Sestdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Konkurss "Talsu bruncī ieaustie"

Ikgadējais konkurss „Talsu novada sakoptākā pilsēta un pagasts” ir viena no vērtīgākajām tradīcijām, kas katru gadu tiek turpināta, lai cildinātu tos novada ļaudis, kas veicinājuši novada sakoptību. Gadu gaitā konkurss attīstījies un tā galvenais fokuss šobrīd ir ne tikai konkrētas teritorijas sakoptības vērtēšana, bet gan mūsu novada darbīgie, radošie un varošie ļaudis. Šajā gadā pašvaldības rīkotā konkursa nosaukums būs „Talsu bruncī ieaustie”, tradicionālajām nominācijām nākušas klāt jaunas kategorijas, kā arī mainīti konkursa vērtēšanas kritēriji.
 
Talsu novads visā Latvijā spilgti atpazīstams ar tā krāšņo svītrkodu, kas cēlies no Talsu pilsētas brunča raksta. Talsu brunci jeb svītrkodu veido 11 krāsas – tik nomināciju šajā gadā ir arī konkursā „Talsu bruncī ieaustie”. Konkursa uzdevums ir noteikt labāko no pieteiktajiem pretendentiem šādās nominācijās „Sakoptākā privātmāja”, „Sakoptākā daudzdzīvokļu māja”, „Zaļā domāšana kā dzīvesveids”, „Rosīgākais uzņēmums”, „Dižākā zemnieku saimniecība”, „Draudzīgākā tirgotava vai kafejnīca”, „Darbīgākā organizācija”, „Čaklākais mājražotājs”, „Radošākais novadnieks”, „Vieta, kas jāredz”, „Skaistākais dārzs”.
 
Konkursa nolikums ir pieejams www.talsi.lv, interesenti par dalību konkursā aicināti vērsties attiecīgās pilsētas vai pagasta pārvaldē līdz 12. maijam. Konkursa komisija pretendentu vērtēšanu sāks 13. jūnijā.
 
Konkursa nolikums
 

Notikumu kalendārs

Maijs, 2017
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Tīkla kamera


Skatīt tiešraidi no tīkla kameras

Laika ziņas