Otrdiena, 19. jūnijs
Šodien sveicam: Viktors, Nils

Kontakti

 TALSU NOVADA PAŠVALDĪBA

Reģistrācijas numurs 90009113532

adrese - Kareivju ielā 7, Talsos, LV-3201

Darba laiks: 8.00-17.00
otrdienās: 8.00-19.00

Apmeklētāju pieņemšanas centra tālrunis - 63232110; 26398234, fakss - 63232130;

Talsu novada pašvaldības oficiālais e-pasts - dome@talsi.lv

Informācija mājas lapai, ierosinājumi, jautājumi - info@talsi.lv

Talsu novada pašvaldība pieņem elektroniski parakstītus dokumentus

 
Amats
Vārds, uzvārds
Kabineta Nr.,
atrašanās vieta
Tālrunis, epasts,
iedzīvotāju pieņemšanas laiks

Talsu novada domes
priekšsēdētājs

Edgars
Zelderis

201

63232111
edgars.zelderis@talsi.lv

Talsu novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieks administratīvajos, finanšu un izglītības jautājumos
Dainis Karols  203

 20229688
dainis.karols@talsi.lv

Talsu novada domes priekšsēdētāja vietniece attīstības, kultūras un sporta jautājumos Ilze Indriksone 206
20289398
ilze.indriksone@talsi.lv
Talsu novada domes
priekšsēdētāja
vietnieks tautsaimniecības, sociālajos un veselības jautājumos
Normunds Tropiņš  204
63232112, 29253840
normunds.tropins@talsi.lv 
Talsu novada domes priekšsēdētāja padomniece Jana Jākobsone 211 jana.jakobsone@talsi.lv
TALSU NOVADA PAŠVALDĪBAS ADMINISTRĀCIJA
Administratīvā struktūra
Izpilddirektors Modris Jaunvalks 209

63232113; 26646539
modris.jaunvalks@talsi.lv
iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 17.00-19.00

Izpilddirektora vietniece
Inguna
Kaļinka
208

63232120; 29486304
inguna.kalinka@talsi.lv
iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 17.00-19.00

Sabiedrības veselības speciāliste Tatjana Neilande 203 / 1.korp.
22014155
tatjana.neilande@talsi.lv
Auditore Solvita Zemīte 317
26138356
solvita.zemite@talsi.lv
DARBA AIZSARDZĪBAS NODAĻA
Nodaļas vadītājs Aivars Zutis 316
29493260 
aivars.zutis@talsi.lv 
Darba aizsardzības speciālists Gints Grīnbergs  316
63220833, 29168202
gints.grinbergs@talsi.lv
SABIEDRISKO ATTIECĪBU UN MĀRKETINGA NODAĻA  
Nodaļas vadītāja Anna Ķīviča 207
63232115; 26619856
anna.kivica@talsi.lv
info@talsi.lv
Komunikācijas speciāliste Dana Vecmane 205
20237212
dana.vecmane@talsi.lv
info@talsi.lv

 
Sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Marta
Rake-Lasmane
207
63232115; 22375973
marta.rake.lasmane@talsi.lv
 info@talsi.lv
ATTĪSTĪBAS PLĀNOŠANAS UN PROJEKTU VADĪBAS NODAĻA
Nodaļas nolikums
Nodaļas vadītāja Jolanta Skujeniece

213 / 1. korpuss

29135157
jolanta.skujeniece@talsi.lv
Iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 17.00-19.00

Nodaļas vadītājas
vietniece
Aiva
Dimante
201 / 1. korpuss

63222032, 26418019
aiva.dimante@talsi.lv
Iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 17.00-19.00

Projektu vadītāja
Jolanta
Didžus
203/ 1. korpuss
63237578; 29126171
jolanta.didzus@talsi.lv
Projektu vadītājs p.i. Jānis
Znotiņš
203/ 1. korpuss
63237578; 22018236
janis.znotins@talsi.lv
Teritorijas plānotāja p.i. Anda Felša 202 / 1. korpuss

63237581; 26568792
anda.felsa@talsi.lv

Būvinženiere
Ilze
Mežole-Unte
 202 / 1. korpuss
63237581
ilze.mezole@talsi.lv 
KOMUNĀLĀ NODAĻA  
Nodaļas vadītājs Arvis Strēlnieks 106
26497797
arvis.strelnieks@talsi.lv
Vides pārvaldības speciāliste
Madara Vanaga 113
63237673, 28381080
madara.vanaga@talsi.lv
Transporta speciālists  Agris Ciemleja  113

63237673, 29448939
agris.ciemleja@talsi.lv

Mājokļu speciāliste Jolanta Ivanova
105
63220859; 28319551
 jolanta.ivanova@talsi.lv 
Celtniecības speciālists Andrejs Aveniņš 105

63220859
andrejs.avenins@talsi.lv

Mikroautobusa vadītājs Pēteris Vasiļjevs Talsi  26546907
Mikroautobusa vadītājs
Ainars
Balodis
Talsi 29420953
Autobusa vadītājs
 Aldis
Ruka
 Valdemārpils  29168390
Mikroautobusa vadītājs Viesturs Štrauss Sabile 29107403
Autobusa vadītājs
Jānis
Melderis
Sabile 27199642
Autobusa  vadītājs
Imants
Zazītis
Sporta skola 29615119
Autobusa vadītājs
Vilnis
Vītols
Strazde 20252718
Autobusa vadītājs Dairis Strēlnieks Balgale 20251366
Autobusa vadītājs
Andris
Zemītis
Ģibuļi 28630729
Autobusa vadītājs
Andis
Jasis
Lībagi 28679599
Mikroautobusa vadītājs
Uldis
Lagzdiņš
Lauciene 20257825
Autobusa vadītājs
Guntis
Freijs
Ģibuļi 22016661
Autobusa vadītājs
Aivis
Ruka
Valdemārpils 29495911
Autobusa vadītājs
Ainars
Valters
 Talsi  26493054
Automobiļa vadītājs Ziedonis Rozentāls  Talsi 29417085
Mikroautobusa vadītājs
Andris
Cīrulis
 Talsi 29108979
Autobusa vadītājs Pēteris Krūmiņš Pļavas 20208507
FINANŠU UN GRĀMATVEDĪBAS NODAĻA
Nodaļas vadītāja
 Ilze
Lagzdiņa

212 / 1. korpuss

 63222268; 26579790
ilze.lagzdina@talsi.lv
iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 17.00-19.00

Finanšu un ekonomikas daļas vadītāja
Aija
Tihovska

205 / 1. korpuss

63237582
aija.tihovska@talsi.lv

Grāmatvedības daļa
Grāmatvedības un uzskaites daļas vadītāja
 Daiga
Helde

207 / 1. korpuss

63237585; 26393325
daiga.helde@talsi.lv

Vecākā grāmatvede
Inta
Vāne

214 / 1. korpuss

 63237583; 27842363
inta.vane@talsi.lv

Vecākā grāmatvede
Ilze
Nordena

210 / 1. korpuss

63222231;
ilze.nordena@talsi.lv
Vecākā ekonomiste
Ieva
Jurkāne
214/1. korpuss
63237583
ieva.jurkane@talsi.lv
Vecākā grāmatvede Līga Skolmeistare

208 / 1. korpuss

63222234
liga.skolmeistare@talsi.lv
Vecākā grāmatvede
Zinta
Lipāne

210 / 1. korpuss

63222231
zinta.lipane@talsi.lv
Vecākā grāmatvede Vēsma Rūmniece

208 / 1. korpuss

63222234
vesma.rumniece@talsi.lv
 Vecākā grāmatvede
Judīte Cibiskina

209 / 1. korpuss

63222238
 judite.cibiskina@talsi.lv

 Vecākā grāmatvede Sandra Damlice

208 / 1. korpuss

63222234
sandra.damlice@talsi.lv

Vecākā grāmatvede
Ināra
Feldberga

209 / 1. korpuss

63222238
inara.feldberga@talsi.lv
Vecākā grāmatvede
Jeļena
Cietvīra
210 / 1. korpuss
63222231
jelena.cietvira@talsi.lv
Vecākā kasiere
Anita
Zihmane

114 / 2. korpuss

63232123
anita.zihmane@talsi.lv
kases darba laiks 8.00-12.00 13.00-16.30

JURIDISKĀ NODAĻA
Nodaļas vadītāja Guntra Tālberga
309
1. korpuss

29453403
guntra.talberga@talsi.lv
iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 17.00-19.00

Nodaļas vadītājas vietniece Santa Kondratoviča
 307
1. korpuss
20278055
santa.kondratovica@talsi.lv
Juriste
 Iveta
Bruzgule
310
1. korpuss

63232119; 27841840
iveta.bruzgule@talsi.lv

Juriste
Evita
Jansone
310
1. korpuss
29333849
evita.jansone@talsi.lv
Iedzīvotāju reģistrēšanas
speciāliste
Laimdota
Berga
111
2. korpuss

63237675
laimdota.berga@talsi.lv
iedzīvotāju pieņemšana:
pirmdienās, trešdienās, piektdienās 9.00-12.00 un 13.00-15.00
otrdienās 13.00-19.00

Iepirkumu speciāliste
Kristīne Lavendele
306
1. korpuss
25607510
kristine.lavendele@talsi.lv
Personāla daļa
Personāla daļas vadītāja
Zeltīte
Dūrīte
415
2. korpuss

63237677; 26346309
zeltite.durite@talsi.lv
iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 17.00-19.00

Personāla lietu pārzine
Virma
Poga
414
2. korpuss

63237677
virma.poga@talsi.lv

KANCELEJA 
Kancelejas vadītāja Mārīte Indriksone 204 / 1.korpuss

63232114; 26521511
marite.indriksone@talsi.lv
iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 17.00-19.00

Pašvaldības sekretāre
Aija
Lorence
400

63237682, 25431316
aija.lorence@talsi.lv

Lietvede - arhivāre Ārija Krieķe Talsu novada būvvalde
63237687
Lietvede
Vija
Haberkorne
 301 / 2. korpuss
63232128
Apmeklētāju pieņemšanas centrs  (APC)       mob.t. 26398234          dome@talsi.lv
Vecākā lietvede
Jolanta
Apše

APC 1. stāvā

63232110; 26398234
jolanta.apse@talsi.lv

Vecākā lietvede
Inese
Himiča
202

63232129; 25606455
inese.himica@talsi.lv

 Klientu apkalpošanas speciāliste
Agrita
Kamļeva
APC 1. stāvā
63232110; 26398234
agrita.kamleva@talsi.lv
INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU NODAĻA

Informācijas tehnoloģiju

nodaļas vadītājs

Ģirts
Veinbergs
307

 26311469
girts.veinbergs@talsi.lv
it@talsi.lv

Lietvede
Elīna
Grīnberga
307
27094996
elina.grinberga@talsi.lv
it@talsi.lv
Datortīkla administrators
(atbildīgais par skolām)
 Jānis Gedrovics Izglītības pārvalde
 29148508
janis.gedrovics@talsi.lv
it@talsi.lv
Informācijas sistēmu administratora  Gatis Andersons  409
 29868592
gatis.andersons@talsi.lv
it@talsi.lv
Datortīkla administrators Jānis Kārklevalks 408
29968496
janis.karklevalks@talsi.lv
it@talsi.lv

NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA NODAĻA
Nodaļas nolikums

Nodaļas vadītāja
Inga
Romaško 
301
26451501
inga.romasko@talsi.lv
Zemes un nekustamā īpašuma daļa
Daļas vadītāja
Endija
Libere
315

25423323
 endija.libere@talsi.lv

Nekustamā īpašuma speciāliste
Ieva
Krontāle-Pēda
Valdemārpils
Ārlavas pagasts
Lubes pagasts
Īves pagasts
Valdgales pagasts

 28310622
ieva.krontale@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

Valdemārpils pilsētas un Ārlavas pagasta pārvaldē:  trešdienās no 8.30-12.00 un 13.00-16.30

Valdgales pagasta pārvaldē: katra mēneša 2., 4. otrdienā no 8.30-16.30

Īves pagasta pārvaldē: katra mēneša 2.,4. piektdienā no 8.30-12.00

Lubes pagasta pārvaldē: katra mēneša 2., 4. piektdienā n o 12.30-16.30

Nekustamā īpašuma speciāliste
Egīna
Šenberga
Sabile,
Abavas pagasts,
Virbu pagasts,
Strazdes pagasts

28310816
egina.senberga@talsi.lv

Sabiles pilsētas un Abavas pagasta pārvaldē:
otrdienās no 9.00 - 12.00

Virbu pagasta pārvaldē:
trešdienās no 9.00 - 12.00 

Strazdes pagasta pārvaldē:
trešdienās no 13.00 - 16:00

Nekustamā īpašuma speciālists
Viktors
Insbergs
Stende
Ģibuļu pagasts
Lībagu pagasts
29472958
viktors.insbergs@talsi.lv
 
Iedzīvotāju pieņemšana:
 
Stendes pilsētas pārvaldē: ceturtdienā no 8.00-12.00 un 13.00-17.00
 
Ģibuļu pagasta pārvaldē: trešdienās no 8.00-12.00
 
Lībagu pagasta pārvaldē:
trešdienās no 13.00-17.00
 
Nekustamā īpašuma speciālists  Guntis
Bērziņš
Balgales pagasts,
Laidzes pagasts, Laucienes pagasts , Vandzenes pagasts,
Ķūļciema pagasts
26326288
guntis.berzins@talsi.lv 

Iedzīvotāju pieņemšana:

 
Laidzes pagasta pārvaldē: otrdienās no 9.00-12.00
 
Vandzenes pagasta pārvaldē: trešdienās no 9.00-12.00 un 13.00-16.00
 
Laucienes pagasta pārvaldē: ceturdienās no 9.00-12.00 ( pieņem apmeklētājus arī no Ķūļciema pagasta un Balgales pagasta)
Nekustamā īpašuma nodokļa daļa
Daļas vadītāja Ramona Riekstniece 212/2.korpuss 63232124; 26480369
ramona.riekstniece@talsi.lv
 Nodokļa administratore  Ilze Freija 212/2. korpuss 
63232124
ilze.freija@talsi.lv
Darba laiks otrdienās 8.00 -19.00 un piektdienās 8.00 - 15.00
 Nodokļa administratore
Ginta
Kļaviņa
Valdemārpils pilsētas pārvalde 63237732; 26513033
ginta.klavina@talsi.lv

TALSU NOVADA DZIMTSARAKSTU NODAĻA
Nodaļas nolikums

Nodaļas vadītāja Antra Jesineviča Lielā iela 25

63232333; 28653520
antra.jesinevica@talsi.lv
dzimtsaraksti@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:
pirmdienas - ceturtdienas
8.30 - 17.00;
piektdienās 8.30 - 15.00

Nodaļas vadītājas vietniece
Alita
Vicinska
Lielā iela 25
63223761
alita.vicinska@talsi.lv
dzimtsaraksti@talsi.lv
 
iedzīvotāju pieņemšana:
pirmdienas - ceturtdienas
8.30 - 17.00;
piektdienās 8.30 - 15.00
Lietvede
 
Dace
Balode

 

Lielā iela 25
63223761
dace.balode@talsi.lv
dzimtsaraksti@talsi.lv
TALSU NOVADA BŪVVALDE
Būvvaldes vadītājs
Edgars
Zeltiņš
1. korpusa
1. stāvs
63237685
edgars.zeltins@talsi.lv
iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 16.00-19.00
ceturtdienās 9.00-11.00
Būvvaldes arhitektūras daļas vadītāja Nellija Dziedātāja-Osallivana
1. korpuss
1. stāvs
63237687
nellija.dziedataja@talsi.lv
iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 16.00-19.00
ceturtdienās 9.00-11.00
Būvvaldes arhitekts
Aivars
Lācis
1. korpuss 1.stāvs
 

63237687; 29274744
aivars.lacis@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 16.00-19.00,
  ceturtdienās 9.00-11.00

Būvinspekcijas daļas vadītāja Solvita Mālmeistere 1. korpuss 1.stāvs
 

63237686; 29177931
solvita.malmeistere@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 16.00-19.00,
  ceturtdienās 9.00-11.00

PAŠVALDĪBAS POLICIJA 
Pašvaldības policijas nolikums

Dežūrtālrunis: 26132701

Talsu novada pašvaldības policijas priekšnieks Māris Grīnvalds
Talsi,
Lielā iela 27
63223748,
26632161
 maris.grinvalds@talsi.lv
Iedzīvotāju pieņemšana:
otrdiena 9.00 - 11.00; 17.00 - 19.00, trešdiena 9.00 - 11.00, piektdiena 9.00 -11.00.
Talsu novada pašvaldības policijas
priekšnieka  vietniece
Sigita
Amstere
 
Talsi,
Lielā iela 27
63223746; 26666939
sigita.amstere@talsi.lv
 
iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 
9.00-11.00; 17.00-19.00; trešdienās, piektdienās 9.00-11.00
Talsu novada pašvaldības policijas lietvede Eva Vadone
Talsi,
Lielā iela 27
29211137

eva.vadone@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības policijas inspektors Dainis Redviņš  
Talsi,
Lielā iela 27
28366116
dainis.redvins@talsi.lv
Talsu novada pašvaldības policijas inspektore Iveta Neivarte Talsi 28677647
  iveta.neivarte@talsi.lv
Talsu novada pašvaldības policijas vecākais inspektors
Nauris
Neifelds
Valdgale
22011647
nauris.neifelds@talsi.lv
Talsu novada pašvaldības policijas inspektors
Aldis
Dambergs
Vandzene, Laidze
22019466
aldis.dambergs@talsi.lv
Talsu novada pašvaldības policijas inspektors
Arnolds
Staško
Ģibuļu pagasts

63223746; 22021178
arnolds.stasko@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības policijas inspektors
Andris
Burkāns
Talsi
29436554
andris.burkans@talsi.lv
Talsu novada pašvaldības policijas inspektors
Klāvs
Burčaks
Talsi

63252197; 27838140
klavs.burcaks@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības policijas vecākais inspektors
Ilmārs
Deksnis

Stende, Lībagu pagasts

22018925
ilmars.deksnis@talsi.lv
Talsu novada pašvaldības policijas vecākais inspektors Dainis Sokolovskis Sabiles pilsēta un Abavas pagasts, Virbu pagasts, Strazdes pagasts

63252197; 29339255
dainis.sokolovskis@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības policijas inspektors Normunds Kamols Valdemārpils, Ārlava, Lube, Īve

63276102; 29189228
normunds.kamols@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības policijas inspektors
Kristaps
Koloda
Ķūļciema pagasts, Balgales pagasts un Laucienes pagasts
63223746
kristaps.koloda@talsi.lv
Talsu novada pašvaldības policijas inspektors Andis Budzilko
Talsi,
Lielā iela 27
63223746; 29436426
pp@talsi.lv

 

 

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas