Trešdiena, 22. oktobris
Šodien sveicam: Īrisa, Irīda

Konkursi

 

Jaunradītu un īstenotu studentu biznesa projektu konkurss

02-01-2014

Konkursa mērķis ir dot iespēju apliecināt sevi Latvijas studentiem un viņu pārstāvētajām augstskolām, izstrādājot un īstenojot dažādus biznesa projektus Latvijas novados. Caur šiem projektiem tiktu radītas jaunas darbavietas, piesaistītas investīcijas un veicināta ekonomiskā attīstība šajos novados.

Projektā var piedalīties jebkuras Latvijas augstskolas studenti un pasniedzēji, piesakot savu komandu un izvēloties darbības novadu. Līdz februāra vidum katram novadam tiks atlasīta labākā komanda. Uz šo brīdi savu dalību projektā ir apstiprinājuši 11 novadi, kuri arī tiek piedāvāti izvēlei.

Konkurss ilgs līdz 2016. gada jūnijam, tādējādi dodot iespēju komandām pilnvērtīgi izstrādāt un īstenot dažādus projektus un radīt jaunu ekonomisko vērtību.

Vairāk par konkursu, tā mērķiem un norisi var izlasīt konkursa nolikumā un atbildēs uz jautājumiem.

Projekta organizatori

Projektu organizē JCI Latvia. JCI ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kas darbojas vairāk nekā 100 valstīs, apvienojot vairāk nekā 200 000 aktīvu biedru visā pasaulē. JCI misija ir nodrošināt attīstības iespējas, kas iedvesmo jaunus cilvēkus radīt pozitīvas pārmaiņas. Kā arī veicināt veiksmīgu uzņēmējdarbību un kontaktu veidošanu JCI biedru, interesentu un sadarbības partneru starpā, nodrošinot plašākas iespējas.

JCI ir dibināta 1944. gada 11. decembrī Meksikā. Savu karjeru ar šīs organizācijas palīdzību ir uzsākuši tādi cilvēki kā Kofi Annan – ANO ģenerālsekretārs, Ričards Niksons – ASV 37. prezidents, Žaks Širaks – Francijas prezidents, Džordžs Bušs – ASV 41. prezidents, Bils Klintons – ASV 42. prezidents, Monako princis Alberts u.c. Vairāk informācijas par JCI variet uzzināt apmeklējot mūsu mājaslapu www.jci.lv.

JCI Latvia ir organizācijas nacionālā nodaļa Latvijā, kas darbojas jau kopš 1994.gada un pārstāv nodaļu Jelgavā, Liepājā, Daugavpilī un 3 nodaļas Rīgā. Daži no realizētajiem projektiem:

  • Konference „Uzrāviens”- konference jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, kura tiek rīkota jau 6 gadus.
  • "Ieelpa" - projekta mērķis ir radīt izpratni par nozīmīgākajiem ekoloģijas jautājumiem, veicināt zaļo uzņēmējdarbību, akcentēt apkārtējās vides tīrību un sniegt impulsu katram indivīdam radīt pozitīvas pārmaiņas. Projekts ieguva apbalvojumu "Labākais Eiropas 2010.gada korporatīvās sociālās atbildības projekts, ko organizēja lokālā JCI nodaļa".
  • „Kā uzsākt savu biznesu” – projekts, kura ietvaros sadarbībā ar LR Ekonomikas ministriju tika izveidota Web lapa uzņēmējdarbības uzsācējiem.
  • „Nogurušās kaklasaites” – labdarības projekts līdzekļu vākšanai Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai.
  • „Best Business Plan” – biznesa plānu konkurss.
  • „European Development Council Meeting” – JCI Eiropas valstu nacionālo nodaļu pārstāvju pasākums Rīgā, u.c.).

Vairāk informācijas par JCI Latvia var uzzināt, apmeklējot mājas lapu: www.jci.lv

Kontaktinformācija

Projekta vadītāja: Jekaterina Slavgorodska

T. 28897699 , epasts: katja@radamnovadam.lv

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
0º C
Rīt:
-2.5º C