Otrdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns

Kontakti

 
 

TALSU NOVADA KORI

Kora nosaukums

Iestāde

Diriģents

Telefons

E – pasta adrese

Sieviešu kori

Sieviešu koris 

„BALGALE”

Balgales tautas nams

Dina Bičule

26129249

dinabicule@inbox.lv

Sieviešu koris 

„DĪVA”

Vandzenes tautas nams

Inese Ozoliņa

26526524

ineseemilija@inbox.lv

Sieviešu koris 

„VAIVA”

Talsu tautas nams

 

Nora Vītiņa

29352446

noravitina@gmail.com

Antra Strikaite

26667659

antra_strikaite@inbox.lv

Jauktie kori

Jauktais koris 

„UZ AUGŠU”

Talsu tautas nams

Matīss Tučs

25969818

matisstucs@gmail.com

Jauktais koris 

„LAUCIENE”

Laucienes kultūras nams

Agrita Priedniece

26335481

agritatal@inbox.lv

Jauktais koris 

„AKORDS”

Valdemārpils kultūras nams

Ilze Vandzberga

26543929

ilze.vandzberga@talsi.lv

Jauktais koris

„AMENDA”

Talsu evaņģeliski luteriskā draudze

Linda Vicinska

22106860

linda_vicinska@inbox.lv

Kārlis Kundrāts

28625139

karlis_kundrats@yahoo.com

Inese Ozolniece

26377405

inese-ozolniece@inbox.lv

Talsu Valsts ģimnāzijas  jauktais koris

Talsu Valsts ģimnāzija

Baiba Veismane

26434394

baiba.veismane@inbox.lv

Jauktais jauniešu koris 

„TALSIS”

Talsu 2.vidusskola

Gints Ceplenieks

26544138

gints.ceplenieks@inbox.lv

Talsu Kristīgās vidusskolas jauktais koris

Talsu kristīgā vidusskola

Raimonds Felšs

26355741

rfelss@tvnet.lv

Vīru kori

Vīru koris

„DZIEDONIS”

Talsu tautas nams

Zane Venžega

26307277

venzega.zane@inbox.lv

Senioru kori

Senioru jauktais koris 

„ATBALSS”

Talsu tautas nams

Astrīda Priekule

26348527

astridapriekulea@inbox.lv

 

VIRSDIRIĢENTS

Talsu apriņķa virsdiriģents

 

Gints Ceplenieks

26544138

gints.ceplenieks@inbox.lv

Koncertmeistare

 

Ilze Vaice

26554243

 

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
10º C
Rīt:
-0.5º C