LV 3283

LAIDZES BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAS CENTRS

Marika Laursone

29434268, 63221677
 

 BLPC, Laidzes pagasts, LV 3280

LAUCIENES KULTŪRAS NAMS

Madara Vīķe

28609190

madara.vike@talsi.lv

Laucienes kultūras nams, Laucienes pagasts, 

LV 3285

LĪBAGU BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAS CENTRS

Sandra Leja

29496291

sandra.leja@talsi.lv

Blieķi 2, Dižstende, Lībagu pagasts,

LV 3258

PASTENDES KULTŪRAS NAMS

Jolanta Ozola

26368319, 63291034

jolanta.ozola@talsi.lv

Skolas iela 2, Pastende, Ģibuļu pagasts,

LV 3251

PĻAVMUIŽAS SAIETA NAMS

Dina Bērziņa

26559775, 63200106

dina.berzina@talsi.lv

„Pļavu skola” , Laucienes pagasts, LV 3285

SABILES KULTŪRAS NAMS

 

Gerda Zeberiņa

 27020740, 63252269

gerda.zeberina@talsi.lv

 Ventspils iela 14, Sabile,
LV- 3294

SPĀRES TAUTAS NAMS

Tabita Kalniņa

 28620076

tabita.kalnina@talsi.lv

 „Brūžlejas”, Spāre, Ģibuļu pagasts, LV 2398

STENDES TAUTAS NAMS

Andris Priednieks

 26380121

andris.priednieks@talsi.lv

Dumpīšu 3, Stende,  LV 3257

STRAZDES BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAS CENTRS

Inga Dombrovska

 20266761, 63254889

inga.dombrovska@talsi.lv

 „Kraujas”, Strazdes pagasts, LV 3291

TALSU

TAUTAS NAMS

 
 

Lielā iela 19/21, Talsi, LV 3201

Dace Obodovska

29333948

dace.obodovska@talsi.lv

VALDGALES TAUTAS NAMS

Daina Erenberga

 29608547  

daina.erenberga@talsi.lv

Tautas nams, Valdgales pagasts, LV 3253

VANDZENES TAUTAS NAMS

Dace Jankevica

26162278, 63225220

dace.jankevica@talsi.lv

Tautas nams, Vandzenes pagasts,

LV 3281

VIRBU KULTŪRAS NAMS

Ruta Čubare

26671876, 63252440

ruta.cubare@talsi.lv

Kalna iela 9, Virbu pagasts, LV 3292

 

Notikumu kalendārs

Oktobris, 2018
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk