Otrdiena, 28. marts
Šodien sveicam: Gunta, Ginta, Gunda

Kontakti

 TALSU NOVADA PAŠVALDĪBA

Reģistrācijas numurs 90009113532

adrese - Kareivju ielā 7, Talsos, LV-3201

Darba laiks: 8.00-17.00
otrdienās: 8.00-19.00

Apmeklētāju pieņemšanas centra tālrunis - 63232110; 26398234, fakss - 63232130;

Talsu novada pašvaldības oficiālais e-pasts - dome@talsi.lv

Informācija mājas lapai, ierosinājumi, jautājumi - info@talsi.lv

Talsu novada pašvaldība pieņem elektroniski parakstītus dokumentus

 
Amats
Vārds, uzvārds
Kabineta Nr.,
atrašanās vieta
Tālrunis, epasts,
iedzīvotāju pieņemšanas laiks

Talsu novada domes

priekšsēdētājs

Aivars Lācarus

201

63232111;
aivars.lacarus@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšanas laiku skatīt grafikā

Talsu novada domes
priekšsēdētāja 
1. vietnieks administratīvajos, finanšu, attīstības, starptautisko sakaru un tautsaimniecības jautājumos
 Normunds Tropiņš 203
63232112, 29253840
normunds.tropins@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšanas laiku skatīt grafikā

Talsu novada domes
priekšsēdētāja
vietniece izglītības, kultūras, sporta, sociālajos un veselības jautājumos
 Daiga Feldmane  204

29417402

daiga.feldmane@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšanas laiku skatīt grafikā

TALSU NOVADA PAŠVALDĪBAS ADMINISTRĀCIJA
Administratīvā struktūra
Izpilddirektors Aldis Vilsons 209

63232113; 29498882
aldis.vilsons@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 17.00-19.00

Izpilddirektora vietniece
administratīvajos un finanšu jautājumos
Inguna
Kaļinka
208

63232120; 29486304
inguna.kalinka@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 17.00-19.00

Izpilddirektora vietnieks
tehniskajos un nekustamā
īpašuma jautājumos
Oskars
Kļava
211

63232122; 26132179 
oskars.klava@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 17.00-19.00

Auditors
Guntis
Špors
418

29328231
guntis.spors@talsi.lv

 Biroja administratore Dace Rozenberga 210
29124752
dace.rozenberga@talsi.lv
Sabiedrības veselības speciāliste Tatjana Neilande 203 / 1.korp. tatjana.neilande@talsi.lv
DARBA AIZSARDZĪBAS NODAĻA
Nodaļas vadītājs Aivars Zutis 318
29493260 
aivars.zutis@talsi.lv 
Darba aizsardzības speciālists
Igors
Putins
316

63220833
 26582627
igors.putins@talsi.lv

Darba aizsardzības speciālists Gints Grīnbergs  316
63220833
29168202
gints.grinbergs@talsi.lv
SABIEDRISKO ATTIECĪBU NODAĻA   
Nodaļas vadītāja
Ivonna
Vicinska
210
27808041
ivonna.vicinska@talsi.lv

 

  info@talsi.lv  

iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 17.00-19.00

Komunikācijas speciāliste darbā ar plašsaziņas līdzekļiem Inita Fedko 207
 
63232115;26663732 
inita.fedko@talsi.lv
 
Komunikācijas speciāliste darbā ar plašsaziņas līdzekļiem Dana Vecmane 205
20016698
dana.vecmane@talsi.lv
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Marta
Rake-Lasmane
207
 
63232115; 22375973
marta.rake.lasmane@talsi.lv
 
Informācijas vadības speciālists
Rihards
Bērziņš
205
26117812
rihards.berzins@talsi.lv

ATTĪSTĪBAS PLĀNOŠANAS NODAĻA


Nodaļas vadītāja Jolanta Skujeniece

213 / 1. korpuss

29135157
jolanta.skujeniece@talsi.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00

Nodaļas vadītājas
vietniece
Aiva
Dimante
201 / 1. korpuss

63222032, 26418019
aiva.dimante@talsi.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 15.00-17.00,
piektdienās 9.00-11.00

Projektu vadītāja
 
Baiba Lorence

201 / 1. korpuss

63222032, 22018236

Iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 15.00-17.00,
piektdienās 9.00-11.00

Projektu vadītāja
Aija
Svarinska
201 / 1. korpuss

63222032; 29126171
aija.svarinska@talsi.lv

Projektu vadītāja pienākumu izpildītāja
Jolanta
Didžus
203/ 1. korpuss
63237578 
jolanta.didzus@talsi.lv
Teritorijas plānotāja
Inga
Tramdaha
202 / 1 .korpuss

63237581

iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 15.00-17.00,
piektdienās 9.00-11.00

Kartogrāfs
Toms  
Tensons
202/ 1. korpuss
tel.63237581
toms.tensons@talsi.lv
Attīstības plānošanas nodaļas, projektu vadītājas asistents
   (ārštata darbinieks uz projekta "Talsu tirgus pārbūve" īstenošanas laiku)
Jānis
Vēdzele 
202.kabinets
26568792
e-pasts informācijai par Talsu tirgus jautājumiem talsutirgus@talsi.lv

KOMUNĀLĀ NODAĻA  
Nodaļas vadītāja p.i. Kristaps Ūdris 106 

63220860;

26497797
kristaps.udris@talsi.lv

Komunālās nodaļas speciāliste Inga Zinovska 113
632 37673
inga.zinovska@talsi.lv
Komunālās nodaļas speciālists Edvards Šnēfelds 113
632 37673
29448939
edvards.snefelds@talsi.lv
Ainavu arhitekte Zanda Bitmane 203 /1. korpuss

63237578

zanda.bitmane@talsi.lv

Mājokļu speciāliste Jolanta Ivanova
105
63220859;
28319551
 jolanta.ivanova@talsi.lv 
Celtniecības speciālists Andrejs Aveniņš 105

63220859
andrejs.avenins@talsi.lv

Mikroautobusa vadītājs Pēteris Vasiļjevs Talsi  26546907
Mikroautobusa vadītājs
Ainars
Balodis
Talsi 29420953
Autobusa vadītājs
 Aldis
Ruka
 Valdemārpils  29168390
Mikroautobusa vadītājs Viesturs Štrauss Sabile 29107403
Autobusa vadītājs
Jānis
Melderis
Sabile 27199642
Autobusa  vadītājs
Imants
Zazītis
Sporta skola 29615119
Autobusa vadītājs
Vilnis
Vītols
Strazde 20252718
Autobusa vadītājs Dairis Strēlnieks Balgale 20251366
Autobusa vadītājs
Andris
Zemītis
Ģibuļi 28630729
Autobusa vadītājs
Andis
Jasis
Lībagi 28679599
Mikroautobusa vadītājs
Uldis
Lagzdiņš
Lauciene 20257825
Autobusa vadītājs
Guntis
Freijs
Ģibuļi 22016661
Autobusa vadītājs
 Uldis
Zuļķis
Vandzene  26340295
Autobusa vadītājs
Aivis
Ruka
Valdemārpils 29495911
Autobusa vadītājs
Ainars
Valters
 Talsi  26493054
Automobiļa vadītājs Ziedonis Rozentāls  Talsi 29417085
Mikroautobusa vadītājs
Andris
Cīrulis
 Talsi 29108979
Autobusa vadītājs Pēteris Krūmiņš Pļavas 20208507
FINANŠU NODAĻA        
Nodaļas vadītāja
 Ilze
Lagzdiņa

212 / 1. korpuss

 63222268; 26579790
ilze.lagzdina@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 17.00-19.00

Nodaļas vadītājas vietniece
Aija
Tihovska

205 / 1. korpuss

63237582
aija.tihovska@talsi.lv

Grāmatvedības daļa
Galvenais grāmatvedis
 Daiga
Helde

207 / 1. korpuss

63237585; 26393325
daiga.helde@talsi.lv

Galvenā grāmatveža

vietnieks

Inta
Vāne

214 / 1. korpuss

 63237583; 27842363
inta.vane@talsi.lv

Vecākā grāmatvede Ilze Nordena

210 / 1. korpuss

63222231;
ilze.nordena@talsi.lv
Vecākā ekonomiste Ieva Jurkāne 214/1. korpuss
63237583
ieva.jurkane@talsi.lv
Vecākā grāmatvede Līga Skolmeistare

208 / 1. korpuss

63222234
liga.skolmeistare@talsi.lv
Vecākā grāmatvede
Zinta
Lipāne

210 / 1. korpuss

63222231
zinta.lipane@talsi.lv
Vecākā grāmatvede Vēsma Rūmniece

208 / 1. korpuss

63222234
vesma.rumniece@talsi.lv
 Vecākā grāmatvede
Judīte Cibiskina

209 / 1. korpuss

63222238
 judite.cibiskina@talsi.lv

 Vecākā grāmatvede Sandra Damlice

208 / 1. korpuss

63222234
sandra.damlice@talsi.lv

Vecākā grāmatvede Ināra Feldberga

209 / 1. korpuss

63222238
inara.feldberga@talsi.lv
Vecākā grāmatvede
Jeļena
Cietvīra
210 / 1. korpuss
63222231
jelena.cietvira@talsi.lv
Vecākā kasiere
Anita
Zihmane

114 / 2. korpuss

63232123
anita.zihmane@talsi.lv
kases darba laiks 8.00-12.00 13.00-16.30

Nekustamā īpašuma nodokļa ( NĪN) administrēšanas daļa
Nodokļu ekonomiste
(NĪN)
Ramona Riekstniece 212/2.korpuss

 63232124; 26480369
ramona.riekstniece@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:
pirmdienās 13.00-17.00, otrdienās, ceturtdienās 9.00-12.00

 Nodokļu administratore (NĪN)
 Ilze Freija 212/2. korpuss 
63232124
ilze.freija@talsi.lv 
Nodokļu administratore
 (NĪN)
Ginta
Kļaviņa
Valdemārpils pilsētas pārvalde

63237732; 26513033
ginta.klavina@talsi.lv

JURIDISKĀ NODAĻA
Nodaļas vadītāja Guntra Tālberga 109

63232119; 29453403
guntra.talberga@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 17.00-19.00

Juriste
Ingrīda
Bleikša
108

63232119; 26231453
ingrida.bleiksa@talsi.lv

Juriste
 Iveta
Bruzgule
108

63232119; 27841840
iveta.bruzgule@talsi.lv

Iedzīvotāju reģistrēšanas
speciāliste
Laimdota
Berga
111

63237675
laimdota.berga@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:
pirmdienās, trešdienās, piektdienās 9.00-12.00 un 13.00-15.00
otrdienās 13.00-19.00

Iepirkuma daļa
Iepirkumu speciāliste
Kristīne Lavendele
110
63232116
25607510
kristine.lavendele@talsi.lv
Personāla daļa
Personāla daļas vadītāja
Zeltīte
Dūrīte
415

63237677; 26346309

zeltite.durite@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00

Personāla lietu pārzine
Virma
Poga
414

63237677

virma.poga@talsi.lv

KANCELEJA 
Kancelejas vadītāja Mārīte Indriksone 204 / 1.korpuss

63232114; 26521511
marite.indriksone@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 17.00-19.00

Pašvaldības sekretāre Aija Lorence
400

632 37682, 25431316
aija.lorence@talsi.lv

Apmeklētāju pieņemšanas centrs  (APC)       mob.t. 26398234          dome@talsi.lv
Vecākā lietvede Jolanta Apše

APC 1. stāvā

63232110; 26398234
jolanta.apse@talsi.lv

Vecākā lietvede
Inese
Himiča
202

63232129; 25606455
inese.himica@talsi.lv

 Klientu apkalpošanas speciāliste Agrita Kamļeva APC 1. stāvā
63232110; 26398234
agrita.kamleva@talsi.lv

INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU NODAĻA


Informācijas tehnoloģiju

nodaļas vadītājs

Ģirts
Veinbergs
307

 26311469
girts.veinbergs@talsi.lv

Lietvede
Elīna
Grīnberga
307
27094996
elina.grinberga@talsi.lv
Datortīkla administrators
(atbildīgais par skolām)
 Jānis Gedrovics Izglītības pārvalde
 29148508
janis.gedrovics@talsi.lv
Datortīkla administrators  Gatis Andersons  409
 29868592
gatis.andersons@talsi.lv
Datorsistēmu tehniķis Jānis Kārklevalks 408
29968496
janis.karklevalks@talsi.lv


ZEMES UN NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA NODAĻA

Nodaļas vadītāja Inga Romaško  301
26451501
inga.romasko@talsi.lv 
Nodaļas vadītāja vietniece
Endija
Libere
315

25423323
 endija.libere@talsi.lv

Nekustamā īpašuma speciāliste
Ieva
Krontāle-Pēda
Valdemārpils
Ārlavas pagasts
Lubes pagasts
Īves pagasts
Valdgales pagasts

 

 28310622

ieva.krontale@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

Valdemārpils pilsētas un Ārlavas pagasta pārvaldē:  trešdienās no 8.30-12.00 un 13.00-16.30

Valdgales pagasta pārvaldē: katra mēneša 2., 4. otrdienā no 8.30-16.30

Īves pagasta pārvaldē: katra mēneša 2.,4. piektdienā no 8.30-12.00

Lubes pagasta pārvaldē: katra mēneša 2., 4. piektdienā n o 12.30-16.30

Nekustamā īpašuma speciāliste
Egīna
Šenberga
Sabile,
Abavas pagasts,
Virbu pagasts,
Strazdes pagasts

Sabiles pilsētas un Abavas pagasta pārvaldē:

otrdienās no 9.00 - 12.00

 

Virbu pagasta pārvaldē:

trešdienās no 9.00 - 12.00

 

Strazdes pagasta pārvaldē:

trešdienās no 13.00 - 16:00

 

 

 

28310816

egina.senberga@talsi.lv

 

Nekustamā īpašuma speciālists
Viktors
Insbergs
Stende
Ģibuļu pagasts
Lībagu pagasts
29472958
viktors.insbergs@talsi.lv
 
Iedzīvotāju pieņemšana:
 
Stendes pilsētas pārvaldē: ceturtdienā no 8.00-12.00 un 13.00-17.00
 
Ģibuļu pagasta pārvaldē: trešdienās no 8.00-12.00
 
Lībagu pagasta pārvaldē:
trešdienās no 13.00-17.00
 
Nekustamā īpašuma speciālists  Guntis
Bērziņš
Balgales pagasts,
Laidzes pagasts, Laucienes pagasts , Vandzenes pagasts,
Ķūļciema pagasts
26326288
guntis.berzins@talsi.lv 

Iedzīvotāju pieņemšana:

 
Laidzes pagasta pārvaldē: otrdienās no 9.00-12.00
 
Vandzenes pagasta pārvaldē: trešdienās no 9.00-12.00 un 13.00-16.00
 
Laucienes pagasta pārvaldē: ceturdienās no 9.00-12.00 ( pieņem apmeklētājus arī no Ķūļciema pagasta un Balgales pagasta)
Lietvede
Vija
Haberkorne
301

63232128
vija.haberkorne@talsi.lv

TALSU NOVADA DZIMTSARAKSTU NODAĻA

Nodaļas vadītāja Antra Jesineviča Lielā iela 25

63232333; 28653520
antra.jesinevica@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

Pirmdienas - Ceturtdienas

8.30 - 17.00

Piektdienās 8.30 - 15.00

Nodaļas vadītājas vietniece
Alita
Vicinska
Lielā iela 25
63223761
alita.vicinska@talsi.lv
 
iedzīvotāju pieņemšana:

Pirmdienas - Ceturtdienas

8.30 - 17.00

Piektdienās 8.30 - 15.00

Lietvede
 
Dace
Balode

 

Lielā iela 25
63223761
dace.balode@talsi.lv
 
TALSU NOVADA VVALDE

Vadītājs Reinis Mārtinsons
1. korpuss 1.stāvs

 26128820; 63237685
reinis.martinsons@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 16.00-19.00,
piektdienās 9.00-11.00

Vadītāja vietnieks
Aivars
Lācis
1. korpuss 1.stāvs
 

63237687; 29274744
aivars.lacis@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 16.00-19.00,
piektdienās 9.00-11.00

Būvvaldes juriste
Evita
Jansone
1. korpuss 1.stāvs
25666502
evita.jansone@talsi.lv
Būvinspektors Ēvalds Žaimunds
1. korpuss 1.stāvs

63237686; 29295950
evalds.zaimunds@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 16.00-19.00,
piektdienās 9.00-11.00

Būvinspektore Solvita Mālmeistere 1. korpuss 1.stāvs
 

63237686; 29177931
solvita.malmeistere@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 16.00-19.00,
piektdienās 9.00-11.00

Būvvaldes arhitekte Nellija Dziedātāja-Osallivana
1. korpuss
1. stāvs
63237686 nellija.dziedataja@talsi.lv
Lietvede
Ārija
Krieķe
1. korpuss 1.stāvs
 
t./fakss 63237688
buvvalde@talsi.lv
 

PAŠVALDĪBAS POLICIJA 

Dežūrtālrunis: 26132701

Talsu novada pašvaldības policijas priekšnieks Māris Grīnvalds
Talsi,
Lielā iela 27
63223748,
26632161
 maris.grinvalds@talsi.lv
Iedzīvotāju pieņemšana:
otrdiena 9.00 - 11.00; 17.00 - 19.00, trešdiena 9.00 - 11.00, piektdiena 9.00 -11.00.
Talsu novada pašvaldības policijas
Priekšnieka  vietniece
Sigita
Amstere
 
Talsi,
Lielā iela 27
63223746; 26666939
sigita.amstere@talsi.lv
 
iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 
9.00-11.00; 17.00-19.00; trešdienās, piektdienās 9.00-11.00
Talsu novada pašvaldības policijas lietvede Eva vadone
Talsi,
Lielā iela 27
Tālr. 29211137

E-pasts: eva.vadone@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības policijas iecirkņa inspektors Dainis Redviņš  
Talsi,
Lielā iela 27
63223746
dainis.redvins@talsi.lv
Talsu novada pašvaldības policijas vecākais inspektors
Nauris
Neifelds
Valdgale
22011647
nauris.neifelds@talsi.lv
Talsu novada pašvaldības policijas inspektors Aldis Dambergs Vandzene, Laidze
22019466
aldis.dambergs@talsi.lv
Talsu novada pašvaldības policijas inspektors
Arnolds
Staško
Ģibuļi

63223746; 22021178
arnolds.stasko@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības policijas inspektors
Andris
Burkāns
Talsi
29436554
andris.burkans@talsi.lv
Talsu novada pašvaldības policijas inspektors
Klāvs
Burčaks
Talsi

63252197; 27838140
klavs.burcaks@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības policijas vecākais inspektors
Ilmārs
Deksnis

Stende, Lībagu pagasts

22018925
ilmars.deksnis@talsi.lv
Talsu novada pašvaldības policijas vecākais inspektors Dainis Sokolovskis Sabiles pilsēta un Abavas pagasts, Virbu pagasts, Strazdes pagasts

63252197; 29339255
dainis.sokolovskis@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības policijas inspektors Normunds Kamols Valdemārpils, Ārlava, Lube, Īve

63276102; 29189228
normunds.kamols@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības policijas inspektors Andis Budzilko
Talsi,
Lielā iela 27
63223746; 29436426
pp@talsi.lv

 

 

 

Notikumu kalendārs

Marts, 2017
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Tīkla kamera


Skatīt tiešraidi no tīkla kameras

Laika ziņas

Aptauja

Par kuru Aleksandra Pelēča literārās prēmijas pretendentu 2017. gadā jūs balsojat?