Piektdiena, 22. augusts
Šodien sveicam: Rudīte, Everts

Kontakti

 TALSU NOVADA PAŠVALDĪBA

Reģistrācijas numurs 90009113532

adrese - Kareivju ielā 7, Talsos, LV-3201

Darba laiks: 8.00-17.00
otrdienās: 8.00-19.00

Apmeklētāju pieņemšanas centra tālrunis - 63232110; 26398234, fakss - 63232130;

Talsu novada pašvaldības oficiālais e-pasts - dome@talsi.lv

Informācija mājas lapai, ierosinājumi, jautājumi - info@talsi.lv

Talsu novada pašvaldība pieņem elektroniski parakstītus dokumentus

 
Amats
Vārds, uzvārds
Kabineta Nr.,
atrašanās vieta
Tālrunis, epasts,
iedzīvotāju pieņemšanas laiks

Priekšsēdētājs

Aivars Lācarus

201

63232111; 29253590

aivars.lacarus@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšanas laiku skatīt grafikā

Priekšsēdētāja
1. vietnieks administratīvajos, finanšu, attīstības, starptautisko sakaru un tautsaimniecības jautājumos
 Normunds Tropiņš 203
63232112, 29253840
normunds.tropins@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšanas laiku skatīt grafikā

Priekšsēdētāja
vietniece izglītības, kultūras, sporta, sociālajos un veselības jautājumos
 Sandra Pētersone  414
 

26513738

sandra.petersone@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšanas laiku skatīt grafikā

TALSU NOVADA PAŠVALDĪBAS ADMINISTRĀCIJA
Izpilddirektors Aldis Vilsons 209

63232113;

29498882

aldis.vilsons@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00

Izpilddirektora vietniece
administratīvajos un finanšu jautājumos
Inguna
Kaļinka
208

63232120; 29486304

inguna.kalinka@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00

Izpilddirektora vietnieks
tehniskajos un nekustamā
īpašuma jautājumos
Oskars
Kļava
211

63232122; 26132179 

oskars.klava@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00

Auditors
Guntis
Špors
409

29328231

guntis.spors@talsi.lv

 Biroja administratore Linda Sūniņa 206
20255826
linda.sunina@talsi.lv
DARBA AIZSARDZĪBAS NODAĻA
Nodaļas vadītājs   314
 
 
Darba aizsardzības speciālists
Igors
Putins
316

63220833
 26582627
igors.putins@talsi.lv

Darba aizsardzības speciālists Aivars Zutis  316
63220833
29493260 
aivars.zutis@talsi.lv
SABIEDRISKO ATTIECĪBU NODAĻA    
Grozījumi nolikumā (15.08.2013.)
Nodaļas vadītāja
Inga
Priede
210

63232125; 26350440

inga.priede@talsi.lv

  info@talsi.lv  

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00

Komunikācijas speciāliste Inita Fedko 207
63232115;26663732
 
inita.fedko@talsi.lv
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Marta
Bumbiera
207
63232115; 26398191
 
marta.bumbiera@talsi.lv
Nodaļas vadītājs Aivars Pekmans

K.Mīlenbaha 32a

sporta halle

63223607; 26449513

aivars.pekmans@talsi.lv

Nodaļas vadītāja
vietnieks
Pēteris Poudžiunas

Kareivju 14

sporta nams

63291150; 29409811

peteris.poudziunas@talsi.lv

pptalsi@gmail.com

Sporta speciālists Mārcis Štrobinders

Kareivju 14

sporta nams

29199044
marcis.strobinders@talsi.lv
          
 KULTŪRAS NODAĻA           
                kultura@talsi.lv                      
Nodaļas vadītāja
Ina
Jurkeviča
K.Valdemāra 17a

63254003; 27877562

ina.jurkevica@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00

Nodaļas vadītājas vietniece
Lolita
Neilande
K.Valdemāra 17a

63254003; 28656927

lolita.neilande@talsi.lv

Projektu koordinatore Sanita Arciševska K.Valdemāra 17a

63254003; 22043062 

sanita.arcisevska@talsi.lv

Nodaļas vadītāja
Maruta
Blūma

213 /1. korpuss

63237579; 26541546

maruta.bluma@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00

Nodaļas vadītājas vietniece Jolanta Skujeniece

203 / 1. korpuss

63237578; 29135157

jolanta.skujeniece@talsi.lv

Projektu vadītāja
Dace
Dūzele

203 / 1. korpuss

 

63237578; 29391015

dace.duzele@talsi.lv

otrdienās 15.00-17.00, piektdienās 9.00-11.00

Projektu vadītāja
Laura
Ūdre

201 / 1. korpuss

63222032, 22018236

 laura.udre@talsi.lv

otrdienās 15.00-17.00, piektdienās 9.00-11.00

Projektu vadītāja
Aiva
Dimante

201 / 1. korpuss

63222032, 26418019

aiva.dimante@talsi.lv

otrdienās 15.00-17.00, piektdienās 9.00-11.00

Projektu vadītāja
Aija
Svarinska
201 / 1. korpuss

63222032; 29126171

aija.svarinska@talsi.lv

Teritorijas plānotāja
Inga
Tramdaha
202 / 1 .korpuss

63237581

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 15.00-17.00,

piektdienās 9.00-11.00

Teritorijas plānotāja
Anda
Felša
202 / 1. korpuss

63237581; 26460858

anda.felsa@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 15.00-17.00,

piektdienās 9.00-11.00

Teritorijas plānotāja
Gunta
Celmiņa
202/ 1. korpuss
63237581
gunta.celmina@talsi.lv
   

 

 
             
KOMUNĀLĀ NODAĻA  
Nodaļas vadītājs  Aldis Āboliņš 106

63220860;

22161655

aldis.abolins@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00

piektdienās 10.00-12.00

Nodaļas vadītāja vietnieks
Uldis
Ezergals
113

 29466773

uldis.ezergals@talsi.lv

Komunālās nodaļas speciālists  Kristaps Ūdris 106 

63220860

kristaps.udris@talsi.lv

 
Ainavu arhitekts    

 

 

Mājokļu speciāliste
Jolanta
Ivanova
105
28319551
63220859
 
jolanta.ivanova@talsi.lv
 
Celtniecības speciālists Andrejs Aveniņš 105


63220859

andrejs.avenins@talsi.lv

       
Mikroautobusa vadītājs Pēteris Vasiļjevs     Talsi Talsi  26546907
Automobiļa vadītājs
Ainars
Balodis
Talsi 29420953
Automobiļa vadītājs Edmunds Spruģevics Talsi Talsi 26547026
Mikroautobusa vadītājs Viesturs Štrauss Sabile 29107403
Autobusa vadītājs
Jānis
Melderis
Sabile 27199642
Autobusa vadītājs
Vilnis
Vītols
Strazde 20252718
Autobusa vadītājs Dairis Strēlnieks Balgale 20251366
Autobusa vadītājs
Ģirts
Šmēdiņš
Vandzene 26577816
Autobusa vadītājs
Ivars
Šmēdiņš
Valdemārpils 20208507
Mikroautobusa vadītājs
Andris
Zemītis
Ģibuļi 28630729
Autobusa vadītājs
Andis
Jasis
Lībagi 28679599
Mikroautobusa vadītājs
Uldis
Lagzdiņš
Lauciene 20257825
Autobusa vadītājs
Guntis
Freijs
Ģibuļi 22016661
Autobusa vadītājs
 Uldis
Zuļķis
Vandzene  26340295
Autobusa vadītājs
Aivis
Rukka
Ģibuļi 26540849
Autobusa vadītājs Ainars Valters    26493054
FINANŠU NODAĻA
       gramatvediba@talsi.lv             
 
Nodaļas vadītāja
 Ilze
Lagzdiņa

212 / 1. korpuss

 63222268; 26579790

ilze.lagzdina@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00

Nodaļas vadītājas vietniece
Aija
Tihovska

205 / 1. korpuss

63237582

aija.tihovska@talsi.lv

Grāmatvedības daļa
Galvenais grāmatvedis
 Daiga
Helde

207 / 1. korpuss

63237585; 26393325

 daiga.helde@talsi.lv

Galvenā grāmatveža

vietnieks

Inta
Vāne

214 / 1. korpuss

 63237583; 27842363

inta.vane@talsi.lv

Vecākā grāmatvede
Ilze
Nordena

210 / 1. korpuss

63222231
ilze.nordena@talsi.lv
Grāmatvede Ieva Jurkāne 210/1. korpuss
63222231
ieva.jurkane@talsi.lv
Vecākā grāmatvede Līga Skolmeistare

208 / 1. korpuss

63222234
liga.skolmeistare@talsi.lv
Vecākā grāmatvede
Zinta
Lipāne

210 / 1. korpuss

63222231
zinta.lipane@talsi.lv
Vecākā grāmatvede
Dace
Aglinska

  208 / 1. korpuss     

63222234

gramatvediba@talsi.lv

Vecākā grāmatvede Tatjana Tālberga

210 / 1. korpuss

63222231
tatjana.talberga@talsi.lv
Vecākā grāmatvede Vēsma Rūmniece

208 / 1. korpuss

63222234
vesma.rumniece@talsi.lv
 Vecākā grāmatvede
Judīte Cibiskina

209 / 1. korpuss

63222238

 judite.cibinska@talsi.lv

 Vecākā grāmatvede Sandra Damlice

208 / 1. korpuss

63222234

sandra.damlice@talsi.lv

Vecākā grāmatvede Ināra Feldberga

209 / 1. korpuss

63222238
inara.feldberga@talsi.lv
Vecākā grāmatvede
Jeļena
Cietvīra
210 / 1. korpuss
63222231
jelena.cietvira@talsi.lv
Vecākā kasiere
Anita
Zihmane

114

63232123; 28633227

anita.zihmane@talsi.lv

kases darba laiks 8.00-12.00 13.00-16.30

Nekustamā īpašuma nodokļa ( NĪN) administrēšanas daļa
Nodokļu ekonomiste
( NĪN)
Ramona Riekstniece 212

 63232124; 26480369

ramona.riekstniece@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

pirmdienās 13.00-17.00, otrdienās, ceturtdienās 9.00-12.00

Nodokļu administratore
( NĪN)
Inga Romaško
212
63232124
inga.romasko@talsi.lv
Nodokļu administratore
 (NĪN)
Ginta
Kļaviņa
Valdemārpils pilsētas pārvalde

63237732; 26513033

ginta.klavina@talsi.lv

                                                                                                     
JURIDISKĀ NODAĻA
Nodaļas vadītāja Guntra Tālberga 109

63232119; 29453403

guntra.talberga@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00

Jurists
Andis
Ūsiņš
109

63232119; 29467703

andis.usins@talsi.lv

Juriste
Ingrīda
Bleikša
108

63232119; 26231453

ingrida.bleiksa@talsi.lv

Juriste
 Iveta
Bruzgule
108

63232119

27841840

iveta.bruzgule@talsi.lv

Iedzīvotāju reģistrēšanas
speciāliste
Laimdota
Berga
111

63237675

laimdota.berga@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

pirmdienās, trešdienās, piektdienās 9.00-12.00 un 13.00-15.00
otrdienās 13.00-19.00

Iepirkuma daļa
Iepirkuma speciāliste Evita Jansone 110
63232116; 25607510
evita.jansone@talsi.lv
Personāla daļa
Personāla daļas vadītāja
Zeltīte
Dūrīte
414

63237677; 26346309

zeltite.durite@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00

Personāla lietu pārzine
Virma
Poga
414

63237677

virma.poga@talsi.lv

                                                                                                                        KANCELEJA 
Kancelejas vadītāja Mārīte Indriksone 204

63232114; 26521511

marite.indriksone@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00

Pašvaldības sekretāre
Dace
Balode
 
400

63237682, 25431316

dace.balode@talsi.lv
Apmeklētāju pieņemšanas centrs  (APC)       mob.t. 26398234          dome@talsi.lv
Vecākā lietvede
Jolanta
Apše

APC 1. stāvā

63232110; 26398234

jolanta.apse@talsi.lv

Vecākā lietvede
Inese
Himiča
202

63232129; 25606455

inese.himica@talsi.lv

 Klientu apkalpošanas speciāliste
Agrita
Kamļeva
APC 1. stāvā
63232110; 26398234
agrita.kamleva@talsi.lv
INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU NODAĻA
NOLIKUMS

Informācijas tehnoloģiju

nodaļas vadītājs

Ģirts
Veinbergs
308

 26311469

girts.veinbergs@talsi.lv

Datortīkla administrators Madara Bērza 307
63232131
madara.berza@talsi.lv 
Datortīkla administrators
(atbildīgais par skolām)
 Jānis Gedrovics Izglītības pārvalde
 29148508
janis.gedrovics@talsi.lv
Datortīkla administrators  Gatis Andersons  409
 29868592
gatis.andersons@talsi.lv
Datorsistēmu tehniķis Jānis Kārklevalks  
29968496
janis.karklevalks@talsi.lv

ZEMES UN NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA NODAĻA

NOLIKUMS

Nodaļas vadītājs
Uldis
Veinbergs
301

63232128; 29239833

uldis.veinbergs@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 15.00-19.00

Nodaļas vadītāja vietniece
Endija
Libere
315

25423323

 endija.libere@talsi.lv

Nekustamā īpašuma speciāliste
Maija
Krontāle
Valdemārpils
Ārlavas pagasts
Lubes pagasts
Īves pagasts
Valdgales pagasts

28310622

maija.krontale@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

Valdemārpils pilsētas un Ārlavas pagasta pārvaldē:  trešdienās no 8.30-12.00 un 13.00-16.30

Valdgales pagasta pārvaldē: katra mēneša 2., 4. otrdienā no 8.30-16.30

Īves pagasta pārvaldē: katra mēneša 2.,4. piektdienā no 8.30-12.00

Lubes pagasta pārvaldē: katra mēneša 2., 4. piektdienā n o 12.30-16.30

Nekustamā īpašuma speciālists Oskars Jēgermanis
Sabile
Abavas pagasts
Virbu pagasts
Strazdes pagasts

63237890, 28310816

oskars.jegermanis@talsi.lv

Iedzīvotāju pieņemšana: 

Sabiles pilsētas un Abavas pagasta  pārvaldē: otrdienās no 8.30-12.00 un 13.00-16.30
 
Virbu pagasta pārvaldē: trešdienās no 9.00-12.00
 
Strazdes pagasta pārvaldē: trešdienās no 13.00-17.00
Nekustamā īpašuma speciālists
Viktors
Insbergs
Stende
Ģibuļu pagasts
Lībagu pagasts
29472958
viktors.insbergs@talsi.lv
 
Iedzīvotāju pieņemšana:
 
Stendes pilsētas pārvaldē: ceturtdienā no 8.00-12.00 un 13.00-17.00
 
Ģibuļu pagasta pārvaldē: trešdienās no 8.00-12.00
 
Lībagu pagasta pārvaldē:
trešdienās no 13.00-17.00
 
Nekustamā īpašuma speciālists  Guntis
Bērziņš
Balgales pagasts,
Laidzes pagasts, Laucienes pagasts , Vandzenes pagasts,
Ķūļciema pagasts
26326288
guntis.berzins@talsi.lv
 

Iedzīvotāju pieņemšana:

 
Laidzes pagasta pārvaldē: otrdienās no 9.00-12.00
 
Vandzenes pagasta pārvaldē: trešdienās no 9.00-12.00 un 13.00-16.00
 
Laucienes pagasta pārvaldē: ceturdienās no 9.00-12.00 ( pieņem apmeklētājus arī no Ķūļciema pagasta un Balgales pagasta)
 
Lietvede
Vija
Haberkorne
301

63232128

vija.haberkorne@talsi.lv

TALSU NOVADA DZIMTSARAKSTU NODAĻA

Nodaļas vadītāja Antra Jesineviča Lielā iela 25

63232333; 28653520

antra.jesinevica@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

pirmdienās, trešdienās, piektdienās 9.00-13.00; otrdienās 9.00-18.00, ceturtdienās 9.00-17.00;

Nodaļas vadītājas vietniece
Alita
Vicinska
Lielā iela 25
63223761
 
iedzīvotāju pieņemšana:
pirmdienās, trešdienās, piektdienās 9.00-13.00; otrdienās 9.00-18.00, ceturtdienās 9.00-17.00;
Lietvede

Vija

Ivanovska 

Lielā iela 25
63223761
vija.ivanovska@talsi.lv
 
Vadītājs Reinis Mārtinsons
1. korpuss 1.stāvs

 26128820; 63237685

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00,
piektdienās 9.00-11.00

Vadītāja vietnieks
Aivars
Lācis
1. korpuss 1.stāvs
 

63237687; 29274744

aivars.lacis@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00, piektdienās 9.00-11.00

Būvvaldes māksliniece
Antra
Auziņa
1. korpuss 1.stāvs
 

63237687; 26404512

antra.auzina@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00, piektdienās 9.00-11.00

Būvinspektors Ēvalds Žaimunds
1. korpuss 1.stāvs

63237686; 29295950

evalds.zaimunds@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00, piektdienās 9.00-11.00

Būvinspektore Solvita Mālmeistere 1. korpuss 1.stāvs
 

63237686; 29177931

solvita.malmeistere@talsi.lv

iedzīvotāju pieņemšana:

otrdienās 17.00-19.00, piektdienās 9.00-11.00

Lietvede
Ārija
Krieķe
1. korpuss 1.stāvs
 
t./fakss 63237688
 

PAŠVALDĪBAS POLICIJA 

Dežūrtālrunis: 26132701

NOLIKUMS

Priekšniece Dace Vakermane Lielā iela 27
t./fakss 63223748; 26546812 
 
iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 
9.00-11.00; 17.00-19.00; trešdienās, piektdienās 9.00-11.00
Priekšnieces  vietniece
Sigita
Amstere
 
Lielā iela 27
 
63223746; 26666939
sigita.amstere@talsi.lv
 
iedzīvotāju pieņemšana:
otrdienās 
9.00-11.00; 17.00-19.00; trešdienās, piektdienās 9.00-11.00
Policijas iecirkņa inspektors Ilgonis Tālbergs  Lielā iela 27
63223746; 29168853
ilgonis.talbergs@talsi.lv
Policijas iecirkņa vecākais inspektors
Nauris
Neifelds
Valdgale, Īve
22011647
nauris.neifelds@talsi.lv
Policijas iecirkņa inspektors Aldis Dambergs Vandzene, Laidze
22019466
aldis.dambergs@talsi.lv
Policijas iecirkņa inspektors
Arnolds
Staško
Ģibuļi

22021178

arnolds.stasko@talsi.lv

Policijas iecirkņa inspektors Raimonds Abuhovs Balgale, Ķūļciems, Lauciene
63223746; 22019149
raimonds.abuhovs@talsi.lv
Policijas iecirkņa inspektors
Andris
Burkāns
Lielā iela 27
29436554
pp@talsi.lv
Policijas iecirkņa vecākais inspektors
(nepilngadīgie)
Mareks Freimanis Lielā iela 27
29448602
mareks.freimanis@talsi.lv
Policijas iecirkņa  inspektors
Klāvs
Burčaks
Sabile, Abavas pagasts, Mordanga

63252197; 27838140

klavs.burcaks@talsi.lv

Policijas iecirkņa inspektors
Ilmārs
Deksnis

Stende,Lībagi,

Virbi, Strazde

22018925
ilmars.deksnis@talsi.lv
Policijas iecirkņa vecākais inspektors Dainis Sokolovskis Sabile, Abavas pagasts, Mordanga

63252197; 29339255

dainis.sokolovskis@talsi.lv

Policijas iecirkņa inspektors Normunds Kamols Valdemārpils, Ārlava, Lube

63276102; 29189228

normunds.kamols@talsi.lv

Policijas iecirkņa inspektors Andis Budzilko Lielā iela 27
63223746; 29436426
pp@talsi.lv

 

 

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
10º C
Rīt:
14º C